» »

Mobitel instant internet omejevanje prenosa

Mobitel instant internet omejevanje prenosa

iPod japka ::

Zdravo,

Zasledil sem, da mi Mobitel reducira dovoljen hiter prenos podatkov iz 20 gb na manjše vrednosti (danes so mi že dali blokado pri 15 gb!)
Pred iztekom meseca še želim porabiti razpoložljivo količino, ki mi je ostala do konca (ker ima hiter prenos, preden se vklopi "princip pravične uporabe storitev prenosa podatkov"). Če prenašam podatke nekje enakomerno vsak dan (cca. 700 mb) mi zadeva deluje "pošteno" do teh 20 gb, če pa želim proti koncu meseca porabiti viška količine (do danes še mi je ostalo 10 gb) pa ti preprosto "sunejo" viška razpoložljive količine!

Merilci prenosa količine podatkov se zelo približajo natančnim vrednostim in se ne zmoti kar za 5 gb, ...

Ima kdo podobno izkušnjo?
Lp.

Kekec ::

In zakaj ne kličeš na njihov support center.

iPod japka ::

Kekec je izjavil:

In zakaj ne kličeš na njihov support center.

Sem ravnokar in po pričakovanjih pravi, da programi ki merijo na računalniku niso točni, ...

Vseeno sem zelo skeptičen glede njihove meritve :)

Kaj pa ve moj stric in kaj bo naredil, če so mu zabeležli kakšen Gb več, če pa imajo samo oni "resnične" podatke? :D

Lp.

Kekec ::

Eno je da je pipa na anteni omejena, poleg tega imajo določeni kanali prednost naprimer pogovi imajo prednost pred internetom. Tako da zasedenost oz obremenjenost antena ima velik faktor, ampak to boš sam vedel če je to lahko problem v tvoji okolici, oz na anteni kateri uporabljaš.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izi mobil mnenja (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
39587034 (6502) Jerry000
»

Spar mobil (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
490151969 (16690) Steinkauz
»

Zakaj telekom ni normalen. (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7418095 (14752) jusv
»

Simobil unlimited - omejena hitrost (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
12518568 (12636) ZdravkoČolič

Več podobnih tem