» »

Thomas posti.

Thomas posti.

1
2
»

Gh0st ::

Evo.
Thomas tries to teach/manipulate people on Slo-Tech.
People listens.
Thomas tries ot take an advantage of his "last word" status...
People resists.
Thomas goes out of the line.
People turns against it's own teacher.

Do sedaj so že vsi veliki "diktatorji" propadli. And so will Thomas.
Sej nimam nič proti njemu, ampak nekateri na tem forumu so že povedali kar mu gre.
Ni on neki razsvetljeni, neki Buda ki bi vodil slepo ljudstvo. Nekateri pač zna(m)jo razmšljati z svojo glavo...8-)
you might start believe in Gh0st stories. you're in one. :)

jetam ::

Hmm imate eni veliko časa... Posebna tema o Thomasu. Ob vseh problemih sveta ste nekateri tule našli srčiko težav v nekom ki ima o svetu, njega preteklosti in prihodnosti, izdelano neko svojo vizijo. Lahko da ima prav, lahko da nima; toda kdo ste vi da boste sodili?

Še najbolj mi pa gredo v nos ljudje, ki izzovejo nato pa iz razdalje opazujejo, kako se bo situacija razpletla. Ljudje brez drobca lastne integritete.

In Ghost... če znaš razmišljat s svojo glavo, potem bi bilo fino če bi ponovil osnove angleškega pravopisa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jetam ()

sketch ::

Thomas?

Zanimiva oseba.
Kot kup drugih na s-tju.
Vse tole debatiranje preko tipkovnice mi že najeda. Velikokrat si zaželim, da bi namesto threada imeli primerno ambientalen fin-de-siecle bar, v katerem bi nato lomili verbalna koplja oziroma izpodrivali meme ali karkoli že.
V živo je bolje. Na vseh področjih :D
lp
s.
Adapt and overcome.

burekar ::

Evo sketch, bravo. Take besede rabimo tukaj. Prek neta ni kretenj in določenih popizditisov, to je narobe.

.:joco:. ::

Ah, no, da ste tolk otročji, da se ukvarjate z posti enga človeka... Pa dejmo pol enga skritizirat, ki je registriran, pa nič ne piše...:\\

Jst Thomasa poznam samo iz Nato Pro Et Contra. Pa sva na nasprotnih straneh, ampak vseeno se mi ne zdi, da bi on bluzil tja v tri dni. Pač dokazuje svoje stvari. Sicer težko sliši dokaze drugih, ampak to je njegov stil. Jst pač vračam nazaj enako. Ne vem zakaj bi se mogli ljudje s tem obremenjevat. S tem so se včasih ukvarjali naši politiki in zato niso nikamor prišli. Samo govorili so napake drugih svoje pa skrivali, naloge so jih pa čakale. Vsi smo tle enaki. Thomas pač bolj oster... Mene to sploh ne sekira. Ravno nasprotno. Ravno tiste teme, ki so ostre imajo največ postov in ogledov... To je dobro za ta forum. Tko da brez veze o tem razglabljat. Pejmo rajš vsak v svojo temo in se tam naprej kregajmo.>:D Bomo več koristnega nardil...

Burekar -> te ne poznam tolk, samo ti lahko povem kaj delaš: prijemaš za njegovo vabo in nič drugega. Če se ti zdi, da te je užalil ali preslišal, enostavno ignoriraj... Enako velja za druge. S tem ko pluvate po njem, samo razpihujete ogenj...

Thomas -> Le tako naprej, samo mogoče brez žalitev!

Lp
"Is science true?"
You don't get it.
Science is the process of trying to find out what's true.

Elemen_T ::

Lep post kjer se vidi sproščenost adminov,...
ki je zdaj ni več.

Gh0st ::

Mah sej vse skup je šlo mal predaleč...
you might start believe in Gh0st stories. you're in one. :)

TheJack ::

jetam: Vljudno bi te prosil, če bi lahko pojasnil drugi odstavek tvojega posta.
Bonis nocet, qui malis parcit.

sifu ::

predlagam da nardimo nekaksno tekmovanje....tisti, ki bo prvi pokazal thomasovo sliko na slo-techu, dobi kaksno nagrado

me prou zanima, kako thomas zgleda

mogoce pa sam prilepi slikco zravn kaksnega posta

Mercier ::

Sploh ni problem. Povej kaka je nagrada prvo. :D

burekar ::

sifu:
Mogoče daje vtis ultra-nerda(160cm, 45kg, +5 očala, mozolji, jogurt barva), ampak nekaj mi pravi, da je čisto normalen po izgledu.

Elemen_T ::

Evo vam ga :)




A dobim za pivo?


:D

Baja ::

Elemen_T

A dobim jaz za pivo če ne povem kdo to je :D

Vsaj ime fajla bi lahko spremenu.:\

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Baja ()

Mercier ::

Pivo? Js sm mislu resno šuško, al se pa ne grem. :D

Elemen_T ::

Baja: hehe, pa to je joke :)
Da ne bi res kdo mislu da je to Thomas :D

Gh0st ::

Ta star da bi se nakonc izkazalo da bi bil res tak!
Kok bi se rolu!
you might start believe in Gh0st stories. you're in one. :)

Baja ::

Gh0st

Ne ni, to je John Franks

Mercier ::

Tale tema postaja skor tolk hecna, ko je bla na začetku. :D

A hint - fotka obstaja in namig - bližje, kot se zdi.

jetam ::

Heh Jack nisi bil mišljen ti, če je to problem razumevanja mojega pisanja.

Gh0st ::

Baja:
Vem da ni to Thomas. Samo vsi si ga pač predstavljamo kot nekakšnega zakomplexanega computer nerda, ki cel dan visi pred kisto in hodi na redna predavanja.

