» »

Moj sošolec pretepen, učiteljica se norčuje iz njega pred razredom

Moj sošolec pretepen, učiteljica se norčuje iz njega pred razredom

«
1
2

listje123 ::

Mogoče tale tema ni primerna za tale forum, ampak bo že.
Sicer zadeva je taka.
V osnovni šoli sem imel sošolca, ki so ga kar naprej pretepali, čeprav ni nikomur storil nič žalega.Pretepali so ga zgolj za zabavo,dostikrat so ga pljuvali, mu metali svari v glavo, nekdo ga je celo enkrat porinil pri istopu iz avtobusa tako da je bil ves krval, se izživljali nad njim, spotikali, kar naprej zajebavali in res se čudim kako je ta človek vse to zdržal in se mi res smili.Poiskal je tudi pomoč pri socialni, tako da je imel ene 3 dni normalnega življenja v šoli, nato pa je sledila tako rečena kazen ker jih je zatožil in so ga spet začeli pretepati in vse ostalo.
To sem napisal zato da si malo predstavljate kako je bilo njemu v šoli.

Sledi pa še del, zaradi katerega sem tudi odprl to temo in se mi je tudi najbolj zameril.
V glavne bilo je takole:
Bil je običajen dan šole.Stali smo pred učilnico nakar sem opazil da so se spet začeli spravljati nanj.Začeli so ga nekaj porivati, nato pa se je nekdo spravil nanj in ga začel držati.Moj sošolec se je poskušal braniti, ampak neuspešno, tako da so ga vrgli po tleh, ampak so ga res orenk vrgli tako da je bil ves moder.
Ker ga je preveč bolelo je odšel domov in tudi zadevo prijavil socialni.
Tisti ki ga je pretepel je bil tudi zelo priljubljen pri eni izmed učiteljic, saj se ji je kar naprej prilizoval.
Naslednji dan smo imeli ravno to učiteljico, nakar potrka socialna in pokliče sošolca ki je bil pretepen na razgovor.Ko so se vrata zaprla, je učiteljica pred vsem razredom izjavila tole: SAMO MALO GA UDARIJO PA GRE TAKOJ K SOCIALNI.Kako lahko učiteljica izjavi kaj takega pred razredom.
Namesto da bi bila tiho in obdržala izjavo za sebe ga gre še ona ponižat pred vsem razredom.To se mi ne zdi normalno.
Sprašujem vas kaj vse si lahko učiteljica nakoplje ko gobezada take pred razredom.

Goran's Blog ::

Zrelo za disciplinsko komisijo!
Fant kaj še čakaš pomagaj sošolcu,verjamem da je še kdo v razredu ki ne vidi rad tega.

zuz3k ::

dostikrat učiteljice in še posebaj profesorce v srednji delajo razlike in to velike

jaz bi zadevo dal kar u medije, pa bi se vsi posrali

tisti sošolci, ki ga tepejo so zdaj lahko hrabri ampak ko bi vsi
zvedeli pomojem ne bi bili več tako - še posebej, ko bi za to
izvedeli njihovi starši

na 24ur daj zadevo, bodo mediji že poštimali zadewo
Life is a psychological game.

amigo_no1 ::

Tu je več nenormalnih stvari:
1. da se je zgodilo pretepanje prvič
2 se nadaljevalo še naprej
3. da so ga pretepali kot skupina brez razloga
4. popolno neukrepanje vodstva šole/ njegovih staršev / socialne službe

imagodei ::

Glede na to, da so počitnice in da govoriš o preteklih dogodkih ("v osnovni šoli sem imel sošolca"), kaj točno je sprožilo naval slabe vesti, da si zdaj to obelodanil?
- Hoc est qui sumus -

JanezH ::

Verjetno se vas lahko več najde, da pričate v njegovo korist. Prijavit obvezno!!!

šernk ::

V osnovni šoli sem imel sošolca, ki so ga kar naprej pretepali,


kolk je stara zadeva? čas za ukrepanje je bil takrat, ne pa sedaj.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

freesty ::

Ja verjetno je zdaj ze star 20+ let in se je to dogajalo pred 5-10 letami, sedaj pa ga zanima informativno kake posledice bi lahko bile, ce bi se takrat pravilno ukrepalo.

