» »

CES: Sejemsko pohištvo 2013

1 2
3
4

jype ::

Ne. Bolje je, če se od njih ničesar ne pričakuje in se raje posluša karkoli že imajo za povedat in šele potem komentira.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Okapi ::

Ja saj. Hotele so pokazati noge in dekolte (prej, ko tega še niso smele) in zdaj komentiramo. V čem je problem?

O.

jype ::

Okapi> Ja saj. Hotele so pokazati noge in dekolte (prej, ko tega še niso smele) in zdaj komentiramo. V čem je problem?

Sej je fino da norce briješ, ampak včasih je kakšni samo vroče in ma vseen kej za povedat.

BigWhale ::

jype je izjavil:

BigWhale> Kolikor vidim, tudi zenske vozijo avtomobile, pa niso v manjsini.

Le malo ženskam avtomobili predstavljajo fetiš iz precej preprostega razloga: Ker ženske ne potrebujejo jeklenih podaljškov penisa.


Ti na eni strani iz problema delas globalno katastrofo epskih razseznosti, na drugi strani pa pravis, da tega problema sploh ni in si na glavo poveznes vrecko ter se obrnes stran.

Problem je povsod. V IT industriji, v avtomobilski industriji, v prehrambeni industriji in v oglasevalski industriji. Omejevanje problema je popoln nesmisel.

Jekleni podaljsek penisa pa spada v isto kategorijo kot 'baba neumna'. Mora spadati, ker ce ne, potem delamo razliko med moskim in zensko.

jype ::

BigWhale> Jekleni podaljsek penisa pa spada v isto kategorijo kot 'baba neumna'. Mora spadati, ker ce ne, potem delamo razliko med moskim in zensko.

Ne razumeš (kot je pri tebi navada) - od žensk nihče ne zahteva, da so ponosne na svoje avtomobile, od moških se pa to pričakuje. Nič ni narobe, če ženske so ponosne na svoje avtomobile, je pa hudo narobe, če moški niso. Jim drugi moški rečejo, da se obnašajo kot babe.

Mandi ::

jype, moram te pohvaliti, this here is some of the best trolling i've seen in a while.

bi te pa prosil, da se malo šparaš, ker leto je še dolgo, zato bi bilo škoda ves tvoj juju pokuriti že zdaj.
pa moderatorji bodo tudi veseli!

BigWhale ::

jype je izjavil:

od žensk nihče ne zahteva, da so ponosne na svoje avtomobile, od moških se pa to pričakuje. Nič ni narobe, če ženske so ponosne na svoje avtomobile, je pa hudo narobe, če moški niso. Jim drugi moški rečejo, da se obnašajo kot babe.


To so tvoje limited izkusnje. :)

Jst ::

Zadnjič sem bral o eni raziskavi.

V Indiji so v raziskavo vključili 321 otrok iz zgornje in iz spodnje kaste.

Dali so jim nek test. Med zgornjo kasto in spodnjo ni bilo razlik.

Ko so pa morali otroci napisati svoje ime in kasto, so pa tisti iz spodnje kaste imeli dosti nižje povprečje in tisti iz višje kaste višje rezultate kot prej.

Zanimivo.


---

By the way. Ali veste, da je bilo programiranje prvotno ženski poklic? To je bilo v časih, ko so se uporabljale še luknjaste kartice.


---

Nixie Pixel oz. ena njena kolegica se je lani na široko razpisala o problemu, ki ga je poimenovala "here with a boyfriend." Sedaj sicer ne najdem tega zapisa, pisala pa je, kako se je udeležila nekega ubuntu eventa in so jo vsi kritizirali, ker je preveč sexi oblečena in kdo je nje fant s katerim je prišla.

Again. Interesting.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

vostok_1 ::

Problematika je seveda precej globlja kot se predstavlja.