Jest sm se samo pohecal, če bi se na koncu izkazalo da je nek phd. starček...
you might start believe in Gh0st stories. you're in one. :)

TheJack ::

Hvala za pojasnilo, jetam.

Simko ::

Ghost:
Samo vsi si ga pač predstavljamo kot nekakšnega zakomplexanega computer nerda, ki cel dan visi pred kisto in hodi na redna predavanja.

Kdo vsi? Jaz si ga ne predstavlam tako...:\\

In pa: kaj je narobe z rednimi predavanji?

sketch ::

Ja, kaj je narobe z rednimi predavanji? <.<
Adapt and overcome.

whatson ::

Gh0st... ne govori v imenu vseh. Nimaš pravice.

Stavim da se vam Thomas reži ko bere te stupidne poste. In to upravičeno. :D
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

perci ::

Imej mero - Perci!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thomas ()

Gh0st ::

Ste obledni eni ...
you might start believe in Gh0st stories. you're in one. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thomas ()

burekar ::

Toliko o argumentiranju na nivoju.

JurijTurnsek ::

ja sm neki razmišljal, pa sm ugotovo, da mi taki intelektualni posti koji k kaj koristijo...

kadarkoli kdo razmišlja se lahko nauči nekaj novega, ne more pa spremeniti svojega mnenja, pa naj še sam reče a ga je...(mogoče pa... who knows...), torej so ti posti nesmiselni, kr ti ne povej nič novga, kr človeške psihe ne morš spoznat, kr ni pravil, oz jo ima vsaka oseba unique... torej brezveze se je ukvarjat s tem... vsaj v loži..
http://www.slatnaskejta.com

Jeronimo ::

ja iz kje ste izbrskali to temo???

Sloka Thomasa je bila objavljena na Slo-Techu pred časom. Prišel je pogledat spomladi na primorsko - na srečanje.


Sicer sem tale post odprl jaz, ker me je v tistem času Thomas s svojim govorjenjem zelo jezil. Sem se pa s časoma navadil in se ne pustim več tako zlahka razjeziti. No tudi je res da nimam več časa da bi sodelovav v debatah ki potekajo na forumu.

LP
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!

Zgodovina sprememb…

  • odbrisal: Primoz ()

Sfinga ::

Kar nekaj tem o Thomasu je odprih in kar nekaj postov v njih. Kakšna pa je vsebina?
Da ne bo kdo užaljen, mene (verjetno samo mene) spominja na obilo cviljenja in jokanja in še malo, pa se mi bo kdo pošteno smilil.

hlodek ::

Sergio ::

pa ste ga najdl. cestitke.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

eland ::

Morte se hecat. A ne da ni to Thomas?! Resno vi to? Da je tale starček Thomas?! Moj bog, sej bi ga moral vikat...
Brez zamereThomas.
Sploh pa mu pošiljam tole anekdoto, ker sem ugotovil, da ga pogrešam:

Nekoč je živel rabin, ki so ga ljudje zelo spoštovali. Ni minil dan, ne da bi množica ljudi stala pred njegovimi vrati in iskala nasvete, ozdravitve ali blagoslova svetega moža. In vsakokrat ko je spregovoril so ljudje viseli na njegovih ustnicah in vsrkavali vsako njegovo besedo.
Bil pa je med poslušalci neprijeten človek, ki nikoli ni zamudil možnosti, da ugovarja učitelju. Opozarjal je na rabinove slabosti in se norčeval iz njegovih pomanjkljivosti na grozo učencev, ki so nanj začeli gledati nanj kot na utelešenje hudiča.
Nekega dne pa je "hudič" zbolel in umrl.Vsi so si oddahnili in v svojih srcih so bili srečni, da nespoštljivi krivoverec ne bo več motil učiteljevih govorov in grajal njegovega vedenja.
Zato so bili ljudje presenečeni, ko so na pogrebu videli učitelja pogreznjenega v pristno žalost. Ko ga je neki učenec pozneje vprašal, ali žaluje zaradi večne usode mrtvega moža, je ta odgovoril: "Ne,ne. Zakaj bi žaloval za našim prijateljem, ki je sedaj v nebesih? Žalujem nad seboj. Ta mož je bil edini prijatelj, ki sem ga imel. Tu sem obdan z ljudmi, ki me spoštujejo. On je bil edini, ki me je izzival. Bojim se da bom sedaj, ko je odšel, prenehal rasti."

Imaš Primož prav, brez njega bi bila stran bolj pusta, tako da mu daj njegov forum, kjer bojo lahko zbrana njegova dela.
Pa lep pozdrav g.Thomasu.:)

.:joco:. ::

Imaš prav. Naj ima Thomas svoj oddelek. Vendar bi moral potem tudi on par stvari obljubiti:

- brez nepotrebnega žaljenja
- brez brisanja postov, razen če navajajo k kriminalnim dejanjem...
- selekcije tem, ki bodo v oddelku bi moral potrditi tudi nekdo drug.

Skratka človek si to zasluži le pod pogojem, da bo "nasprotna" stran vsaj približno enako močna, če ne se bo folk bunil in jaz z njimi. Bi moral Thomas podpisat neke vrste pogodbo, a?:))
"Is science true?"
You don't get it.
Science is the process of trying to find out what's true.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vaša najljubša knjiga/avtor? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
848160 (1740) donvito
»

SMRT FAŠIZMU! (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
623740 (3078) krneki0001
»

vsi mahnjeni na slo-tech (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1367770 (6499) luni
»

Kako povabit žensko v kino ???

Oddelek: Loža
333094 (2726) trillian
»

ste srecni? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
745709 (5080) Sergio

Več podobnih tem