» »

Tolerantna policija =)

Tolerantna policija =)

draciel ::

Sicer policistov ne preveč maram preveč, ker so večinoma "svinje" .. a temu človeku so kar krepko pogledali skozi prste ko so ga ustavili. No, da nebomo skoz pljuvali po policistih...

Članek

No v drugo, ko so ga ustavili pa z njimi ni bilo šale. Edino pravilno. že v prvo bi lahko kasiral lepo kazen.

draciel ::

Sploh me čudi, da že v prvo ni kasiral. Ponavadi so neusmiljeno zasegli vozilo, če je imel tak kup prekrškov..

St235 ::

Kasiral je sigurno tudi v prvo. Glede zaplembe pa mislim, daso bile spremembe zakona v smer, da zaplemba ni več tako enostavna/nujna.

Takom da ne vem točno kaj so mu gledali čez prste. ŽE to da so mu prepovedali nadljno vožnjo jasno nakazuje tudi na ostale prekrškovne sankcije.

draciel ::

Glede zaplembe pa mislim, daso bile spremembe zakona v smer, da zaplemba ni več tako enostavna/nujna.


aja? hm, to pa nism vedel..

sam jst še vedno dostkrat preberem: "Policisti so krištelju, ki je bil brez veljavnega vozniškega dovoljenja, zasegli vozilo"

Venum ::

Mogoče so dobili opa tele teme :D

voznja neregistriranega avtomobila

Magic1 ::

Jaz pa sem včeraj nepravino prečkal Tržaško cesto in je en avto od komunale ustavil sredi ceste, ven je pa skočila policistka in mi začela pisat položnico za 40€. Medtem pa se je komunalni avto parkiral na pločnik... Naknadno je še mesto prekrška(Tržaška) šla prečrtat in je napisala eno drugo ulico.
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

St235 ::

In sedaj bi rad pohvalo ker si naredil prometni prekršek?

Magic1 ::

Ne, je pa glupo, da ona naredi en kup prekrškov zato, da napiše kazen za najosnovnejši prekršek...
Magic

KoMar- ::

Ona ni naredila nobenega prekrška, ker je pač ustavila, da te je kaznovala. Jasno, da ji ni treba takrat iskat parkirnega prostora, ti bi pa ušel vmes.

RejZoR ::

Me zanima kaj misli tak bedak brez izpita, brez registracije in brez zavarovanega avta? Je mogoče pomislil kaj bi se zgodilo če bi povzročil nesrečo s smrtnim izidom al pa da nekdo ostane kripelj do konca življenja zaradi njega.
Taka oseba bi morala krit vse stroške nesreče pa še stožili bi ga lahko do onemoglosti.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

bluefish ::

Saj to bi se tudi zgodilo.

Magic1 ::

Magic1 je izjavil:

Jaz pa sem včeraj nepravino prečkal Tržaško cesto in je en avto od komunale ustavil sredi ceste, ven je pa skočila policistka in mi začela pisat položnico za 40€. Medtem pa se je komunalni avto parkiral na pločnik... Naknadno je še mesto prekrška(Tržaška) šla prečrtat in je napisala eno drugo ulico.

Če to nista dva prekrška, obakrat brez vseh štirih žmigovcev. Razumem da se policijski avto lahko ustavi kjerkoli s lučkami, ne pa kar en nepolicijski avto. Ali pač lahko?
Magic

St235 ::

Ne sme, tudi policiski avto ne brez modrih luči. Pri čemer je dobro vprašanje kaj je policistka (da ni bila slučajno redarka) delala v avtu od komunale.

Sam ne glede na našteto, kaznovan si bil za prekršek, ki si ga naredil. Lahko pa seveda podaš pritožbo na pristojno PP zaradi tega kar si naštel. ampak na tvoj prekršek to nima vpliva.

RejZoR ::

Mja, drugače te tud policaj v civilu in izven službenega časa lahko ustavi če narediš pizdarijo na cesti in je tam ravno policaj v civilu, ki se lahko odloči posredovat. Sicer ti on ne bo napisal kazni ker sabo najverjetneje nima opreme al pa karkoli, ima pa vsa pooblastila, da te zadrži in pokliče najbližjo enoto, da pride posredovat.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kazen za prometni prekršek dan po dogodku (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Na cesti
22737683 (31789) babilon007
»

vožnja v rdečo - oranžna pa ne dela

Oddelek: Loža
232632 (1840) marvin42
»

Prometni prekršek in denarna kazen...? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10319128 (16535) BlueRunner
»

pritožba na kazen - možnost ugoditve (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11516472 (11868) bluefish

Več podobnih tem