Super Sonic ::

Meni se zdi večji problem od napisanega "žaljenja" ta, da šola ne more zagotoviti varnosti učencem. Če se nasilje ponavlja enostavno niso naredili dovolj za varnost otrok, kar pa po zakonu so dolžni naredit. Kje so vaši starši?

Sprašujem vas kaj vse si lahko učiteljica nakoplje ko gobezada take pred razredom.

http://www.iss.gov.si/si/pogosta_vprasa...

Tu malo preberi kdaj lahko ukrepa inšpektorat.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

listje123 ::

Zadeva je šla že mimo, zdaj je v srednji šoli in ga ne tepejo več ima veliko prijateljev.
Njegovi starši so zelo velikokrat ukrepali in tudi poklicali policijo,obvestili ravnatelja,socialno in tudi poklicali starše od pretepačev.Ampak ni zaleglo.

amigo_no1 ::

Njegovi starši so zelo velikokrat ukrepali in tudi poklicali policijo,obvestili ravnatelja,socialno in tudi poklicali starše od pretepačev.Ampak ni zaleglo.

Z Balkanci (miselnost v glavi) se "pogovarjaš" po Balkansko.
Če prvič ne pomaga je pogovarjaš "glasneje" 8-).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

šernk ::

problem je, da učitelji nimajo s čim ustavit nasilja. na naši šoli se največji razgrajač klub večkratnim opozorilom ni ustavil, nato ga je učitelj potegnil za uho. posledica: tožba iz strani staršev in skorajšnja odpoved.

skratka...vsak najbrž dvakrat razmisli kako in ali se splača ukrepat, ker danes drugega kot z besedo ne smejo delat, tako da je bolje pogledat stran kot pa se soočat s tožbo, čeprav je v nasprotju z zdravo pametjo.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

imagodei ::

Dajmo no mal brat. OP naj se najprej izjasne, a gre za zadevo izpred treh mesecev, treh let, trideset let...
- Hoc est qui sumus -

vorantz ::

imagodei je izjavil:

Dajmo no mal brat. OP naj se najprej izjasne, a gre za zadevo izpred treh mesecev, treh let, trideset let...


listje123 je izjavil:

Zadeva je šla že mimo, zdaj je v srednji šoli in ga ne tepejo več ima veliko prijateljev.
Njegovi starši so zelo velikokrat ukrepali in tudi poklicali policijo,obvestili ravnatelja,socialno in tudi poklicali starše od pretepačev.Ampak ni zaleglo.


^dat

amigo_no1 ::

problem je, da učitelji nimajo s čim ustavit nasilja. na naši šoli se največji razgrajač klub večkratnim opozorilom ni ustavil, nato ga je učitelj potegnil za uho. posledica: tožba iz strani staršev in skorajšnja odpoved.

Učitelj sam res ne, vendar lahko dobi ukor, ki mu sledi izključitev iz šole.

zuz3k ::

vorantz je izjavil:

imagodei je izjavil:

Dajmo no mal brat. OP naj se najprej izjasne, a gre za zadevo izpred treh mesecev, treh let, trideset let...


listje123 je izjavil:

Zadeva je šla že mimo, zdaj je v srednji šoli in ga ne tepejo več ima veliko prijateljev.
Njegovi starši so zelo velikokrat ukrepali in tudi poklicali policijo,obvestili ravnatelja,socialno in tudi poklicali starše od pretepačev.Ampak ni zaleglo.


^dat


jp, alpa če bi ti mal bral - fail
Life is a psychological game.

imagodei ::

Kakšen fail?

Kaj je potem namen te teme? Da si avtor malo olajša vest, ker se pač takrat ni ene 5 močnih fantov postavilo za tega sošolca, pa so samo nemo opazovali, kako mu brutalnež prizadeja fizične in psihične muke? Ali pa se jim je takrat še fino zdelo?

Zakaj zdaj, če je sošolec ŽE v srednji šoli, gre za najmanj 2 leti stare dogodke, glede na to da se čez nekaj dni začne novo šolsko leto? Tole ima pač elemente troll teme.
- Hoc est qui sumus -

para! ::

A ostali ste pa gledal kako ga tepejo? Al ste ga tepl _vsi_?

lp
Death before dishonor!

jype ::

V mojem primeru so ostali predvsem gledali.

Venomus ::

Takih zgodb je bilo na naši šoli, ko sem bil jaz v osnovni, kar nekaj in čisto pri vsaki so se učitelji/psihologi/socialni delavci izkazali za totalno neuporabne.

