» »

WAR-Z je released :)

WAR-Z je released :)

max00slo ::

Torej, kdo še čaka da mu ravnokar zdownloada alpho :)?
Bemti smo s kolegi tole igrco čakali kot še nobeno doslej... pa downloada 50kbps :)

Ciklamen ::

Jaz bom čakal na DayZ Standalone, to bo igra tisočletja :P
- End of the Post ->

oo7 ::

A to je samo MP ali tudi SP?
To so samo zombiji a ne?

ahac ::

A so resni? Očitno niti sami niso prebral ToS, ki so jih skopiral od drugje...

Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

JC Denton ::

Bom kupil ta špil, mi zgleda boljš kot DayZ, pa treba je podpirat Slovanske brate, ki so igro naredili.

max00slo ::

Hehe... zanekrat je kurac seveda, ker je alpha tako da ni za pricakovat kaj dosti. Ce bo kdo rabil guest account, jih bom delil po releasu. Mam 3 komade seveda.

Torej, a tole ze kdo spila poleg mene in kolegov?

lp,m

JC Denton ::

Zaenkrat milijon bugov, kar je razumljivo. Edino ni mi jasno, zakaj mi včasih vrže sporočilo, da moram updatat client, naslednjič lahk normalno pridem v igro, ampak me potem vrže s serverjev po naključnem času. Eh, upam da za vikend deluje ok, da bom lahk normaln igral. Zombija pa sem zaenkrat videl samo enga, pa en tip me je enkrat po 30 sekundah fental. Freak.

max00slo ::

JC Denton je izjavil:

Zaenkrat milijon bugov, kar je razumljivo. Edino ni mi jasno, zakaj mi včasih vrže sporočilo, da moram updatat client, naslednjič lahk normalno pridem v igro, ampak me potem vrže s serverjev po naključnem času. Eh, upam da za vikend deluje ok, da bom lahk normaln igral. Zombija pa sem zaenkrat videl samo enga, pa en tip me je enkrat po 30 sekundah fental. Freak.

Bugov milijon - seveda :) Nevem... če bodo igro končali v dveh mesecih - kapo dol. Ne mi pa zdej z alpho srat ko nič ne dela :)

Zombijev je ogromno. Vbit ga ne moreš kar tako (npr. s flashlight) ampak kak baseball bat, pistol,... Te lovijo do nekega borderja mape oz area.
Drgac pa ja, seveda, ker je v testing fazi te drugi playerji kar ubijejo :) Kasneje bo to kaznovano.

Aja glede tega kar ti piše. Hm - prvi dan oz danes zjutraj tega ni bilo - sedaj se pa to tudi meni dogaja. V osnovi se čaka na posodobitev ki naj bi prišla za par ur. Ampak mi je čudno, ker tega prej ni bilo...

Anyway :) have fun in warz. Lahko tudi naredimo kakšen klan :))

lp,m

Pesimist ::

Kolko ludi per server podpira?

Ok najso 250. Se mi je zdelo da je nekdo reko 500. Eh sux. Cakam na enga v stilu 5k limita kot Planetside 2. :O

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Day Z (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
28039333 (2405) chucki
»

Najboljša survival igra?

Oddelek: Igre
486177 (2924) Berserker
»

Težava z igranje igric

Oddelek: Igre
352675 (1895) TehDucky
»

Anno 1404 Steam - crash problem

Oddelek: Igre
8963 (827) GabrieLeo
»

The War Z / Infestation: Survivor Stories

Oddelek: Igre
354016 (3015) Leprechaun

Več podobnih tem