» »

NVIDIA Shield

NVIDIA Shield

««
5 / 17
»»

branc ::

OK.d je izjavil:

Tisto iz linka je US-only.
Nabaviš google home mini in upravljaš pametne stvari.


Kakor vem, Google home mini ni hub, un dongl iz mojega linka pa je.

OK.d ::

Preko google home minija lahko upravljaš shield in tudi druge pametne naprave.
https://9to5google.com/2018/10/18/nvidi...
https://www.androidauthority.com/google...
LPOK.d

branc ::

Ne vem, ce se razumeva :)
Kar pravis je res, ampak se zmerej rabis shield spremenit v hub, ne mores direktno z GHomeMini upravljat žarnice, npr. Zwave in zigbee protokole...

OK.d ::

Najprej, če hočeš upravljati pametne naprave sploh ne rabiš shielda, tisti samsungov smart link deluje samo v US (pa še tam po ocenah na Amazonu gre za polizdelek), za EU kakor sem gledal sploh ne obstaja-druga frekvenca.
Zato se nabavi google home mini in preko aplikacije google home na telefonu nastaviš in povežeš pametne naprave.
Ko imaš vse to nastavljeno, potem lahko pametne naprave upravljaš tudi preko shieldovega daljinca ali gamepada.
LPOK.d

branc ::

Se ti lepo zahvaljujem za napisano, mi je v pomoč. Priznam, da navkljub, da imam vseeno težavo. Res, da se to ne tiče Shielda, ampak Google Minija (morda odpremo novo temo?)
Čisto za test, afnanje, sem v hoferju kupil pametno žarnico (združljiva z Zigbee protokolom), baje se da skonektat s programom Philips Hue, ampak mi zahteva HUB, kokrkoli obračam. Priznam, tipam še pri teh smart home povezavah. Kakšna ideja?

OK.d ::

Rabiš recimo tole https://www.ikea.com/at/de/p/tradfri-ga...
Naj me kdo popravi, če se motim.
LPOK.d

branc ::

Zdej mi samo ni jasno, al za vse te naprave rabim gateway ali samo za tole. Vsekakor mislim, da je to zrelo, da odpremo temo Google Home mini/Alexa :)

OK.d ::

Za naprave katere uporabljajo zigbee protokol rabiš gateway.
LPOK.d

OK.d ::

Lastniki shielda, povejte ali deluje na YT normalno subscribction ali imate kakšne težave po zadnjem updejtu?
LPOK.d

mambli ::

Sam imamo nvidia shield in nanj priključen 64GB usb3 ključek. V gigabit omrežju imamo synology NAS kjer imam shranjene filme in serije. Na Shieldu teče Plex server, ki pa zatika. Že pri filmu 720p mi zatika po ene 20 minutah. Potem Plex ponovno zaženem in spet dela 20 minut. Če imam pa film 1080p pa skozi zatika. Kakšna ideja kaj bi bilo lahko narobe?
Hvala.

OK.d ::

Prepočasen ključek.
LPOK.d

Mavrik ::

OK.d je izjavil:

Lastniki shielda, povejte ali deluje na YT normalno subscribction ali imate kakšne težave po zadnjem updejtu?


Nisem opazil težav na mojem.
The truth is rarely pure and never simple.

stevie boy ::

shield update 7.2, 7.2.1, 7.2.2, 7.2.3 so polni bugov, appi se sesedajo, stvar zatika na vseh koncih in krajih. v glavnem, totalno razsulo.
najbolje roll back na 7.1 pa boš imel mir

OK.d ::

Hvala za realno sliko, potem bom pa raje počakal z updejtom, ker sem še vedno na 6.3;)
Kot ponavadi Nvidia z vsakim updejtom eno stvar zrihta in 3 za..be:P
LPOK.d

mambli ::

OK.d je izjavil:

Prepočasen ključek.

Dvomim. Na začetku sem imel prepočasen ključek, kar ti Shield tudi sporoči. Pri novem tega ni nič sporočil.

