» »

dovolj imam...

dovolj imam...

«
1
2

lordgreg ::

Nič ne rečem, nič ne grajam vaše uspešnosti ampak...

- zaradi vašega uspeha, vas je prevzelo malo monopolistično vzdušje! (hej, moje mnenje)
- vaša prekomerna zaklepanja nekaterih tem veliki večini sploh niso jasna! -tudi če nekdo napačno vpiše sporočilo, namesto, da bi spremenili samo eno id številko jo greste zaklenete??? -nesmisel
- namesto, da bi bili srečni, da dobite čim več takšnih graj kot je tale, se ne strinjate z ničemer in še vedno igrate bogove! za prenekatere to resda ste, ampak, to,... to je pa že višek..
- ko bi le malo spoštovali ostale ljudi, zaradi tega, kam ste prilezli, jih zavračate, jim dodajate zelo nesmiselne vzdevke, in se delate norca iz njihove nevednosti..

Ko bi le spet postali človeški.. prijaznejši in malček manj strogi.. to je vse... zaradi mojih par misli, me ne rabite blatiti in ne vem kaj... lahko lepo odgovorite... morda kak luni, ki mi je nazadnje zaklenil temo! zakaj potem Loža..

Sergio ::

Nič ne rečem, nič ne grajam vaše uspešnosti ampak...

Ampak?

- zaradi vašega uspeha, vas je prevzelo malo monopolistično vzdušje! (hej, moje mnenje)

Hm, jaz pa ne menim tako... Dosti je razlogov, ampak vidim, da to ni tisto kar te moti, tako da preidiva na naslednjo točko

- vaša prekomerna zaklepanja nekaterih tem veliki večini sploh niso jasna! -tudi če nekdo napačno vpiše sporočilo, namesto, da bi spremenili samo eno id številko jo greste zaklenete??? -nesmisel

Prekomerna zaklepanja naših tem so plod restriktivne politike, ki je ob 2000 uporabnikih dobesedno NUJNA za ohranitev nekakšnega levela foruma... Za vse, ki bi se pa radi zajebavali (po naše :D), bomo pa itak odprli oddelek, v katerem bo dovoljeno vse (razen dveh stvari, ki se nam pa gnusijo osebno, boste že izvedeli)

- namesto, da bi bili srečni, da dobite čim več takšnih graj kot je tale, se ne strinjate z ničemer in še vedno igrate bogove! za prenekatere to resda ste, ampak, to,... to je pa že višek..

Mi od graj ter kritik dobesedno živimo, saj vse izboljšave pridejo na dan samo iz kritik ter predlogov...

- ko bi le malo spoštovali ostale ljudi, zaradi tega, kam ste prilezli, jih zavračate, jim dodajate zelo nesmiselne vzdevke, in se delate norca iz njihove nevednosti..

NIKOLI, ampak NIKOLI se pa iz nevednosti ne delamo norca! To si pa malo falil...

Ko bi le spet postali človeški.. prijaznejši in malček manj strogi.. to je vse... zaradi mojih par misli, me ne rabite blatiti in ne vem kaj... lahko lepo odgovorite... morda kak luni, ki mi je nazadnje zaklenil temo! zakaj potem Loža..

Problem je, Greg, da s številom uporabnikov raste tudi število BEDNIH uporabnikov (primer: Ljubavnik). Razumi me, težko je ohraniti tak odnos kot takrat, ko je imel Slo-Tech 100 uporabnikov na forumu. Ravno zato bomo odprli oddelek Anarhía™. Tam moderatorstva ne bo. Samo zajebancije. Loža se je pa pokazala kot najresnejši ter filozofsko usmerjeni oddelek. In pri tem bi ga radi obdržali...

Upam, da sem ti z mojimi aspekti kaj pomagal. Vprašaj še kaj, ako ti je volja... :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

darh ::

ja jest se pa pridrozujem LORDGreg-u... zato ker ste mal zrasli in mislte da ste dobri....

pa djte mi vpodet.. a je doveč napisat replay na mail ? sj verjamem da folk tezi 24/7, sam to še ni razlog da ignorirate kak pomebn mail...

pa če ti nekdo napiše novico, jo objaviš, v nasprotnem primeru mu napišeš replay zakaj novica ne bo objavljena...

mogoče živim v temi, ker to delam na svoji strani, mogoče nimam prov, ker odgovarjam na maile, mogoče to delam zato, ker se mi zdi prov. Kakšno opravičilo pa imate vi ?
Excuses are useless! Results are priceless!

lordgreg ::

ako je tebi bila volja.. tako tudi meni odgovor, ki se pa glasi:

- končno en zadovoljiv odgovor in hvala ;)

dexter ::

Enkrat so tudi meni zaklenili temo brez nobene razlage.
Kdo bi ga vedel kaj je blo?
In nam se zdej jezil,zivljenje gre naprej.
Ce bi gledal na vsako pi... ki mi ni vsec bi verjetno kmal na pilulah koncal.

