» »

Pritožbe

Pritožbe

Temo vidijo: vsi
««
5 / 71
»»

BigWhale ::

Gregor P je izjavil:

Prvič moj komentar ni bil enovrstičen, neprimeren, ali sploh bil izražen zoper koga osebno (razen če je moderator sam počutil osebno nagovorjenega, na kar pa nimam vpliva in tega preprosto ne morem vedeti); drugič pa je kolo del prometa vsaj v Republiki Sloveniji, če ne v večini sveta, ki lahko razvije tudi visoko hitrost, katero pravzaprav želi iniciativa omejevati.


V zacetnem sporocilu gre za omejevanje hitrosti vozilom na motorni pogon, debat in prepiranj o kolesarjih je v oddelku ze polno in en kup sporocil pred tvojim je bil precej jasen indic, da se tudi v tej temi ne bo debatiralo o kolesarjih, na nekem vsaj priblizno berljivem nivoju.

Poleg tega imamo za probleme kolesarjev ze obstojece teme.

amigo_no1 je izjavil:

V mojem brisanem sporočilu ni niti besede o čemerkoli zgoraj omenjenem, pisal sem le to, da se cone 30 širijo brez vsakega pametnega razloga:
https://slo-tech.com/forum/t547384/p383...


Tvoje sporocilo je krsilo prvi clen pravil:

Prepovedano je spodbujati k narodni, rasni, verski, spolni ali drugi neenakopravnosti, k nasilju in vojni ter izzivati ali razpihovati narodno, rasno, versko, spolno ali drugo sovraštvo, razdor ali nestrpnost.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BigWhale ()

Vajenc ::

Nov šerif BW ni kos svojemu delu. Očitno ne mara koles in potem briše poste, ki so on topic.

BW> Poleg tega imamo za probleme kolesarjev ze obstojece teme.

Pa se ti zavedaš, da so kolesa tudi del prometa, sploh v conah kjer naj bi bila omejitev 30km/h?
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vajenc ()

NeMeTko ::

BigWhale je izjavil:

Gregor P je izjavil:

Prvič moj komentar ni bil enovrstičen, neprimeren, ali sploh bil izražen zoper koga osebno (razen če je moderator sam počutil osebno nagovorjenega, na kar pa nimam vpliva in tega preprosto ne morem vedeti); drugič pa je kolo del prometa vsaj v Republiki Sloveniji, če ne v večini sveta, ki lahko razvije tudi visoko hitrost, katero pravzaprav želi iniciativa omejevati.


V zacetnem sporocilu gre za omejevanje hitrosti vozilom na motorni pogon, debat in prepiranj o kolesarjih je v oddelku ze polno in en kup sporocil pred tvojim je bil precej jasen indic, da se tudi v tej temi ne bo debatiralo o kolesarjih, na nekem vsaj priblizno berljivem nivoju.

Poleg tega imamo za probleme kolesarjev ze obstojece teme.

amigo_no1 je izjavil:

V mojem brisanem sporočilu ni niti besede o čemerkoli zgoraj omenjenem, pisal sem le to, da se cone 30 širijo brez vsakega pametnega razloga:
https://slo-tech.com/forum/t547384/p383...


Tvoje sporocilo je krsilo prvi clen pravil:

Prepovedano je spodbujati k narodni, rasni, verski, spolni ali drugi neenakopravnosti, k nasilju in vojni ter izzivati ali razpihovati narodno, rasno, versko, spolno ali drugo sovraštvo, razdor ali nestrpnost.


Sama tema že v osnovi spodbuja k narodni, rasni, verski, spolni ali drugi neenakopravnosti, k nasilju in vojni ter izzivati ali razpihovati narodno, rasno, versko, spolno ali drugo sovraštvo, razdor ali nestrpnost. Zakaj potem niste izbrisali celotne teme?

Če moderator nima tistega potrebnega kančka pameti in soli v glavi, da bi razumel odgovore, ki niso bili v nobenem oziru žaljivi, potem ne vem, kaj tak moderator tu počne.