Zakaj bi se ona (ali on) trudila študirati, dneve zabijati pred čtivom, izguba social life-a, itd... pa če mal napne joške in zasluži 2x-3x več kot njena kolegica, ki je znanstvenica, inženirka, ...? Pač linija najmanjšega odpora.
Za vzdrževanje osnovnih sredsteva pa ne gre toliko truda. Vse te ženske itak imajo genetiko primerno, to pa komplementirajo z fizično vadbo ter izogibanju kalorični hrani. Ni tako težko, če te telo uboga.

Problem današnje družbe je hyperseksualizacija. Predvsem posledica verske doktrine iz preteklosti, ki je komplet izmaličila percepcijo.

Nadaljni problem je spet ta genetika oz deterministika. Veliko moških si pač ne more pomagat. Ko zagleda tako bejbico, se mu v glavi vklopi stikalo in je konec. Ujetnik lastne biologije.

Sexi oblačenje pa je spet drugi problem. Vsi, ki se seksi oblačijo imajo zadaj neko agendo, četudi se je ne zavedajo. Večina žensk to nezavedno počne predvsem z namenom reklamiranja drugim potencialnim snubcem. Seveda pa se zagovarja z izjavami kot so: "to delam, ker se lepo počutim", "delam zase ne za druge", "izražam svojo svobodo" ... in podobene izmišljotine.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

Pithlit ::

vostok_1 je izjavil:

Sexi oblačenje pa je spet drugi problem. Vsi, ki se seksi oblačijo imajo zadaj neko agendo, četudi se je ne zavedajo. Večina žensk to nezavedno počne predvsem z namenom reklamiranja drugim potencialnim snubcem. Seveda pa se zagovarja z izjavami kot so: "to delam, ker se lepo počutim", "delam zase ne za druge", "izražam svojo svobodo" ... in podobene izmišljotine.

Še dobro da imamo moške da nam to razložijo.
Life is as complicated as we make it...

Keyser Soze ::

vostok_1 je izjavil:

Zakaj bi se ona (ali on) trudila študirati, dneve zabijati pred čtivom, izguba social life-a, itd... pa če mal napne joške in zasluži 2x-3x več kot njena kolegica, ki je znanstvenica, inženirka, ...? Pač linija najmanjšega odpora.

Največji problem je ta, da je veliko teh punc inteligentnih žensk, ki poleg študija (od prava do medicine in psihologije) malce zaslužijo tudi na račun šminkiranja v vlogi hostes.

Sam eni ljudje so pač patološko omejeni pri preskoku mentalitete "lepo ne gre skupaj s pametno". Jebat ga. Eni so "hribovci" na bolj očiten način, drugi na manj. Noben pa ni sposoben tega videti. Ironija je pa v tem, ker nekateri od njih mislijo, da se dejansko borijo proti "hribovstvu". 8-O
OM, F, G!

BigWhale ::

Jst je izjavil:


Nixie Pixel oz. ena njena kolegica se je lani na široko razpisala o problemu, ki ga je poimenovala "here with a boyfriend." Sedaj sicer ne najdem tega zapisa, pisala pa je, kako se je udeležila nekega ubuntu eventa in so jo vsi kritizirali, ker je preveč sexi oblečena in kdo je nje fant s katerim je prišla.


V tem doticnem primeru je prislo do tega, da so se ljudje, ki se imajo za 'geek feministe' (tako moski in zenske) obregnili ob opravo, ki sta ju zenski nosili. Slo je pa za kontekst:

"Mi se tle trudimo za enakopravnost zensk in moskih, vidve se pa tle oblacita tko k dve lajdri in cist spodbijata to kar me pocnemo."

Ko zacnejo feministke zenskam razlagati naj se nehajo oblaciti tako zenstveno, so zgresile bistvo. Tale post zelo dobro opise celotno situacijo in kaj je pri 'geek feminizmu' narobe. Vse skupaj pa lahko strnemo v:

"Ce si moski, itak ne mores biti z nami, ce zgleda, da nam pomagas, pol se samo delas, da nam pomagas, ker mas itak hidden agenda. Ce si zenska, pa ne smes nikakor izstopat, ker ce izstopas, pol v bistvu podzavestno odobravas ves ta abuse."

