» »

Kje kupujete oblačila?

Kje kupujete oblačila?

Temo vidijo: vsi
««
7 / 13
»»

jonystar ::

Je mogoče kdo že kdaj naroču kej iz nelly.com, poštnina je samo 5€ in glede na to, da majo Trusted Shops znakec na strani mi deluje dobra trgovina.

Okapi ::

- tako dobis ponavadi bolj majico ali pa flis znotraj
Če je flis znotraj, to praviloma piše, ker je flis iz sintetike in potem za material ne piše 100% bombaž.

Kako debel pulover bi rad imel je pa druga stvar. Tale recimo je precej debel, ni pa brez napisov:-)
http://www.mandmdirect.com/01/details/C...

O.

bosmla ::

Ja rad bi nek robusten bomb. pulover, kot so bili vcasih pred kitajci (made from Heavy Cotton)...
Tega na linku sem ze pred kratkim iz obupa narocil pa ima obupen ovratnik; jaz bi rajsi kaj klasicnega

Vajenc ::

bosmla je izjavil:

Ja rad bi nek robusten bomb. pulover, kot so bili vcasih pred kitajci (made from Heavy Cotton)...
Tega na linku sem ze pred kratkim iz obupa narocil pa ima obupen ovratnik; jaz bi rajsi kaj klasicnega

Včasih si jih dobil v Sisleyu (k zgleda k enobarven iz sprane volne, samo da je težji in iz bombaža?). Pred nekaj leti sem v Zari kupil nekaj podobnega za male pare.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

bosmla ::

Jaz sem mislil, da ni nic lazjega kot kupit klasicni crn pulover (seveda bombaz) pa nic od tega - v klasicnih trgovinah (slo z okolico) nisem nasel nic na spletu (pri nakupih oblacil sicer nisem najbolj doma) pa tudi ocitno nic...

piromanček ::

A je kdo vidu v lj kje večjo izbiro marmot softshellov?

bosmla ::

Anapurna?

piromanček ::

žal v anapurni nimajo jakne, ki iščem (gravity)
še kak predlog kje pogledat?

Okapi ::

Pomagati ti ne morem, sem pa v začetku novembra kupil Super Gravity na angleškem Amazonu za 58 evrov s poštnino vred.;) Jakna je odlična.

O.

piromanček ::

huh, če nisi kupil starejši model pol si imel res srečo dobit tako poceni oz. te niso trgovci nategnili z njihovimi 200% maržami ;(

bosmla ::

na globetrotter.de je za 180... je pa res da imajo vcasih polovicne cene.

Okapi ::

Na Amazon.co.uk je bil takrat s 150 znižan na 50 funtov, zraven sem pa izkoristil še dodatnih 20% popusta, ker sem se naročil na njihov spam. ;) Je treba redno čekirati glavne spletne štacune, da ujameš takšne popuste (ali pa imeti srečo). Če se ti z nakupom ne mudi in nisi fiksiran na točno določeno znamko/model, se da ugodno kupiti praktično vse vrste oblačil in obutve.

O.

piromanček ::

jap pravi trenutek, tudi sam sem že veliko "prišparal" z nakupi prek amazona ipd., ampak treba prej jakno v živo sprobat, da vidiš kako ti stoji itd.

Janac ::

nakup pohodnih cevljev, kje?

einstein :P ::

STAY OUT OF MY TERRITORY!

galu ::

Torej, ker mi je zadnjič nekdo spizdil mojo puhovko in zadnji mesec hodim okoli v eni jaknici, se mi zdi da bi pa vseeno bilo pametno kupiti kakšno bundo. :)

Predlogi za do 80e? Kvaliteta pred izgledom..
Tako to gre.

bluefish ::

80€ + kvaliteta? Težka bo.

galu ::

No, pač kolko se da dobiti za ta denar. Ne pričakujem diamantnih zadrg...

http://www.zappos.com/metal-mulisha-tri...
Tale se mi zdi solidna, sploh za to ceno.
Tako to gre.

