» »

"Popoldnasko" programiranje

"Popoldnasko" programiranje

rangelmt ::

Pozdrav, zanima me če kdo poleg službe, ki ni nujno iz programerskega foha (kot v mojem primeru), razvija kakšne svoje projekte po službenem času?
Mene nekako najbolj zanima razvoj mobilnih iger oziroma zabavnih aplikacij (android), s katerim se trenutno ukvarjam v prostem času, ampak kaj ko vse konča pri grafiki oziroma dobrem designu :)
  • spremenilo: rangelmt ()

Spura ::

Jst sm par knjiznjic naredu, sam kaj k pol vedno ugotovis, da je vse ze narejeno.

blackbfm ::

grafika za igre je jeba ja..razen če greš na tak način kot so browser-based igre v smislu crimsov.

gendale ::

blackbfm je izjavil:

grafika za igre je jeba ja..razen če greš na tak način kot so browser-based igre v smislu crimsov.

+1, rabiš še nekoga s smislom za risanje, če ne bo bolj tko tko izdelek
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

atlet ::

Lahko pa koga poiščeš...poglej si to stran: http://builditwith.me/
Enostaven program za fakturiranje -> www.quibi.net

darkkk ::

Spura je izjavil:

Jst sm par knjiznjic naredu, sam kaj k pol vedno ugotovis, da je vse ze narejeno.


So true.

Sicer sem bolj za "matematično / statistične" področje probaval neki v tej smeri, ampak moja izkušnja:
- če je dost generično, itak obstaja
- če ni dovolj generično se ne splača pisat "v naprej".


Ontopic:
Vsake tolk najdem kak zanimiv problem za sprogramirat v popoldanskem času, ampak je rezultat ponavadi neka manjša aplikacija (onemanband sem) kjer je itak važna samo funkcionalnost, ponavadi neki v smislu procesiranja žnj xml oz. excel oz. neki podobnega datotek v neki drugega oz. nametat v neko bazo ... ampak mi je kul, če ne drugače malo vidiš okoli po Sloveniji kaj dogaja.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Iščem igro (RPG, MMORPG, FPS, RTS, ...) (strani: 1 2 3 426 27 28 29 )

Oddelek: Igre
1437451961 (1222) matobeli
»

XCOM Enemy Unknown (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
819519 (2206) FireSnake
»

Borderlands 2 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
12916190 (5279) oo7
»

Se obeta kakšna revolucionarna igra?

Oddelek: Igre
386715 (4869) nokkj
»

MMORPG

Oddelek: Igre
333912 (3352) bdoxx

Več podobnih tem