Stvari, pa niso tako crno-bele in tako zelo enostavne.

Looooooka ::

jype je spisal novico, ki jo bo treba zaklenit.
SHOCKING :D
A lahko nehate delat sranje iz tega?
Ce bi vam placal mesecno placo zato, da par dni sedite v trenirkah in se slikate z obiskovalkami vam pomojem tud ne bi blo tok tezko.
In dokler nobene izmed njih ne silijo s pusko se temu rece svobodna volja.
Zdej ce gre par debelajsam in bajskom to v nos je problem v njih.
Ce predvidevas, da so neumne, ker so oblecene pomankljivo je se zmeraj 99% moznosti, da si jim fous na nekem nivoju in samo opravicujes svoje pocutje s tem, da jih poskusas znizat na intelektualnem nivoju(na katerem si ze zaradi izjave padel).
Vsaj pocakajte, da odpre usta preden kaj recete(ker ene pac so "neumne" ampak heh...se zmeraj jim gre cisto vredu in se zaradi tega ne razburjajo...za razliko od vas).

Pa btw kdo je neumen.
Prodajalec, ki bo tem zenskam posteno placal.
Zenske, ki so posteno placane in vedo, da zgledajo dobro.
Al bebec, ki bo kupil omaro, ki je ne potrebuje zato, ker je zelel naredit nek vtis na bogve koga zaradi akcije zgornjih dveh "barab"?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Looooooka ()

Okapi ::

Ali veste, da je bilo programiranje prvotno ženski poklic?
Ada Lovelace je bila sploh prva, ki je napisala računalniški algoritem. Ampak marsikdo precej bolje pozna Lindo Lovelace.:))

O.

Pithlit ::

BigWhale je izjavil:

Ko zacnejo feministke zenskam razlagati naj se nehajo oblaciti tako zenstveno, so zgresile bistvo.

Oh, jaz se strinjam.

Ampak:

vostok_1 je izjavil:

Sexi oblačenje pa je spet drugi problem. Vsi, ki se seksi oblačijo imajo zadaj neko agendo, četudi se je ne zavedajo. Večina žensk to nezavedno počne predvsem z namenom reklamiranja drugim potencialnim snubcem. Seveda pa se zagovarja z izjavami kot so: "to delam, ker se lepo počutim", "delam zase ne za druge", "izražam svojo svobodo" ... in podobene izmišljotine.

Lose-lose.

Drugače pa proti hostesam nimam absolutno nič. Drugo pa je odnos. Tole recimo (je že v novici linkano). Pa se v malo manjši meri tudi tukaj pojavlja.

Looooooka je izjavil:

Al bebec, ki bo kupil omaro, ki je ne potrebuje zato, ker je zelel naredit nek vtis na bogve koga zaradi akcije zgornjih dveh "barab"?

No, no... saj ne govorimo o omarah :P
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Pithlit ()

vostok_1 ::

Pithlit je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Sexi oblačenje pa je spet drugi problem. Vsi, ki se seksi oblačijo imajo zadaj neko agendo, četudi se je ne zavedajo. Večina žensk to nezavedno počne predvsem z namenom reklamiranja drugim potencialnim snubcem. Seveda pa se zagovarja z izjavami kot so: "to delam, ker se lepo počutim", "delam zase ne za druge", "izražam svojo svobodo" ... in podobene izmišljotine.

Še dobro da imamo moške da nam to razložijo.


I'm just stating the obvious.

Keyser Soze je izjavil:


Največji problem je ta, da je veliko teh punc inteligentnih žensk, ki poleg študija (od prava do medicine in psihologije) malce zaslužijo tudi na račun šminkiranja v vlogi hostes.

