» »

Ibiza in izboljšanje moči

Ibiza in izboljšanje moči

1
2
»

echo ::

To je že trolanje, ne več igranje :))

SplitCookie ::

Relanium je izjavil:

SplitCookie je izjavil:


Največ kar lahko storiš brez avtomehaničnega znanja kot si že rekel je to, da mu natakneš gor Michelin Energy Saver, naajožjo homologirano dimenzijo.

Ni vredno, saj so gume dražje in je prihranek v gorivu tako zanemarljiv


Tak avto ima potem čist celotni sistem, dost lažje diha (torej bolj leti) in pa posledično pade poraba.

Metanje keša stran


Tretja stvar, ki jo lahko narediš je dobro sintetično olje. Razlike so, verjami da so!

Ni razlik. V kolikor bi bile bi ti mašina na navadnem olju zaribala.

pa ne vozit v leru ker ne boš prišparal nič niti ni pravilno!

Daj no daj.

Uauuu, spet pride en razrezan keks in spet je bolj papeški od papeža (kot v temi o gnojnici) in spet vse neargumentirano izpodbija.
Me res zanima s čim se ti sploh ukvarjaš, razn s trolanjem po forumih

Ti mene vrjetno ne poznaš, ampak ni v moji navadi trolat, na forumih pa ponavadi pišem samo preverjena dejstva, sploh če so iz prve roke, niti pa ne poznaš moje izobrazbe.
Tak da šššŠŠŠŠŠššššš.....



Tudi če pišeš 'preverjena' dejstva, iz 'prve' roke, so le ta zagotovo popolne neumnosti.

Tvoja izobrazba, kakršnakoli je že, me niti ne zanima. Če se hvališ z njo in kje si fakultiral pomeni samo to da je to edina stvar s katero se lahko pohvališ iz takega faksa
SplitCookie> Prevoziš RDEČO ! jype> Ja? A to je kaj posebnega?
Ramon dekers> Ječa je lahko naravno okolje potem ko se adaptiraš.
jype> CPP ne spoštujem _NIKOLI_

dela ::

Velika zbirka modifikacij za zmanjšanje porabe:

http://ecomodder.com/forum/fuel-economy...

Relanium ::

SplitCookie je izjavil:


Tudi če pišeš 'preverjena' dejstva, iz 'prve' roke, so le ta zagotovo popolne neumnosti.

Tvoja izobrazba, kakršnakoli je že, me niti ne zanima. Če se hvališ z njo in kje si fakultiral pomeni samo to da je to edina stvar s katero se lahko pohvališ iz takega faksa

Ooooh, ampak je vsaj relevantna za debato zato sem jo omenil, jaz se lahko pohvalim še z marsičem, več kot boš pa ti kdajkoli dosegel glede na tvoje pisanje po forumih.
Upaš stavit???

In kaj si ti, tadrug mtosev ?

Mimgrede, tole pišem iz službenega računalnika, zato tak zgodnja ura.
Dual quad core xeon, 12gb rama, dual monitor, mi še vsaj ta dosežek priznaš gospoda plemenita?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Relanium ()

RejZoR ::

Najbolj pomaga če avto prepucaš na avtocesti, če se ga sicer uporablja samo za zelo kratke relacije dalj časa.
Pa prej prestavljaj na gor brez visokih obratov ampak na "sweet spot" ter v križiščih bremzaj z motorjem, tko da predvidevaš al bo rdeča ali zelena ter kako daleč bo avto sam rabil, da z bremzanjem motorja pride do ustavitve.
To dvoje sta ena največjih faktorjev pri porabi, ker pri pobesnelem pospeševanju avto golta bencin, ko pa premzaš pa vso energijo pretvori v vročino na zavornih diskih. Če pa se ustavljaš z motorjem pa ves čas ko se to izvaja motor čez prečrpava samo zrak, bencina tisti čas sploh ne vbrizgava. Sicer s tem ne boš prišparal extra 3 litrov bencina na 100km ampak poznat bi se moral.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Relanium ::

RejZoR je izjavil:

Najbolj pomaga če avto prepucaš na avtocesti, če se ga sicer uporablja samo za zelo kratke relacije dalj časa.