Verjetno je pa tezko zdruziti `bodi dober gospodar`in `zadovoljno ljudstvo`.

ENđoj Lajf!


Sergio ::

dexter: Vox populi!

Greg: Lepo, da si zadovoljen :D

xbite: Problem je, da nabiralnik@slo-tech.com dobivajo vsi pisuni... Kako uskladit, katero novico objavt, ktere pa ne? Kako uskladit, komu odgovorit, da ne bo objavljeno? Kaj, če se potem novica vseeno objavi? Težko je izvedljivo.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

darh ::

aha... mogoče je treba nardit naslednji korak in preiti na kaj bolj advanced kt pa ta butasta form2mail skrita, right ??

aja, pa to ni noben izgovor ! You'll have to do beter than that.... sory...
Excuses are useless! Results are priceless!

whatson ::

politika slo-techa glede zaklepanje tem je odlična.. .tudi nadzor je odličen... problem je edino, da Primož (še) ni porihtal prestavljanja tem. Po mojem mnenju je zaklepanja tem še premalo, ne preveč. Poglej koliko tem služi izkljčno le nabijanju točk.
Oddelek Anarhija bo rešitev še tega problema...

edina stvar, ki pa so-techu uhaja iz rok so pa ti slbšalni avatarji (owca in gnoj), ki pa služijo ljudem le kot vzpodbuda debilnosti


Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

darh ::

aja.. pa upam da se posti k jih bo folk v forumu anarhija pisu ne bodo stelil za zvezdice... ker čene je pol brezveze... right ??
Excuses are useless! Results are priceless!

Sergio ::

xbite: SEVEDA se ne bo štelo za točke... Das ist aber selbstverständlich :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

whatson ::

V Anarhiji ne bo zvezdic... amapak pisal boš lahko kaj boš hotel...
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

Mr.-Viko ::

Naj bodo zvezdice, vendar s čisto drugačnimi nazivi. Npr. kak potepuški pes, ali pa črni maček pa podobno (npr. gangster style).
Do you get the point?
No comment, really

darh ::

sergio: a prejšnjega posta pa ne boš komentiru ?

v Anarhijo pa jest sploh ne bi jest dajou nikakršnega rankinga, ker bi blo to mal tko samodestruktivno za forum... :P
Excuses are useless! Results are priceless!

R0K ::

Mr-viko : spet bi prišlo do nabijanja za nazive ...

Drgače mam eno vprašanje : ali bo obnašanje v anarhiji vplivalo na tvoj naziv ? (npr. da boš dal razne passe za strani, pogal ljudem kako naj vdirajo v računalnike,...)

Sergio ::

v stilu:

Dirtbag
Mopper
Shoe Shiner
Car Parker
Store Robber
Boutique Mugger
Little Fish
Boss' Pet
Extortioner
Serious Sam
Scarface
Al Capone
George Bush
An imprisoned man
A dead man
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Sergio ::

ROK: o tem še razmišljamo.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Mr.-Viko ::

Hmm... Imate prav... Slab predlog. :( Sicer pa, sem samo človek, kot ste vi tudi.
Aja... Ali ne bo potem padel ugled Slo-Techa zaradi tega foruma? Mislim, v njem boš pač lahko pisal ne vem kaj... Mogoče bodo padale še kritike (in to ostre) glede Slo-Techa, uporabnikov...
Vaš odgovor?
No comment, really

R0K ::

thamn..nazivi so cool.

George Bush :D

lordgreg ::

erm.. malo ste zašli-- glede na naslov, ki sem ga postavil. rad bi slišal še kaj od drugih adminov }:|

sicer pa.. kaj mi bo anarhija, ko pa sem zadevo postavil lepo v ložo.. nikogar ni motila... razen adminov.. čudno, da le admini naredijo nekaj, kar se njim zdi všeč (ali ne),.. ne poslušajo pa glasa ljudstva!

