» »

Empire: Total War

Empire: Total War

«
1
2 3
...
5

Rotaidal ::

Prihaja nova igra iz serije Total war. Tokratno dogajanje je v 18. stoletju. Izid je napovedan za 3.2.09


 1

1




Uradna stran:
http://www.totalwar.com/

Največja novost v igri je bojevanje na vodi, kar smo pogrešali pri prejšnjih serijah TW.

Berserker ::

rome tw owna vse total ware, men pa je čas dogajanja čist beden bi raje delali v obdobju ww1, ww2 in cold war + moder war

Rotaidal ::

Ja... Rome TW je bila res dobra. Vendar tudi TW 2 ni bila slaba. Všeč mi je bilo izboljšano bojevanje.


ETW pa upajmo, da bo presegla vse :)

laught ::

Ja no se to mogoče tud nebo tak slabo, rome pa itak nobena strategija ne doseže, polek bfme edina strategija ki mi je bla všeč

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Mavrik ()

Mavrik ::

Hmm, bomo videli kako se bo bojevalnemu sistemu poznala odsotnost obleganj in premik na strelna orožja. Obdobje je v bistvu precej kul, saj je melo kar zanimivo taktiko spopadov.

Meni je sicer osebno daleč najboljši del serije Medieval II, medtem ko me Rome nikakor ni privlačil.
The truth is rarely pure and never simple.

Berserker ::

My favorite strategy:1 rome tw, 2 COH, 3 LOTR BFME 2. Sicer pa za tiste ko čakate na empire tw lahk za zdaj probate imperial glory, isti čas, pomorsko bbojevanje,... poleg tega si lahk mel v rome po 240 vojakov eni enoti v medieval 2 pa si lahk mel sam 75 mož največ v enoti.

Zgodovina sprememb…

laught ::

Ja sam tam je pomorsko bojevanje bol na easy,drugač pa je kr dobr tale imperial glory.aja pa kaj ni blo za medieval rečeno da boš lahk mel nevem kolk vojske??isto kot za bladestorm:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: laught ()

Berserker ::

Sam slabo se mi zdi da 100 mož ustreli v drugo grupo 20 m stran jih pobije sam 10. Sicer če bi šli v ww2 pa naprej bi morali naredit da se enote razpršijo iščejo cover za ruševinami pa tak sam to nebi bil več total war.

laught ::

Ja saj veš kakšne so ble puške s tistega časa...pa pr imperial glory jih je mal več ko 10 padlo včasih cela enota..upam da bo pr etw podobno..

Mavrik ::

Sam slabo se mi zdi da 100 mož ustreli v drugo grupo 20 m stran jih pobije sam 10. Sicer če bi šli v ww2 pa naprej bi morali naredit da se enote razpršijo iščejo cover za ruševinami pa tak sam to nebi bil več total war.


Tako kot v resničnosti. S tem ni prav nič narobe.
The truth is rarely pure and never simple.

Rotaidal ::

Sam slabo se mi zdi da 100 mož ustreli v drugo grupo 20 m stran jih pobije sam 10. Sicer če bi šli v ww2 pa naprej bi morali naredit da se enote razpršijo iščejo cover za ruševinami pa tak sam to nebi bil več total war.


Tako kot v resničnosti. S tem ni prav nič narobe.



Tako je. Če ste kdaj videl kakšen film, ste lahko videli, kako ena grupa ustreli in v drugi grupi padeta prvi dve liniji. Pač hitro si moral smodnik in kugle polnit:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rotaidal ()

Berserker ::

ja sam to je slabo da se gledajo pa čez čas ustrelijo mislim da je to bolj bitka z polnjenem mušket kot pa z sovražniki, mam raje puško mitraljez, jaz se bom vrjetno zadrževal pri konjenici in topništvu mam raje heavy infarty pa heavy topništvo je kakšna sanša da pride rome total war 2 sklepam pa po medieval 2.

miteq ::

Že vidim kako se bom igral Napoleona. Muahaha>:D

Meizu ::

Total War je res zakon serija, sem jih preigral že velikokrat. Sam najbolj mi pa owna Medieval2. Mi je ni boljšega časa od tistih mračnih srednjih vekov ;)

Meizu ::

Meni je sicer osebno daleč najboljši del serije Medieval II, medtem ko me Rome nikakor ni privlačil.


+1

Berserker ::

Se medieval 2 ni slab sam maš premalo vojakov v enotah pa še konjenica nima nevem kakšnega pomena več kr hitro pade, pa premalo časa maš na voljo.

Mavrik ::

Se medieval 2 ni slab sam maš premalo vojakov v enotah pa še konjenica nima nevem kakšnega pomena več kr hitro pade, pa premalo časa maš na voljo.