Sam eni ljudje so pač patološko omejeni pri preskoku mentalitete "lepo ne gre skupaj s pametno". Jebat ga. Eni so "hribovci" na bolj očiten način, drugi na manj. Noben pa ni sposoben tega videti. Ironija je pa v tem, ker nekateri od njih mislijo, da se dejansko borijo proti "hribovstvu". 8-O


Jaz ne vrjamem v to da lepota ne gre skupaj z pametjo. Lenoba pa je čist druga zver se meni zdi. Če recimo veš, da zaradi izgleda ti bodo drugi metali denar v hrbet, se boš sigurno na kakem področju ulenil.

Sicer pravo, medicina in psihologija niso nujno izraz blazne inteligence. Tu gre pogosto za veliko pomnenja in malo logičnega sklepanja.

Truga ::

vostok_1 je izjavil:

Pithlit je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

in podobene izmišljotine.

Še dobro da imamo moške da nam to razložijo.

I'm just stating the obvious.

Ti si si klele zmislu neki cez punce, sam zato ker te nemarajo.

Vidis, tud jaz se lahko grem (internetnega) (fail) psihologa.

Pithlit ::

vostok_1 je izjavil:

I'm just stating the obvious.

Brez skrbi. Jaz tudi.
Life is as complicated as we make it...

vostok_1 ::

Truga je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Pithlit je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

in podobene izmišljotine.

Še dobro da imamo moške da nam to razložijo.

I'm just stating the obvious.

Ti si si klele zmislu neki cez punce, sam zato ker te nemarajo.

Vidis, tud jaz se lahko grem (internetnega) (fail) psihologa.


Tu prav nic ne diskriminram, tipi itak to pocnejo prav tako, sam na drugačen način. Družba dandanes še vedno smatra moške kot "lovce" zatorej se tip ne rabi nič pretvarjat, če vozi njemu predrag avto.

jype ::

Keyser Soze> Ironija je pa v tem, ker nekateri od njih mislijo, da se dejansko borijo proti "hribovstvu".

Glede na to da ti očitno ustreza položaj, pri katerem je ženska spodaj, ti pa nanjo pritiskaš vsaj tako močno, da se ne more niti premakniti, bomo tvoja mnenja jemali z zadostno varnostno rezervo.

Več kot očitno nisi niti prebral, kaj šele, da bi prebrano sploh razumel. Po domače se temu reče, da si nepismen.

vostok_1> Tu prav nic ne diskriminram, tipi itak to pocnejo prav tako, sam na drugačen način. Družba dandanes še vedno smatra moške kot "lovce" zatorej se tip ne rabi nič pretvarjat, če vozi njemu predrag avto.

Kdo pa pravi, da je to OK?

vostok_1 ::

jype je izjavil:

Keyser Soze> Ironija je pa v tem, ker nekateri od njih mislijo, da se dejansko borijo proti "hribovstvu".

Glede na to da ti očitno ustreza položaj, pri katerem je ženska spodaj, ti pa nanjo pritiskaš vsaj tako močno, da se ne more niti premakniti, bomo tvoja mnenja jemali z zadostno varnostno rezervo.

Več kot očitno nisi niti prebral, kaj šele, da bi prebrano sploh razumel. Po domače se temu reče, da si nepismen.

vostok_1> Tu prav nic ne diskriminram, tipi itak to pocnejo prav tako, sam na drugačen način. Družba dandanes še vedno smatra moške kot "lovce" zatorej se tip ne rabi nič pretvarjat, če vozi njemu predrag avto.

Kdo pa pravi, da je to OK?


Nihče. Oba vzorca sta lep primer idjotizma današnje mainstream družbe.

jype ::

"Si pripravljen na izziv? Odpotuj kot moški, vrni se kot junak."

http://www.mojedelo.com/astronavt-mz/d-...

Case in point.

para! ::

Ja. Očitno si lahko tud več kot zgolj moški. Astronavt.