Jebiveter ::

Upajmo, da ne bo postal cel Slo-Tech ena ANARHIJA!!!! Res je, da se forum pocasi nagiba k temu vendar zaklepanje tem ni resitev! Anarhija™ bi lahko resila stvar in locila "zrnje od plev"! In videli boste, da nas bo resnih na koncu ostalo le 400 maksimalno! In veste zakaj? Zato ker je ostalih 1600 tukaj le za zgago ali pa zato, ker so jim prijatelji rekli, dnaj se prijavijo! Kr tko, za foro!

Ah, kje so casi, ko je forum imel vsega skupaj 100 clanov!:\ Takrat se je vedlo tocno kdo je kdo! Zdej pa..:\
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

whatson ::

Lordgreg: verjetno je bila tema zaklenjena zato, ker je že odprta ena enaka tema...

in potem se dve istzi temi razcepita, folk ponavlja - kar piše v eni temi napiđše v drugo...

verjetno je luni zato zaklenil...

Jebiveter: se popolnoma strinjam!
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

lordgreg ::

mimogrede... potem pa še naredite takšno anketo.. ravno takšno, kot sem jaz odprl sporočilo v loži!!! 3/4 folka sploh ni seznanjenega dovolj o tej zadevi... vse kar sem želel pa je to, seznaniti ljudi s tem!!!

vi pa z zaklepom sporočila to samo še zavirate! prosim, če mojo temo spet odklenete!!!

whatson: 3/4 tem v loži se ponavlja.. tako resno zadevo kot je pa tale, pa zaklenejo??? v čem je finta?? neklomu gre tukaj nekaj zelo v nos!!!

hvala

whatson ::

ok.. to maš prav....
ta topic ki si ga odprl je bil med redkimi, ki ni služil nabijanju pik
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

luni ::

Evo, ne morem rect drugega, kot da ste eni neverjetno trdobucni (pa vzemite to kot zaljivko, tudi jaz sem lahko clovek)! LordGreg, saj pa nisi od vceraj na Slo-Techu in VES, da se podvojene teme zaklepajo. Poleg tega sem lepo v odgovoru napisal ZAKAJ sem zaklenil temo. ZATO, ker je bila poleg nje se ena odprta. Kaj je torej bil povod, da si odprl se eno na to temo? Zakaj nisi mogel napisati svojega mnenja in "izobraziti" ljudi v tisti ze obstojeci? Ce koga ta tema zanima, bo tako prebral izvirno, ce jih bos pa odprl 5 zraven ne bo zadeve prebralo nic vec razlicnih ljudi. Mislim, da je to jasno VSEM, razen tebi. Tvoja tema NE BO odklenjena, sodeluj v ze obstojeci ker nisi nikakrsna izjema!
Tvoja ideja, da ljudem dajemo "ponizevalne nazive" zato, ker nekaj neznajo pa je dobesedno zaljiva! Ce sam ne vidis neke razlike med "ubozcki" s takimi nazivi in ostalim normalnim folkom, potem bog ti pomagaj.

xbite glede mejlov pa je tako. Ce dobim kaksen mejl v stilu "kaj je to overclockanje" ali "kolko stane to pa to" ali "kaj naj kupim", potem enostavno dam link na forum, vcasih pa se to ne, ker dobim na dan ene 10+ takih umetnij. Clovek se po letih taksnih mejlov nazere in se zacne sprasevat zakaj za vraga se trudi sploh s cem, ce pa se potem najde pametnjakovic ki vprasa isto stvar, ki so jo nekje na siroko in podrobno razlozil glih prejsnji dan. Ce ti gre v nos, da si poslal novico in ni bla objavljena pol sorry, ampak vseh novic ne objavljamo. Tudi na tem podrocju bi moral videti kolicino in "kvaliteto" prejetih emailov, da bi razumel.

Artificial Intelligentia

lordgreg ::

luni, evo ti moj odgovor:

- jezo glede česarkoli, kar se ne tiče tega ne sproščaj na nas!
- zakaj zakleniti ravno takšno temo? koliko bednih tem pa puščate odklenjene, pa tudi, če so podvojene, potrojene,... zakaj ravno to? taka tema, ki sem jo postavil jaz, skorajda sodi med nvoice, ne pa med zaklenjene teme na forumu. izjeme morajo biti.. ene vas res jebejo v glavo, druge pač želijo pomagati.. ste morda opazili, da je v drugi taki temi kdo napisal kako tako kot sem jo jaz? v bistvu jaz ciljam bolj narealen odgovor in po vrhu še argumentiran. če pa bi le to, kar sem napisal vrgel v že obstoječo temo, potem dvomim, da bi mi sploh kdo odgovoril...

