» »

Empire: Total War

Empire: Total War

1
2
3 4 5

Berserker ::

Ja pa sej igra mi je vseč,vseeno ima pač stari vek boljšo tematiko, rome je dobila 92 oceno po priznanih straneh, težka bo če bo empire prišel tak daleč.

bluefish ::

kaj ko bi počakali na prve ocene in potem debatirali?
Sicer pa ni point v tem, kakšno oceno dobi igra na neki X strani. Če je nekomu bolj všeč ta tematika, jo bo zase nedvomno bolje ocenil, kot pa recimo Rome.

miteq ::

Baje je Empire Total War dobila 94% v PCGAMER UK. Upajmo, da je ta ocena realna in ne preveč podkupljena.

Berserker ::

Neem kaj imate tolk proti rome, ker so se creative assembly prodali segi dvomim v boljšo igro, sej medieval bi lahko bil še boljši kot rome po zgodovinski plati pa so ga mal zajebali ker igra prehitro mine, letnice so ukinili, ta amerika je kr nekaj, ker ti jekleno orožije dosti ne pomaga proti azteikom moraš kr nekaj vojske skozi ducat turnsov spravit, al pa kot anglež sem se spravil na križarske vojne predem pa pridem do jeruzalema mi večino enot zbeži pa tudi rabiš kakšno pol stoletje da prideš do tja, nekako igra preveč leti, obdobje ti od 1100 so 1400 prehitro poteče.

Berserker ::

Aja da bom mal še o igri povedal, avstrija bo kot faction možno igrat, tako da o kakšnih slo militia force lahk začnete sanjat.

Rotaidal ::

Neem kaj imate tolk proti rome


Nihče ni nič rekel proti Rome?! Rome je odlična igra.

ker so se creative assembly prodali segi dvomim v boljšo igro


Sega je že delala medieval 2 in je bla odlična igra.

DOOM_er ::

yes :)). Ubistvu komej čakam ta del, ravno zdele sm si naložu R: TW in me zanima ket se da dobit mode za to igro (zgodovinske bitke itd)
Robots will steal your job. But that's OK

-ninja-91- ::

upam da bojo premike pošlihtal. ker zavzemanje Evrope traja kar precej. če bi namesto poteznega dela imeli hearts of iron stil upočasnjevanja al pa pospeševanja časa... in ja, križarski pohodi trajajo stoletja. Je pa to končno en špil ke mal poglobi taktiko pomorskega bojevanja.

Berserker ::

Ej zazvzemanje je čisto v redu , resda da bi premiki ladij bli lahko daljši ampak turnsi bi se pa morali nastavit na letne čase. Pohod čez alpe resda nebi trajal eno leto(dva turnsa) ampak mogoče mesec mogoče celo zimo. Stran za mode: tu najdete za rome, medieval in bodoče za empire: www.twcenter.net . Addonov kot smetja najdeš za vsak zgodovinski dogodek, bitke, oprema vojakov... itd. Joj kje je 3. marec.

gile ::

Sicer meni tudi bolj diši srednji vek, vendar je bilo iz strani razvijalcev večkrat povdarjeno zakaj so se pri ETW odločili za omenjeno obdobje: epske morske bitke z First rate ship of the line tipom ladij (HMS Victory...) , katerih v srednjem veku, žal, še ni bilo. V obdobju, v katerem se dogaja ETW, so se dejansko zgodile nekatere res epske bitke na morju. Cilj igre je podoživeti vso moč in lepoto vrhunca razvoja ladij na jadra. Pred njimi so bili le...čolnički. Kdo se bi spuščal v bitke z lesenimi čolnički?

-ninja-91- ::

a ti ne bi bilo dobro poveljevati kartaginski floti, nadzorovati trke z ovni, vkrcanje z ene ladje na drugo, braniti domačega pristanišča s katapulti in balistami... sm glihkar prebral Tirana od Manfredija pa sm mal not padu.

Berserker ::

Ja recimo boji z trierami, ko preluknjaš sovražno ladjo, namesto topov so katapulti, baliste , puščice bi se dalo kr fajn nardit v tej zadevi (rise and fall ima antične pomorske bitke) , vrjetno bodo vse to v rome total war 2, druge svetovne itak nebodo delali( na to temo imaš : war leaders). To knjigo sem tudi jaz prebral.

