» »

Moj sošolec pretepen, učiteljica se norčuje iz njega pred razredom

Moj sošolec pretepen, učiteljica se norčuje iz njega pred razredom

1
2
»

JesusChrist ::

Truga je izjavil:

JesusChrist je izjavil:

Klin se s klinom zbija. Na žalost.

To nikakor ni res. Pac prijavis vsako prasko ki ti jo povzroci sosolec namenoma. Ce je res bad (kar v OPovem primeru ocitno je bilo), lahko starsi komot prijavijo zadevo kar direkt miliciji, ko socialna ne nardi nic pametnga. Ko zacne policija hodit okol in sprasevat glede pretepenih otrok, se ponavad zadeve zelo nahitro spremenijo.


Na žalost poznam primer kjer je moglo "spokat" da je bil mir. Niti policija ni zalegla. To sem mislil za take primere (glede na to da je OP omenil da ni nobeno pritoževanje pomagalo)
remember, the clock is ticking. run like no tomorrow.

Latinski ::

Jaz sem imel dve profesorice, ena je bila tik pred upokojitvijo, druga je bila zelo prijazna. Seveda, da (napačen izraz) stara me sploh ni marala,ker sem se druga pisal, nova profesorica je gledala drugače na stvari samo, da starejša profesorica ji ni dala prav. Mati je bila samohranilka, nanjo je pritiskala še socialna za delo, da so mi konec šolskega leta zapisali usodo.
Nimaš kaj, življenje gre naprej in tisto kaj bi lahko že zdavnaj imel, se moram zdaj zdravje kvariti zaradi drugih. Jaz upam za tega fanta, da nima kakšnih posledic.
ASUS http://uk.asus.com/Notebooks/Gaming_Powerhouse/G73SW/

Blinder ::

mogoče je ta bulli všeč učiteljci. tistega tepenga pa ima na piki, ker nima spoštovanja zanj, ker se ne uspe branit.
p**** imajo več spoštovanja do tebe če jih tepeš kot pa če jih ubogaš ko kuža
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Grey ::

Naj ga mali počaka kdaj na samem, brez očividcev in ga malo prestraši (rinse, wash, repeat še za ostale). Naj spusti svojega bes kontrolirano ven. Od takrat naprej bo imel mir pred njim (verjetno tudi pred ekipo, če je to kak alfa), mogoče celo postaneta prijatelja. Ven morajo prit realne emocije, da drug drugega "začutita".

jype ::

Ne tega delat, nasilje je nevarno. Se potem zgodi, da je kdo ob oko ali še kaj resnejšega.

Grey ::

jype je izjavil:

Ne tega delat, nasilje je nevarno. Se potem zgodi, da je kdo ob oko ali še kaj resnejšega.

Kaj, naj gre potem foter fotra na gobec mahnt? Take stvari naj rešujejo otroci med seboj, ker se tako tudi gradi karakter. Če se ne bo sedaj navadil postaviti zase, potem težko, da se bo sploh kdaj navadil.

jype ::

Grey> Kaj, naj gre potem foter fotra na gobec mahnt?

Ne. Če osebje šole ne ukrepa, se incident posname in vloži tožbo.

amigo_no1 ::

In nato se 15 let ne zgodi nič.

jype ::

Nič hudega, po 15 letih bo mulc z obrestmi vred imel že dovolj za bajto.

Grey ::

jype je izjavil:

Grey> Kaj, naj gre potem foter fotra na gobec mahnt?

Ne. Če osebje šole ne ukrepa, se incident posname in vloži tožbo.

