» »

Thomas!

Thomas!

Elemen_T ::

Thomas ena kritika zate. Mislil sem ti pisat ne email pa ga nikjer ne najdem.
Se ne strinjam da si zbrisal topic Hommoseksualci in posvojitev otroka. Lahko bi nastala kul debata ki pa nebi bila podobna kao sorodnemu topicu. To je namrec popolnoma druga stvar. Sprejemljivost gejev al pa sprejemljivost gejov&posvojitev otroka.
pa brez zamere!

lp

Dax ::

Se popolnoma strinjam z Elemen_t-om...



Čist možn, da bi se debata razvila v drugo smer.



In sploh, ZAKAJ?? bi sploh zaklepali take teme, če sta brezvezen naslov in tema, folk pač ne bo nič not pisu in bo tak topic kmalu izginil v množici na dnu zaslona.

Tomi ::

Tu gre, kar sam menim, za vprašanje moči argumentov in argument moči:'(
Sicer pa se strinjam z Daxom.. Posebej to pride v poštev pri vseh, ki gledajo samo zadnjih 24 ur..
metrodusa.blogspot.com

Thomas ::

Zakaj bi potrojili število topicov? Matthai je znotraj svojega topica lepo vprašal naprej - " Kaj mislite dalje o ... ?"

To lepo in logično nadaljuje debato. Ne pa, da jo cepi nov topic.


Zakaj ne bi mogel še kdo drug.

MY E-MAIL

me2icq@icqmail.com

Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

OZZY ::

Hvala vsem, ki so se zavzeli za moj topic. Sicer se ne strinjam z Thomasom, da je zaklenil mojo temo. Mislim, da nisem cepil topica in je govora o drugi stvari. Sicer pa ma dex prou. Če tema ne bi bila zanimiva potem bi hitro padla v pozabo. Ampak glede na reakcijo, da je na zaklenitev moje teme nastal nova tema misli, da si ga polomil Thomas (????). Zgleda da bi se obnesla. Sicer pa sem to vprašanje zastavil pod temo homoseksualci in lahko tam prediskutiramo stvar. Čeprav misli, da bi bila bolje ločena tema,da se stvari ne mešajo.

Thomas ::

Če bi bla o Matjažu Roglju dva topica ... sej sta bila. Samo sem enega hitro zaklenu. Tale, ki je ostal se je začel z navdušenjem ... potem malo skepticizma ... potem razočaranje ... in zdaj jeza. V večih - bi vse zvodenelo v nepreglednosti.

Ni to kapriciranje ali kazanje moči - sploh ne. Samo prizadevanje za zanimivost Lože in Foruma sploh.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Sergio ::

The point: Vsi zaklepi so bili do sedaj upravičeni. Če bi pa kje prekoračil, ga bi pa že mi spomnili (mi: luni, Primož ter moja malenkost) :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

darh ::

Elemen_T:

razprave o gayih & posvojitvah mas na www.spolnost.com/forum !
uzivej
:D
hehe
Excuses are useless! Results are priceless!

Jeronimo ::

Bom raje tiho. :D
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!

Elemen_T ::

xbite: Ja to je res. Ta forum pa se imenuje LOŽA! konju jedan. Tega kar sem napisal sploh ne bom argumentiral lahko pa bi se razpisal. Če hočeš se še vedno lahko?

Tjulenj ::

mi je prov zou da ugotavljam tole ampak... pomoje ste skorej malo zasli s tem, da ni dovoljenih vec postov na podobno a vseeno drugacno temo. thomas, podpiras torej, da se v enem postu debata razvlece na vec razlicnih koncev. potem pa odpres kak starejsi post, ki ima zelo zanimiv naslov, notri pa vidis da je debata usla cisto v drugo smer, ki s prvotnim naslovom nima vec zveze. ok, je tezko doloci, katera debata bo kam usla in kaj je primerno za novi post. ampak osebno bi vec "casa za zaklepanje" namenil brisanju neumnih naslovov (ko osebek da naslov nekaj v stilu "mene pa zanima...". ja pol pa ugibej kaj hoce pa a je zanimiv al ne)

Thomas ::

No, jest posta raje ne pobrišem. Naj mnogi ostanejo v sramoto njihovim avtorjem. Ker če bi jih pobrisal, bi zgledalo kot cenzuriranje ubogega udeleženca ...

Debata je pa skoraj vedno nelinearna. Gre v eno pa v drugo pa v tretjo pa spet v drugo smer...

Thread pa jo povezuje.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Dalmatinc ::

Thomas o tebi raje ne govorim....kdo ti je dal Ložo >:D

Ok, ok ne zameri sej si faca sam preveč zaklepaš:D

Thomas ::

Dalmatinka!

Ko boš nehal odpirati topice brez veze - mi jih tudi zaklepati ne bo treba.

Saj znaš biti tudi konstruktiven.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Dalmatinc ::

Thomas .... tko je sam veš relativno je gledati kaj je za nekoga brezveze in kaj ni Žal mislim da zaklepaš vse preveč topikov ki si ti omisliš da niso vredu; no pa sej Moderatorji majo moč in pač morajo biti strah in trepet amapk ne v tem smislu da zaklepajo še pa još>:D


Sej drgača si čist cool moderator:D

Dax ::

Thomas, a veš, kaj ti ful privoščim...

Da v Protokolu hočeš hodit z Britney Spears. Pa pride kren "moderator" do tebe in ti reče: "Sorry stari, že zasedeno, ne se ponavljat, btw. Šerbi je še free."

Thomas ::

Dax

Nisi dobr zastopu. Nisi dojel bistva. Ne morem verjet!

Ampak vseeno - naj povem, v dobri veri, kot da res ne veš.

Šerbi bo v PROTOKOLU še neprimerno lepša kot je Britney Spears tule.

Samo ... ne verjamem, da se bom z njo srečal kdaj tam. Mogoče se boš ti. Ampak privoščim ti jo pa ... pa ne take kot je danes, pač pa - po PROTOKOLU.

Tudi ti boš tam precej boljši - ne se bat, da te ne bi hotela. :)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Thomas posti. (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
835160 (3645) .:joco:.
»

Thomas, vaša modrost, (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
685062 (4014) Thomas
»

dovolj imam... (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
583865 (3219) Pretorijanec

luni-zvezdice? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Slo-Tech
1947929 (5917) Sergio
»

Pravila obnašanja!?

Oddelek: Loža
142241 (1857) Yohan del Sud

Več podobnih tem