» »

MSDN AA - DreamSpark

MSDN AA - DreamSpark

klihk ::

Tisti,ki poznate: Nalaganje programov letos preko SecureDownloadManager vedno začne od začetka, če računalnik ugasnem ali se vmes resetira,izklopi. Ko sem lani nalagal katerokoli MSDN AA opremo je vedno nadaljevalo prenos od preostanka in ne od začetka. Ali je to mogoče tudi letos?

Je pa res da lani ni bil DreamSpark in SecureDownloadManager... Ve kdo, kako nadaljevati ,da ne bi šlo od začetka ??

Gladi ::

Sej nimaš kej velik narest. Meni osebno, se je prenos dokončal, ampak shranjena datoteka je bla nekega čudnega microsoftovega formata, katero načeoma lahko z nekim home made programom razpakiraš, ampak v mojem primeru se ni dal. Poskusi, pa boš videl, sej druzga ti ne preostane. Ti pa priporočam da drugič povlečeš inštalacijo iz torentov in nato uporabiš tvoj legalni ključ.

klihk ::

Pa še to: ko je oprema že 100% downloaded, pa se ne pokaže okno za save, kaj naresti v tem primeru?

ales85 ::

Jaz sem ravno tako imel težave s tem. Ko sem pa precej raziskal na internetu sem ugotovil, da SDM (Secure Download Manager) prenaša *.SDC datoteke, ki jih le ta program zna zložiti skupaj, ker so šifrirane. V primeru, da morate prenos ustaviti sem dejansko našel priporočilo, da znova z Dreamspark prenesete datoteko za zagon prenosa in potem le-ta nadaljuje. Jaz zato tudi najrajši pustim mapo za prenos privzeto, da je čim manj težav.

Je pa res zanimivo, tako veliko podjetje, kot je Microsoft in imajo tako nezanesljiv sistem prenosa. Mogoče je pa to z namenom...

klihk ::

Torej: Download the .SDX file for your order še enkrat in nadaljevalo bo od zadnjič končanega in ne od 0%?

3. korak iz tu:

Get Your Software in 4 Easy Steps
Download the Secure Download Manager (SDM) installation file
Download SDM
(If you have completed this step previously, go to step 3)

Locate the file from step 1 and run it to install the SDM

Download the .SDX file for your order
Download .SDX

Locate the file from step 3 and open it to download your software order

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: klihk ()

ales85 ::

Ja, tako sem jaz razumel in delal. Ker, ko sem ponovno odpiral že prejeto SDX datoteko, mi ni nadaljeval. Ko sem pa ponovno downloadal (kot sem prebral na internetu), je pa takoj zaključil, ker je bil samo še 1%. Pa sem pred tem sigurno petkrat poskusil ponovno zagnati že preneseno datoteko.

fosil ::

Ja gnil program je.
Če gre vse v redu, ti sam naredi iso, drugače je šlo nekaj narobe in moraš ponovit vajo.
Tako je!

vorantz ::

ponavadi sedi precej cajta na 100% in ustvarja ta iso
sem že prevečkrat zgubljal živce, ker sem mislil da je zmrznlo :P

Lonsarg ::

Program je odporen na to, da gre računalnik v sleep, ali da daš pavzo ali da zmanjka interneta.

Po drugi strani pa ne smeš programa zapreti, ker potem je pa vse čudno. Sleep FTW:)

klihk ::

ales85 je izjavil:

Ja, tako sem jaz razumel in delal. Ker, ko sem ponovno odpiral že prejeto SDX datoteko, mi ni nadaljeval. Ko sem pa ponovno downloadal (kot sem prebral na internetu), je pa takoj zaključil, ker je bil samo še 1%... Pa sem pred tem sigurno petkrat poskusil ponovno zagnati že preneseno datoteko.


Torej SDX file downloadam za isto naročilo še enkrat? Mi začne spet od 0%, pol 1%, mogoče moram Download the Secure Download Manager (SDM) installation file again?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: klihk ()

emsi ::

Je probal kdo dol potegnit Windows 7 iz dreamspark-a v zadnjih dneh? Meni danes namreč ne pusti dati v košarico win 7 pro sp1 slo, ker sem iz Slovenije. Zraven je še tudi naštetih večina evropskih držav (Nemčija, Francija, uk,..) iz katerih NE SMEŠ bit, da lahko dol potegneš. Sem pa mesec ali dva nazaj potegnil dol win 8 brez problema. Probal sem tudi windows xp in gre brez problema.
=

z3ro ::

Ja tudi meni ni dovolilo potegniti Win 8 iz enakega razloga kot tebi. Na srečo sem potem našel DVD, ker sem jih potegnil že enkrat prej dol.

boogie_xlr ::

Sej je Technet untouched verzija ok, dobite jo saj veste kje.

MrStein ::

Točno tak. Meni je zdajle (no ja, že včeraj) en download (Windows 2012) obtičal na ... blokec leve dve tretjini ena barva, desna tretjina pa druga, torej ugibam, da je to 66%, čeprav napis na levi pravi 0%.

Bom lepo downloadal drugje (tule Microsoft ponuja Windows 2012 evaluation download, po preverjenem HTTP protokolu - potrebno se je le prijaviti z MSN/LiveID) in na koncu preveril pristnost z objavljenimi SHA1 vrednostmi tule: https://msdn.microsoft.com/en-us/subscr...

Če pa ni linka na microsoft.com, pa je vedno tu The Pirate Bay.

Ne vem koji spolni organ komplicirajo, če pa je ključ ločeno posredovan. A to so slovenski birokrati tam zaposleni?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

MrStein ::

Aha, ni identičen image, ampak v navodilih piše, da se eval verzijo da "nadgradit" na polno z poznejšim vpisom ključa.

Fajn bi bilo imeti spisek checksumov za DreamSpark downloade, če niso identični MSDN downloadom.
Za Windows 7 Pro vem, da je DS download identičen MSDN-ju.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows 8 že na MSDNAA (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
7013906 (8694) finpol1
»

Win 8.1 pro 32/64 uradno tudi na Dreamspark/MSDNAA

Oddelek: Operacijski sistemi
214926 (4216) pokiq
»

MSDN AA na 2. kompu

Oddelek: Loža
9849 (528) bajsibajsi
»

MSDNAA

Oddelek: Pomoč in nasveti
251561 (1030) fosil
»

Windows 8 RTM nared (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
8821984 (17402) Sc0ut

Več podobnih tem