Am, a sva midva igrala enako igro? Namreč konjenica je daleč najpomembnejši del vojske v M2... kar še posebej pride do izraza zardi bolj kriplastega AI, ki se ne zna umikati napadom z bokov.
The truth is rarely pure and never simple.

Meizu ::

Konjenica pride prav ja, tr33k ti si verjetno konjenico uporabljal za frontalen napad. Pa ni za to namenjena! Tam bo hitro padla ja. Ker ni spretna v boju. Konjenice se uporablja za napade z boka, ko sovražnik ni pripravljen, ali pa ko se le ta, zaradi tiste panike al kaj že je, začne bežat, in jih potem s konjenico pokolješ.

Berserker ::

Seveda sem igral isto igro sam konjenica preprosto hitro pade in sem rajši uporabljal samo pehoto, v rome je imela konjenica večji pomen npr. jaz sem si naredo vojsko iz samih generalov, sem mel 10 generalov vsak je imel 60 konjenikov pa sem z njimi premagal do 3000 vojakov veliko vojsko malo težje je šlo proti falangi in bojnim vozom sam sem na tak način vse qwnal pa še vojakov si nisem rabo tolk delat. Sicer sem se pa v barbarian invasion lotil 9000 mož velike vojske pa so mi na koncu ostali samo 4 generali od 12.

Berserker ::

Sem pa uprabljal napade od vzadi in z boka v čelnem napadu bi kaj hitro izgubil. Uporabljal sem tudi taktiko da napade istočasno od vzadi in od spredi. Sicer pa se je dalo najbolj qwnad z grško armored falango.

Zgodovina sprememb…

Meizu ::

Tisto je drugače. Poglej rimske ščite, pa poglej srednjeveške ščite. Koliko težje je prebost ščit srednjeveškega vojaka. Pa še če nastavijo svoja kopja proti konjenici, veš da nima kej dosti za burek. Bolj kot greš v prihodnost, bolj je potrebna taktika ;)

laught ::

Sam pr romi je sucks ko archeri vstrelijo, pa 3je padejo, če nimajo ščitov pa kakih 10, to nikak ni realno, če gledaš da leti npr 100 puščic nad 100 vojakov, 50%jih je ziher dead, še več...

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Mavrik ()

Berserker ::

Tudi v rimskih časih je bila taktika pomembna maš pa primer hanibala ko je zownal in zravnal z zemljo kr nekaj legij. Pa tudi rimljani so dobro taktično uporabljali svoje ščite proti makedonski falangi da jih ti niso napikali.

laught ::

Ja se je taktika skor pr vsaki strategiji pomembna, pr total war serijah pa sploh..

miteq ::

Pozna kdo kakšno britansko spletno trgovino poleg game.co.uk ali play.co.uk, ki pošilja v SLO, poleg tega pa ima navadno verzijo igre (ne tisto special forces edition, ki je 10 funtov dražja) ?

destroyer2k ::

Berserker ::

Ali se bo pri nas dalo dobit special forces edition ? Komaj čakam da to pride ven.

miteq ::

http://www.play.com/


Hvala, vendar je to play.co.uk.

Še kakšni predlogi?

Berserker ::

Ej kolk ti poštnino zaračunajo ? Mogoče bom če bo ratalo bom preko play.com nabavil, ker dvomim da bo pri nas tak poceni pa hitro. Ej dajte mal povedat o tej igri, sam sem močno pogrešam morske bitke(izpolnjeno) pa recimo oline map(samo sanje), upam da igre nebodo zasrali, medieval mi je bil bolj tak tak, papež je mal popestril dogajanje, sicer se pa dogotki prehitro zgodijo, pač prehiter konec. Upam da bo turns tekel v mescah ne letih, po frakcijah se mi zdi da so aktualne zda,UK, francija, indija, nizozemska, turčija za druge mi ni znano, upam da ga pri mapi nebodo zasrali pa dali slovenijo pod zagreb.

Pesimist ::

cisto sem pozabo da smo ze februarja. Kdaj bi te nej izslo to?

destroyer2k ::

|Sawyer|

Marec.

tr33k

Zdi se mi da določene cene je poštnina zastojn tudi v slovenijo.

Berserker ::

3. marec uradni izzid.

gile ::

Na tale špil čakam že od...rojstva...

Kako je zdej s tem play.com, je že kdo naročil, mogoče kakšne izkušnje? Ker tole je res ugodna varijanta.

BTW, probal sem se registrirat, vendar nimajo slovenije. Kaj zdaj?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gile ()

destroyer2k ::

Drugače tukaj tudi nimajo visoke cene in poštnina je zastojn.

http://www.platform.si/empire-total-pre...

Berserker ::

Tole bom ziher kupil, imam vse dele total war od rome tw naprej vljučno z dodatki , razen medievala še ne. A je že kaj znano za zahteve.

gile ::

Tole bom ziher kupil, imam vse dele total war od rome tw naprej vljučno z dodatki , razen medievala še ne. A je že kaj znano za zahteve.