Zgodovina sprememb…

NonBody ::

rome total war 2

to bi bilo lepo, ne res so kaj rekl o tem?

T-h-o-r ::

jaz bi total war igro na tematiko moderne zgodovine (21. st. itd)

ta pa bo tudi zakon, tako kot vse predhodnice
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

-ninja-91- ::

v moderni zgodovini bojevanja v formacijah ni več. tak da total war iz tega obdobja ne bo prišel. bi blo pa kakšno kitajsko al pa japonsko iz časa rima zanimivo videti (vem, vem da obstaja Shogun, sam je že malo star)

Berserker ::

Ja samo kakšen bojevani model bi dobil mogoče takšnega kot pri end of war, glede ekonomije in mape se strinjam da bi blo faj videt moderne čase.(bi si kot faction slovenia podredil celo jugoslavijo pa italijo). Kitajska pa japonska sta bolj kot ne nezanimivi za nas v evropi ker bolj malo vemo o vzhodu. Edina varianta je rome tw 2. Praviš da v moderni dobi ni več formacij sej bi se vojaki razporedili kot pri coh za prvi cover.

Zgodovina sprememb…

-ninja-91- ::

tale tema je malo zašla. pr igabibi tega špila sploh nimajo napovedanega, kar se mi zdi čudn glede na naslov.

T-h-o-r ::

v moderni zgodovini bojevanja v formacijah ni več. tak da total war iz tega obdobja ne bo prišel. bi blo pa kakšno kitajsko al pa japonsko iz časa rima zanimivo videti (vem, vem da obstaja Shogun, sam je že malo star)



vseeno imaš enote: bataljon, divizija, armada itd.
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Berserker ::

Ja samo te eno se ne bojujejo več v formavcijah ampak so razdeljene na squade.

T-h-o-r ::

ja, bi pač malo spremenili pogon no
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

bluefish ::

kaj ima tukaj veze pogon?

DOOM_er ::

itak je 300 dobrih strategij za 21. stoletje, tko da nevem zakaj bi mogu bit še total war.
Robots will steal your job. But that's OK

bluefish ::

se strinjam. Enako tudi za obdobje 2. svetovne vojne.

Berserker ::

Loti se WARLEADER strategija podobna rome sam da si v ww2 , meni ne dela zato nevem. In tak za info kot prvo factions si boste vzeli ? :

miteq ::

Verjetno Ruse. Kot drugo pa Indijance, da bom lahko zavzel Ameriške kolonije.

Berserker ::

Prvo zda, kasneje pa indija ali pa turčija pa tudi avstrija. No bral sem tudi da bodo v tem TW na bojišču prevladovala strelna orožija, tako da kakšne čelne konjeniške napade odmislimo pa navadne pehote.

Zgodovina sprememb…

miteq ::

Mislim, da v prvo ne boš mogel igrat Američanov, ampak se bodo lahko odklenili tekom igre.

Berserker ::

Po mojem boš pa ravno te igral kot prve, ker so veliko omenjeni kot so bli rimljani v rome tako so zda tuaj.

nejko8 ::

Najprej Prusijo, nato Avstrijo, potem, ko bom že malo izvežban pa še Veliko Britanijo, kjer bo zaradi velikosti kolonijalnega ozemlja ziher dogajalo neprestano ;)

Berserker ::

Ja meni se ne dopade da takoj na začetku upravljam napol komaj razvite provnice pa da imam vojno z drugimi velesilami in kolonialnimi nativnimi factioni.

nejko8 ::

mene je edin strah, k se preveliko poudarja te bitke na morju (sej ne da ni zanimiv) upam samo da ne bo na račun tega kaj trpelo bojevanje na kopnem, saj mi je slednje še vedno primarna zadevščina tega špila

Berserker ::

Sej pa si videl veliko trailerjev land battles, oficirji ali povelniki formacije se bodo mečevali, vojaki bodo preskakovali ograje, delali barikade, se utrdili v hiše pa še marikaj.

