» »

Zakaj je na netu več fantov kot punc

Zakaj je na netu več fantov kot punc

Temo vidijo: vsi
«
1
2

Blinder ::

Zakaj na spletnih zmenkarijah je 100 fantov na 1 punco?
Zakaj na ircu je 100 fantov na 0 punc in 5 ženskih nickov, ki so v resnici boti, ki delajo reklame za xxx strani
Zakaj če na FB dodaš neko neznanko te ne sprejme.
Zakaj če neka neznanka na fb doda enga tipa jo bo ta tip sprejel?
Zakaj na skajpu ogromno tipov piše puncam, večina teh tipov pol ne dobi odgovora?

pa moderatorji dejte čimveč pucat bedarije, ki jih bodo nekateri pisali.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 3050 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

globalna80 ::

V realnem življenju ponavadi punce dobijo prej tipa kot tip punco. To sem zdaj posplošil ampak vseeno so na splošno tipi bolj takšnega karakterja, da več osvajajo in se ponujajo dekletom. Saj dekleta tudi ampak na bolj subtilen način.
Tako dekleta na splošno prej pridejo do zmenka, saj dobijo več ponudb kot tipi.

Zato je deklet manj na internetu, ker jih več dobi fante izven virtualnega sveta.
Great spirits have always found violent opposition from mediocre minds.
Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

eric_cartman ::

Ok.. pa gremo.. problem je, da bo tu veliko teoretičnih odgovorov, ki ni nujno, da so pravilni..

po podatkih statističnega urada je sicer zanimivo, ker je ženskega prebivalstva v Sloveniji registriranega več kot moškega:

Ženski del prebivalstva Slovenije je številnejši kakor njegov moški del. Konec leta 2006 je na primer v Sloveniji živelo 1.023.395 žensk in deklic, to je 51 % od celotnega števila prebivalcev (vseh skupaj je bilo 2.010.377).


Torej:

1. Ženske so po mojem veliko bolj sramežljive in zato se večini verjetno ne zdi v redu, da bi nalagale slike na spletne zmenkarije, ker bi tako bile prikazane kot obupane iskalke ljubezni. + Večina od teh fantov na zmenkarijah, so dejansko perverzneži, ki iščejo žensko zgolj za seks.. Seveda ne vsi!

2. irc je že tako zastarela zadeva, vse punce pa se ne spoznajo tako na računalnike.. Zato se po navadi nahajajo na spletnih straneh, ki so znane širši javnosti (facebook, msn, itd.)

3. Kot neznanec, ne vem kaj bi z njim počel na fb-ju.. Če bi mene dodala neka x oseba, bi jo dodal a se verjetno z njo nebi nikoli pogovarjal.. Razen vprašanje kdo sploh si ti? Tako da ne vidim potrebe po dodajanju neznanih ljudi, ki jih verjetno nikoli ne bom srečal v real life-u.

4. Zato ker smo tipi drugačni.. Saj pravim.. Jaz nebi sprejel, ker se mi to zdi totalno nepotrebno in brezveze.. Večina pa si misli uau.. huda je.. in takoj pomislijo na seks itd itd...

5. Zato, ker je večina tipov realno brez idej in brez dobrega smisla za humor. Če želiš žensko očarati, moraš biti izviren in ne smeš takoj vsega o sebi razkrit.. Si pač malo skrivnosten.. Druga možnost pa je, da so te ženske na skaypu ubistvu moški, ki se izdajajo za ženske, ker je dans internet poln enih scamov in tako naprej. Sploh se pa ne da ljudem preko neta zaupat kr tako.. Oz. to bi bilo neumno! Tretja možnost pa je, da ima ženska tipa in enostavno ne išče drugih tipov in se nima niti potrebe z njimi pogovarjat...

evo..to je to :D

Bananovec ::

V: Zakaj je na netu več fantov kot punc?
0: Jih ni, le več časa so na netu aktivni.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

Blinder ::

globalna, če več punc dobi v živo fante posledično pomeni, da enako število fantov je v živo dobilo punco.

carman, pri rojstvih je več fantov kot punc. In tako je vse do pozne starosti, kjer moški umirajo prej. To je vsaj delni razlog, da so punce v ramzerju ponavadi par let mlajše. Zato ker bolj zgodaaj vstopijo v razmerja. Punce napriemr pri 13-ih, fanti pri 15-ih, 2 leti razlike glih da se število M in F izenači. Bilo je premalo punc pa so pol fanti začeli osvajat še 14 in 13 letnice.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 3050 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

ABX ::

globalna80 je izjavil:

V realnem življenju ponavadi punce dobijo prej tipa kot tip punco. To sem zdaj posplošil ampak vseeno so na splošno tipi bolj takšnega karakterja, da več osvajajo in se ponujajo dekletom. Saj dekleta tudi ampak na bolj subtilen način.
Tako dekleta na splošno prej pridejo do zmenka, saj dobijo več ponudb kot tipi.