Na izbris povsem legitimnih in argumentiranih odgovorov v temi sem se ostro odzval z zahtevo, da se mi takoj ukine account in izbriše VSE moje prispevke v VSEH temah, ker so popolnoma enako žaljivi, kot ti v temi o omejitvi na 30km.

Argumentacijo izbrisa (med drugim) z osebnimi napadi, smatram za osebneo žalitev s strani moderatorja, zaradi česa tudi moj burni odziv.

Ker vidim, da mi niste izbrisali accounta, zahtevo ponavljam.

Od zahteve za izbris odstopim edino v primeru, da se moderator BigWhale javno opraviči VSEM, ki jim je v tej temi prenagljeno in nepremišljeno izbrisal poste in se tako pristransko postavil na stran iniciatorja teme.


Če moderator ni sposoben priznati napake in se opravičiti, kakor se zahteva od uporabnikov, potem tak forum ni prostor, kjer bi želel z drugimi deliti svojih mnenj, pogledov in znanja.

BigWhale ::

Vajenc je izjavil:

Nov šerif BW ni kos svojemu delu. Očitno ne mara koles in potem briše poste, ki so on topic.

BW> Poleg tega imamo za probleme kolesarjev ze obstojece teme.

Pa se ti zavedaš, da so kolesa tudi del prometa, sploh v conah kjer naj bi bila omejitev 30km/h?


Konkretno tvoje sporocilo se je nanasalo na eno ze prej izbrisano sporocilo, zato sem ga izbrisal. Do kolesarjev in avtomobilistov sem pa popolnoma agnosticen. Kakor tudi, do vseh ostalih udelezencev v debati.

Mavrik ::

NeMeTko je izjavil:

Ker vidim, da mi niste izbrisali accounta, zahtevo ponavljam.

Od zahteve za izbris odstopim edino v primeru, da se moderator BigWhale javno opraviči VSEM, ki jim je v tej temi prenagljeno in nepremišljeno izbrisal poste in se tako pristransko postavil na stran iniciatorja teme.


Če moderator ni sposoben priznati napake in se opravičiti, kakor se zahteva od uporabnikov, potem tak forum ni prostor, kjer bi želel z drugimi deliti svojih mnenj, pogledov in znanja.


Odločitev BigWhala je bila popolnoma pravilna - v temi kjer se pogovarja o omejitvi za avtomobile trolanje s kolesi nima kaj iskati.

Daj pojdi malo na zrak no pa mi nehite jokati ko veste da ste pisali poste samo zato da ste podjabavali jypeta.
The truth is rarely pure and never simple.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()

BigWhale ::

NeMeTko je izjavil:

Sama tema že v osnovi spodbuja k narodni, rasni, verski, spolni ali drugi neenakopravnosti, k nasilju in vojni ter izzivati ali razpihovati narodno, rasno, versko, spolno ali drugo sovraštvo, razdor ali nestrpnost. Zakaj potem niste izbrisali celotne teme?


Ce si v prvem sporocilu res opazil kaj taksnega, bi prosil za citat in bom na podlagi pritozbe ustrezno ukrepal in pobrisal temo, ce bo to potrebno.

NeMeTko je izjavil:

Če moderator ni sposoben priznati napake in se opravičiti, kakor se zahteva od uporabnikov, potem tak forum ni prostor, kjer bi želel z drugimi deliti svojih mnenj, pogledov in znanja.


Povsem dopustna je moznost, da je v veliki mnozici sporocil, prislo do kaksnega neupravicenega izbrisa, vendar moram za presojo o tem imeti povezavo na konkretno sporocilo in utemeljitev zakaj je bil izbris neupravicen.

O vseh ostalih zahtevah pa ne presojam in odlocam jaz, ce so bile podane v sami temi, potem sem jih pobrisal ze zaradi tega, ker ne sodijo v tisto temo.

NeMeTko ::

Mavrik je izjavil:

Daj pojdi malo na zrak no pa mi nehite jokati ko veste da ste pisali poste samo zato da ste podjabavali jypeta.

