» »

MSDNAA

MSDNAA

X-Men ::

Pozdrav, fakulteta na katero hodim je včlanjena v MSDNAA. Dobil sem licenčni ključ pa me zanima sledeča stvar. Lahko na računalnik namestim WIndowse, ki sem jih snel iz "travnika" in jih aktiviram s tem ključem? Namreč 3x sem poskusil prenesti Windowse iz MSDNAA, ampak se prenos vedno ustavi pri 73%. Hvala za odgovor.

KoMar- ::

Ključ ne dela na retail DVD imageih. Probaj zlovdat pri kakem prijatelju...

Kurzweil ::

Jaz ti lahko samo zagotovim, da sem/smo takrat še Windows XP lahko registrirali (MSDNAA) pa neglede na to v kakšni obliki so bili, to da se ti ustavi po mojem mnenju nima nobene veze s tem. MSDNAA repozitorij pa obstaja samo zato, da je uradno nekje naloženo (nekako bi bilo hecno da bi ti dali link do kaknega torrenta)
Za Win7 ali Visto ti pa neznam zagotovo trdit kako je s tem, lahko pa bi ti tudi povedal za katere Windowse sploh gre...
In kolikor vsem je ključ deloval samo pri home ali basic verzijah WIN...

jest10 ::

Pri XPjih je možna kakšna težava s ključem.
Vista in W7 nimata težav-posnemeš lahko karkoli od kjerkoli. Paziti moreš le na verzijo.

X-Men ::

Ukvarjam se z Windowsi 7 Professional (x64) SLO.

jest10 ::

No posnemi W7 prof. iz kateregakoli vira. Je vseeno.

X-Men ::

Dobro, hvala za odgovore.

jest10 ::

Ok, malo le pazi, da ni kakšna hecna verzija s kup čudnimi dodatki:D

X-Men ::

Ne, verzija je Build 7600. Zadnja verzija, brez popravkov.

X-Men ::

Problem je edino v tem, da pri tem DVD-ju, ki ga imam lahko izbereš katere Windowse želiš namestiti, in ne morem namestiti do konca, ker napiše, da naj preverim če so vse datoteke na DVD-ju.

Zato bi tudi rad prenesel Windowse iz MSDNAA

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: X-Men ()

misek ::

Sicer pa je ta ISTI dvd iz msdnaa tudi na travnikih. Preveriš z md5 vsoto.

X-Men ::

MD5? Kaj to pomeni? ;((

KoMar- ::

Probaj napisat na Google... menda kar dosti najde.

jest10 ::

X-Men je izjavil:

Problem je edino v tem, da pri tem DVD-ju, ki ga imam lahko izbereš katere Windowse želiš namestiti, in ne morem namestiti do konca, ker napiše, da naj preverim če so vse datoteke na DVD-ju.

Zato bi tudi rad prenesel Windowse iz MSDNAA

To je lep znak okvarjenega DVDja

X-Men ::

In kako naj rešim ta problem z okvarjenim DVD-jem?:)

jest10 ::

Dobiš drugo sliko W7.
Jaz sem se tako par dni zajebaval s sliko iz MSDNAA, predno sem pogruntal, da je pokvarjena;(( Iz alternativnega vira je šlo brez težav

X-Men ::

Kaj pa bi bil ta alternativni vir? Potrebujem slovenske Windowse ne. Na Partisu pa jih ni ne.

X-Men ::

Oziroma ali gre namestit slovenski jezikovni paket na angleške Windows 7 Professional (x64)

X-Men ::

No mislim da bom kar iz MSDNAA prenesel angleška "Okna".

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: X-Men ()

3p ::

Če se ti prenos vedno ustavi na istem mestu, poglej v imenik kamor vse skupaj shranjuje med prenosom in ga počisti, potem pa poskusi znova.

X-Men ::

Vbistvu sem že 4x spremenil lokacijo na disku. In vedno se pri 73% ustavi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: X-Men ()

Gavran ::

Če se vedno ustavi pri isti velikosti - (če prenašaš ISO fajl) ali je disk formatiran v FAT ali NTFS?
Bodimo strpni do virusov. Tudi virusi gripe, prehlada in AIDSa morajo živeti.

X-Men ::

Disk je NTFS.

gtu ::

Tudi jaz imam težavo s tem MSDNAAjem.
no bolje rečeno s programom za downloadanje v katerega uporabo te prisilijo (Secure Download Manager). Že dva dni se ukvarjam s tem, da bi prenesel 2GB fajl iz interneta, pa vedno vrže neko napako. In ko sem šel brat Help, ki je zraven programa, svetujejo da ne prenašaš preko wirelessa, ker ima latence.
Wireless connections have a minor latency that can cause corruption during transfers. Try connecting directly to your modem or router via a network cable and then restart the download.

A se hecate? če lahko vse drugo prenesem preko zraka, zakaj za vraga bi pa bila težava pri temu prenosu?

Očitno bo treba drugje najti windwose :\

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gtu ()

jonystar ::

gtu pejt do kolega na pir, k ma na kabl internet pa se tm prjav pa povleč

fosil ::

Je že tema o tem programu - klik
Tako je!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Win7, kako namestim Language pack ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
5328147 (17390) GTX970
»

Ne morem naložiti Operacijskega sistema

Oddelek: Pomoč in nasveti
101576 (1028) Marc`
»

MSDNAA win7 ponoven install

Oddelek: Operacijski sistemi
243384 (3012) pijavka
»

Windows 2008 R2 Problem

Oddelek: Operacijski sistemi
141397 (894) Pureforce
»

Windows 7 razna vpraŠanja

Oddelek: Operacijski sistemi
486892 (5339) bosmla

Več podobnih tem