Policije in sodišč ne bi vmešaval, ker tako zagreniš življenje in svojemu otroku in bullyu. Prvič tvoj otrok se ne navadi postaviti zase - to da odvetnik vskoči vmes je tako kot, če bi šel starš na pogovor z učiteljico zaradi cveka zato, da bo drugič bolj popustljiva ali kaj podobnega (translated: lest v rit), ker je tvoj mali "ubošček". Bully pa bo markiran za celo življenje že od malih nog kot razbojnik, ker bo moral po vzgojnih domovih itd. Bolje, da ga nekdo nasuje, pretrese in ga postavi na svoje mesto ter s tem ohrani čisto kartoteko, pa še mogoče bo zato postal boljši človek. Fora je v tem, da je zbadanje igra psihe. Takšen otrok ima ali težave ali pa nastopa pred sovrstniki. Če mu tarča pokaže, da ga ni strah spopasti se z njim, lahko pridobi njegovo spoštovanje in se zadeva obrne. Če je to nastopač seveda. Če pa je to bully, ki izvira iz psihološkega stališča je zelo verjetno, da bi bully rad pritegnil pozornost tarče, ker je verjetno sam, ali pa ima kakšne ostale psihološke probleme. Probleme je vedno potrebno reševati na 4 oči in iskreno. Če to pomeni s pestmi in potem opravičevanje drug drugemu, tudi prav. Ampak nakopičeno emocionalno energijo je potrebno sprostit med obema osebama in samo med njima ter odkrit vzrok. Fajt, solze, smeh, pogovor -> real life in ne skrivanje za odvetniki ter policijo.

amigo_no1 ::

jype je izjavil:

Nič hudega, po 15 letih bo mulc z obrestmi vred imel že dovolj za bajto.

Potem primer zastara.

Mipe ::

Tudi mene so nadlegovali. Sem pač bil štirioki piflarček. Ko pa sem se postavil zase (beri: nabutal orjaka), so mi dali mir.

Ni treba, da obvladaš karate. Ni treba, da si močan. Ni treba, da zmagaš.

Samo postaviti se je treba zase. Pokazati odločnost. Močno voljo.

Bolj od nasilnežev pa se mi gnusijo ljudje, ki so priča nasilju, pa vsemu navkljub ne naredijo ničesar. Očividci, ki samo prodajajo zijala in vijejo z rokami, češ a ne bo kdorokoli pomagal nemočni žrtvi, sami pa niti mignejo ne z mezincem. Hinavci.

Velikokrat sem jo skupil, ker sem ukrepal, kot je bilo prav, pa čeprav nisem imel šans. Vendar je to bolje kot živeti s slabo vestjo in jo mnogo kasneje, ko je že vse minilo, opravičevati na spletu za krinko anonimnosti.

Hinavščina boli bolj kot udarci in žaljivke.

vorantz ::

Mipe je izjavil:

olj od nasilnežev pa se mi gnusijo ljudje, ki so priča nasilju, pa vsemu navkljub ne naredijo ničesar. Očividci, ki samo prodajajo zijala in vijejo z rokami, češ a ne bo kdorokoli pomagal nemočni žrtvi, sami pa niti mignejo ne z mezincem. Hinavci.


Pozabljaš eno stvar...tle govorimo o otrocih/zelo mladih ljudeh
v teh letih je peer pressure zelo močna stvar

če je tebi uspelo it nad to good for you
za marsikoga je težko

jype ::

amigo_no1> Potem primer zastara.

Primer ne zastara, dokler ga ne pustiš zastarati.

Grey> to da odvetnik vskoči vmes je tako kot, če bi šel starš na pogovor z učiteljico zaradi cveka zato, da bo drugič bolj popustljiva ali kaj podobnega

Ne, to ne drži. Pri fizičnem nasilju je _neodgovorno_ zahtevati od otroka, da se brani s fizičnim nasiljem, ker lahko drugega otroka resno poškoduje.

Mipe> Samo postaviti se je treba zase. Pokazati odločnost. Močno voljo.

Ja, to je meni uspelo. Nikogar nisem poškodoval, samo potrudil sem se, kolikor se je dalo, da sem pobral vse nagrade in so vsi nasilneži zelo dobro vedeli, da ne morejo tekmovati z mano na praktično nobenem področju - potem sem jim pa pomagal, ko jim šolska snov ni šla.

Koncepta hvaležnosti mnogi niso poznali, zato so me še naprej pretepali, ampak jaz sem imel moral high ground in sem se eventuelno tudi naučil gledati naprej, na čas, ko bo trpljenja konec.