Zato je deklet manj na internetu, ker jih več dobi fante izven virtualnega sveta.



Zakon narave pravi da alfa samec ima 100 punc. Torej če je punc isto kot fantov veš kje so vse. :)
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

globalna80 ::

@blinder

Naj ti pojasnim eno stvar. Dekleta dobijo na splošno ponudbo vsak teden, nekatere več, nekatere manj ampak v primerjavi s povprečnim fantom dobijo dosti več ponudb in zato večinoma ne vidijo razloga zakaj bi šle riskirat pogovor z neznancem na internetu, če lahko izbirajo med ponudbami v realnem življenju.

Dosti fantov se ponudi dekletom ampak jih na koncu ne izberejo in nekateri poiščejo možnost na netu.
Great spirits have always found violent opposition from mediocre minds.
Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

Reycis ::

Jah mnogi radi postrežejo s podatkom, da je več žensk kot moških kar pa je statistična laž. Žensk je več kot moških samo v starosti 60 let in več. V vseh razredih pod 60 let je več moških.

Blinder ::

razumem globalna.

veze ima tudi razlika v spolni potrebi, zaradi katere fanti dosti več potrebujejo punco kot obratno. Nekatere punce ne potrebujejo fanta
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 3050 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Shegevara ::

nekje sem zasledil, da 25% moških nikoli nima potomcev. Nekaj je neplodnost naredila, nekaj izredne razmere, nekaj tudi lastne odločitve, ampak v veliki večini pa je tako, da ženske kar dobro vsiljujejo naravno selekcijo s svojim zbiranjem in zato tud vidiš, zakaj se moški večinoma ženskam ponujajo, ne obratno.

Če bi vzel točno določen trenutek v času, nek presek, bi sicer bilo popolnoma 50/50 razmerje moških in ženskih v zvezah, ampak če vzameš neko obdobje enega leta al karkoli, pa bi bilo absolutno več žensk v zvezah, kot moških.

globalna80 ::

res je, da nekatere punce ne potrebujejo fanta zaradi spolnih potreb toliko kot moški ampak vseeno večina deklet potrebuje moške če ne druzga pa zaradi sponzorstva, finančne varnosti, fizične varnosti, zaljubljenosti ali kaj petega.
Great spirits have always found violent opposition from mediocre minds.
Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

freesty ::

Ne vem zakaj se obremenjujete s tem, da je fantov vec kot punc in podobnimi razmerji. Vcasih je situacija, da so 2 punce v diskacu, pa jih 30 tipov gleda pa noben ne upa niti zdravo rect.. Takda jajca ven pa gasa, ne rabis 100 bab, ce pa itq bos sel domov samo z eno(sklepam, da visjih ciljev nimas glede na to, da odpiras taksno temo).
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

eric_cartman ::

Povabimo v pogovor nekaj deklet, me zanima kakšni bi bili njihovi odgovori.. Seveda iskreni..

Seveda, da dekleta potrebujejo moške, vendar jih ne spoznavajo na internetu... Tudi ne vem, zakaj je kar naenkrat rutina postala taka, da se lahko spoznavamo samo preko interneta..

Jaz imam sicer punco.. Vendar je nisem spoznal preko spleta.. Če si vsaj toliko jacka pojdi ven, bodi pameten, nasmejan in lepo oblečen.. pa najdi punco.. S tem ne mislim na to, da greš na žurko, se ga nažgeš in potem govoriš z ženskami!