No, to se nadomesti s tistim postopkom notranjega čiščenja kot sem napisal zgoraj, s tem da je še bolj temeljito, saj je to namensko čistilo, ki razgrajuje obloge v motorju in izpuhu, medtem ko gonjenje pač skuri kar lahko.
Na BMW forumu je debata in izkušnje uporabnikov glede tega
http://forum.bmwslo.com/showthread.php?...

Sicer še ni rečeno da ma vse zapacano, saj je avto relativno nov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Relanium ()

RejZoR ::

Ta čistilni bencin ni nič drugega kot navaden bencin z mal več čistilnega detergenta. 50 minutni cikel na polno pa je ekvivalent daljše relacije na avtocesti. Te čistilne aditive dodajajo tud v Petrolov bencin že po defaultu in sklepam, da OMV dela podobno. Z relacijo po avtocesti pa nadomestiš 50 minutno gnanje mašine na mestu. Škoda nekomu plačevat za delo, ki ga lahko vbistvu opraviš sam, razlikopa tak al tak pokuriš za bencin. Če si iz ljubljanskega konca greš pač na kavo k slovenski obali, pa je stvar rešena :)
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

SplitCookie ::


Ooooh, ampak je vsaj relevantna za debato zato sem jo omenil, jaz se lahko pohvalim še z marsičem, več kot boš pa ti kdajkoli dosegel glede na tvoje pisanje po forumih.

Lahko se še tako hvališ, pa mi niti do kolen ne sežeš, ker verjameš vsaki trapasti zadevi, ki se ti mogoče zdi pametna.


Dual quad core xeon, 12gb rama, dual monitor, mi še vsaj ta dosežek priznaš gospoda plemenita?

Si ga sam kupil ?
Aja ne, je službeni.

Najbolj pomaga če avto prepucaš na avtocesti, če se ga sicer uporablja samo za zelo kratke relacije dalj časa.

To

Nažgeš vročega v obrate in se tako prefuraš par km.
Vse kar mašina rabi.

Tisto merjenje emisij v avto šovu pa je bilo zgrešeno, saj se teh nikoli ne meri takoj po zagonu in tudi ne dokler se vse skupaj ne segreje na delovno temperaturo.
SplitCookie> Prevoziš RDEČO ! jype> Ja? A to je kaj posebnega?
Ramon dekers> Ječa je lahko naravno okolje potem ko se adaptiraš.
jype> CPP ne spoštujem _NIKOLI_

Relanium ::

SplitCookie je izjavil:


Ooooh, ampak je vsaj relevantna za debato zato sem jo omenil, jaz se lahko pohvalim še z marsičem, več kot boš pa ti kdajkoli dosegel glede na tvoje pisanje po forumih.

Lahko se še tako hvališ, pa mi niti do kolen ne sežeš, ker verjameš vsaki trapasti zadevi, ki se ti mogoče zdi pametna.

To ti sklepaš, s tem si povedal vse o tem kak si.
Vglavnem js se umikam z debate ker imamo tu opravka z veleumom.

Za izziv kdo ma dejansko več pod kapo sem pa vedno odprt, če ti bodo le kdaj zrastla jajca.
Ko boš odrastel seveda, z otroci se ne pogovarjam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Relanium ()

SplitCookie ::

Super.
SplitCookie> Prevoziš RDEČO ! jype> Ja? A to je kaj posebnega?
Ramon dekers> Ječa je lahko naravno okolje potem ko se adaptiraš.
jype> CPP ne spoštujem _NIKOLI_
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Optimalna vožnja 1.0TSI (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
12618524 (15401) fikus_
»

Najbolj ekonomično pospeševanje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
12822937 (20034) Pyr0Beast
»

Se avto res matra? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10724427 (22160) energetik
»

Poraba avtomobila. (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
12021782 (18529) Zheegec
»

Poraba sodobnega vozila pri vožnji po klancu navzdol (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10412421 (10274) darkolord

Več podobnih tem