» »

Star Citizen - Squadron 42

Star Citizen - Squadron 42

««
18 / 37
»»

Tribal ::

30GB za downloadat Uf ka bo trpela linija.

Pesimist ::

Zgleda vredi. FPS so fking low na i7 6700k + 1080GTX. Malenksot na 30 v unversi. Granted da sem zdaj skozi nvidia gamestreaming zagnal, vendar to ponavadi ne odzre vec kot 2fps anyway. v Hangeru je pa stable 60fps.

Running animacija se mi ne dopade. Kot da fali par frejmov vmes. Jump je tudi kot da dobi metlo v rit.

Mi pa da nek obcutek imersivnosti ze zdaj.

Ce bo res to tako kot je bilo prikazano. Da se bos zbudo si zobe umil, posral, sel v hanger ship pregledat kot pilot in nato odletel na plenet brez kakih hitrih fastr travel tock bo to samo po sebi ze prava dogodivscina. Teleporter je ze izumlen? :D

Bo pa se potrebno pocakati kake dve generaciji CPUjev in gpujev da bo to izvedljivo I guess.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Netrunner ::

low fps ?? ... pa testrji so hvalili da je dober... wtf. Pri SC nove generacije CPU in GPU ne bodo nič pripomogle dokler ne bodo optimizirali igre.... in to ni za pričakovat da se bo naredilo pred beta fazo.

hja bom zvečer probal ... če bo zakaj

Pesimist ::

Da. Sem zdaj msi afterburner pognal. Pa graficna niti preko 1630Mhz ne gre. V menuju predno loada v igro pa je na cca 1930Mhz Temperatura je pod mejo da bi se sploh ventilatorji na njej pognali.

Rise of tombraider pa brez problema 60fps avarage z 1924Mhz core clockom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Tr0n ::

Ta Star Marine/FPS modul je kr neqi.

Se nekateri F2P shooterji so bolj responsive, snappy in imajo boljsi feeling pri streljanju in orozju.

Jao jao, kaj pocnejo s tem SCjem. :|

Pesimist ::

sem prboal zaj star marine dokler ni crasnilo, menda 5 killov 7 death mel. Jau 124 pinga na serveru. Nekak cudno. Treba se navadit. Vsaj fps je bil zgleda solid 60 po prvih 5 sekundah nalaganja or something. Samo vseeno menda previsoki ping.

Truga ::

"We've been working with Amazon for more than a year, as we have been looking for a
technology leader to partner with for the long term future of Star Citizen and Squadron 42," said Chris
Roberts, CIG's CEO and creative director.


open development, gospodje.

Ne morem se nehat smejat. Res so zamenjali engine. Koncno so v excluzivnem klubu, skupaj z daikatano in DNF. :)))))



Tud nov trailer majo :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Truga ()

Netrunner ::

Tr0n je izjavil:

Ta Star Marine/FPS modul je kr neqi.

Se nekateri F2P shooterji so bolj responsive, snappy in imajo boljsi feeling pri streljanju in orozju.

Jao jao, kaj pocnejo s tem SCjem. :|


Za star marine pravijo da je namensko bolj arkadni ... unreal stil in da ne izraža combata v PU. Ne morem pa še komentirat ker še nisem testiral, vendar me niti ne mika kar preveč, saj če ne dela dokaj solidno je brez veze.

Pesimist ::

arkadni? v kakem smislu. Meni se zdi precej realisticno pocasen. To zdaj da metki ne prebijejo space combat armor v enem šusu ne morem komentiratio koliko realno je. Me pa bolj spominja na kaki Rainbow Six zadnji kot pa Unreal.

Netrunner ::

Težko komentiram ker še nisem testiral. Kar vem sem slišal preko raznih yt kanalov ali twitch streama... tako, da ne morem trditi :)

Berserker ::

Netrunner je izjavil:

Tr0n je izjavil:

Ta Star Marine/FPS modul je kr neqi.

Se nekateri F2P shooterji so bolj responsive, snappy in imajo boljsi feeling pri streljanju in orozju.

Jao jao, kaj pocnejo s tem SCjem. :|


Za star marine pravijo da je namensko bolj arkadni ... unreal stil in da ne izraža combata v PU. Ne morem pa še komentirat ker še nisem testiral, vendar me niti ne mika kar preveč, saj če ne dela dokaj solidno je brez veze.


Čisti nesmisel. Zakaj bi si srali z v skledo s takšnimi nesmisli.

Res ne vem zakaj preprosto ne napravijo FPS v stilu Battlefielda, kot pa da se trudijo zakomplicirat zadevo.

Tribal ::

Evo končno našel čas, da sem malo sprobal zadevo.

Star marine trenutno se vsaka runda zašteka vmes za minuto ali 2, kar se igranja tiče je kr zanimivo. Ni še to to ampak so na poti.
Kar se pa tiče spremembe flight moda mi je pa precej všeč, kar sem na hitro sprobal.

Bom drugi teden kej več sprobu in pokomentiral.