Potem pa še s tako anketo???

Koliko ljudi tukaj pojma nima kaj se dogaja.. zakaj jih ne bi seznanili še z drugo polovico???

Simko ::

LORDGreg...saj so izjeme, vendar le člani slo-tech tima, hehe.
Spomin se enga topica od Pretorijanca. Spraševal je kateri monitor naj kupi in začel v stilu: Vem, da je kar nekaj takšnih tem odprtih, vendar tokrat je drugače (beri izjema, hehe), saj gre zame...
In potem sem ga lepo vprašal, če je on kaj več in je odgovoril, da je. Pa mu nihče ni nič rekel, kaj šele, da bi mu temo zaklenili .
Ti se pa lahko pod nosom obrišeš za kaj takšnega, očitno :c)

lordgreg ::

no... to še samo povdari vašo pohlepno željo po več in po nadrejenosti...

kako vas ni sram??? in potem vi nam, da ni tako...
no... saj sem tudi jaz izjema.. na svoj način...

ps:
Simko: hvala za odgovor!!!.. me prav zanima, kaj bodo rekli slo-tech admini na to..

luni ::

Moja jeza se se kako tice tebe in tebi podobnih. Ko clovek nestetokrat razlozi eno in isto, ko se vse skupaj nickolikokrat predebatira, potem ENOSTAVNO NIMAM VEC ZIVCEV KULTURNO RAZPRAVLJAT O TEM.

Zakaj sem zadevo zaklenil pa sem tudi razlozil. Izjemoma celo dvakrat. In ne mislim vec. Ce ne dojames pol jebiga... Tudi ce bi se razpravljalo o najbolj pomembni stvari na svetu, bi zaklenil podvojeno temo. Zakaj, je ze tudi bilo razlozeno.

Glede drugih podvojenih in potrojenih tem: SE zaklepajo. V Lozi se posebej, ker jo vecina najbolj pogosto spremlja. Jaz ne bom trdil, da spremljam celoten forum, ker ga ne. Je pac preobsezen, da bi ga vsak dan celega pregledal, zato pa imamo pac moderatorje.

Simko ce je to res, mi prosim posreduj URL da si zadevo pogledam sam. Pretorijanec bo opozorjen...
Artificial Intelligentia

luni ::

Pa naj se citiram tebe, LordGreg: "sram vas bodi, kdor potrebuje boljši forum od slo-techa.. njegova uporabnost je na 100%

jokerjev mnenjalnik je pa res izpod nadzora... in kaj se zgodi.. no, saj vidite..
"

na eni strani hvalis, da je forum pod nadzorom, na drugi pa se pizdis, ker si tudi ti del tega nadzora, ki si ga prej tako hvalil... hinavscina? licemerstvo? egoisticnost?

Artificial Intelligentia

lordgreg ::

morda idiotizem obnašanja?

če bi se delal pametnega bi videl, kdaj sem lepo zagovoarjal vaš forum glede na jokerjev mnenjalnik (čas), potem sem dodal temo v ložo,... in šele takrat sem pobegnil izpod nadzora...

nespremljanje tistih, ki so ti enakovredni?? misliš resno, ali se samo delaš norca?

ne zaj nekaj brezveze noret... in se delat držat nad menoj. pogovarjaj se z menoj kot z človekom in ne kot z laikom, izdajalcem in ne vem čem vse... ne mi tega delat.. pa prosim, brez pametovanja..

kar se pa podvojenih tem tiče
.. pa ravno na mojo "podvojeno" temo si naletel, ostalih x, ki se rojevajo iz dneva v dan pa ne?

.. zdaj pa... a je zate to podvojena tema:
a) umetno oplojevanje -> za ali proti
b) umetno oplojevanje -> ste sploh seznanjeni s težavo?

enako kot:
a) navijanje procesorja -> kakšen svinčnik za amd durona
b) navijanje procesorja -> lahko navijem model XXAACCDD - amd duron?

mislim, da je razlika še kako očitna... se ne strinjaš?

