» »

Kateri Mp3/Mp4 Predvajalnik kupiti?

Kateri Mp3/Mp4 Predvajalnik kupiti?

Sandi1987 ::

Katerega priporočate od 50 do največ 100 EUR? Ima naj vsaj 8 GB zato, ker 2 GB Mp3 in 4 GB Mp4 predvajalnik že imam.

GeForce ::

Sansa Clip Zip + 32GB microSD kartica.

killa bee ::

zanimam se za nakup mp3 player-ja na aaa baterije in me zanima če mi priporočate nakup mp3 predvajalnika z ločeno(aaa) baterijo?
http://www.ceneje.si/avdio-video/mp3-pr...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: killa bee ()

Han ::

Po moje ločena baterija ni ravno praktična rešitev, razen če ti to res odgovarja. Priporočam Sanyo Eneloop baterije.

Jutri grem po tale ključek/predvajalnik: Transcend MP330 (8 GB). Najdeš ga še v beli in pink barvi.

killa bee ::

ja samo k ti crkne baterija morš cel player stran vršt

Han ::

Po moje ti bo zaradi pogostih menjav baterije tak predvajalnik prej fizično razpadel...

Ko se takšnemu s fiksno baterijo izteče življenjska doba (recimo 5 let), pač kupiš novega. To je dandanes potrošna roba in 30 Eur res ni veliko za pravzaprav odličen predvajalnik.

Mimogrede, s Transcendom MP330 sem zadovoljen. Edini minus: če ga želiš uporabljati za predvajanje glasbe v fitnesu (skupinske vadbe), je problem v tem, da povezanih komadov ne predvaja brez slišnega preskoka (brez polsekundne pavze). Glede tega sem pisal na podporo in upam, da bodo zadevo uredili z novim firmwarom...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Han ()

killa bee ::

nism še slišad da bi se zaradi pogostih menjav batarije uničil kak mp3 player


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup mp3 playerja

Oddelek: Loža
9736 (570) iso2000
»

MP 3

Oddelek: Kaj kupiti
8867 (687) Mare3
»

mp3 predvajalnik

Oddelek: Kaj kupiti
152316 (1917) globoko grlo
»

[MP3] predvajalniki s flash spominom (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Zvok in slika
61175755 (31453) M.B.
»

kateri MP3 player?

Oddelek: Kaj kupiti
293934 (2778) koyotee

Več podobnih tem