Pesimist ::

meni je 2x crasno, 2x ni loadalo v mapo, 1x delalo z polnim serverom ampak na trenutke lagalo in timeoutalo za cele minute in resumalo. Eventuelno crasalo. Nakoncu vceraj ob cca 17 pa so blo serveri ze prazni tudi. Treba bo spolirat to. Ni mi pa jasno zakaj v universi gpu sploh ne pusha.

Tribal ::

Zaradi net code. Urejajo, tako da so na PU fpsji omejeni s strani serverja (to smo že 100krat obdelali). Moram pa reči, da s pomočjo g-synca se celo tudi na pu da igrat.

Pesimist ::

wot? Fpsji omejeni na 25-32? se se da refundat ta shit te?

Netrunner ::

Pesimist je izjavil:

wot? Fpsji omejeni na 25-32? se se da refundat ta shit te?


Refunda ne boš dobil, lahko pa probaš prodati komu cel account. Drugače pa je treba biti toleranten do performanca, saj igra je v alphi. Jaz sem malo testiral star marine kateri niti ne dela tako slabo, vendar ni nekega užitka. PU pa je porazen, tako da SC bo verjetno letel iz mojega diska dol do beta faze oz. kakšne bolj optimizirane verzije.

Berserker ::

Netrunner je izjavil:

Pesimist je izjavil:

wot? Fpsji omejeni na 25-32? se se da refundat ta shit te?


Refunda ne boš dobil, lahko pa probaš prodati komu cel account. Drugače pa je treba biti toleranten do performanca, saj igra je v alphi. Jaz sem malo testiral star marine kateri niti ne dela tako slabo, vendar ni nekega užitka. PU pa je porazen, tako da SC bo verjetno letel iz mojega diska dol do beta faze oz. kakšne bolj optimizirane verzije.


Alpha je nestabilna že od natanko lani.

Če ne morjo mini PU uredit, nam naj dajo vsaj offline verzijo.

oo7 ::

Pa je to možno kar zamenjati engine pri igri, ki je skoraj, da že končana?

Netrunner ::

Pa saj niso menjali celega engina... samo na drugo različico so šli. Osnova je ista. Ali se motim?

Pesimist ::

zaj ko lokalno testiram PU sploh ne greje graficne. Tolko nisko je klokana 800Mhz lol.

Netrunner ::

Grafična sploh ni izkoriščena ... niti cori od CPUja ... pač igra nima še nobene optimizacije zato je tako...

Tribal ::

Ja sej to je problem danes. Vsi pričakujejo, da bo igra v alpha fazi primerljiva z top igrami ala Battlefield 1...

Zakaj nekateri ne dojamejo da je to alpha določenih modulov igre.

Berserker ::

Kaj je potem splho smisel teh relisov, če so neigralni že kakšno leto?

Pričakujem buge, ampak pričakujem da bo igra imela spoliran vsaj nek showcase.

Truga ::

Pesimist je izjavil:

wot? Fpsji omejeni na 25-32? se se da refundat ta shit te?

Gres na https://robertsspaceindustries.com/cont... vpises not svoje podatke, pod contacting us for das refunds, in dobis refund. Ce ti bojo bluzili da pocakaj naslednji jesus patch, ki pride cez 2 tedna, reci da ne, da hoces refund zdaj takoj.

e: Meni so pred dobre pol leta zrihtali refund v 2h dneh.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Truga ()

Netrunner ::

Netrunner ::

Kdor ima preveč denarja in rad podpre še naprej CIG:
anniversary 2016 sale

Tribal ::

Po še parih urah igranja Star Marine. Yey me likey, se da igrat ko se enkrat na buge navadiš. Moram reč da se da pwnat, tale heal je čist op. Skor mrtu pa se pozdraviš in spet poln energije.

BigWhale ::

Tribal je izjavil:

se da igrat ko se enkrat na buge navadiš


:))) Precej posrecen stavek.

Tribal ::

Ja sploh ne glede na to da je alpha, še vedno ni jasno da je alpha?

p.s. Igra še vedno manjkrat štekne kot je No man's sky katera je bila izdana, tako da ne preveč pametovat prosim.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tribal ()

Netrunner ::

Star Citizen deluje presenetljivo dobro za alpha state, sploh star marine. Folk se ne zadeva da je SC ena redkih iger katero lahko igrajo v alpha verziji. Za večino iger se sploh še neve da obstajajo ko so v alphi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Netrunner ()

Truga ::

lool kje ti zvis? early access je na steamu ze vec let

BigWhale ::

Tribal je izjavil:

Ja sploh ne glede na to da je alpha, še vedno ni jasno da je alpha?

p.s. Igra še vedno manjkrat štekne kot je No man's sky katera je bila izdana, tako da ne preveč pametovat prosim.


Komentiral sem izjavo, ne same igre. :)

Tribal ::

Ok, vredu, samo izjava je bila na mestu za trenutno stanje igre, potrebno povezati skupaj.