Potem sem videl http://www.youtube.com/watch?v=4a4MR8oI_B8 in vedel, da se tako počutijo tudi vsi ostali, ki jih vrstniki iz poljubnega razloga marginalizirajo in od takrat naprej se zavzemam za to, da se take reči sistemsko preprečuje.

SplitCookie ::


Ni treba, da obvladaš karate. Ni treba, da si močan. Ni treba, da zmagaš.


Zagrabiš folk za jajca ali pa jih udariš v podobne mehke predele, večkrat.
Po potrebi ga porineš v radiator ali podoben oster objekt, kljuka etc.
Preverjeno delujoče.

Ko se zvija na tleh ga lahko dokončaš s stolom, mizo, etc.

Ko je ves plav ne more iti jokat nobenemu ker tako samo pokaže da je navaden pussy. Ker mu starši nudijo kvečjemu enak tretma tudi pri njih ne bo našel zadoščanja in varnosti.

Tipi ponavadi nastopajo v skupinah kjer si drug drugemu dajejo podporo. Pri teh nalomiš enega, pa se bodo ostali spokali stran. Ponavadi je tako da en mali stalno izziva, eden je v ozadju, en je pa tisti ki se rad tepe.
Izzivače lahko mirno ignoriraš, pozive da se zmenite zunaj pravtako, da boš jutri mrtev etc.

Taki imbecili napadajo izključno zato ker so bili prvi tam, nimajo nobenih posebnih sposobnosti ali moči. Če nisi ravno švohcena figura in se ukvarjaš s športom si vsaj ekvivalent njim do te mere, da jih ustrezno poškoduješ, da ponovno ne bodo šli napadati.


Potem sem videl .... in vedel, da se tako počutijo tudi vsi ostali, ki jih vrstniki iz poljubnega razloga marginalizirajo in od takrat naprej se zavzemam za to, da se take reči sistemsko preprečuje.

Bullshit

It does not get better ker je svet takih idiotov poln.

Dokler se ne postaviš sam zase bodo vsi pometali s tabo.

In nič se ne bo spremenilo na boljše samo po sebi, brez da bi kdorkoli ukrepal

Zgodovina sprememb…

jype ::

SplitCookie> It does not get better ker je svet takih idiotov poln.

It does. Jaz sem obkrožen s samimi prijetnimi in intelektualno izjemno sposobnimi ljudmi.

SplitCookie> In nič se ne bo spremenilo na boljše brez da bi kdorkoli ukrepal

Zato je treba ukrepat pravilno. La haine attire la haine.

Phantomeye ::

Mipe je izjavil:

Tudi mene so nadlegovali. Sem pač bil štirioki piflarček. Ko pa sem se postavil zase (beri: nabutal orjaka), so mi dali mir.

Ni treba, da obvladaš karate. Ni treba, da si močan. Ni treba, da zmagaš.

Samo postaviti se je treba zase. Pokazati odločnost. Močno voljo.

Bolj od nasilnežev pa se mi gnusijo ljudje, ki so priča nasilju, pa vsemu navkljub ne naredijo ničesar. Očividci, ki samo prodajajo zijala in vijejo z rokami, češ a ne bo kdorokoli pomagal nemočni žrtvi, sami pa niti mignejo ne z mezincem. Hinavci.

Velikokrat sem jo skupil, ker sem ukrepal, kot je bilo prav, pa čeprav nisem imel šans. Vendar je to bolje kot živeti s slabo vestjo in jo mnogo kasneje, ko je že vse minilo, opravičevati na spletu za krinko anonimnosti.

Hinavščina boli bolj kot udarci in žaljivke.


Sej, ko v cloveku klikne v glavi, je dejansko sposoben z golimi rokami ubit (dobesedno) cloveka, ki je lahko mnogo večji in močnejši.

Vsak clovek ima v glavi demona, zver ali karkoli želiš. In odvisno je od človeka koliko varoval je postavljenih okoli te zveri.