Sedaj sem opazil, da zatika samo, če gledam filme direktno na Shieldu. Da sta server in client na isti napravi.
Če gledam preko spleta iz drugega omrežja, pa dela brez problema.

vinkop ::

kje je trenutno mozno kupiti najceneje nvidio shield tv brez game controllerja, ker iger ne igram....v glavnem bi se fural kodi in 4K material preko njega....

neo5468 ::

199€ na amazon.de oziroma dobiš ga za 149€ če je na saleu, recimo black friday. Kej manj pa dvomim da ga dobiš. V ameriki se je šel za $129 ampak v evropi ni bil nikoli tako poceni.

kitl76 ::

A ni ceneje da kupiš xbox pa tam furaš kodi?

vinkop ::

kitl76 je izjavil:

A ni ceneje da kupiš xbox pa tam furaš kodi?

xbox? koliko je slabsi od nvidie po hardwareju? zanimivo pa je, da v ubogi Sloveniji ne mores trenutno kupiti ene samcate nvidie shield tv....vsaj jaz je nikjer na netu nisem zasledil, da jo prodajajo....

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vinkop ()

Mavrik ::

stevie boy je izjavil:

shield update 7.2, 7.2.1, 7.2.2, 7.2.3 so polni bugov, appi se sesedajo, stvar zatika na vseh koncih in krajih. v glavnem, totalno razsulo.
najbolje roll back na 7.1 pa boš imel mir


Meni dela brez težav. A to maš kak rootan software s pokvarjenim USB ključkom po možnosti? :P
The truth is rarely pure and never simple.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()

kitl76 ::

vinkop je izjavil:

kitl76 je izjavil:

A ni ceneje da kupiš xbox pa tam furaš kodi?

xbox? koliko je slabsi od nvidie po hardwareju? zanimivo pa je, da v ubogi Sloveniji ne mores trenutno kupiti ene samcate nvidie shield tv....vsaj jaz je nikjer na netu nisem zasledil, da jo prodajajo....


Glede na hardware specifikacije bi rekel ravno obratno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kitl76 ()

m3k ::

neo5468 je izjavil:

199€ na amazon.de oziroma dobiš ga za 149€ če je na saleu, recimo black friday. Kej manj pa dvomim da ga dobiš. V ameriki se je šel za $129 ampak v evropi ni bil nikoli tako poceni.

NVIDIA SHIELD TV, telecomando incluso (amazon.it / WAREHOUSE deals) za 175€ s poštnino
Mirko tipka na radirko ////

OK.d ::

Ugodno, jaz sem leta 2015 iz Amazon.com/usa dal zanj 370€(dodaten gamepad+daljinc).
LPOK.d

neo5468 ::

Vse kar si linkal je rabljeno.

m3k ::

We evaluate the physical conditions and functioning of all products. If the product works, but it is not aesthetically perfect, it is possible that we put it on sale. If the product does not work, regardless of its condition, we do not sell it

Ja, saj sem napisal da gre za warehouse robo (odprta/poškodovana embalaža, praske na predmetu...), imaš 30-dni časa za vračilo če ni kaj v redu.
Mirko tipka na radirko ////

MKC00 ::

Ali je bil Nvidia Shield na kakšnem Europskem Amazonu že kdaj kaj dosti znižan? Če kdo že dlje spremlja cene ali ve za kakšen "vzorec" ponavljanja znižanja?

CoreySteel ::

Je bil, poglej mal temo za nazaj.
Twitter: @CoreySteel_

stevie boy ::

za black friday jsem ga kupil za 170€ na amazon.fr

neo5468 ::

Konec novembra bo 149€ na amazon.de.