Tudi ta odgovor smatram za osebno žaljitev in ne kaže nikakršnega spoštovanja do uporabnika foruma.

Zavedajte se, da nismo vsi neki hormonsko krmiljeni najstniki, ki jim lahko takšne odgovore servirate.

Na zahtevi za izbris vztrajam!

Ostale otročje kazni z nekimi nazivi pa si zataknite nekam, če sami nimate zase ustreznih kriterijev obnašanja do uporabnikov!

Ziga Dolhar ::

NeMeTko je izjavil:

Mavrik je izjavil:

Daj pojdi malo na zrak no pa mi nehite jokati ko veste da ste pisali poste samo zato da ste podjabavali jypeta.

Tudi ta odgovor smatram za osebno žaljitev in ne kaže nikakršnega spoštovanja do uporabnika foruma.

Zavedajte se, da nismo vsi neki hormonsko krmiljeni najstniki, ki jim lahko takšne odgovore servirate.

Na zahtevi za izbris vztrajam!

Ostale otročje kazni z nekimi nazivi pa si zataknite nekam, če sami nimate zase ustreznih kriterijev obnašanja do uporabnikov!


10. člen Pravil reši tvojo zagato.
https://dolhar.si/

Gregor P ::

Ali "odgovor na pritožbo je dokončen" pomeni tudi, da je treba izbrisati komentar na ta odgovor kot se je zgodilo tu, ali zgolj da moderatorju ni potrebno več odgovarjati?:8)

Vsekakor pa soglašam z mnenjem večine komentatorjev, da je tema zrela za zaklep (sploh če se v njej ne sme komentirati o prometu in omejevanju hitrosti vseh vozil, ki so del prometa) ker vnaša zgolj načrtno nestrpnost in diskriminacijo udeležencev prometa na naš forumski prostor:8)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

amigo_no1 ::

BigWhale je izjavil:

Gregor P je izjavil:

Prvič moj komentar ni bil enovrstičen, neprimeren, ali sploh bil izražen zoper koga osebno (razen če je moderator sam počutil osebno nagovorjenega, na kar pa nimam vpliva in tega preprosto ne morem vedeti); drugič pa je kolo del prometa vsaj v Republiki Sloveniji, če ne v večini sveta, ki lahko razvije tudi visoko hitrost, katero pravzaprav želi iniciativa omejevati.


V zacetnem sporocilu gre za omejevanje hitrosti vozilom na motorni pogon, debat in prepiranj o kolesarjih je v oddelku ze polno in en kup sporocil pred tvojim je bil precej jasen indic, da se tudi v tej temi ne bo debatiralo o kolesarjih, na nekem vsaj priblizno berljivem nivoju.

Poleg tega imamo za probleme kolesarjev ze obstojece teme.

amigo_no1 je izjavil:

V mojem brisanem sporočilu ni niti besede o čemerkoli zgoraj omenjenem, pisal sem le to, da se cone 30 širijo brez vsakega pametnega razloga:
https://slo-tech.com/forum/t547384/p383...


Tvoje sporocilo je krsilo prvi clen pravil:

Prepovedano je spodbujati k narodni, rasni, verski, spolni ali drugi neenakopravnosti, k nasilju in vojni ter izzivati ali razpihovati narodno, rasno, versko, spolno ali drugo sovraštvo, razdor ali nestrpnost.

Not gut.

Sedaj mi pa prosim citiraj, kje spodbujam s razdoru, sovraštvu ali nestrpnosti, da si brisal:
Cone 30 se širijo po Slo mestih kot gobe po dežju, občinski redarji/policaji, ki merijo in pišejo položnice pa tudi.
Kje je fora stati policajem ob 23-ti ob OŠ (cona 30 itak) in se iti inkasanstvo ?
Nigga pls.


ps:
Matako namesto "Nigga pls" uporablja "črnec, prosim" in mu nič ne brišeš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

Lion29 ::

sele sedaj sem opazil.... v debati o TV serijah mi je modra riba zbrisal komentar:

lol, na 90210 full pretiravajo s product placementom :D


bre razlage ali razloga... cemu?
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

bluefish ::

Poglej prispevek za tem brisanim.

