» »

Exact Audio Copy NE dela

Exact Audio Copy NE dela

~Panter~ ::

Začeu me je zafrkavat. Dam v cd en glasben cd, pa mi napiše kao da notr sploh ni cdja. Mam EAC V0.9 beta 4 pa eno starejšo verzijo pa je povsod isto. Pa včasih mi ga sploh neče zagnat. V task managerju ga vidm pod processes, ni pa pod aplications. To se mi je že enkrat zgodil, pol kt sem pa nanov naložu sistem, kt je biu že rahlo sesut, je blo neki cajta use uredu, zdej pa spet isto. Mam pa Win XP. A se da to na kakšn način uštimat, po možnosti brez: format c: ? >:D

TheJack ::

Poskusi z beto 3....

ender ::

poizkusi si inštalirat ASPI driverje.
There are only two hard things in Computer Science:
cache invalidation, naming things and off-by-one errors.

~Panter~ ::

No tapru sem probou z beta 3 , pol pa še ASPI driverje naložu, pa nč ne pomaga. Napiše: No cd in drive. Windows media player mi cd normalno prebere pa ga tud posname v wma file. Sam to men nč ne pomaga. A kdo pozna kakšn podobn program kt EAC? Da samo lepo posname iz cd ja v wav file. Al pa kako bi usposobu EAC?

JLP ::

Dej probi deinštalirat EAC pa še u registru pol popucej za njim. Pa še na disku počekiri če je kej ostal za nim. Mogoče kaki settingsi. tko da res ne bo to ostal pa pol probej na novo inštalirat.
Live long and prosper!

~Panter~ ::

Hm, sam EAC V0.9 beta 4 sploh nism nč inštalirou. SEm samo unzipou, tam je pa pač exe file za polaufat program. Nobene inštalacije. Bom pa use zbrisou pa po registru mal pregledou če je slučajno kej notr

Krofojed ::

Poizkusi se z WinDAC ali pa s CDex.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kvaliteta pri Audio CDjih

Oddelek: Zvok in slika
142175 (1621) betko007
»

Kateri program za ripanje cd-jev?

Oddelek: Zvok in slika
293990 (3452) BaRtMaN
»

MP3 v mono 64kbps 44.1kHz

Oddelek: Programska oprema
5826 (787) gumby
»

Audio cd-ji in ogg. format

Oddelek: Zvok in slika
71296 (1178) jlpktnst
»

AudioCatalyst.

Oddelek: Programska oprema
191860 (1573) iration

Več podobnih tem