Vajenc ::

Za fajn puhovko pejt v Iglu pogledat, zdej ko so razprodaje. V tejle te ne bo zeblo, pa še diha.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

Okapi ::

Na BuyVip dobiš Dieslovo za 90 evrov.

http://de.buyvip.com/ref=qd_mr_per_l?re...

Na M&M dobiš Helly Hansen za 80 funtov.
http://www.mandmdirect.com/01/details/H...

Nika3 ::

a mi lahko gdo prosim pove kje točno je ta skladišče v milanu?


krneki0001 je izjavil:

gruntfürmich
Si kdaj bil kakšnem velikanskem skladišču, kjer prodajajo cunje?
Recimo v Milanu je eno tako skladišče. Cunj je malo morje. Ker morajo vsake toliko časa robo presortirat in jo je nekaj že zelo stare, tisto prodajo za par evrov, samo da spraznijo in s tem pridobijo prostor za novo robo. Ta roba se prodaja po 50 evrov ne na komad, ampak na paleto.

In če greš v pohodnika (BTC štacuna), prosi tam za star (STAR kot OLD) katalog. Sigurno ga ima. Potem pa na zadnjih straneh tega starega kataloga poglej stvari, ki so močno znižane, recimo kake kvalitetne pohodniške jakne ali pa hlače. Ker gredo ven iz prodaje je cena zelo nizka. In sedaj pojdi v sport 2000 ali pa v gigasport pa si poglej izdelke. Točno ti izdelki, ki so v starih katalogih že izločeni za odprodajo po mnogo nižji ceni, se pri nas prodajajo kot novi in po nevljudno visokih cenah.
Ob tem, da so jih kupili skupaj na paleti za 50 evrov, jih sedaj prodajajo po 300 evrov na komad.

In ja splača se it v Milano v to skladišče enkrat na leto, pa si za 100 evrov pripelješ cel prtljažnik cunj.

To glede jaken, je meni naredil lastnik pohodnika, ker sem mu zatežil, da ima predrago, mi je s katalogom pokazal katere cunje so nove in katere so stare, potem sva šla pa zraven v šport 2000 in mi je pokazal kako stare so njihove cunje in kakšne so cene, pa kok imajo dobička na eni jakni.

mat3jc3k ::

Tudi mene zanima, kdo je lastnik tega skladišča ter kje se nahaja in ali se dobi kaj poletnega.

Lp,

Matej

kriko07 ::

Lep pozdrav
Mene pa zanima če so te2 kučme podobne,če imajo skoraj isto pokrivalo za ušese itd
https://www.facebook.com/photo.php?fbid...
http://www.bolha.com/hobi-zbirateljstvo...

Gigahertz ::

Lahko bi rekli da sta podobni, čeprav je velik razlik.
"670#2500#8"

kriko07 ::

katere razlike?

Janac ::

Smem vprašat kaj ti bo poleti?

Okapi ::

Sedaj je najprimernejši (beri: najcenejši) čas za kupovanje zimske garderobe.

O.

kriko07 ::

Misliš da bom imel za poleti? :D

tomy_justomy ::

Živeli,

evo, rabim ene nove kavbojke pa bi vas vprašu, v katerih trgovinah bi se dalo najti take čist klasične enobarvne kavbojke (nič raztrgane, sprane itd.), za en tak normalen dnar.

Recimo kej tazga


Še najraje bi vidu, če bi bil malo bolj svetel jeans (kot tale na sliki) ali pa črn jeans.

Hvala za odgovore!

k--p ::

Išči model Levi's 501.

tomy_justomy ::

Uf, tole je blo pa hitr :)

Ja tkole, Levi's štacun v SLO ni več, distributer je šel v stečaj, jst si pa tud ne upam tkole na učk prek neta naročvat, ker se menda ti novejši modeli dost razlikujejo od starejših.

Še kakšna druga ideja?

