» »

Bios za Asus A7N8X!!!!

Bios za Asus A7N8X!!!!

Tomaz27 ::

A mi lahko kdo pomaga prit do najnovejsega biosa za Asusovo A7N8X
plosco. So novi prisli ven pa si jih iz njihove strani nikakor ne morem dll-jat ker so vsi linki hin. Vsebuje pa novi bios popravke za memory s cimer imam jas ravno najvecje probleme ker ko povisam fsb nad 155 ze freeza vse skupaj.

Ce ma kdo ta bios naj mi prosim senda al pa pove ki dobit.

Hvala

ilči ::

Na vprašanje ti ne bom odgovoril, ampak bi te prosil, da mi poveš kako se obnese ta plata, ker si jo mislim kupit. Naj se premislim??
U izi...

Wox ::

Ja mene tudi zelo zanima kako je kaj s to plato. Napiši svoje izkušnje, kje so problemi itd. Za BIOS, pač počakaj, če ne gre danes bo šlo jutri. Verjetno sistemci še niso uspeli zrihtati servera po dnevu ali uri D- verjetno majo kak sql server.

Han ::

Ne vem zakaj nova tema, če si že v prejšnji dobil odgovor. Asuscomov FTP strežnik prvi objavlja najnovejše posodobitve in trenutno deluje... :\ :\ :\

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Han ()

Tomaz27 ::

Like sej na njihovem ftpju sn dobo toti bios ja pa se je izkazalo pol da je star.
Pise pa da je nov, ko pa flashnes pa viis da je isti kot si ga dobo ko si plato kupo.
That`s the problem;))

LeQuack ::

1002 Beta 3
1002 Beta 4

Oba sta novejsa kot 1001.E, beta3 naj bi bil kar dober, beta4 pa naj bi imel dosti problemov. Ce nimas kakih resnih problemov s plato raje pocakaj na final.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LeQuack ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Google plačuje za luknje

Oddelek: Novice / Varnost
208021 (6438) PrimozR
»

Firefox 3 s trenutno najmanjšo porabo pomnilnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
7611426 (7766) lukanium
»

Izvenserijski BIOSi za Abit NF7-S v2.0!! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Navijanje
1498678 (5021) Alexius Heristalski
»

Problem z diskom na plošči nf7-sl

Oddelek: Strojna oprema
181082 (951) JIM22
»

Exact Audio Copy NE dela

Oddelek: Pomoč in nasveti
6844 (724) Krofojed

Več podobnih tem