» »

BoseŸ Solo TV sound system

BoseŸ Solo TV sound system

libreus ::

Pozdravljeni!

Zanima me, če ima morda kdo izkušnje z BoseŸ Solo TV sound system.
Trenutno imam hišni kino Okyo 5.1, ampak sem že veliko slišal in bral, da je Bose "the thing".


Vse dobro,
Gregor

Klemzz ::

Dobiš kakšno cenejšo alternativo k dobr igra, če se mene upraša je Bose preveč spretiravan kar se cene/kvalitete tiče. Jst se sicr srečujem z Bosem v avtomobilih zarad narave dela in ne opravičuje svoje cene. Druga zgodba je Bang & Olufsen.

Avian ::

Pejt v lorex poslušat pa boš sam ocenil a je to zate ali ne. Osebno se mi zdi to za kako sobo za zravn kul, za kaj več pa ... meni osebno je B&W 800 serija bolj kt B&O ... ampak vsake oči imajo svjega malarja tako da ...

Ker pa se pogovarjamo o malih sistemih - enkrat pejt pogledat v Lorex pa je, imajo pa zanimiv sistemček tudi Q-acustics. Moji starši imajo to zase pa zadeva sploh ne špila tolk slabo ... Aja še link - http://www.qacoustics.co.uk/qacoustics-... - Takrat sem ga dobil v Digitaliji

lp Avi
"Sound is fifty percent of the motion picture experience" - George Lucas

Robert ::

Ali je že kdo to zadevo poslušal v živo, baje jo imajo v Lorex salonu.

axee ::

Namesto da slišiš in bereš, poslušaj. Tudi jaz sem veliko slišal o Bose, potem pa sem ga šel enkrat poslušat v Avstrijo (ko smo kupovali domači kino) in so me razočarali. Nekateri pa so navdušeni. Meni osebno napihnjen zvok ne sede.

Resno ti pravim, ne poslušaj ljudi, ampak poslušaj sistem. Če ti je všeč, ti je všeč. Se je že velikokrat zgodilo, da nekomu bolje zveni nekaj cenejšega, zakaj bi torej kupoval nek Bose? Pri nas smo se odločili za Klipsch, ki so (meni) zveneli mnogo boljše kot Bose za isto ceno.

Zvok je ZELO subjektivna stvar, in če ne padaš na napihnjen in glasen zvok, vedno vse preposlušaj in naj te ne bo sram, če ti bolje zveni nekaj, kar ni svetovni hype, kot je npr. Bose.

Pa tudi kupovanje all-in one sistema.. dvomim, da zadeva boljše špila, kot 2 zvočnika in ojačevalec. Že akustično je stvar prirejena za ljudi, ki nimajo prostora oz nočejo, da jim avdio sistem vzame preveč prostora. Jaz nebi preveč pričakoval od te škatlce, neglede na znamko..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: axee ()

Avian ::

axee je izjavil:

Namesto da slišiš in bereš, poslušaj. Tudi jaz sem veliko slišal o Bose, potem pa sem ga šel enkrat poslušat v Avstrijo (ko smo kupovali domači kino) in so me razočarali. Nekateri pa so navdušeni. Meni osebno napihnjen zvok ne sede.

Resno ti pravim, ne poslušaj ljudi, ampak poslušaj sistem. Če ti je všeč, ti je všeč. Se je že velikokrat zgodilo, da nekomu bolje zveni nekaj cenejšega, zakaj bi torej kupoval nek Bose? Pri nas smo se odločili za Klipsch, ki so (meni) zveneli mnogo boljše kot Bose za isto ceno.

Zvok je ZELO subjektivna stvar, in če ne padaš na napihnjen in glasen zvok, vedno vse preposlušaj in naj te ne bo sram, če ti bolje zveni nekaj, kar ni svetovni hype, kot je npr. Bose.

Pa tudi kupovanje all-in one sistema.. dvomim, da zadeva boljše špila, kot 2 zvočnika in ojačevalec. Že akustično je stvar prirejena za ljudi, ki nimajo prostora oz nočejo, da jim avdio sistem vzame preveč prostora. Jaz nebi preveč pričakoval od te škatlce, neglede na znamko..


Tole je pa odlično spisano - se z vsem strinjam ...

lp Avi
"Sound is fifty percent of the motion picture experience" - George Lucas

mihec87 ::

Prvo se je treba odločit stereo ali pa surround sistem..Glede na to da že verjetno maš nek soliden hišni kino nvm če boš z tem kaj pridobil..Mogoče se poigraš z postavitvijo hišnega kina..

Robert ::

mihec87 je izjavil:

Prvo se je treba odločit stereo ali pa surround sistem..Glede na to da že verjetno maš nek soliden hišni kino nvm če boš z tem kaj pridobil..Mogoče se poigraš z postavitvijo hišnega kina..


Zanima me ali je Bose solo TV sound system stereo ali sourround system (5.1) in kakšen zvok proizvaja (Dolby Digital, DTS,.....) ali pričakujem preveč.

kamuee ::

Glede na to da je prikol preko optike zna met tut 5.1 procesor not.. Neb se blo slabo pozanimat, iz slike sodeč se mi zdi da je stereo. Pa glede na to da je BOSE nimaš kej kiksnt.
AutoCAD MAP 3D DWG Designer (Mechanical, Electrical)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kakšno ozvočenje za filme v sobi?

Oddelek: Zvok in slika
365305 (4244) neo5468
»

sestava kvalitetnega 5.1 srs domačega kina

Oddelek: Zvok in slika
4613829 (12575) krepki
»

Kakšen receiver kupiti

Oddelek: Zvok in slika
192149 (1795) zacetnik11
»

[Hi-Fi] - Hišni kino sistemi 3.1, 5.1, 7.1... (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
16634116 (16887) josko674
»

Hi-Fi sejem v Lj. (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
694596 (3532) cryptozaver

Več podobnih tem