MoRp ::

Nika3 je izjavil:

a mi lahko gdo prosim pove kje točno je ta skladišče v milanu?


krneki0001 je izjavil:

gruntfürmich
Si kdaj bil kakšnem velikanskem skladišču, kjer prodajajo cunje?
Recimo v Milanu je eno tako skladišče. Cunj je malo morje. Ker morajo vsake toliko časa robo presortirat in jo je nekaj že zelo stare, tisto prodajo za par evrov, samo da spraznijo in s tem pridobijo prostor za novo robo. Ta roba se prodaja po 50 evrov ne na komad, ampak na paleto.

In če greš v pohodnika (BTC štacuna), prosi tam za star (STAR kot OLD) katalog. Sigurno ga ima. Potem pa na zadnjih straneh tega starega kataloga poglej stvari, ki so močno znižane, recimo kake kvalitetne pohodniške jakne ali pa hlače. Ker gredo ven iz prodaje je cena zelo nizka. In sedaj pojdi v sport 2000 ali pa v gigasport pa si poglej izdelke. Točno ti izdelki, ki so v starih katalogih že izločeni za odprodajo po mnogo nižji ceni, se pri nas prodajajo kot novi in po nevljudno visokih cenah.
Ob tem, da so jih kupili skupaj na paleti za 50 evrov, jih sedaj prodajajo po 300 evrov na komad.

In ja splača se it v Milano v to skladišče enkrat na leto, pa si za 100 evrov pripelješ cel prtljažnik cunj.

To glede jaken, je meni naredil lastnik pohodnika, ker sem mu zatežil, da ima predrago, mi je s katalogom pokazal katere cunje so nove in katere so stare, potem sva šla pa zraven v šport 2000 in mi je pokazal kako stare so njihove cunje in kakšne so cene, pa kok imajo dobička na eni jakni.


Kaj pa tole skladišče se že ve kje je?

flipflop ::

Tega je po italiji ogromno, takšnih sskladišč. Imajo jih kitajci. Išči tiste kitajske pismenke, pa zraven ponavadi piše IMPORT/EXPORT pa INGROSSO. Je pa treba vzeti večjo količino, eni majo po komadih oziroma škatlah drugi pa po €, recimo minimalni nakup 200€. So mišljene bolj za preprodajalce. Samo enih čeljev verjetno ne boš dobil.

klefg ::

Da, nebom ustvarjal nove teme.. ve kdo mogoče kje se bi v Sloveniji dalo dobiti takšen oz. podoben pulover?

 slika

slika

spajdrmen ::

krneki0001 je izjavil:

gruntfürmich
Si kdaj bil kakšnem velikanskem skladišču, kjer prodajajo cunje?
Recimo v Milanu je eno tako skladišče. Cunj je malo morje. Ker morajo vsake toliko časa robo presortirat in jo je nekaj že zelo stare, tisto prodajo za par evrov, samo da spraznijo in s tem pridobijo prostor za novo robo. Ta roba se prodaja po 50 evrov ne na komad, ampak na paleto.

In če greš v pohodnika (BTC štacuna), prosi tam za star (STAR kot OLD) katalog. Sigurno ga ima. Potem pa na zadnjih straneh tega starega kataloga poglej stvari, ki so močno znižane, recimo kake kvalitetne pohodniške jakne ali pa hlače. Ker gredo ven iz prodaje je cena zelo nizka. In sedaj pojdi v sport 2000 ali pa v gigasport pa si poglej izdelke. Točno ti izdelki, ki so v starih katalogih že izločeni za odprodajo po mnogo nižji ceni, se pri nas prodajajo kot novi in po nevljudno visokih cenah.
Ob tem, da so jih kupili skupaj na paleti za 50 evrov, jih sedaj prodajajo po 300 evrov na komad.

In ja splača se it v Milano v to skladišče enkrat na leto, pa si za 100 evrov pripelješ cel prtljažnik cunj.

To glede jaken, je meni naredil lastnik pohodnika, ker sem mu zatežil, da ima predrago, mi je s katalogom pokazal katere cunje so nove in katere so stare, potem sva šla pa zraven v šport 2000 in mi je pokazal kako stare so njihove cunje in kakšne so cene, pa kok imajo dobička na eni jakni.


