» »

dobre Strategije

dobre Strategije

«
1
2

godi ::

a lahk napišete kj dobrih strategij. Kaj podobnega kot bo ta Red Alert 3 . Hvala
  • zaklenil: Tilen ()

bluefish ::

Malo bolj realna in postavljena v izmišljen scenarij Hladne vojne je World in Conflict, ki pa postane res dobra v Multiplayer načinu.
Med strategijami s tematiko izžete 2. svetovne vojne pa izstopa Company of Heroes s svojim pol-nadaljevanjem.

godi ::

men tale World in Conflict ni bla všeč. Men osebno je zakon da se nardi baza in da sam neki ustvariš

Berserker ::

priporočam COH, Supreme Comander, age of empires serije, empire earth 2, cossack 2,......veliko še.

godi ::

Ej tr33k tole ti pa hvala da si me spomnu na Supreme Commanderja. Mora bit hud špil

Berserker ::

Še kr dobra igra skoz je akcija pa bombandiranje, men sam ni blo vsec ker se dogaja v prihodnosti, lahko pa še probaš down of war 40000 warhamer al neki takega.

Rotaidal ::

Warcraft III + Frozen Throne

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rotaidal ()

karafeka ::

Z (computer game) @ Wikipedia

Akcijska strategija Z oz. z95 (z dodatnimi misijami in podporo Windowsom ;)).

gzibret ::

Civilization III
Vse je za neki dobr!

El Nino ::

Sudden strike I, II (WWII) in pa serija Stronghold (I, II, crusader) - srednji vek, alla AOE.

opeter ::

Dawn of War serija, Paraworld, Legion Arena (ne rabiš gradit, samo poveljevat vojski - rahlo podobna RTS delu igre Rome: Total War)...

Potezne strategije (ZF stil): Dominion serija, Galactic Assault: Prisoner of War

Posebni strategiji pa sta Darwinia in Defcon (sploh slednjo močno priporočam, licenca ni tako draga, multiplayer pa je enostavno povedano izreden)
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Berserker ::

Medieval total war 1,2; age of mytology, american coquest, lotr bfme 1,2.

libreus ::

caesar III

T-h-o-r ::

rome:total war + barbarian invasion
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Berserker ::

Rome total war... ziher najboljša strategija

Goldee ::

C&C 3: Tiberium Wars
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

Berserker ::

Zaj bo end of war zunaj pa wic winter assault al nekaj takega.

Zgodovina sprememb…

bluefish ::

verjetno si mislil na Tom Clancy's EndWar in World in Conflict: Soviet Assault, ki pa sta obe vprašljivi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

IVo ::

Total war serija (postaja boljša in boljša), World in conflict, Company of Heroes, Warcraft serija, Supreme commander (pomoje špilal najdalj... clo original mam :D)

RedStar ::

Še en glas za Warcraft III. Žal boš težko našel igre, ki so koliko toliko balansirane z različnimi rasami in sposobnostmi :)

Drugače je tudi dobra Total War serija, Company of heroes. V bodoče pa se nam obeta še Starcraft II

UNIVERZUM ::

Imperium galactica 2
Asrock Z77 pro4-m,i5 3570, corsair 8gb, sapphire 4870,CC500R
Odrasli so samo otroci, ki jih nihče ne potegne za ušesa,
ko naredijo veliko neumnost/by yjpe

Rotaidal ::

Imperium galactica 2



Nekaj me zanima...Nexus: The Jupiter Incident je bila kao Imperium galactica 3? Ker se spomnim demota Imperium galactica 3 igre pa pol ni blo:(

Berserker ::

Dawn of war soulstorm je neke vrste "vesoljski warcraft" maš 9 ras. Prihaja tudi dawn of war 2(2009 tba), ki bo imel rušljivost kot pri coh, sicer bi raje videl coh 2.

BlackHole ::

Kak ste lahko pozabili Company of Heroes?!
LP Marko

Berserker ::

??!!!?? Zgoraj malo poglej da smo ga vsaj 10x omenli, sicer ma kratico coh.

BlackHole ::

Aha, saj bi bilo res čudno, če bi pozabili. Zgleda, so mi ušle kratice, po hitrem pregledu.
LP Marko

BlackHole ::

Aha, saj bi bilo res čudno, če bi pozabili. Pa sem res na brzino pregledal.
LP Marko

Zheegec ::

Imperium galactica 2



Nekaj me zanima...Nexus: The Jupiter Incident je bila kao Imperium galactica 3? Ker se spomnim demota Imperium galactica 3 igre pa pol ni blo:(

Ne ni, Nexus je en brezvezen špil :)

Drugače je še vedno daleč najboljša strategija Starcraft & dodatek Brood War. Pa ne mislim grafično, ampak v vseh ostalih pogledih. Dawn of War tudi ni ravno slaba, prav tako ne Company of Heroes, samo Starcraftu ne pridejo tudi blizu.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

tilinho20 ::

Jaz bom zdej probal malo COH. Kako kej je in če so strategije sploh zame...:)

Berserker ::

Company of heroes je pr meni favorit saj nikjer ni takšnih detailov in animacij kot so tu. Prav vidi se kak vojaki grejo v zaklon in vojaka v ostwind flakpanzerju nabijata top, lepo pa je videt ko se tvoj tank zapelja čez dvorišče in naredi pravo upoštošenje, okolica je zelo lomljiva in zelo se opazi po boju kak je vse razrušeno. Malo manjka pa bi lahko igral kot v fps.

opeter ::

Mene detajli ne zanimajo, če je igranje na psu. Recimo jaz še vedno zelo rad poganjam Dune 2 v DOSBoxu (oz. UAE emulatorju, pač, kakor se izide).

