» »

Katere windowse na nov računalnik?

Katere windowse na nov računalnik?

jurer ::

Imam AMD xp 2000 in Epox 8Rda
Naložil sem windows 98. Ali so mogoči ti stari windowsi vzrok za nedelovanje nekaterih programov(Office javi napako že takoj ko kliknem na ikono), potem težave tudi z ACadom
lp

bodom ::

ah pust to zastarelo s**nje...
dej winse XP gor, pa ne bo problemov.
LP

IceIceBaby ::

Sicer se mi trga srce ko slišim da hočeš winse dat da takšno mašino ampak ok.

Če je nov računalnik naj bo nov tudi OS. Win98 so le stari že 4, 5 let. Jaz predlagam XPje ali pogojno 2000. XPji so pomoje bolši za vsakodnevno uporabo 2000 pa mislim da bol pašejo na kak hud workstation kjer se uporabljajo samo določeni programi.

freejack ::

kst: sočustvujem s tabo, tut men se trga srce :O :D

Za tako konfiguracijo maš dve možnosti; da naložiš WinXP, al pa WinXP. :D
Win98 je prastaro sr*nje (ki ga osebno sicer mam nameščenega (98SE), a ga uporabljam le 1x letno in še to za določene namene), WinME nimajo za kruh, Win2k so res morda primernejši za kakšne delovne postaje (Win2k in WInXP imajo isto funcijo; Win2k Advanced Server so razred zase) ipd., ostanejo ti torej le WinXP, ki pa so vredni svojega denarja. In sicer vsakega tolarja. Že sama arhitektura je veliko boljša, pa tudi "uporabniku prijazni" so. :D

p.s. Lahk pa še vedno na "WinDolgiRog" počakaš. :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: freejack ()

Dusko ::

Jao pa to so stare teme glede nedelovanja offica in cada vzrok je v "napačnem" key-u Mislim ne spomnim se sicer točno kateri je to.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tomi ()

ToniT ::

Kot je Dusko rekel, stara tema:
office 2000

Azrael ::

Ne ,mislim da ni problem v originalnih ali piratskih verzijah programov. Znanec ima P4 2.0A in mu Office in ostalo šteka na Win 98SE. Vsi programi in OS so originalni ! Izgleda ,da je problem v samih 98. Na forumu sem našel temo o tem vendar brez končnega odgovora ,kje dobiti popravek ali kako se popravek imenuje. Ali mogoče kdo kaj več ve o teh popravkih, rabim tudi zase ker bom na novi mašini namestil dual boot(XP in 98 SE) ?

Lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Advanced user anketa [REZULTATI OBJAVLJENI] (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Operacijski sistemi
16215027 (10109) Eru
»

Longhorn - minimalne zahteve in nekaj slik (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Grafične kartice
1157977 (7977) SunCell
»

WinME mi delajo hitreje od WinXP

Oddelek: Operacijski sistemi
221792 (1406) daylight

Zakaj samo redki uporabljajo win2k??

Oddelek: Operacijski sistemi
432082 (830) -MiS-
»

Windows XP Vs Winows 98 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Operacijski sistemi
1436740 (5286) tha_man

Več podobnih tem