Meni se zdi, da je internet za tipe in ženske, ki imajo malo manjšo samozavest glede svoje samopodobe ali pa svojega karatkerja.. Vsaj taki, ki res iščejo ljubezn samo na internetu..

freesty ::

Mislim, da je lazje spoznat osebo spontano v zivo kot pa, da se menis 2 mesca prek interneta in se potem dobis s to osebo, ker tu imas dejansko kaj za zgubit, ce se prej dost ujames.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

Siddh ::

Samo poglejte na kakšno zadovoljna.si pa kakšne te forume
majo več prometa kot pa naš slotech in to 99% samo ženske


@nny ::

Imam kar nekaj izkušenj z zmenkarskimi stranmi, pa nimam težav s samozavestjo, pogumom, karakterjem, videzom ali čim podobnim. Ljubkovalno (moje!) ime za spletne zmenkarije je plavanje v bazenu z morskimi psi. Na splošno se da tipe razdeliti v par skupin:

a) profiji - moški, ki jim je lovljenje žensk hobi in so v tem zelo izkušeni. Naštudiranih imajo cel pehar fint in taktik, da pritegnejo pozornost in jo tudi zadržijo. V kolikor imajo objavljeno fotografijo, je ta ukradena z interneta, prav tako uporabljajo poseben telefon in e-mail naslov. Lažejo kot pes teče in so dominantni. V to skupino spadajo vezani, ki iščejo ljubico(e) in osebki, ki so jih ženske izigrale in hočejo drugim pr****am vrniti milo za drago. Prepoznati se jih da po besedni zvezi "diskretno in brez obveznosti".

b) luzerji - točno kot piše. Tisti, ki v življenju tako ali drugače niso uspeli. Živijo pri starših od socialne pomoči ali opravljajo prekarna, začasna dela. Ker mamina joška ne daje toliko mleka kot včasih, iščejo nadomestno, po možnosti naj pripada ženski s službo in lastnim stanovanjem. Če ne dobijo tistega, kar mislijo da jim pripada, postanejo nesramni in agresivni.

c) (ne)izkušeni - strah jih je vrstnic, zato iščejo bodisi veliko mlajše ali veliko starejše. Sugar daddy in cougar variante. Mladih pobov brez izkušnj je na netu ogromno. Do neke mere tudi ti iščejo joško, ki bi jih vpeljala v svet odraslih. Nekako v tej kombinaciji.

d) tikataki - moški, ki so se ukvarjali bodisi s kariero, športom, kmetijo ipd. in naenkrat opazijo, da postajajo sivi s pivskim trebuhom in da bo vlak zdaj zdaj odpeljal. Iščejo resno zvezo, a ne vedo točno kaj naj bi to bilo.

e)ostali - zajebanti, radovedneži, neodločneži, psihopati, pedofili, fetišisti,...

To ni hobi za labilne, sploh pa ne labilne ženske. Mimogrede te razstavijo na prafaktorje in spijejo kri, če se preveč pustiš. Je pa zabavno!:)
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

jype ::

Blinder> Zakaj na ircu je 100 fantov na 0 punc in 5 ženskih nickov, ki so v resnici boti, ki delajo reklame za xxx strani

Na napačnem kanalu si.

globalna80> V realnem življenju ponavadi punce dobijo prej tipa kot tip punco.

A pa ti veš da je to matematično nemogoče?

Aha, se opravičujem, sem vidu kaj si mislu. Verjetno je prav, razen tega, da danes ženske za varnost in finančno neodvisnost ne potrebujejo več pomoči moških.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Rias Gremory ::

@jype
Kateri kanali so pa potem "in" pri puncah?
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

jype ::

Rias Gremory> Kateri kanali so pa potem "in" pri puncah?

Joga, pilates, tek, na smučeh.

eric_cartman ::

ej najbolj vžge čisto mejhn kužk.. pač mladičk..

Pol ga greš pa sprehajat čez centr Ljubljane pa čez Tivoli.. Umes se dobiš še na kavici s kšno kolegico al pa frendom.. Obisk vsaj ene ženske zaradi kužka zagarantiran! (in če maš jajca..jo takrat povabiš na kavico, da se spoznata) :D

Ne rabiš neta, da bi spoznal punco..

globalna80 ::

jype je izjavil:


globalna80> V realnem življenju ponavadi punce dobijo prej tipa kot tip punco.

A pa ti veš da je to matematično nemogoče?

Aha, se opravičujem, sem vidu kaj si mislu. Verjetno je prav, razen tega, da danes ženske za varnost in finančno neodvisnost ne potrebujejo več pomoči moških.


Matematično nemogoče? Kot je že nekdo napisal, recimo 1 alfa tip dobi vse ženske. Vidiš da je matematično mogoče. 1 tip dobi in vse ženske dobijo, ostali tipi pa zvisijo, teoretično gledano.