Ko si ti del razreda, se točno ve, kdo je glasen in kdo tih. Kdo pretepač in kdo miren. Učitelj ne vidi to iz istega zornega kota kot učenec, ampak tudi vejo kdo je kdo. In pri nas niso niti enkrat ukrepali, da bi se kaj takega nehalo. Mogoče tudi zato, ker niso šli pretepači v skrajnosti (do krvi), ampak ravno toliko, da so pretepače vsake toliko časa opomnili, par dni je bil mir, nato pa naprej po starem.

In je takim, ki jih pretepajo res težko, ker v bistvu nimajo kaj naredit. Učitelji so nesposobni, takšni ki bi se izpostavljali samo zaradi enega pretepa ne obstajajo.

iso2000 ::

No, ko sem jaz še hodil (hmm, bo že skoraj 20 let tega) v OŠ, smo takele bully-je kar sami "porihtal", potem je bil pa mir. Tudi z učitelji nismo imeli problemov, ker so vedeli zakaj je prišlo do ukrepov. Ja, ja, stari dobri časi, ko smo se mulci še zunaj igrali in je kdaj tudi "perje letelo", pa se zato ni tožarilo, pa klicalo gasilcev, pa policije, pa kaj jaz vem kaj še...

para! ::

Pri nas se dalj od verbalnega nasilja ni šlo nikoli, pa še to včasih ni bilo daleč od resnice: nekomu, ki smrdi ne moreš reči drugega kot smrad. No, lahko, ko odrasteš. Če se je kdo hotu s kom stepst se je blo treba zment za točno določen odmor in plac. Nekih bullyjev ni blo.
Death before dishonor!

psyke ::

take zadeve bi lahko rešili samo s kamerami in par varnostniki ki bi imeli vse pod nadzorom in seveda s strogimi kaznimi. ljudi ki počneje take stavri treba kaznovat od začetka.. ponavadi so to največje svinje ki se nikoli ne bodo spremenile. če so pa že v vrtcu otroci nenormalni, ker jih več niti po riti ne smeš udariti.. ;)
huliganstvo v šolah bo vedno večje in na žalost ne vidim svetle prihodnosti. ne v tako napačno zasnovanem sistemu. samo še detektorji kovin nam manjkajo pa smo kompletni ;)

mene ni nihče pretepal so pa eni bili vmes glasni... veste kaj sem naredil? vse 3 sem zgrabil in jih pribil na steno.. od takrat so se mi vlekli v rit, kot če bi bil zvezda. enim res samo trda roka pomaga, da dobijo respekt, z enim sva se potem celo zelo razumela, ker se je zelo spremenil :).. pa ne samo pred mano, nasplošno, ni bil več taka svinja

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: psyke ()

Phantomeye ::

Zanimivo, mogoce off-topic.
V srednji šoli so se na začetku tudi name spravljali, ker sem drugače razmišljal kot ostali, potem se je pa nekaj zgodilo in smo se zaštekal. Ne vem zakaj, ampak ja.

Trik je, da sčasoma razviješ nek oklep oz. obrambni mehanizem (na zalost ne uspe to vsem. Najhujši rezultat je samomor ali pa vsaj mental breakdown.) Samo problem je, da potem lahko hitro postaneš podoben njim.

para! ::

Če te redno pretepajo potem boš ali zamenjal šolo, bodo oni zamenjali šolo, boš pobral kol in jih namlatil nazaj ter imel mir za vedno.

Ponavadi je sicer bolš, da žrtev vztraja pri prijavah, ki jih šola ne more kar ignorirat :)

lp
Death before dishonor!

Mustang2142 ::

Fight fire with fire.

poweroff ::

Hja, pri nas je bilo tako. Tisti, ki so bili najbolj glasni, nasilni in največji frajerji so sedaj večinoma bolj bogi. Eden je na vozičku na stopnji 5-letnega otroka, ker je imel prometno nesrečo (vozil je kolega, pijana sta bila oba, na poti jima je bil pa zid). Eden je dilal drogo in končal zapohan. In tako naprej po spisku.

Večinoma v življenju niso dosegli kaj dosti, npr. niso končali srednje šole, so trenutno na socialni, ločeni, zapiti ali pa vse hkrati.