Ni še vse kot mora biti ampak ne pričakujem od star marin da bo boljši gameplay od battlefield 1, saj je to samo del igre, kateri mora pasati v celoto, prav tako je pa to prva izdaja star marine. Saj kot so obljubili prihaja še veliko več.
Kar se pa map tiče so pa dejansko zelo uravnovešene. Nobena ekipa nima prednosti. In se mi zdi, da je to prvi poizkus zero g FPS in vacum... Tako da že prva verzija je več kot igralna.

Kar se tiče pa rebalansa flight mode mi pa ni všeč, saj se samo še vrtiš. Orožja na ladjah so mi pa bolj všeč kot 2.5.

Pesimist ::

nisem refundal

Truga ::

rip

Berserker ::

Netrunner je izjavil:

Star Citizen deluje presenetljivo dobro za alpha state, sploh star marine. Folk se ne zadeva da je SC ena redkih iger katero lahko igrajo v alpha verziji. Za večino iger se sploh še neve da obstajajo ko so v alphi.


Ne se tolažit.

Alpha je danes nova beta in ta kontent je zunaj že dlje časa, kot je razvoj nekaterih iger.

BigWhale ::

Tribal je izjavil:

Ok, vredu, samo izjava je bila na mestu za trenutno stanje igre, potrebno povezati skupaj.


Izjava je v vsakem primeru smesna. :) "Vse dela, k se navadis na buge." je pac smesn.

Tribal je izjavil:

In se mi zdi, da je to prvi poizkus zero g FPS in vacum... Tako da že prva verzija je več kot igralna.


Delc od tega, da bi bil to prvi poizkus. Descent je izsel leta 1995, pa Descent ni bil edini. Drzim pesti, da bodo pri SC prvi, ki bodo pravilno implementirali gun recoil v zero-g. Samo zadnji posnetki ne dajejo dosti upanja v to. :)

Netrunner ::

@Berserker => se ne tolažim, samo pravim. In alpha ni nova beta. Igra ranga SC se dela več časa kot "nekatere igre".

@BigWhale => Izjava je res posrečena :) in se strinjam z njo. Velja pa za vse igre.

@BigWhale => Descent ni ravno najboljša primerjava saj tam vodiš neko ladjo in ne človeka. Edina igra kjer sem se bojeval v zero-g je Dead space. Drugih ne pomnim. Kako bodo implementirali recoil pa je verjetno odvisno od realistic / fun faktorja.

Truga ::

Najboljsi zero G game je bil shattered horizon. Debest igra, tud 0g recoil je bil proper zmodeliran. Ce si strelal, te je neslo nazaj, kr konkretno. :D

Zal so game unicli s patchi. Namesto ene puske ki je mela zoom in grenade launcher vgrajen so jih dodali 6 slabsih, granate so nardili blazno storaste, itd.. Stare verzije pa niso hotli dat nazaj, so rekli da ne morjo.. niso nucal version controla? lol

Tribal ::

Moja izjava je bila "se da igrat, ko se enkrat na buge navadiš" nikakor nisem izjavil, da vse dela, kar je daleč od resnice.
Glede zero g, pa mi povej en multiplayer fps v zero g ki je kakorkoli vreden omembe.

Truga ::

Descent. Miner Wars in Space Engineers.

Tale Hellion tud zgleda kr dobro, pa se proper orbital mehanike ma:


Bom nabavil early access drug mesec, pa povem ce je zakej :P

Tribal ::

No dej nabau pa povej če bo za kej.

kimikaze ::

BigWhale ::

Dejte se drzat pravil in ne objavljat videov, brez kakrsnih koli razlag.

Truga ::

Mislim da ne razumes game developmenta, BigWhale.

Tribal ::

Končno bomo v 2.6.1 patchu dobili serverje tudi v evropi. Woohooo pa bo ping za ene 100 nižji. Zdej bo šele zanimiv star marine.

kimikaze ::

Zadnje izboljšave od katerih je seveda najbolj očitna opcija lokalnih serverjev in megamap.

kimikaze ::

Star Citizen: Around the Verse - Hurricane & Character Customization

Ghost007 ::

so analizirali netcodo v zadnji verziji in baje je katastrofalna.

Netrunner ::

Ghost007 je izjavil:

so analizirali netcodo v zadnji verziji in baje je katastrofalna.


Kdo je to analiziral ? Vir ?

Kakorkoli, verjamem da je, pa to načeloma ni nič posebnega za alpha state. Optimizacije pridejo v beti.
««
18 / 37
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

No Man's Sky (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
22538617 (1833) oo7
»

Everspace

Oddelek: Igre
152326 (470) Izi
»

Elite dangerous (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13128888 (7445) jamiroq
»

Star Citizen postal prva AAA igra, financirana izključno s skupnostnim financiranjem (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Novice / Igre
727141045 (105553) Truga
»

Skupnostno financiranje in povratek stare garde

Oddelek: Novice / Igre
2816723 (13390) Tr0n

Več podobnih tem