Min. zahteve objavljene na uradni strani:

The minimum system specifications for Empire: Total War are:
Operating System: Windows XP 32(service pack 2), Windows Vista 32 OS.
Processor: 2.4 GHz Single Core Intel or AMD equivalent processor.
System Memory: 1GB RAM (XP) 2GB RAM (Vista).
Graphics Card: 256MB DirectX 9.0c compatible video card (shader 2.0 or higher).
Sound Card: Directx9.0c compatible sound card.
Windows compatible mouse & keyboard.
15 GB free uncompressed hard drive space.

gile ::

Drugače tukaj tudi nimajo visoke cene in poštnina je zastojn.

http://www.platform.si/empire-total-pre...


Vseeno za cca 10€ dražje kot na play.com. Pa še USS Constitution dobiš kot darilo...

Zdaj pa samo počakamo koga, ki je že naročal na play.com, da vidimo kolk je poštnina...

Berserker ::

Jaz bom kr pri platformah naročil ker še iz tujine nisem kupuval preko pošte, mi je vseeno za tistih 10 € več.

miteq ::

Jaz naročam ponavadi iz game.co.uk, kar je skoraj isto kot play.com oz. play.co.uk.

Poštnina je nekje 2-3 funte. Pošiljka pa prispe v treh dneh.

edit: typos

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: miteq ()

shark_nm ::

Jaz se pridružujem tr33ku! Tole pumpanja orožja mi nikakor ni potegnilo. Če že mora bir s konji zadeva potem je to srednji vek. Drugače pa seveda WW2. Roštalica in sniping na mestu

nejko8 ::

O komaj čakam, še malo manj kot mesec pa je moja.:)

Serija TW mi je najljubši špil že vse od prvega medieval-a (Shogun mi ni tako potegnil, vseeno pa sem ga preigral)

btw, igra kdo slučajno kakšne mode za Rome TW? Europa Barbarorum ipd?

-ninja-91- ::

rome total realism je precej dobr, vsaj men

Zheegec ::

Hmm, zadeva je 50€ preorder na Steamu? :O
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

miteq ::

Kdaj pa je kaj pod 50 € na Steamu? ;((

Sarcasm...

nejko8 ::

pričakovana igra > veliko povpraševanje > visoka cena

sej če gledaš tm na steam-u pa za 10 eu več dobiš paket E: TW, M2: TW z dodatkom in R: TW z dodatkoma ( Total war mega pack)


-luka-91-

Ja tale RTR ni slab, posebej screeni tegale Fate of empires zgledajo dobro!

Berserker ::

Kjub temu kako dober bo ta ETW, Rome tw se vseeno nebo presegel. Kar mi je najbolj všeč so ladjevske bitke, pa če se pogledaš kakšen film tipa Patriot pa takoj dobiš filing za muškete. No jaz bom itak naprej rušal z konjenico kot vedno. Glede moda Europa barbarorum ga tudi jaz igram je kr težek vendar obsežen, ni šans da osvojiš pol evrope, mod je prišel komaj lani.

Zgodovina sprememb…

nejko8 ::

jap Europa Barbarorum je precej bolj realističen od vanillla R:TW - ja.
Tudi sam ga igram, predvsem mi je všeč, zgodovinska natančnost, tisti AOR način novačenja enot, raznolikost enot, ter zahteven finančni model.

Drugače pa se razvijalci že ukvarjajo z EB2, ki bo mod za M2:TW, jeej :D

Berserker ::

Medieval mi ni tako všeč ker so porazne enote, čuden način rekruiranja vojakov, čudno zakaj si v mestih lahko rekruiraš sam navadno militio in ne vitezev pa konjenice. Sicer pa komaj čakam na demo ki ga še vedno ni.

Rotaidal ::

Kjub temu kako dober bo ta ETW, Rome tw se vseeno nebo presegel


Imaš magično kroglo doma? Kdo pravi da nebi moral preseči Roma? Zaradi tematike? 18 stoletje je lahko zelo dobro, kar se TW serije tiče.

Imperial Glory je bila dobra igra.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rotaidal ()

laught ::

Ja saj,tr33k če je zatebe rome boljši še ne pomeni, da je za druge.empire bo boljši,vsaj za mene ker mi 18 stoletje bolj dogaja kot stari vek.polek tega je empire edina strategija ki jo pričakujem
«
1
2 3
...
5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Total War: Rome II (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20036550 (22530) Pipi_Karamba
»

Shogun 2: Total War (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
18123245 (13988) yoco
»

Slovenska RTS liga

Oddelek: Igre
61193 (916) Pipi_Karamba
»

Medieval 2: total war

Oddelek: Igre
405584 (3929) Berserker

dobre Strategije (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
5811317 (9116) Tilen

Več podobnih tem