» »

Hitrost uploada

Hitrost uploada

Netrunner ::

Se preselim iz vasi v mesto in se počutim kot da bi šel v preteklost .. Doma na vasi sem imel internet 5/2 katerega so mi povišali na 10/5, zdaj v mestu imam pa X/700k

Kakorkoli, stari blok, stara instalacija in večja oddaljenost od centrale .. razumem ... zanima me, če lahko ponudnik (t-2) na kakšen način pospeši upload? .. ker 700 kilobitov je za moje potrebe absolutno premalo.

Sem že govoril z njimi in pravijo da linijna ne omogoča več, vendar če si sosed vzame isti paket bo ravno tako imel 800k uploada .. se pravi skupaj na isti napeljavi imava 1,5Mbps uploada .. al se motim ? Nisem toliko tehnično podkovan pri teh zadevah, zato sprašujem ... da vem ali jim je smiselno težiti ker se da kaj porihtat ali ne ... in upat da pride optika čimprej :)

hvala
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

pisoy ::

Počakaj na optiko.

Netrunner ::

pisoy je izjavil:

Počakaj na optiko.

ja samo to zna trajat en lep čas ... že eno leto nazaj so jo napovedali, pa še vedno ni nič.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Barbarian ::

Preizkusi hitrost mobitel interneta. Morda bo deloval bolje kot to kar imaš zdaj. Vse kar rabiš je le dober umts signal. Če je signal dovolj močan preprosto kupiš opremo in uporabljaš. (seveda ne pozabi na mesečno naročnino).

Če imaš android telefon si na telefon brez problema lahko namestiš aplikacijo speedtest s katero na tvoji lokaciji izmeriš hitrost povezave. Testiraj pri oknih!
Drugače pa kontaktiraj siol, če so ti oni zmožni ponuditi boljšo povezavo....
Na izbiro imaš verjetno tako kabelsko kot adsl, right? :)
lp

Zgodovina sprememb…

Netrunner ::

yep kabelska je tudi opcija ... kar se tiče UMTS pa .. kaj pa vem .. dvomim da mi bo dal boljši upload ..bom pa testiral
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Nagi Bator ::

Ne sestevajo se hitrosti, ker imata s sosedom vsak svojo parico od centrale.
Po starih blokih so napeljane stare, debele, stuklane ter ponekod celo aluminijaste zice in to zna bit problem.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Katerega internetnega ponudnika izbrati? (strani: 1 2 3 435 36 37 38 )

Oddelek: Omrežja in internet
1876557097 (5203) starfotr
»

Kaj bo prinesel 5G (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
6018595 (14591) mojster_joni
»

T-2 se še četrtič poizkuša izogniti stečaju (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
6317633 (13388) Jst
»

Internetni ponudnik v Mariboru

Oddelek: Omrežja in internet
276617 (6077) MonkeyHead
»

Sredi Ljubljane ni mogoče do interneta prek bakra (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
5413639 (11002) x.sci

Več podobnih tem