Ene par pa se jih je zresnilo, ampak praviloma je to manjšina.

Vprašam se, a) kakšne težave so imeli oni, da so jih reševali z nasiljem in b) bi jim kaj pomagalo, če bi jih ob pravem času kdo spravil v red?
sudo poweroff

Venomus ::

para! je izjavil:

Če te redno pretepajo potem boš ali zamenjal šolo, bodo oni zamenjali šolo, boš pobral kol in jih namlatil nazaj ter imel mir za vedno.


Ponavadi se več bullyjev spravi na enega, manjšega otroka. Kako jim bo sam pokazal, da je šef in da se njega ne tepe?

Univerzalne rešitve za to še niso našli, da bi za vedno nehali težit. Vsa ta tožarnjenja učiteljem delujejo kratkotrajno.

para! ::

Matthai
Eden je dilal drogo in končal zapohan.

To ma negativen prizvok (prvi del), ker je v nasprotju z enim smešnim zakonom. Sicer gre zgolj za klasično trgovino. Tvoj sošolec se je odločil postati trgovec z blagom, ki si ga ljudje neznansko želijo. Če ga to blago ni potunkalo, je morda še zdaj uspešen :)

Vprašam se, a) kakšne težave so imeli oni, da so jih reševali z nasiljem

Meni se to zdijo hormonske težave, ampak je zgolj uneducated guess.

b) bi jim kaj pomagalo, če bi jih ob pravem času kdo spravil v red?

Če bi jih dejansko spravil v red, bi verjetno pomagalo, ja :)

Venomus
Ponavadi se več bullyjev spravi na enega, manjšega otroka. Kako jim bo sam pokazal, da je šef in da se njega ne tepe?

S kolom. Če jim že res hoče pokazat.
Death before dishonor!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: para! ()

Truga ::

Venomus je izjavil:

para! je izjavil:

Če te redno pretepajo potem boš ali zamenjal šolo, bodo oni zamenjali šolo, boš pobral kol in jih namlatil nazaj ter imel mir za vedno.


Ponavadi se več bullyjev spravi na enega, manjšega otroka. Kako jim bo sam pokazal, da je šef in da se njega ne tepe?

Virginia Tech massacre @ Wikipedia

Tkole, ne.

Utk ::

Tepejo te lahko zaradi na tri načine:
- upravičeno, ker si kreten: nehaš se obnašat kot kreten.
- en posameznik, ker mu nisi všeč: enkrat ga mahneš nazaj pred vsemi in bo mir.
- skupina bulijev, ker nimajo bolj pametnega dela: se jim pač izogibaš (ali vsaj ne jezikaš) in počakaš da končajo zapiti, v zaporu in/ali na vozičku.

para! ::

- upravičeno, ker si kreten: nehaš se obnašat kot kreten.

Rly? :)
Death before dishonor!

vorantz ::

Utk je izjavil:

- skupina bulijev, ker nimajo bolj pametnega dela: se jim pač izogibaš (ali vsaj ne jezikaš) in počakaš da končajo zapiti, v zaporu in/ali na vozičku.


oz da končajo z metkom v čelu pri tvojih nogah >:D

poweroff ::

para! je izjavil:

To ma negativen prizvok (prvi del), ker je v nasprotju z enim smešnim zakonom. Sicer gre zgolj za klasično trgovino. Tvoj sošolec se je odločil postati trgovec z blagom, ki si ga ljudje neznansko želijo. Če ga to blago ni potunkalo, je morda še zdaj uspešen

prodajanje droge mladostnikom ni neko hvalevredno dejanje.

para! je izjavil:

Vprašam se, a) kakšne težave so imeli oni, da so jih reševali z nasiljem

Meni se to zdijo hormonske težave, ampak je zgolj uneducated guess.

To smo jih imeli itak vsi. Raziskave sicer kažejo, da so nasilneži praviloma iz neurejenih družin.
sudo poweroff

JesusChrist ::

Klin se s klinom zbija. Na žalost.
remember, the clock is ticking. run like no tomorrow.

_IKE_ ::

jype je izjavil:

V mojem primeru so ostali predvsem gledali.



v tvojem primeru vemo zakaj so te pretepal .....zaradi tvojega odnosa od ostalih in ne obratno


da bi tole lažje če slučajno razumeš , "izpolnil" si kriterije za prvo točko..