Enkrat poskusite demo verzijo Defcona. Boste videli, da boste dol padli (vsdaj tisti, ki imate radi to vrsto strategije).
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

BlackHole ::

Ampak pri COH igranje ni na psu, vsaj po mojem ne.
LP Marko

Rotaidal ::

COH je bila igra leta 06 če se ne motim.

Sunflesh ::

Starcraft. Malce starejša ampak zakon. Zaradi nje sem takrat kupil novo mašino. Isto za Warcrafr 3 in njegov dodatek. Ko pa pride Starcraf 2 pa kupim spet nov PC.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sunflesh ()

kockish ::

Ni dileme, Starcraft.

Berserker ::

O čem se sploh gre starcraft? Sicer so meni bolj všeč realne strategije tak da kakšnih warcraf pa podobne odpadejo. V coh je slabo ko z svojim tankom napadeš drugega pa se ta včasih kar v njega zapelja, drugih napak ni v igri.

Zheegec ::

Nabavi si Starcraft in pa dodatek Brood War. Lepo igraj single player od začetka, potem pa še SP od dodatka. Špil ima še vedno eno daleč najboljših single-player zgodb, ima 3 zelo različno funkcionalne rase, ki so med seboj odlično balancirane. Glavna stvar je pa seveda multi-player, po 10 letih je še vedno veliko ljudi na battle netu, v Koreji še vedno profesionalno igrajo Starcraft, seveda pa vsi čakamo na Starcraft2.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

ginekolog ::

Dobra je Spring - Balanced Annihilation, ki je opensource, zastojnska, sodobna različica Total Annihilation-a. Mnogo boljša od Supreme Commanderja. Je pa fokus na multyplayer.

http://spring.clan-sy.com/
Divers do it deeper.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ginekolog ()

BlackHole ::

Še vedno pa ti ostane Travian (on-line).
LP Marko

Berserker ::

Supreme comander je baje ena izmed najboljših strategij za mene ni slab sam kaj posebnega pa tudi ni , kaj je total annihilation kaj povezan z njim oz. ma kdo kakšne slike iz njega in keda je prišel ven.

bluefish ::

Seveda sem pozabil še na Ground Control 2, ki ni več najnovejša, vendar pa ima zanimiv način igranja.

IVo ::

Ja Ground Control 2 je predhodnica World in Conflict...
Sem pa tudi sam mnenja (po dobrem premisleku) da je supCom najboljša strategija ever. (Total anahilation je pa njegov predhodnik)

opeter ::

Ste pa pozabili na Total Annihilation: Kingdom. Pravljično-fantazijska različica TA. Marsikje ga lahko še dandanes kupiš v budget variatni za male cente, ločljivost lahko nastaviš vse do 1600x1200, tako da ne bi smelo biti problemov tudi na novejših mašinah.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

ginekolog ::

Total annihilation je prišel ven 1997 in je bil pionir med RTS. Če dandanes marsikatera RTS nima opcije, da narediš zaporedje komand z shiftom, da ima enota Stand ground ter hold fire itd...

Spring pa je opensource 3D engine, ki poganja različne igre, daleč najbolj popualrne pa so sodobne reinkarnacije Total annihilation-a. Veliko bitk se igra tudi 8v8, vsak po 500+ enot in ko se to spopade, je občutek odličen.

Sicer pa tale youtube video pokaže veliko, ogled priporočam:



V lobbyu sem pod tem nickom, le da imam PRO_ predpono.
Divers do it deeper.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ginekolog ()

tilinho20 ::

Evo malo špilal COH pa mi je kr ql. Za začetek sem pač sam uno basic naredu. Zvečer gremo pa zares. :)

Zgodovina sprememb…

Berserker ::

Kaj oposing fronts tut špilaš. Sicer pa je rome total war vredi 4v4 pa so enote nastavljene na 180,240,108 vojakov dobiš pravo bitko 8000 vs 8000vojakov.

tilinho20 ::

Ne, tr. še ne.

reptilia ::

Disciples 2? tut potezna strategija :D

veliko neprespanih noči je zakrivila
Forgive your enemies, but never forget their names.

Timx ::

Rise Of Nations: Gold, ta je men osebno najboljša.

legice ::

je strategija kjer kontroliraš 1-3 človečkov
evil islands-curse of the lost soul(men je legendarna igra)
commandos2-men of courage
commandos3-destination berlin(mal slabša sam še zmer seka)

stronghold crusader in stronghold 2
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Strategy games (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
5611164 (658) mtosev
»

Vaših 5 igr vseh časov (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
22237439 (23155) Sc0ut
»

Dobra strategija?

Oddelek: Igre
212838 (2047) GabrieLeo
»

Katera strateška igra ti je najboljša?

Oddelek: Igre
438182 (7112) DiaMonDer
»

iščem ultra realistično vojaško strategijo (taktika,operatika,strategija) (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
638100 (5841) Berserker

Več podobnih tem