» »

MSDN AA na 2. kompu

MSDN AA na 2. kompu

klihk ::

A je možno že downloadan .sdx fajl z SDM programom "naložit" v .iso na kompu, kjer nimam dostopa do svojega DreamSpark računa?

bajsibajsi ::

Saj ne rabis imeti DreamSpark racun za operiranje z ze DLnimi MSDN fajli. Sam zapeces sliko oz. mountas.

bajsibajsi ::

edit/
Malenkost prehitro bral. Ce ti kaj pomaga... Ne potrebujes biti logiran v MSDN, da ti .sdx vlece dol v SDMju.

klihk ::

Torej tudi, ko ti poteče račun lahko še delaš .iso file, če imaš .sdx in SDM?

bajsibajsi ::

Ne vem, ampak mislim da ne. Vsak sdx je vezan na tocno doloceno narocilo. Tistih 12 cifer je stevilka unikatnega narocila in verjetno fajl znotraj vsebuje se vec informacij. Bi moral nekje dobiti kak star/tuj sdx fajl pa testirat. :)

fosil ::

Saj iso fajli so vsi isti, lahko so tudi sposodiš DVD, pomemben je product key.
Tako je!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fosil ()

Marat ::

product key je važen, ko presežeš določeno število inštalacij z njim, ne dela več

bajsibajsi ::

@fosil
V MSDN akademskem programu nimajo vsi izdelki aktivacijo s kodo.

@Marat
Si kje zasledil bolj natancno o tem?

Marat ::

Iz svojih izkušenj govorim, product key za win7 je delal za nekaj inštalacij (ne vem koliko natančno, ampak zihr več kot 5x), nazadnje pa mi je sporočilo da sem dosegel max. število inštalacij s tem product keyem. Lahko pa da je tudi povezano s tem da najbrž nimam več računa pri njih - imel sem ga za MSDNAA, ko pa se je vse preselilo na DreamSpark pa si nisem šel novega up.imena in gesla rihtat (staro pa tudi ni več delovalo)...

bajsibajsi ::

Se pravi, da ti bo parih formatiranjih/instaliranjih sistema, ni vec delovala serijska? Hvala za informacijo.

Torej je pametno cimprej ob frisnem nalozenem OS narediti image diska.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows 10 na dreamsparku

Oddelek: Programska oprema
162884 (1239) seba-beba
»

Windows 10 prihaja 29. julija (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
16664165 (51523) MrStein
»

Windows 8 že na MSDNAA (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
7013882 (8670) finpol1
»

MSDN AA - DreamSpark

Oddelek: Loža
142106 (1467) MrStein
»

Windows Server 2008 R2 na vmware

Oddelek: Operacijski sistemi
242036 (1790) _Dejan_

Več podobnih tem