nejko8 ::

ja to so animacije, v mislih mam predvsem napredek v primerjavi z M2:TW, torej, popravljene napake (premikanje enot - npr problemi z premikanjem med hišami v obleganjih, "guard" pa "stand at stil" - če streljaš na sovražnika z loki se v M2:TW brani z ščiti le potem ko mu jih v prvem salvu že nekaj pobiješ, čez nekaj časa pa ščite že spet spustijo, (v primeru E:TW npr iskanje zaklona, ali pa počepanje in ležanje), pravočasno preklaplanje med primarnim in sekundarnim orožjem oziroma napadom (M2:TW konjeniki včasih "charg-ajo" z meči namesto sulicami, pikemeni preklopijo prekmalu na meče, lokostrelci in mušketarji prepozno zbežijo pred konjenico ob vklopljenem "skirmish") in morje drugih pomanjkljivosti umetne pameti, ki bi jih lahko v E:TW odpravili:\

Berserker ::

Ja to je res problem nevem kako bo pač bo prva salva vstrelila če bodo predaleč še enkrat pol pa sam juriš z bajoneti.

-ninja-91- ::

problem pri obleganjih je bil, da velikih enot nisi mogel razbiti na manjše. 120 vojakov bi lahko pokrilo mnogo več ozemlja razpršeno. Da ne omenja napredovanja proti glavnemu trgu.

Berserker ::

http://www.totalwar.com/empire/gameinfo...
Te fakcije bodo igralne kasneje se bo z modi dalo itak vse igrat.

miteq ::

Nov filmček

Objavili so nov filmček.

Ne rabim povedat, da so na različnih forumih že razočaranja, ker bo to zelo očitno igra "Medieval 2 with guns."

T-h-o-r ::

saj so pa vse dosedaj bile iste
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Berserker ::

Kakšno razočaranje igra bo imela isti stil le da bo večji poudarek na puškah in topovih za medieval bi tudi lahko rekel da je kopija rome z vitezi.

Rotaidal ::

medieval bi tudi lahko rekel da je kopija rome z vitezi.


Pol bi lahko rekel da je Rome kopija medieval z boljšo grafiko, fak kere izjave:))

T-h-o-r ::

če je pa res
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

miteq ::

Bojevanje v 18. stoletju ni potekalo v stilu prejšnjih Total War iger. Tukaj so bile potrebne formacije, premiki, obstreljevanje, itd... Ne pa rushanje z nepremagljivo konjenico.

Če bo to Rome ali Medieval s puškami, potem bo marsikdo razočaran.

Berserker ::

Sej pa tip je mogoče imel več konjeniških enot pa je mal rushal. Rome ni nikakor kpja medievala pač ker champaign maps je svboden in bitke niso vezane na določen kraj v provinci, bittke pa se od medievala v rome precej razlikujejo po načinu formacije taktike, grafike in marsičesa zat onikakor ni kopija. V 18 .st. se je res rushalo z mušketami ampak je vedno sledil napad od blizu.

Berserker ::

Aja to še za ogrevanje pred to igro poizkusite imperial glory tudi potezna strategija z TW sistemom bitk vsebuje tudi ladjevske bitke mapa pa je žal ista kot pri shogun in medieval.

nejko8 ::

sem igral, brezvezna, nerealna, otročja in preveč nedodelana, čudaški način bojevanja - povsem brez taktike

Berserker ::

Ni tak slaba ima vsaj nekaj vzdušja če ne taktike jaz sem itak bolj igral z ladjevskimi bitkami ali pa polovico vseh enot topovi ostalo pa nadgrajena konjenica.

miteq ::

Demo pride danes na Steam:

Klik

Berserker ::

Kaj pa na uradni strani, sicer pa ravno zdaj ko dobim novo grafo to bo užitek :) igrat.

bluefish ::

evo, že počasi leze dol s Steama. Očitno precejšen naval glede na hitrost prenosa.

Mavrik ::

Er... kdo je spet narobe prebral naslov teme? Empire: Total War. Za Warhammer je/bo druga tema.
The truth is rarely pure and never simple.
1
2
3 4 5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Total War: Rome II (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20037939 (23919) Pipi_Karamba
»

Shogun 2: Total War (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
18123885 (14628) yoco
»

Slovenska RTS liga

Oddelek: Igre
61243 (966) Pipi_Karamba
»

Medieval 2: total war

Oddelek: Igre
405744 (4089) Berserker

dobre Strategije (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
5811558 (9357) Tilen

Več podobnih tem