» »

Total War problem

Total War problem

Pipi_Karamba ::

Razen nekaterih slabih portov s konzol (Borderlands 2, War in the North in Force Unleashed 2) na mojem računalu (AMD Phenom 2 x4 965 pri 3.40 GHz, 4 GB RAM, AMD Radeon HD 6900 serija in Windows 7 64 bit) vsi ostali špili šibajo jako tekoče na visokih nastavitvah (Battlefield 3, Max Payne 3, Dawn of War 2, Starcraft 2, DiRT 3...).

Problem je v tem, da sem si novo kišto kupil predvsem z namenom, da bi lahko igral nove igre iz serije Total War, sedaj mi pa niti en izmed teh špilov ne dela tekoče:( Pred nakupom računalnika sem preveril na vseh aplikacijah, kako dobro naj bi mi delovali in rezultati so bili vedno skladni z recommended system requirements. Sklepam, da imata Rome in Medieval 2 probleme, ker ne podpirata več kot enega jedra, zakaj mi pa novejši deli, ki naj bi podpirali vsaj dvojedrnike, ne delajo dobro, pa mi je še vedno uganka.

Grafika definitivno ni problem, saj lahko vse vizualne bombončke nastavim na low, pa imam z igrami še vedno iste probleme (FPS mi tudi med 1 na 1 bitko včasih pade na 15; v velikih bitkah pa mi štekajo animacije enot). Kje je problem nimam pojma. Googlam že celo večnost, pa ne najdem nobenih pametnih rešitev.

Driverji so vsi updatani.

Med igranjem 4 vs 4 bitke v Napoleon: Total War sem opazil, da je CPU usage okoli 50%, Memory pa 2,70 GB (od 4 GB).

Sprašujem vas, če morda kdo ve za kako rešitev, ali pa je najbolje, da serijo lepo uninštaliram in igram ostale reči. Hvala za pomoč.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Total War: Warhammer (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
7510151 (2611) oo7
»

Total War: Rome II (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20036701 (22681) Pipi_Karamba
»

Shogun 2: Total War (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
18123321 (14064) yoco
»

Empire: Total War (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20414576 (7816) nejko8

dobre Strategije (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
5811350 (9149) Tilen

Več podobnih tem