Drugače pa to, da ženske hodijo v službo še ne pomeni, da imajo tak občutek varnosti kot takrat ko so zraven moškega s katerim se čutijo varno. Sploh če si samska ženska z minimalno plačo. Pa ni samo finančna varnost ampak tudi fizična. Drugače je pa varnost samo ena od ženskih želja.
Great spirits have always found violent opposition from mediocre minds.
Albert Einstein

Matako ::

eric_cartman je izjavil:

ej najbolj vžge čisto mejhn kužk.. pač mladičk..


In če ti ne uspe v tistih nekaj tednih - mladički hitro zrastejo.

Potem pa spustiti v gozd pa novega, a?! ;(
/\/\.K.

@nny ::

Žensk primanjkuje, ker veliko moških leži na več...stolicah. Ženska s poročenim ljubimcem si redko omisli še kakšnega zraven, za moške pa ni ovire pogledati še v kakšen zelnik.
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

jype ::

globalna80> Matematično nemogoče? Kot je že nekdo napisal, recimo 1 alfa tip dobi vse ženske.

Za roko lahko drži dve hkrati, pol se pa že počas neha. Jasno, da v teoriji to deluje, v praksi pa ni nikoli, ker smo ljudje precej promiskuitetna vrsta.

eric_cartman ::

@Matako

a-aa :p moja bokserka je stara 3 leta pa še vedno marsikatera ženska prileti zraven in me začne spraševat kolko je stara pa da je luškana pa če jo lahko poboža...seveda zaupanja moje punce ne zlorabljam..in moje psičke ne zamenjam za nič na svetu, ker imam pse grozno rad...Nevem pa zakaj si ti pomislil na kaj takega?? :) jst sm punco že dobil.. in ne na tak način.. :P hehe

Matako ::

Ja saj veš da vsako leto najdejo nekaj zbeganih psičkov, ki tavajo ob avtocestah, po gozdovih. Ponavadi smo mislili, da jih odvržejo družine, ki jih ne morejo vzeti na dopust, so se jih otroci naveličali...

.. samo zdaj vidim, da so lahko tudi žrtve pecatorskih ukan!
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

eric_cartman ::

eh... zdj pa pretiravaš.. jst sm to mislil zgolj za šalo.. pač bolje jit vn pa spoznavat ljudi, kot pa doma ždet pred ekranom pa si ga na roke **** ko gledaš slike drugih žensk na zmenkarijah ipd.

Jst in moja punca psičko tako razvajava da ji res ni nč hudga..Še spi pr nama na postli.. Po potrebi jo je treba pokrit še z dekco.. :D

Tko da me prosim ne napadej za brezveze, ker ma moja psička, vsaj upam da ona tudi tako misli, odlično živlenje..

Zgodovina sprememb…

Tero ::

Tisti ki pravite da je v Sloveniji žensk več kot moških je sicer res, ampak to komaj pri starorosti nad 60!




vir: Statistični urad RS
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tero ()

kr1ženska ::

Če vas zanima moja malenkost, bom le izpostavla par stavkov od globalna80. Je s tem povedal vse.

globalna80 je izjavil:

@blinder

Naj ti pojasnim eno stvar. Dekleta dobijo na splošno ponudbo vsak teden, nekatere več, nekatere manj ampak v primerjavi s povprečnim fantom dobijo dosti več ponudb in zato večinoma ne vidijo razloga zakaj bi šle riskirat pogovor z neznancem na internetu, če lahko izbirajo med ponudbami v realnem življenju.

Dosti fantov se ponudi dekletom ampak jih na koncu ne izberejo in nekateri poiščejo možnost na netu.


globalna80 je izjavil:

res je, da nekatere punce ne potrebujejo fanta zaradi spolnih potreb toliko kot moški ampak vseeno večina deklet potrebuje moške če ne druzga pa zaradi sponzorstva, finančne varnosti, fizične varnosti, zaljubljenosti ali kaj petega.

Aston_11 ::

To je podobno vprašanje kot zakaj je v gozdu več živali in en lovec?

Vitez ::

Blinder je izjavil:

Zakaj na spletnih zmenkarijah je 100 fantov na 1 punco?
Zakaj na ircu je 100 fantov na 0 punc in 5 ženskih nickov, ki so v resnici boti, ki delajo reklame za xxx strani
Zakaj če na FB dodaš neko neznanko te ne sprejme.
Zakaj če neka neznanka na fb doda enga tipa jo bo ta tip sprejel?
Zakaj na skajpu ogromno tipov piše puncam, večina teh tipov pol ne dobi odgovora?

pa moderatorji dejte čimveč pucat bedarije, ki jih bodo nekateri pisali.