A pa dejansko iščejo samo moške? LOL, oglas je za m/ž :D
Death before dishonor!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: para! ()

jype ::

para!> A pa dejansko iščejo samo moške? LOL, oglas je za m/ž :D

Seveda ne iščejo samo moških - iščejo primerne ljudi. Da je oglas napisan kot da želijo zaposliti izključno Flasha Gordona je pa posledica točno tega, kar Keyser Soze napačno pripisuje nevoščljivosti ljudi do lepših od sebe.

kr1ženska ::

Pithlit je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

I'm just stating the obvious.

Brez skrbi. Jaz tudi.

Vedno mi je bil najljubši tisti del, ko moški razlaga razmišljanje žensk :D vostak_1 malenkost drugače gre tole. :D
Eto, moje menje. Jaz bi na vseh sejmih prepovedal karšno koli razstavljanje živih objektov.
Tam bi morali biti izključno strokovnjaki, predstavniki podjetji/izdelkov oblečeni po nekem kodeksu, ki bi ga določili organizatorji skupaj z datumom otvoritve. Tako bi bilo za vse enako in sejmi ne bi bili polni moških ki se tja hodijo samo slinit za dekleti.
Tole promoviranje z dekleti gre vedno bolj v skrajnosti, vedno manj imajo na sebi in na vso moč flirtajo za to, da bi privabile stranke.
Za taka početja naj moški pač pošteno plačajo v kakih striptiz barih. Oziroma, glede na to, da se na sejmih za izdelek skoraj nihče več resno ne zanima (le za dekleta, ki jim ukradejo pozornost), potem bi bilo mogoče najlažje da kr pošljejo tja samo eno fuul luštno, napol nago bejbo in ji na popek napišejo spletno stran podjetja ki ga predstavlja, da bodo morebitni zainteresirani za "izdelek" lahko obiskali njihovo stran.
Kje so danes sploh še meje??
Do not take life too seriously. You will never get out of it alive.
Elbert Hubbard

Zgodovina sprememb…

para! ::

Jaz bi na vseh sejmih prepovedal karšno koli razstavljanje živih objektov.

Sej absurd celotnega početja si dobr izpostavla, ampak prepoved je pa hujš kot razlog zanjo.
Death before dishonor!

Pithlit ::

kr1ženska je izjavil:

Jaz bi na vseh sejmih prepovedal karšno koli razstavljanje živih objektov.

To so kitajci nardil na njihovih sejmih.

Nekako se mi ne zdi da se njihovi izdelki prodajajo kaj slabše...
Life is as complicated as we make it...

Okapi ::

Ja, pa šus v tilnik je tam kazen za korupcijo. Odličen sistem, toplo priporočam.

O.

vostok_1 ::

kr1ženska je izjavil:

Pithlit je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

I'm just stating the obvious.

Brez skrbi. Jaz tudi.

Vedno mi je bil najljubši tisti del, ko moški razlaga razmišljanje žensk :D vostak_1 malenkost drugače gre tole. :D


Ampak res malenkost ;)

kr1ženska ::

vostok_1 je izjavil:


Ampak res malenkost ;)


Te bom malo popravila, ok?

Sexi oblačenje pa je spet drugi problem. Vsi, ki se seksi oblačijo imajo zadaj neko agendo, četudi se je ne zavedajo (KI SE JE ZAVEDAJO). Večina žensk to nezavedno (ZAVEDNO) počne predvsem z namenom reklamiranja drugim potencialnim snubcem (DA BI PRITEGNILA POZORNOST ). Seveda pa se zagovarja z izjavami kot so: "to delam, ker se lepo počutim", "delam zase ne za druge", "izražam svojo svobodo" ("TO DELAM ZA TO, KER SE DANES RES DOBRO POČUTIM, KER HOČEM SPROBAT NOVO OBLEKCO ZRAVEN KATERE PAŠE ŠE DOBRA FRIZURCA, LIČILA..; TO DELAM ZATO,KER SE DOBRO POČUTIM V SVOJI KOŽI IN TEJ OBLEKCI" - to niso izmišljotine, niti izgovori pač pa trenutno stanje/počutje) itd. in podobene izmišljotine.