Zgodovina sprememb…

Siddh ::

jas tudi, ko sem bil v osnovni šoli so me nekje tam do petega, šestega razreda zajebavali, potema pa sem se enkrat fajn razpi*dil in kar fajn premikastil dva, tretjega in najbolj glasnega pa pribil ob zid, da je zgubil sapo (note; dva sta bila precej večja od mene, tretji pa nekaj istega) dobil sem vpis v dnevnik in mir do konca osnovne
in ziher nebote pogruntali kateri so zdaj moji najbolši kolegi :D


SplitCookie ::


It does. Jaz sem obkrožen s samimi prijetnimi in intelektualno izjemno sposobnimi ljudmi.


Natanko takrat ko si šel stran od take družbe. Ni se zgodilo samo od sebe, da bodo bully-i rekli: Danes smo pa tega že dovolj tepli

Zato je treba ukrepat pravilno.

Ne pravilno. Nemudoma

La haine attire la haine.

Ne štekaš da proti bullijem ni nobenega sovraštva in nobenega maščevanja. Najbolje je da se jih pritisne čimprej, da ne misliš potem cele dneve kako se jim boš maščeval
Če pa hočeš furati neko be-friends psihologijo katero futrajo do kraja oprani psihologi - stisniti roko tistemu ki te tepe, da ga še nadgradiš s tem da mu cel sistem nič ne more - go ahead: Prejemaj tudi udarce


Sej, ko v cloveku klikne v glavi, je dejansko sposoben z golimi rokami ubit (dobesedno) cloveka, ki je lahko mnogo večji in močnejši.

Edino pravilno

Vsak clovek ima v glavi demona, zver ali karkoli želiš. In odvisno je od človeka koliko varoval je postavljenih okoli te zveri.

Mehanizem samoobrambe. Ima ga še maček če ga stisneš v kot. Bajna doza adrenalina in ostalih pain-suppresantov v kri in terminiranje procesov občutkov in empatije

Zgodovina sprememb…

korenje3 ::

Jaz sem bil v podobni situaciji kot tvoj sošolec. Po izbruhu yugo vojne so se ljudje začeli spravljati name od 4. do 8. razreza OŠ. Ko so me enkrat močno pretepli in ko je to učiteljica videla, je oba povabila ven iz učilnice in rekla: dajta si roko in si oprostita. mislim wtf. V glavnem težko je bilo če si se pisal na -ić.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

SplitCookie ::

Vsi taki ukrepi samo še bolj ponižujejo žrtev.

Bully mora leteti po štengah ob prvi možni priliki.

Dokler sami na izkusijo bolečine in strahu ne bo nobenega efekta s pogovori in podobnimi "bio", sonaravnimi in trajnostnimi rešitvami

Zgodovina sprememb…

jype ::

SplitCookie> Dokler sami na izkusijo bolečine in strahu ne bo nobenega efekta s pogovori in podobnimi "bio", sonaravnimi in trajnostnimi rešitvami

Neumnost. V svojem okolju so ves čas deležni nasilja. Samo to poznajo, zato se tudi tako obnašajo. Smiliti se nam morajo, ker so največji reveži, ne pa da nad njimi nasilje zganjamo še mi.

SplitCookie ::

Njim se na žalost ne smilimo.

In ker poznajo samo nasilje je edin način da dobijo pravilno informacijo o tem kaj drugi doživljajo z uporabo njihovega "jezika".

korenje3 ::

Pri meni se je učni uspeh močno poznal. leta 1991, ko sem iz pravdobrega padel na zadostno v 5,6,7 razredu OŠ. Vse to je posledica nasilja v šoli.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

jype ::

SplitCookie> Njim se na žalost ne smilimo.

Slaboumnežem se pač ne moreš smilit, saj niso sposobni tako kompleksnih mentalnih procesov, dokler jih ne rehabilitiraš.

SplitCookie ::

In zato se z njimi sporazumeš na najbolj preprost in primitiven način, da realizirajo svoje početje preko bolečine

jype ::

SplitCookie> In zato se z njimi sporazumeš na najbolj preprost in primitiven način, da realizirajo svoje početje preko bolečine

Hočeš reči, da si poiščejo drugo tarčo? Če to smatraš za rešitev, potem razumem, od kod sloves "balkanskih rešitev".

SplitCookie ::

Raje vidiš da tepejo tebe ?