Utk je izjavil:

Tepejo te lahko zaradi na tri načine:
- upravičeno, ker si kreten: nehaš se obnašat kot kreten.
- en posameznik, ker mu nisi všeč: enkrat ga mahneš nazaj pred vsemi in bo mir.
- skupina bulijev, ker nimajo bolj pametnega dela: se jim pač izogibaš (ali vsaj ne jezikaš) in počakaš da končajo zapiti, v zaporu in/ali na vozičku.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: _IKE_ ()

para! ::

v tvojem primeru vemo zakaj so te pretepal .....zaradi tvojega odnosa od ostalih in ne obratno....

S takim odnosom kot ga ma jype na tem forumu, bi bolj spadal pod bulije kot pa žrtve.
Death before dishonor!

blackbfm ::

Saj ima dosti folka kakšne take izkušnje, jeba je ko se spravi skupina nate in ne moreš nič. No imam kolega ki so mu dosti težili v osnovni, se mu je pa en dan sfrkalo in je šel po zračno puško in jih pred šolo začel streljat. Potem je bil mir.

Arto ::

- upravičeno, ker si kreten: nehaš se obnašat kot kreten.

A to je tko, kot so ženske posiljene, ker se preveč provokativno oblačijo?

jype ::

Mustang2142> Fight fire with fire.

I did. Enemu sem enkrat raztopil celo kocko citronke v šalco kakava. Od tistega dne naprej razumem, kaj pomeni beseda aerosol. Ni me mogu tolk pretepst, kot sem se jaz dobro počutil, ko se mu niti sanjalo ni, kaj se mu je zgodilo.

Pretepal se pa nisem, mi ni bilo treba - sem že vedel, da sem boljši od vseh ostalih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Phantomeye ::

tale dečko je postal simbol.




Arto je izjavil:

- upravičeno, ker si kreten: nehaš se obnašat kot kreten.

A to je tko, kot so ženske posiljene, ker se preveč provokativno oblačijo?



Glede tega argumenta, k ga majo nekateri:

Venomus ::

Truga je izjavil:

Venomus je izjavil:

para! je izjavil:

Če te redno pretepajo potem boš ali zamenjal šolo, bodo oni zamenjali šolo, boš pobral kol in jih namlatil nazaj ter imel mir za vedno.


Ponavadi se več bullyjev spravi na enega, manjšega otroka. Kako jim bo sam pokazal, da je šef in da se njega ne tepe?

Virginia Tech massacre @ Wikipedia

Tkole, ne.


Odlična ideja. Prepetači se spravijo na žrtev. Žrtev popeni in jih postreli in na koncu umre/si zaserje življenje/konča v zaporu zaradi njih. Odlična ideja. :)

Truga ::

JesusChrist je izjavil:

Klin se s klinom zbija. Na žalost.

To nikakor ni res. Pac prijavis vsako prasko ki ti jo povzroci sosolec namenoma. Ce je res bad (kar v OPovem primeru ocitno je bilo), lahko starsi komot prijavijo zadevo kar direkt miliciji, ko socialna ne nardi nic pametnga. Ko zacne policija hodit okol in sprasevat glede pretepenih otrok, se ponavad zadeve zelo nahitro spremenijo.

Venomus je izjavil:

Odlična ideja. Prepetači se spravijo na žrtev. Žrtev popeni in jih postreli in na koncu umre/si zaserje življenje/konča v zaporu zaradi njih. Odlična ideja. :)

Mislim da je bil moj post precej ocitno sarkasticen. Zgleda ne dovolj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Truga ()

Utk ::

Arto je izjavil:

- upravičeno, ker si kreten: nehaš se obnašat kot kreten.

A to je tko, kot so ženske posiljene, ker se preveč provokativno oblačijo?

Posiljujejo odrasli, tepejo se pa otroci. Otroci bojo kdaj pa kdaj rešili kaj s pestmi, če jim to zelo skrbno preprečuješ, boš naredil pa več škode kot koristi. Kaj je narobe, če enkrat malo faše otrok, ki stalno nekaj pika? A ni bolje, da dobi enkrat na gobec kot otrok, kot da ga odraslega kdo ustreli pijanega v kaki gostilni, ker ni držal jezika za zobmi?
In obratno, če te kdo tepe brez veze, ga vsekaš nazaj, ga bo tudi izučilo. Dokler si otrok.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

Venomus ::

Truga je izjavil:

Venomus je izjavil:

Odlična ideja. Prepetači se spravijo na žrtev. Žrtev popeni in jih postreli in na koncu umre/si zaserje življenje/konča v zaporu zaradi njih. Odlična ideja. :)

Mislim da je bil moj post precej ocitno sarkasticen. Zgleda ne dovolj.