Eto, sem te malenkost popravila. (besede v oklepajih) ;) Če sem še kaj spustila pa lepo prosim Pithlit, da še kaj dodaš/spremeniš.
Bomo skupi neredil en lep post, ki bo pravilnejši. :)
Do not take life too seriously. You will never get out of it alive.
Elbert Hubbard

Zgodovina sprememb…

Pithlit ::

@Okapi: Že, že... ampak si zgrešil point. Pa spet se greš neke ekstreme.

@kr1ženska: mislim da nima smisla. Sicer pa si 'zadela'.
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Pithlit ()

kr1ženska ::

Pithlit je izjavil:


@kr1ženska: mislim da nima smisla.


Vem. Sam tist "malenkost" od nekoga ki "ve vse o ženskah" mi je bil tok privlačen da sem se dejansko spravla popravlat te traparije. :D

vostok_1, drugič, če ti kaka ženska namigne, da si se zmotil kaj o ženskah jo raje vprašaj kje si naredil kiks in je ne prepričuj, da imaš ti prav, oziroma, da ona kot ženska nima pojma, ok? (Govorim o Pithlit)
Do not take life too seriously. You will never get out of it alive.
Elbert Hubbard

MilanP ::

benat nage babe je pa ene tk pametn k bi alko

če je že u tem fora, da zarad tega tipi mislejo da so babnce k domača žvina je treba tipom kej dopovedat, ne pa ta luštnim frdirbat še to šanso da kej lepga zaslužjo

Pithlit ::

kr1ženska je izjavil:

Pithlit je izjavil:


@kr1ženska: mislim da nima smisla.

Eeeeh kle je že koda tko moško naravnana. :P
Life is as complicated as we make it...

BaToCarx ::

LoL, dobra! V vseh letih nisem opazil da je tam "izjavil".

Sem vedno bral kot danes je oseba izjavila... O_o

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BaToCarx ()

jype ::

Če je kdo še vedno v dvomih, da družbeni vzorci spremenijo človeka: http://www.salon.com/2013/01/13/did_por...

Ko to berem sem kar navdušen, da sm odraščal ob 2400 baudih :|

Okapi ::

Aha, ker ima en probleme z krščansko moralo in ga je sram drkanja, je to dokaz za kaj že? Podobno kot tisti geji, ki se grejo zdravit, ker so prepričani, da je nekaj narobe z njimi.

O.

Pithlit ::

@BaToCarx: Ja sej... 'vam' tisto čisto nič ne pomeni. Zakaj pa bi, konec koncev. V bistvu je skoraj popolnoma neopazno.

Mene pa malenkost zapeče vsakič ko me kdo citira. Ampak res malenkost.

Okapi je izjavil:

Podobno kot tisti geji, ki se grejo zdravit, ker so prepričani, da je nekaj narobe z njimi.

A je res treba geje povsod vlačit? Pa, mimogrede, tisti geji niso prepričani... v to jih je efektivno prepričala družba.

Zdaj pa resno, prosim, nehajte uboge fante vlečt v čist vsako debato. Tukaj nimajo res kaj delat. A se lahko še naprej pogovarjamo o hostesah?
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Pithlit ()

BaToCarx ::

Mene pa je zapeklo, ker si me spomnila na moja "filter očala", zdej se pa sekiram in vse dvakrat berem.

Sem pa opazil da če ima uporabnik nastavljeno na moški/ženska/vesoljec se spremeni ko svoj post popravi. Zanimivo.

spremenila: Pithlit (ravnokar) Vidiš kako deluje. Ne vem pa zakaj ne deluje pri citiranju, ko pa je očitno implementirano nekje.

Osebno bi raje videl "Oseba" kot te sklanjatve al kaj so že.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BaToCarx ()

jype ::

Okapi> Aha, ker ima en probleme z krščansko moralo in ga je sram drkanja, je to dokaz za kaj že? Podobno kot tisti geji, ki se grejo zdravit, ker so prepričani, da je nekaj narobe z njimi.