Tsunamii ::

Konec leta bi bil čas za novo verzijo >:D

McClane ::

Ja, če ga kje dobiš za okoli 150-170, kar po njem.
\"You want us to build WHAT??\" - Ancient Chinese Wall Engineer

OK.d ::

Shield spet dobil nov updatehttps://forums.geforce.com/default/topi...
LPOK.d

Tsunamii ::

JAz bolj upam na konec leta oz v 2020 na Nvidia Shield 2 in X2 chipom.. In svizec zavije čokoljad...

bad_dog ::

Pozdravljeni.
A je komu uspelo usposobiti Flutter na originalno naloženem Netflix-u? Enostavno ne morem aktivirati Flutter aplikacije, ker mi ne najde naloženga Netflixa. Ali mogoče obstaja še kaka druga aplikacija, kjer bi na Netflixu prikazovala IMDB ratingse? Mogoče pa se problema lotevam iz napačnega konca in bi bilo bolje naložiti android Netflix in ne Netflix za android tv?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bad_dog ()

user-pass ::

Nvidia Shield TV Pro izzide 29.10.2019. https://www.androidpolice.com/2019/10/2...

gregyk ::

Zadnje dva dni mi ne deluje Hbo Go aplikacija na shield-u. Napiše napako da ni internetne povezave, vse ostalo deluje ok (internetna povezava je). ima še kdo te težave?

gregyk ::

gregyk je izjavil:

Zadnje dva dni mi ne deluje Hbo Go aplikacija na shield-u. Napiše napako da ni internetne povezave, vse ostalo deluje ok (internetna povezava je). ima še kdo te težave?


Rešil problem z namestitvijo starejše verzije (5.11.4) - 5.11.5 očitno ne deluje

OK.d ::

Stari Shield 2015 je še vedno zakon;)
LPOK.d

scipascapa ::

kje dobiti komplet starega z gamepadom do 130-140€? nikjer, a ?

OK.d ::

LPOK.d

scipascapa ::

kar naj ga imajo potem :=)

rawlit ::

Ali bo kdo nadgradil? Dolby vision, izboljšan upscaling in osvetljen remote.. razmišljam o nadgradnji.

OK.d ::

Če imaš starega se zaradi tega ne splača, če rabiš pa samo remote ga pa lahko tudi samostojno nabaviš.
LPOK.d

chavlji ::

A še kdo čaka z nakupom na black friday? Upam na 200 EUR ali manj s poštnino vred in gamepadom.
A je pričakovati, da se bo model 2017 kaj pocenil, zdaj ko je model 2019 zunaj?
Če bo kdo imel kakšno dobro informacijo, se toplo priporočam :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: chavlji ()

Ganon ::

Jaz sem čakal in končno dočakal nov model. Ne vem pa, kje ga naj kupim. Na britanskem Amazonu sem ga našel za 200 funtov. Še kje?

starboi ::

Probaj pri severnih sosedih : https://geizhals.at/?fs=nvidia+shield+t...

OK.d ::

Saj imaš tubo za 160€
LPOK.d

budnost ::

Mimogrede. Naročil sem novega shielda 2019 pro s spodnje strani. Vse skupaj s poštnino za 203 evre. Prejšnjega shielda 2017 sem kupil prav tako na tej povezavi. Če koga zanima ugodno prodajam starega shielda 2017 z daljincem. Dela vse super. Lahko na zasebno sporočila.

https://www.alzashop.com/nvidia-shield-...

GupeM ::

budnost je izjavil:

Mimogrede. Naročil sem novega shielda 2019 pro s spodnje strani. Vse skupaj s poštnino za 203 evre. Prejšnjega shielda 2017 sem kupil prav tako na tej povezavi. Če koga zanima ugodno prodajam starega shielda 2017 z daljincem. Dela vse super. Lahko na zasebno sporočila.

https://www.alzashop.com/nvidia-shield-...

Nisi mogel kakšnih 12 ur prej napisati? :D

Tsunamii ::

KAj v modleu 2019 ne pride več zraven NVIDIA SHIELD Controller ? KEr cena je ista napram lanskim z njim ... beda.
««
5 / 17
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Eon Telemach in Android box (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
15348224 (1117) viharnik72

Android tv box (strani: 1 2 3 4145 146 147 148 )

Oddelek: Zvok in slika
73561085969 (345976) Mavrik
»

Kaj kupiti za Media Player? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14232487 (21852) sasoe
»

Media player 4K- HDMI (BOX)

Oddelek: Kaj kupiti
236063 (5040) Erzo

Več podobnih tem