Gandalfar ::

IgorGrozni: po ponovnem pregledu ugotavljam, da je "politična agitacija" morda res neprimerna opredelitev razloga izbrisa. A prispevek ne glede na navedeno ne dosega minimuma argumentirane debate. Iz enakega razlgoa je bil brisan tudi prvi prispevek. Zgolj odstranitev "Puer Aeternus. Cmizdravec." prispevka ne naredi argumentiranega.

Zgodovina sprememb…

IgorGrozni ::

Če se prav spomnim sem ga označil za nesposobnega in neodločnega ...

Če to ni argumentirano z realnostjo v kateri živimo in tako očitno, kot je očitno voda mokra.... but I digress.
Hvala za odgovor in keep up the good work.

Lp.Igor

Massacra ::

V temi "V pričakovanju svete trojice... tiste iz EU" sem Mr.B-ju na njegov post, objavljen danes ob 15:35:22, odgovoril v treh postih (ki so bili izbrisani - VSI TRIJE)! Najprej bi prosil za odgovor, zakaj so bili moji trije posti izbrisani (njegov pa ne).
Izbrisal jih je bluefish!

No, ko sem nato poslal post ob 20:34 in še enkrat povprašal Mr.Bja, naj argumentirano odgovori oz. razloži, kaj je mislil v svojem postu (ob 15:35:22), je bil moj post spet izbrisan.
Post je izbrisal Gandalfar!
Prosim še za razlago tega izbrisa?

Obenem pa sprašujem, zakaj omenjeni post Mr.Bja ni bil izbrisan (ako so bili izbrisani moji odgovori na njegov post). V svojem postu namreč ne razloži ničesar (ampak res ničesar konkretnega v zvezi s tematiko), ampak v glavnem njegov post bazira na neki osebni nedefinirani (in nepodkrepljeni) razlagi, obenem pa me okarakterizira kot morebitnega nacista (oziroma pristaša)!

Bom citiral ta del njegovega posta: "Ampak friendbreez in podobni bodo tako kot v Grčiji marširali v nacističnih uniformah s sredicem proti kakšni Merkovi in podobnim zunanjim sovražnikomki..."

Gandalfar ::

Vase sporocilo je bilo izbrisano, ker ste v njemu zalili druge clane foruma. Napisite zadevo kulturno in na nivoju pa bo ostalo.

Zgodovina sprememb…

Massacra ::

Pa dobro Gandi, bi ti meni razložil, v čem je bil izbrisani post žaljiv? Ker če tega nisi sposiben razložiti, potem moj post lepo v celoti vrni v temo!

Gandalfar ::

Ton celotnega sporocila je zaljiv do sogovornikov in ne odsteva konstruktivne debate.

oemdzi ::

Torej zakaj ne morem več pisati v lastni temi? https://slo-tech.com/forum/t547745/kone...

Kar sem nazadnje napisal ni nic posebnega in je se vidno, novih postov pa ne morem pisat... Naj se tisti, ki ga ocitno nekaj resno zajebava malo izjasni kaj ga pac muci ...
*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*

Ziga Dolhar ::

oemdzi je izjavil:

Torej zakaj ne morem več pisati v lastni temi? https://slo-tech.com/forum/t547745/kone...

Kar sem nazadnje napisal ni nic posebnega in je se vidno, novih postov pa ne morem pisat... Naj se tisti, ki ga ocitno nekaj resno zajebava malo izjasni kaj ga pac muci ...


Odgovarjal sem na tvoj zadnji prispevek v tej temi, ter v zapis nalimal eno sliko (screenshot teme) s shrani.si. Očitno sem s tem uspešno pohekal Primoževo skripto, ki se sesuje pri prikazu :-/.