Mogoče veš kako se to skladišče imenuje?

revelation ::

Tudi mene zanima ime tega skladišča? Nisem ravno pristaš kupovanja cunj zato se v zadnjem času poslužujem spletnih nakupov...ravno pred zimo sem naročil bomber jakno iz spletne trgovine lola.si, moram reči da nisem veliko pričakoval vendar sem bil prijetno presenečen http://lola.si/blagovne-znamke/moski-17...

selanc1234 ::

a si že naroču kej iz te trgovine nelly?

Kastko ::

A ima mogoče kdo izkušnje z naročanjem iz SportDirecta (UK) v Slovenijo - pač zdej v kratkem če je kdo kaj naročal? Zanima me cena poštnine oz dostave, 3 skupaj imamo namen naročiti približno za 200€ izdelkov (nekje 6 parov čevljev, 10 majic in kakšne 3 trenirke). Če ve kdo kolk pride kaj pribljižno bi proso za informacije.

black ice ::

Na spletni strani ne piše nič konkretnega, razen da je poštnina od 0 funtov naprej. Si poskusil dodati izdelke v košarico in izvesti check-out?

amacar ::

Par mesecev nazaj sem narocil 12 dresov, pa je bila postnina mislim da 15€, je pa definitivno pokazalo pred placilom.

Kastko ::

Sem probal izveti check-out ja, pa mi piše poštnina 0€ zato mi je čudno. Pa poštnina se plača pri samem nakupu že, al ti potem zračunajo ko dostavijo? Dostavlja pa baje DHL?

gruntfürmich ::

"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

PurpleMoo ::

jonystar je izjavil:

Je mogoče kdo že kdaj naroču kej iz nelly.com, poštnina je samo 5€ in glede na to, da majo Trusted Shops znakec na strani mi deluje dobra trgovina.


https://www.trustpilot.com/review/www.n...

Imajo dobre revjuje.

amacar ::

Kastko je izjavil:

Sem probal izveti check-out ja, pa mi piše poštnina 0€ zato mi je čudno. Pa poštnina se plača pri samem nakupu že, al ti potem zračunajo ko dostavijo? Dostavlja pa baje DHL?


Je bilo vse skupaj v ceni že pri samem nakupu. Glede dostave pa ne vem, ker nisem naročil na svoj naslov, ker ni bilo zame.

qwertyy ::

Mene pa zanima kje kupujete jakne/bunde in katere znamke?

gruntfürmich ::

"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

qwertyy ::

V bistvu bi rad kupil neko kakovostno usnjeno jakno iz pravega usnja. Najraje temno rjave barve. Do sedaj sem šel mimo teh poceni trgovin (aka H&M,C&A) in mi nobena ne izgleda nič posebnega.

black ice ::

Zato, ker poštene jakne stanejo od 500€ naprej.

Okapi ::

http://www.mandmdirect.com/
http://www.asos.com/
http://es.buyvip.com/
https://www.globetrotter.de/
Amazon ...

Znamke Superdry, Bench, Crosshatch, Duck&Cover, Helly Hansen ... kar je pač takrat, ko kaj rabim, na razprodaji.

Usnjeno jakno imam Camel Active, kupljeno na amazon.de, za 234 evrov s poštnino. Iz kozjega usnja (najboljše za take jakne).

krneki0001 ::

qwertyy je izjavil:

Mene pa zanima kje kupujete jakne/bunde in katere znamke?


Uglavnem po army shopih v evropi. Zanmka pa je ponavadi samo ena - helikon tex
http://helikon-tex.com/#!/Home
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster
««
7 / 13
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Moške hlače - ponovno (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7520787 (4884) Kvinta
»

nova moška bunda/puhovka, kje kupiti? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11112340 (7075) Kvinta
»

pohodniška oprema (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8918719 (12184) Okapi
»

srajca in kravata (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21134453 (20144) leiito
»

Moška obleka (maturantska)

Oddelek: Loža
3311073 (10192) lucif3rka

Več podobnih tem