Zato, ker punce niso geekovska rasa. Lol, punca gre ven, pa jo osvaja 10 tipov. zakaj bi se ukvarjala z neko zgubo, ki ji teži preko neta in je niti nima jajc zunaj ogovorit?

Postani moški in imel boš žensko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vitez ()

jype ::

Vitez> Zato, ker punce niso geekovska rasa.

Kakšne žaljive besede.

Rias Gremory ::

Zdi se mi, da imajo nekateri napačne predstave kakšni naj bi bili moški.
Okej je malo čudno, ko ji nekdo teži (pač ne ve kako osvajati, je pa zato verjetno bolj pameten kot tisti maćoti) ampak nekdo, ki presedi malo več za računalnikom je lahko svetlobna leta po znanju pred kakšnim mestnim jebačom kar tudi nekaj šteje. Prav tako, ko si bo nek tak g33k začel iskati punco ni hudiča, da je nebi našel, malo socializacije pa je.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Pithlit ::

Iz kje ste pa to potegnil da je na netu več moških kot žensk? Aja... po napačnih kotih se skrivate pa ni čudno da nobene ne vidite.

Klik

Neke grozne razlike ni.
Life is as complicated as we make it...

Invictus ::

Slo-Tech ni ravno referenca za idejo več tipov na netu kot žensk.

Na Facebooku je drugače ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Pithlit ::

No, niti na FB ni treba. Jih je na IRC (recimo) tud precej. Ne glede na to kako jih OP zmerja z boti.
Life is as complicated as we make it...

Vitez ::

Rias Gremory je izjavil:

Prav tako, ko si bo nek tak g33k začel iskati punco ni hudiča, da je nebi našel, malo socializacije pa je.


kar je za geeke vse prej kot enostavno.

bluefish ::

Dajte no že povedat, kateri kanali na IRC-u so to. Jype je nekam skrivnosten. :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

Rias Gremory ::

Vitez je izjavil:

Rias Gremory je izjavil:

Prav tako, ko si bo nek tak g33k začel iskati punco ni hudiča, da je nebi našel, malo socializacije pa je.


kar je za geeke vse prej kot enostavno.

True, ampak sej se mal vpraša na netu, pa malo samozavesti mora dobit pa je že dost naredu.

bluefish je izjavil:

Dajte no že povedat, kateri kanali na IRC-u so to. Jype je nekam skrivnosten. :P

Sm ga že jaz vprašal, neki mi je omenjal kanale o jogi in teku. Nekaj takega je blo.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Zgodovina sprememb…

Pithlit ::

Hja jaz vas ne bom vabila v kanale kjer imam mir pred določenim profilom uporabnikov. Ponavadi tisti z nekim odnosm to najdejo sami.
Life is as complicated as we make it...

Bananovec ::

Vitez je izjavil:

Blinder je izjavil:

Zakaj na spletnih zmenkarijah je 100 fantov na 1 punco?
Zakaj na ircu je 100 fantov na 0 punc in 5 ženskih nickov, ki so v resnici boti, ki delajo reklame za xxx strani
Zakaj če na FB dodaš neko neznanko te ne sprejme.
Zakaj če neka neznanka na fb doda enga tipa jo bo ta tip sprejel?
Zakaj na skajpu ogromno tipov piše puncam, večina teh tipov pol ne dobi odgovora?

pa moderatorji dejte čimveč pucat bedarije, ki jih bodo nekateri pisali.


Zato, ker punce niso geekovska rasa. Lol, punca gre ven, pa jo osvaja 10 tipov. zakaj bi se ukvarjala z neko zgubo, ki ji teži preko neta in je niti nima jajc zunaj ogovorit?

Postani moški in imel boš žensko.
To ne pomeni nič!
Tko od oka ti povem, da sem od teh desetih že v štartu boljši od 7, z enim sva si glig za glih, ta tretji je pa boljši (valjda, nočem izpast preveč samovšečen in reči, da sem JAZ najjači).

Kar hočem povedat je to, da net ni ravno najbolj privlačen plac za osvajanje žensk ali nastavljanje moškim oz. izbiranje med njimi, saj je na netu vsak lahko kdorkoli. In če je vsak lahko kdorkoli, potem ženska nima kaj izbirati.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

jype ::

bluefish> Dajte no že povedat, kateri kanali na IRC-u so to. Jype je nekam skrivnosten. :P

Eni bi rekli, da "jype hoče met vse sam zase", jaz sem pa zgolj uvideven in revcam ne pošiljam na glavo trume potrebnih najstnikov (ki se vedno totalno napalijo, če se kakšen nick konča na "a").