Ker ima en probleme z erekcijo zaradi hiperstimulacije, ki je posledica družbenih pritiskov, je to dokaz za točno to, da družba človeka prisili v vedenjske vzorce, ne da bi se on tega zavedal. Ja, tudi geji, ki se grejo zdravit so podoben problem kot moški v dvajsetih z erektilno disfunkcijo, seveda pa to ni tisto, kar si ti površno odslovil z argumentom, ki ne ustreza (in tu se mi ne bo težko ustavit in ne namigovat o tem kako moraš biti v resnici zaradi nečesa spolno zafrustriran, kot bi to počel parapsihiater Keyser Soze - jaz dejansko mislim, da si zgolj aroganten).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Okapi ::

Ker ima en probleme z erekcijo zaradi hiperstimulacije,
Če on misli, da ima problem zaradi hiperstimulacija, to nikakor ne pomeni, da je hiperstimulacija tudi zares krivec njegovih težav z erekcijo. To je bistvo, ki sem ga hotel povedati, pa očitno nisi razumel. V naravi človeka je, da išče neke vzroke in on je pač krivca našel v pornografiji. Lahko bi ga pa v krščanski vzgoji, strogih starših, genih ... In prav vsak od tega vzrokov je lahko napačen. Na osnovi morda napačne diagnoze enega posameznika vse skupaj še posplošiti na vso družbo je pa sploh kardinalna brca v temo.

O.

Keyser Soze ::

jype je izjavil:

...je pa posledica točno tega, kar Keyser Soze napačno pripisuje nevoščljivosti ljudi do lepših od sebe.

Važno da se jaz motim o tem kar veje iz tvojih in še nekaterih drugih objav.

Vi kar nadaljujte boj za spravno in zveličavno družbo. Strumno in pogumno naprej za vse tiste, ki so po vašem nesposobni odločati sami zase. Psiholog jype&družabniki. :)
OM, F, G!

BigWhale ::

jype je izjavil:

Če je kdo še vedno v dvomih, da družbeni vzorci spremenijo človeka: http://www.salon.com/2013/01/13/did_por...

Ko to berem sem kar navdušen, da sm odraščal ob 2400 baudih :|


Jaz sem pogledal fuckload porna, pa se ga pogledam, pa nimam nobenih tezav s hiperstimulacijo in s tem, kaj me vzburja in kaj ne. Izpostavil si en primer, moral jih bos izpostaviti precej vec, da bo statisticno relevantno. Pri meni ni bilo nikakrsnega stopnjevanja in v doloceni tocki sem videl kaj me vzburja in kaj ne. Nisem se 'navadil' na zadeve. Threesome bo se zmeri threesome in cez pol leta ne bom nucal gang-banga.

Seveda nas druzba sili v nekatere vzorce, ni pa to nujno vedno katastrofalno narobe in vzrok vseh nasih tezav in tezav od vseh. Zaradi nekaj ljudi ne moremo kar vsega kategoricno vrzt v isti kos in prepovedati na celi crti.

jype ::

BigWhale> Jaz sem pogledal fuckload porna, pa se ga pogledam, pa nimam nobenih tezav s hiperstimulacijo in s tem, kaj me vzburja in kaj ne.

Kar očitno kaže na to, da ni problem porn per se, ampak kako porn vpliva na razvoj posameznika pred in med puberteto.

BigWhale> Nisem se 'navadil' na zadeve. Threesome bo se zmeri threesome in cez pol leta ne bom nucal gang-banga.

Zdaj si pa že zanikal znanstveno dokazan mehanizem, tako da moraš očitno biti biased. A si odvisen od porna, al kaj?

BigWhale> Seveda nas druzba sili v nekatere vzorce, ni pa to nujno vedno katastrofalno narobe in vzrok vseh nasih tezav in tezav od vseh. Zaradi nekaj ljudi ne moremo kar vsega kategoricno vrzt v isti kos in prepovedati na celi crti.

Če bi "nekaj ljudi" imelo neprijeten odnos do žensk, se ljudje kot jaz ne bi pritoževali nad družbo, ampak nad temi ljudmi.

