» »

je kdo tle kej odvetnika?

je kdo tle kej odvetnika?

Klemenn ::

torej...ata vozi cisterno..adr itd..pa grem velikooookrat z njemu 8tak sem dubu comp (podpis) in adsl)...pa me zanima..če ve slučajno kdo..kolk je kazen..ker se vozim z njim..ker sem mladoleten..nimam papirjev itd...če kdo slučajno ve..tak mal offtopic :\

sketch ::

Jebediah, daj prosim vsaj postavi vprašanje.

ker... nekak... ISDN... jasn... čist... an'. kaj čš reč... men... ne.

lp
s.
Adapt and overcome.

R0K ::

KA?!

Nevem no. Sploh kot prvo, ne štekam kaj bi rad povedal, kot drugo pač če probam štekat, očitno sprašuješ če se lohk zram njega furaš..zakaj se nebi? 12 si str, da lohk sediš spredej u tovornjaku, edino če fotr nima prepovedi, da je med šihtom še kdo v njegovem tovornjaku..itak pa..kdo ti bo težil zarad tega? :\

Pa nevem..nimaš papirjev? madona..ka so te švercal iz albanije al kako? itak maš papirje..čene nebi mel potnega lista..

brb.

flipflop ::

Ne da se mi brati, imaš pa TUKAJ KLIKNI,zakone o cestnem prometu (i think).

Klemenn ::

ok
Fora je v tem, da se jaz po predpisih ne smem voziti skupaj z očetom. Ker vozi kurilno olje, nevarno snov, in je potrebno za to imeti posebne papirja (adr). zato sprašujem če je tle kdo kaki odvetnik , kej podobnega..da mi mal pove. zanima me pa predvsem KAZEN ki jo lahk dobim zarad tega..no ne jzst..oče :\

borchi ::

???????????!!!!!!!!!!!111 a je to skrita kamera???
l'jga

SkIDiver ::

Jebediah. Seveda. Si mladoleten in nimaš ustrezne kvalifikacije za spremstvo na vozilu, ki prevaža ne ravno nevarno snov ampak recimo okolju škodljivo. Kazen? Kaj pa vem. Naj ti oče pove kaka je kazen če pelje 10km/h ali pa 20km/h več kot je dovoljeno. Sploh pri takem prevozu. Mislm pa da bi dobil sodnika za prekrške. Oče namreč ne ti.

Sicer pa če jz kej vem morata biti na takem vozilu vedno 2. Voznik in sovoznik. Polnoletna oba.

Poleg tega so kazni za tovornakarje svinsko drage. Se ni hudu za špilat. Na cestenm odseku Bič na Dolenjskem kjer gradijo avtocesto so že skor vsi k furajo tovornake tam pokasiral po 80k kazni, ker se niso ravnal po zakonih, ki veljajo na gradbiščih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: SkIDiver ()

Klemenn ::

glih dva ne vem če glih OBVEZNO morta bit...je to nekak omejeno s tem polj..da lahk sm 10h vozjo al neki tazga..sicer moj fotr včasih dela ob 5ih pa do 00.00 ampak so polcaji zaenkrat razumljivi...:\

mahi ::

pishuka no. Bi blo zelo lepo ce bi se nekateri osebki VSAJ tipkat znali mal bolj po slovensko (torej bolj razumljivo) ne pa kr neke ... in razne druge znakce dajat v besedilu, pa spuscat crke in podobnu) Komu se pa da to pol brat. OK, da malu poves v narecju je ok, ma ne tko kot jebediah ko se je trudil uprasanje postavit :((((( AJEJ AJEJ, ta mladina, se prow bojim na komu svet stoji :)))

SkIDiver ::

Jebediah. Ti nisi normalen. Ko sem jaz delal izpit za tvornak si lahko vozu največ 8 ur. V teh 8 urah si mogu met en 30 minutni odmor ali dva 15. Pred tem si moral spat 8 ur v mirovanju (spanje v premikajočem se vozilu je nedovoljeno). Izjemamo si lahko vozu 9 ur pa moral met 3x po 15 minut odmor in pred tem 10 ur spanja v mirovanju (spanje v premikajočem se vozilu je nedovoljeno).

Poznam šoferje ki so jih dobil policaji 5 minut čez 8 ur ko so imeli enkratni 30 minutni počitek (to pomeni, da si odpikal z 9 urno vožnjo) in so dobil 120k kazni plus tega pa še firma dobi kazen da te glava peče.

Zato nikar govor kolk so policaji prizanesljivi. Ker če so oni bom pa jz tvojga fotra prjavu. Tak tovornakar k je vozu brez počitka me je že enkrat skor stal glave, ko sem ga prehiteval, ko me je na ravnem odseku hitre ceste začel zrivat iz ceste, ko je začel lest v levo(zaspal med vožnjo). Da ne bi imel tako močno trobo mi ne bi ostalo drugega kot da bi zapeljal z ceste in se razpičkal v nasipu zemlje ali pa končal pod prikolico šleperja. Na srečo ga je troba zbrihtala v pravem trenutku, da je odvil nazaj. Da ne bom govoril o vinjenih voznikih. V sredo bi en kmalu zbil žensko nasprot vaše bajte, ko je hodila po levi strani vozišča po tistem parkirišču peljal smo se pa v smeri centra. V zadnjem trenutku je odvil, da je ni zbil. Poleg tega je še 2x letel čelno in odvil v zadnjem trenutku.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: SkIDiver ()

MadMicka ::

Pomoje je Jebediah s prvim postom hotu povedat, da mu je fotr nabavu adsl, zdej mora pa on v zameno njemu pri furah pomagat :D

Glede teh kazni pa, sej šoferji jih itak poznajo, nej fotr mal vpraša svoje kolege...

Če bi pa raj bil za compom, pa nočeš na fure hodt, ga pa enkrat na skrivaj prijav policiji >:D


p.s., borchi LOL

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MadMicka ()

3L33T ::

Skratka, ne smeš se furat z njemu!

Sam nek ime zanima, upam da nisem preveč zoprn... Jebediah... zakva tko čudn pišeš... s temi tremi pikcami... pa take...fore... ane, to je men mal blazno čudn za brt... ne vem, kr neki čudno je vse skupi... ampak sem preprišan da maš pač svoje razloge da tko pišeš...

Peace...
Danes živimo za jutri, ker jutri ne bomo živeli za danes!

SkIDiver ::

sk8er v 1. razredu mu je umrla učitlca za slovenski jezik. Se dogaja.

Klemenn ::

da lahk sm 10h vozjo al neki tazga
nisem siguren bil..hvala za pojasnilo

ma ne vem jzst pač tak pišem..namest vejic pa pik delam jzst pikice...sej ni tak hudo? sm te pikce vzemte za piko al pa vejco :)

ski|diver :

no sej je res..ampak je težko zaspat pri poklicu kot ga ma moj foter..ker praktično sedi v tovornjaku le 3-5 min..no sej vem ..ampak vseen no:\

tx-z ::

pejt na polcijo, pa vpraš če si lah zravn fotra v tovornjaku pa je >:D
tx-z


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ali blendate nasproti vozečim? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20449583 (44429) kalko
»

Avto, ki ne more iti prehitro

Oddelek: Loža
472904 (1643) SkIDiver
»

Policaj me je presenetu z milo kaznijo! (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
839124 (7527) Popeye
»

Je bil že kdo na celjskem sejmu?, neki me zanima

Oddelek: Loža
281681 (1201) Tomi
»

izpit za motor

Oddelek: Loža
193364 (3176) Klemenn

Več podobnih tem