Poleg tega drugo tarčo že imajo, in tretjo in četrto. Nisi edini nad katerim se sproščajo

Malajlo ::

Kaj pa vem... Sem bil med tamejhnimi v šoli in posledično priročen za izživljanja. Večinoma sem se s svojim dolgim gobcem rešil bedakov. Ampak nekako je pa še vedno naneslo, da je moral vsake toliko nekdo, za kako glavo ali dve večji, domov z ranjenim ponosom (leta treninga juda so me naučila potrpežljivosti in (grobe) obrambe, če je bilo potrebno). Več ko je bilo gledalcev, bolj sem se delal nebogljenega in nič krivega, da nek bedak po kolenih za mano leze, jaz ga pa komaj da za mezinec držim...
Nikoli pa nisem stran pogledal, če so katerega od vrstnikov (kaj šele koga manj priljubljenega!) v neprijetne položaje spravljali. Če se mi kaj ni zdelo prav, tudi neizbežne batine niso bile razlog, da ne bi petelinil (o, pa predvsem strgane in raztegnjene cote... doma sem vedno obrazložil situacijo pri fuzbalu). Da naj se spravi na sebi enake. Pa takoj potem nase pokazal, pa je bilo malce smeha, potem pa dolgcajt in smo šli vsak svojo pot. Ok, pa mogoče je kdo po tleh letel, ampak potem sem bil takoj v nizkem štartu, če bo treba laufat :)) Klinc, sej OZN tud s puškami red dela.

Mipe ::

Ne rečejo zaman, da Bog pomaga tistim, ki si sami pomagajo. Človek mora najprej ukrepati sam, preklopiti stikalo pri sebi, ne pa se kar naprej zanašati na druge.

jype ::

SplitCookie> Raje vidiš da tepejo tebe ?

Seveda.

SplitCookie> Poleg tega drugo tarčo že imajo, in tretjo in četrto. Nisi edini nad katerim se sproščajo

V mojem primeru sem bil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

SplitCookie ::

Bog pomaga tistim, ki si sami pomagajo


Nič ne pomaga
Gleda in se reži na vse pretege

jype je izjavil:

SplitCookie> Raje vidiš da tepejo tebe ?

Seveda.

SplitCookie> Poleg tega drugo tarčo že imajo, in tretjo in četrto. Nisi edini nad katerim se sproščajo

V mojem primeru sem bil.


Martyr fetiš

Zgodovina sprememb…

Mipe ::

Tako se samo reče, SplitCookie. Ljudska modrost, ki izvira iz izkušenj, nabranih skozi številne generacije. Pomeni, da so tisti, ki si znajo sami pomagati iz zagate, uspešnejši.

SplitCookie ::

Potem se pa raje pove tako.

"Najbolj si pomagaš izključno sam"

Vse ostalo je religijsko podtikanje služnosti in hvaležnosti nezaslužnemu

Zgodovina sprememb…

jype ::

SplitCookie> Martyr fetiš

Morda. Vsekakor imam zdaj tršo kožo in bistveno večjo samozavest kot bi jo imel, če se ne bi upiral skušnjavi in bi dejasnko koga prebutal.

jest10 ::

Zato pa je dosti takih, ki se ne uprejo, kasneje na tabletkah in rednih sestankih s psihjatrom:|

jype ::

jest10> Zato pa je dosti takih, ki se ne uprejo, kasneje na tabletkah in rednih sestankih s psihjatrom:|

Precej manj kot tistih, ki se uprejo - in tudi teh je manj kot tistih, ki se izživljajo nad drugimi.

ABX ::

Tako je, you have to fight back. Niti ni važno če ti uspe, ampak če vidijo da se bojo s tabo preveč matrali te eventualno pustijo pri miru.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Gandalfar ::

Glede da je tale tema samo pozivanje k nasilju, zaklepam.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Brutalni napadi na dijake v Novem mestu (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19523519 (4705) Horas
»

Otroka na rit. Kje je meja? (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Loža
596107598 (92800) mailer
»

Fail našega šolskega sistema (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
11726849 (23311) kitaj

učitelj me je brcnil v trebuh (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Šola
16122935 (20115) kuglvinkl

Več podobnih tem