Simko ::

Luni: klik

Sem potreboval nekaj časa, saj ima kar tri teme, kateri monitor naj kupi... :)

lordgreg ::

no evo.. mislim, da je kakršnokoli komentiranje odveč...

razen tega da rečem.. da bo pretorijanec SAMO opozorjen, ne---

ja super..

whatson ::

LordGreg:
kaj pa naj pol naredi?

ga zažge na grmadi? ga naj 10x udari po senci:\

ne pretiravat Greg,...
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

lordgreg ::

naj bi naredil to, kar je naredil meni.. in glede na to, da si (je) luni oz. Goran mlajši od mene bi lahko pokazal vsaj toliko spoštovanja, kot ga kažem jaz do njih... luni, poglej kaj je bilo moje sporočilo in kako je nanj odgovoril Sergio...

ampak brezveze... bom vam še tu povedal, da glede na me glede na vašo starost preseneča odločitev, da vas je velika večina proti umetni oploditvi...

sem proti rasni diskriminaciji, še bolj proti spolni... in sem za umetno oplojevanje! Moški spol pri tem sploh ne bi smel imeti besede, še manj pa to, da dajo zaradi takšne zadeve referendum, naj slovenija odloči, kjer je več moških kot žensk, kjer pač nekateri mislijo, da so ženske manj vredna bitja...

bedaki nemarni

luni ::

Jao, pa saj niti ne vem vec kaj naj recem. Ce skoz in skoz tupis eno in isto, da se pojavljajo tudi druge podvojene teme, da je tvoja upraviceno podvojena in tako naprej...

Normalno, da se pojavljajo in normalno, da se jih ne zaklene takoj, ampak to sem ze razlozil zakaj. Jaz osebno NE MOREM pregledati celotnega foruma ker je zadeva postala GLOMAZNA in je normalno, da se nekje dogajajo nepravilnosti. Ko jih vidim, jih popravim, drugace pa pac ne. Ti imas to "nesreco", da si sel krsit pravila v delu foruma, ki ga preglejujem najbolj redno.

Glede Pretorijanca pa ti je povedal ze whatson. Opozorjen bo, ja, drugega pa ne. Ce bo pa to se kdaj naredil pa bo pac postal navaden Slo-Tech uporabnik in nic vec.
Artificial Intelligentia

luni ::

Eh damn... Simko in Greg: poglejta kdaj je bila oddana ta Pretorijanceva tema. Takrat, ko ni bil clan Slo-Tech teama. Ce bi temo opazil, bi jo zaklenil :\
Artificial Intelligentia

Simko ::

luni : klkni no

hihi, očitno si že fajn zaspan...da ne veš kdaj so nekateri postali člani :c) Tisti post pa je bil napisan 15.4.2001 ...

Sicer pa, menim, da je prav, da zaklepate podvojene teme...nočem se kregati, da me ne boš narobe razumel!

Lahko noč.

luni ::

uuu pa res.... sorry :8)
Artificial Intelligentia

lordgreg ::

priznaj luni.. ti si tečen, jaz pa tudi postajam. recimo, da bom enkrat za spremembo požrl celotno zadevo.. čeprav vsaj sedaj vem, da vedno ko se boš spomnil na referendum umetne oploditve in slo-tech, se boš spomnil na enega težaka.. heheheee...

tu imaš vraga.. ampak v naslednje pazi..
1. da se ne boš ujel v svoje finte in
2. da ne boš nekaj govoril, kar sem oz. kar smo, v resnici pa si tudi ti v tem klubu.

Mi ze gremo veš,

luni ::

Ja, seveda sem tecen, pa tudi povedal sem zakaj. Upam samo, da ne bos ponovno poskusal cesa podobnega. Za razliko od tega, kar vecina misli, mi admini (vkljucno z mano) NERADI zaklepamo teme. Enostavno zato, ker ti to vzame 10s - 1m (odvisno od odzivnosti streznika), ki bi jih lahko kje pametneje porabil.

Kaj si pa mislil s tem da se ujemam na lastne finte pa ne vem. Pa tudi za drugo nisem siguren kaj mislis. Glede na to, da sem jaz vseskozi tecen, mi lahko mirno poves v kateri "klub" spadam.