Ampak sem že povedal, da gre za tematske in zasebne kanale, kjer se online druži folk, ki se tudi sicer pozna (to ne pomeni, da se nismo spoznali na ircu, ampak da se včasih spokamo tut na kakšen piknik in en drugemu pomagamo, kot to počno prijatelji).

Pithlit ::

jype je izjavil:

Eni bi rekli, da "jype hoče met vse sam zase", jaz sem pa zgolj uvideven in revcam ne pošiljam na glavo trume potrebnih najstnikov (ki se vedno totalno napalijo, če se kakšen nick konča na "a").

Aja... kle je fora da jaz nimam 'oboževalcev'. Moj nick se, tako kor v fizičnem svetu, konča na "m". Un Luka pa omreži vse...
Life is as complicated as we make it...

jype ::

Ja sej večina normalnih deklet _noče_ oboževalcev. Vsaj takšnih ki se ne znajo obnašat ne.

Jamac ::

če tebe nočejo, ne pomeni da tudi drugih ne;)
Janac is numero uno.

jype ::

Ker jaz nisem oboževalec je popolnoma vseeno, če me hočejo ali ne.

Phantomeye ::

1. Ženske so pametne in na spletnih straneh, kjer je večinoma moška populacija, skrivajo svoj spol. Drugače jo moški popadejo kot divje zveri in se začnejo do nje obnašat popolnoma drugače. Nekatere zenske to znajo izkoristit recimo v kakšnih online multiplayer RPG-jih (pa tud kakšni tipi, ki si namerno izberejo ženski karakter :D) za dobivanje redkih item-om.

2. Zenske vedno bolj uporabljajo internet, samo ker imajo drugacne interese kot moski, se bodo valda zadrzevali na drugih forumih. Na slo-techu je 10 zensk, na cosmopolitanu je 10 moskih.

3. Imas pa dost primerov, kjer je mešana populacija, kjer se zbirajo ljudje razlicnih spolov in ni med sabo nekega živalskega napada na posameznice. Pac ravnovesje.


Sicer sem pa enkrat vidu na 9gag.com. Je ena luštna deklica napisala komentar. Nanj je komentiralo xy št. ljudi. Naslednji njen komentar je bil: OMG 200 facebook friendship requests (9gag comment system je facebookov)

Zgodovina sprememb…

Berserker ::

Isto v špilih, včeraj je v BF3 igrala očitno deklina ter to priznala, kmalu zatem se je vsipal plaz kometarjev od kot je pa če ima kakšno sliko online, match je skoraj kar zamrl, skratka čista g33kovska pohota.

jype ::

Ni nujno, da je res bilo dekle. Tudi če to (prizna, da je dekle) naredi moški, se zgodi isto.

Precej bolj učinkovit način za dober game uničit kot če bi teamkillal al karkoli se že danes v igrah počne, če si kreten.

Phantomeye ::

jype je izjavil:

Ni nujno, da je res bilo dekle. Tudi če to (prizna, da je dekle) naredi moški, se zgodi isto.

Precej bolj učinkovit način za dober game uničit kot če bi teamkillal al karkoli se že danes v igrah počne, če si kreten.


Jst uporabljam eno aplikacijo za ucenje japonscine, ta aplikacija ima pa tud forum. In ker je jasno, da se gor zbira folk iz razlicnih koncev sveta, člani zlo pogosto delajo topice, kjer zbirajo informacije, da loh mal grafično prikazejo userbase demografijo.
Ravno zadnjic je bla odprta tema o starosti in spolu. Pa je nekdo rekel, da ne bo povedal svojega spola, ker ne mara sterotipiziranja spolov. In ko sem že (na podlagi mojih opažanj) nekak sprovociral, da je clan povedal svoj spol (ženski), ampak mi je že v naslednjem postu vrgu v dvome z izjavo, da je povedal nek spol samo zato, da smo slišal, kar smo hotl slišat. Tko da ja... :P

Zgodovina sprememb…

«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kako prijazno zavrniti fanta? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13419239 (14185) krneki0001
»

moški in "čekiranje" žensk/fantazije (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
559789 (9193) Mesar
»

Kakšne imate izkušnje z online dating stranmi? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
36881290 (73338) Yosh

Speed Dating v sloveniji (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
22946229 (40073) Gandalfar

Več podobnih tem