» »

Duplikat homologacije

Duplikat homologacije

Gokeiken ::

Pred kratkim sem kupil rabljen renault cliot, ki pa zraven ni imel homologacijskega lista. Avto imam registriran za eno leto. (do 10. 2013). Lastnica naj bi ta dokument iskala vendar ga ni našla. Zanima me, kako si pridobim duplikat homologacijskega lista (ali grem lahko do katerega koli pooblaščenega renault prodajalca ali točno tistega, kjer je bil ta clio kupljen) in če to stane 20-30€ ali več?

Assass1n ::

LPP homologacije, stane pa 20€ cca vsaj par let nazaj je blo tako, če imaš številko v prometni pojdi kar tja, če je nimaš pa pokliči pa občino kjer je bil prvič registriran pa upaj da imajo kopijo.
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

misek ::

Kopijo homologacije ti lahko izda pooblaščeni dobavitelj za to znamko. Vsaj takšno informacijo sem jaz dobil lani, ko sem prodajal avto (ampak no koncu sem vseeno našel original).

kitewing ::

Pred leti sem ga dobil v Revozu.

Gokeiken ::

Številka je zapisana v prometni, tako da bo verjetno potem najbolš kar LPP. Upam pa, da bo res samo okol 20€ :)

hvala za odgovore

mihec87 ::

Dobri ste eni brez homologacijskega kartončka kupit avto..

Assass1n ::

Sej ga ne rabiš, če nimaš na avtu kakšnih dodatkov, ki bi jih moral vpisat v njega. Tko da brez panike.
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

amigo_no1 ::

Ni res.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vprašanje glede dnevnih LED luči pri avtu (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
12841722 (8194) rogerg
»

Ali je potrebno imeti potrdilo o skladnosti vedno pri sebi v vozilu? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
10930448 (14988) GrimReaper
»

arhiv objav oglasov spletnega prodajalca avtomobilov (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7014879 (13308) Roadkill

Policaj dela na svojo roko? kaj storiti? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19031207 (26387) hamax
»

Slovenska policija (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
508131 (6645) KaiV6

Več podobnih tem