Na sarkazem sem odgovoril s sarkazmom, očitno ne dovolj :))

Truga ::

A, ok.

kuglvinkl ::

A se je somebody123 že zjasnu, zakaj je odprl temo?

Gladi ::

Venomus je izjavil:


Odlična ideja. Prepetači se spravijo na žrtev. Žrtev popeni in jih postreli in na koncu umre/si zaserje življenje/konča v zaporu zaradi njih. Odlična ideja. :)

Pri nas se zadeve rešijo tako da starši na koncu prepišejo otroke, kar ni niti rešitev in sama škoda na otroka je že zdavnej narejena. Na nekaterih srednjih šolah in gimnazijah rešujejo zadeve s strogim pravilnikom, pa še to ne preprečiju psihičnega nasilja in na koncu vse skupaj izpade bolj kot ne jalovo delo šole.

Moj point je, da se ne čudim zakaj ni še več podobnih primerov po svetu in pri nas. Ker na koncu se pa razni buliji delajo največje budale in nedolžne osebe, precej ironično.

Manu ::

poweroff je izjavil:

Hja, pri nas je bilo tako. Tisti, ki so bili najbolj glasni, nasilni in največji frajerji so sedaj večinoma bolj bogi. Eden je na vozičku na stopnji 5-letnega otroka, ker je imel prometno nesrečo (vozil je kolega, pijana sta bila oba, na poti jima je bil pa zid). Eden je dilal drogo in končal zapohan. In tako naprej po spisku.

Večinoma v življenju niso dosegli kaj dosti, npr. niso končali srednje šole, so trenutno na socialni, ločeni, zapiti ali pa vse hkrati.

Ene par pa se jih je zresnilo, ampak praviloma je to manjšina.


Zanimivo. To me spomni na življenjske zakone in stare modrosti, ki so jih poznali.


Bedak, ki užali mirnega človeka
čistih misli in čistega srca,
bo kmalu sam izkusil enako zlo -
vrne se mu kot pesek, vržen v nebo.


Pa še:

Kajti na tem svetu se sovraštvo
s sovraštvom nikoli ne umiri,
ampak le z ljubeznijo -
to je stara resnica.


Življenje ima svoje zakone proti katerim ne moreš nič razen, če se strezniš in popraviš situacijo.
Sredi spečih in nepazljivih je modrec buden in pazljiv -
po poti gre kot hiter konj, ki je prehitel šibko kljuse.

menjalnik ::

Tudi sam sem bil žrtev, tip me je kar naprej odrival s klopi, me boksal v ramo, vlekel za torbo, skratka izživljal se je nad mano:8)Hodil sem k ravnateljici, socialni delavki in razredniku in vsi so mi rekli "zmenite se sami" uglavnem tip starejši od mene, ker je padel 2 razreda, skratka kasneje sem postal totalno nepriljubljen, sedaj v srednji šoli je vse drugače, dvignil sem si samozavest, spoznal sem tipa ki mi je OGROMNO pomagal pri tem8-) Ravno včeraj sem tudi v trgovini srečal tega tipa, gledal sem stran on pa me je poklical po priimku in rekel ""a bo?"" rekel sem mu nazaj ""ja"" ko ga vidim si iskreno povedano želim njega "mahniti na gobec" tolko, da bo moral do zdravnika, pa nisem nasilen človek, sem bolj dobrovoljček:)

Skratka sranje je bilo v osnovni šoli, sedaj se tudi z "biušimi" sošolci ne vidimo pogosto oz. nimam stikov če koga vidim pozdravim, če sem dobre volje drugače grem mimo se ne sekiram. . .
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Brutalni napadi na dijake v Novem mestu (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19523390 (4576) Horas
»

Otroka na rit. Kje je meja? (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Loža
596107349 (92551) mailer
»

Fail našega šolskega sistema (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
11726747 (23209) kitaj

učitelj me je brcnil v trebuh (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Šola
16122899 (20079) kuglvinkl

Več podobnih tem