Lahko pa tudi gres spat oziroma delat kake bolj prijetne stvari. Vsaj jaz bom...
Artificial Intelligentia

Pretorijanec ::

Jst vas mam dost! Simko: ti očitno nimaš pojam kaj je to humor! Jasno je blo (če tebi ne potem sorry), da gre za štos. Ja, več se vredn od tebe. Ha, ha. Ti pa v jok. Kot prvo: Simko kaj imaš proti meni in slo-techu? Pod krinko neke želje po pomoči težiš in težiš. Slo-tech je privatna last. Kot taka ima lahko interna pravila, ki se, ob uporabi le-te, morajo upoštevati. Če bi poznal še kake tuje strani in njihove forume bi vedel, da je slo-tech eden najbolje organiziranih in tudi demokratičnih forumov na Netu. Odkrito povedano mi pa DOL visi, da se zapičte v usak post usazga pisuna, moderatorja, admnina,... Če se ti zdi use res tkooooo slabo tle pa izvoli, sej maš še druge strani. Ali še bolje; ustvari svojo. Pridem gledat!

Modri dirkač ::

Zakaj sem dobil Owco zobato!!!
Vzrok prosim>:D;((
Everybody lies!

Nemelk ::

ok, nisem vsega prebral, ampak dovolj da sm slišal da boste odprli nov oddelek foruma: AnarhíaT!!! juhuuuuu, za vse tiste ki potrebujejo tak oddelek, rabjo knjigo o bontonu, oziroma napotnico za v norišnico! Takega oddelka na slo-techu res ne rabš, ker tisti k misli kr neke brezvezne stresat, si nej najdejo drug forum in drugo stran (www.bedarije.com/forum)!!!;((
Nemelk ™

Primoz ::

Zaradi tvojega povpraševanja v malih oglasih po gusarski robi...
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Modri dirkač ::

Res je, da sem popraševal po programski opremi, ampak oprosti, nikoli ni bilo govora o piratski, imam prov?!?-če si dobro prebral seveda!!!!>:D;((
Everybody lies!

Primoz ::

Kupil bi programe: Adobe (vse), Corel Draw, skratka profesionalne. A mi lahk kdo to zrihta.
Kaj naj ti narod zrihta? Če kupuješ originalno pojdi v trgovino (ti nima nihče ničesar za rihtat). Če se ti vseeno zdi, da je to kupovanje NEgusarske programske opreme... kupi Corel Draw in pokaži račun... ne boš več owca. Lahko pa se seveda tudi opravičiš... owca ravnotako izgine.:D

There can be no real freedom without the freedom to fail.

Modri dirkač ::

SN PA RAJŠ OWCA ZOBATA KOT PA DA SE MULCEM OPRAVIČUJEM!!!!>:D;(;((
Everybody lies!

Primoz ::

Potem pa dokaži da se motim... kupi originalen Corel Draw...:D
btw... če se vseeno odločiš za opravičilo... Le to ni namenjeno meni ali ekipi, temveč celotnemu Slo-Tech občinstvu... Opravičiti se namreč moraš njim, za svinjanje njihovega foruma...:D
There can be no real freedom without the freedom to fail.

lordgreg ::

Primoz... ničkolikokrat sem šel v računalniško firmo, in rekel če mi lahko zrihtajo ta in ta kos rač opreme. Zdaj pa, kako si ti to predstavljaš.. verjetno na malček drugačen način.. okej.. ne rabiš odgovarjat na to, me prav zanima če sploh pustite odgovor tak, kot je in ga ne podpišete še z vašim nazivom..

Hvala kurcu ker ste spremenili temo.. sedaj boste resnično lahko videli, kdo v veliki večini odgovarja in kdo bi bil proti umetnemu oplojevanju.

Kar se pa "anarhia" tem tiče. Če bodo tukaj resnično tisti, ki potrebujejo bonton, potem bog vam pomagaj.. boste že videli zakaj...

Simko ::

Pretorijanec...pol pa svizec zavije čokolado ...:)

Pvej mi kje vse (neupravičeno) težim no... se ti mogoče celo opravičim, hihi. Pa kje imam kaj proti slo-tech -u, Če bi imel, bi to lepo povedal luniju na novoletni čagi, brez skrbi, hehe

Priden bodi v šoli drugače....argh.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

želim si biti "bee bee"

Oddelek: Slo-Tech
412228 (1658) Simko
»

jep, še ena zobata ovca.. (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Slo-Tech
1076875 (5208) lordgreg
»

za admine

Oddelek: Slo-Tech
491933 (1344) luni
»

Thomas, vaša modrost, (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
684861 (3813) Thomas

Več podobnih tem