Jst ::

SkepChick:

Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Jst ::

Okapi je izjavil:

Aha, ker ima en probleme z krščansko moralo in ga je sram drkanja, je to dokaz za kaj že? Podobno kot tisti geji, ki se grejo zdravit, ker so prepričani, da je nekaj narobe z njimi.

O.



Pa si ti prebral in razumel, kaj je sploh ne tistem linku napisano? Si prišel do tega, ko pravi, da ko seksa z žensko zapre oči in misli na porn izpred sedmih let?
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Okapi ::

Jaz sem že čisto dobro razumel, bi rekel, da mogoče ti nisi čisto. Zakaj misli na porn izpred sedmih let? Mogoče zato, ker seksa z ženskami, ki mu v resnici sploh niso všeč, ampak se je prepričal, da pač ni pravi dec, če ne seksa. Ali pa zato, ker se je (podzavestno) prepričal, da je porn škodljiv in se mu to sedaj na tak način manifestira. In še cel kup nekih psiholoških vzrokov je lahko zato.

O.

jype ::

Who cares? Njegov problem izvira iz družbenih pritiskov. Ni se sam odločil, da ga bo sram pred starši ker gleda porn in ni se sam odločil, da ga bo porn fasciniral prek vseh meja še preden bo doživel svoj prvi vrhunec.

k4vz0024 ::

Še en pogled. Ženska družba obravnava in vzgaja kot rožce. Rožce pa morjo biti lepe, zato se lepo oblačijo in lepo počutijo. Ampak rožce na travniku niso same. Poleg princev so še čmrlji in obadi. Oboji imajo radi rožce.;)

vostok_1 ::

kr1ženska je izjavil:

vostok_1 je izjavil:


Ampak res malenkost ;)


Te bom malo popravila, ok?

Sexi oblačenje pa je spet drugi problem. Vsi, ki se seksi oblačijo imajo zadaj neko agendo, četudi se je ne zavedajo (KI SE JE ZAVEDAJO). Večina žensk to nezavedno (ZAVEDNO) počne predvsem z namenom reklamiranja drugim potencialnim snubcem (DA BI PRITEGNILA POZORNOST ). Seveda pa se zagovarja z izjavami kot so: "to delam, ker se lepo počutim", "delam zase ne za druge", "izražam svojo svobodo" ("TO DELAM ZA TO, KER SE DANES RES DOBRO POČUTIM, KER HOČEM SPROBAT NOVO OBLEKCO ZRAVEN KATERE PAŠE ŠE DOBRA FRIZURCA, LIČILA..; TO DELAM ZATO,KER SE DOBRO POČUTIM V SVOJI KOŽI IN TEJ OBLEKCI" - to niso izmišljotine, niti izgovori pač pa trenutno stanje/počutje) itd. in podobene izmišljotine.


Eto, sem te malenkost popravila. (besede v oklepajih) ;) Če sem še kaj spustila pa lepo prosim Pithlit, da še kaj dodaš/spremeniš.
Bomo skupi neredil en lep post, ki bo pravilnejši. :)


Zadnji oklepaj je nepotreben in morda kar lažnjiv.

Ker implicirate, da moški pač niso sposobni razčlenjevati ženske vzorce vedenja, naj povem, da je podobno reč že povedala ena pametna gospodična (in vrjetno tudi tisoče pred njo). Če vam to kaj dvigne kredibilnost izjave.
1 2
3
4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Zakaj ni punc na inženirskih faksih? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17735139 (31189) Gandalfar
»

Kakšen je resnični potencial naših možganov? (strani: 1 2 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
559481 (7974) Tear_DR0P
»

Zakaj je podpirati ZDA intervencije moralna dožnost (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
836150 (3017) jype
»

Počasen pohod HPCjev

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
83386 (2955) kuglvinkl
»

Blondinke kmalu ne bodo več vir šal?

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
303968 (2958) profii

Več podobnih tem