» »

problem s povezavo na internet

problem s povezavo na internet

boštjan ::

Torej problem se je pojavil spet tako kot v eni od prejšnih temi.Takrat so nekaj na KKS-u delali in je blo pol 10dni mira.Zdaj pa se je problem spet pojavil.Po dolgotrajnem klicanju na KKS,da bi rešili problem prek GSM-a,se je danes končno serviser pojavo.reko je da majo v celem mojem okolišu probleme z internet povezavo,ker kao da si je armija nadgradila oddajnik in da je ta signal tako močan,da ovira povezavo.sem pa sosed armiji.pol pa je reko da problem zgine ,če mamo v bajti za vsako TV kabelsko vtičnico.v bajti so 3 TV-ji in samo ena TV nima kabel vtičnice,ampak je kabel direktno napelan iz podstrešja v TV,tako kot je kabel za net napelan na mojo mrežno.
OK bom kupo tisti vtičnico,ni problema.mene samo zanima,če je res možno da ta oddajnik oddaja tako močne signale da moti povezavo in da bo ta motnja izginila,ko bom namestil to vtičnico?
prosim za predloge
Sem iz Maribor,oddajnik od armije na Pohorju,živim poleg kasarne(manj kot 100m) in mam net prek KKS tabor
  • spremenil: boštjan ()

boštjan ::

ok stvar je zaenkrat zrihtana,KKS-ovci so se potrudli in poštimali.me pa vseeno zanima tisto zgoraj kar sem napisal,če je možno


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

nekonstantno delovanje interneta

Oddelek: Pomoč in nasveti
172033 (1297) SaXsIm
»

Kabeljska televizija - slaba kvaliteta slike

Oddelek: Pomoč in nasveti
172897 (2897) darkolord
»

KKS Online dvig hitrosti povezav ?! (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Omrežja in internet
27819160 (12193) darkolord
»

KKS, Arnes - a vas kej zeza v mozek?! (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
996151 (4383) Soprano
»

Kako dolgo bo treba cakati na kabelski net pri KKS-ju? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
633471 (2512) speed machine

Več podobnih tem