Torej - stvar je bug. Bo Primož moral pogledati. Ne gre za kakšen moderatorski ukrep.
https://dolhar.si/

todman74 ::

V to temo https://slo-tech.com/novice/t548594#crta nam nekaterim, kateri ne maramo firme Apple, oziroma njihove "politike"(ter njihovih oboževalcev), očitno ni dovoljeno pisati. Gospod moderator Gandalfar briše vse drugače misleče.

Sem mislil, da je dvoličnost na forumu plod domišljije PNG, potem pa na lastni koži spoznaš, da imajo prav.
Saj ne, da bi bil moj prispevek ne vem kako pomemben, ampak gre se za princip!!

Gandalfar ::

Kot sem ze obrazil - ad hominem napadi niso argumentirana debata.

todman74 ::

Gandalfar je izjavil:

Kot sem ze obrazil - ad hominem napadi niso argumentirana debata.


A če bi mu pa napisal, da je kreten ali idiot, bi pa bila argumentirana debata? Recimo to sem dobil jaz "servirano" v eni debati pred dvema mesecoma....ampak, ker ni bila tema o Applu, se ni noben moderator počutil "užaljenega", posledično ni nič ukrepal....

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: todman74 ()

Gandalfar ::

V tem primeru imas temu namenjeno sosednjo temo in prijazno opozoris moderatorja.

Zgodovina sprememb…

todman74 ::

Gandalfar je izjavil:

V tem primeru imas temu namenjeno sosednjo temo in prijazno opozoris moderatorja.


Sem ga opozoril še v isti temi, pa ni nobeden nič ukrepal, pa sem skoraj prepričan, da je kdo od moderatorjev to opazil....namreč tema ni bila ne prekratka ne predolga....je bilo vsak dan po nekaj odgovorov in to se je vleklo več kot en teden. Ti pa si mi brisal že po parih minutah ( in to samo zato, ker sem napisal besedo "fanboy").

Zaradi takšnih "stvari" dobivamo uporabniki slab občutek, da je nekaterim dovoljeno vse, drugim pa skoraj nič. Ali pa se med sabo zmenite, kdo briše preveč, drugi pa občutno premalo.

Ziga Dolhar ::

Moderatorji ne gledamo/spremljamo vseh tem.
https://dolhar.si/

marvin42 ::

zakaj v temo o "zabavni pirotehniki" Uporabljate zabavno pirotehniko? ne morem postati linka z videom o nevarnosti petard? ker je to offtopic? potem pa še napišem zakaj ni in imam spet zbrisano? fakof. En pa napiše "ne uporabljam" in je post ni da ni... a če napišem "ne uporabljam, ker...." in pritisnem zraven link, bo tudi zbrisano?
Mostly Harmless

Gandalfar ::

Moraliziranje je offtopic v tisti temi.

marvin42 ::

Gandalfar je izjavil:

Moraliziranje je offtopic v tisti temi.


Serješ ga, na debelo. Čisto VSAK tak topic bi moral obvezno vsebovati en tak disclaimer o nevarnosti takega početja. Zakonodaja je na tem področju popolnoma zaspala, ni treba zdaj tega še ti podpirati.
Mostly Harmless

einstein :P ::

zaklenitev moje zadnje teme (bluefish)

ne vem, kaj naj rečem, spet si se poslabšal...
STAY OUT OF MY TERRITORY!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: KoMar- ()

bluefish ::

A bejž no.

einstein :P ::

Zbisana tema brez vsakršnega razloga by Gandalfar: [izbrisana tema]

Zakaj že?
STAY OUT OF MY TERRITORY!

Mavrik ::

Pravila: Persona non grata pomeni nezaželenega uporabnika. Ta naziv za uporabnika pomeni tudi, da nima pravice do pritožbe zoper sankcije, ki se mu izrečejo in izvedejo, nadaljnih sankcij se mu tudi ne obrazloži.

Nezaželen si. Shoo s spemanjem.
The truth is rarely pure and never simple.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()

einstein :P ::

Mavrik je izjavil:

Pravila: Persona non grata pomeni nezaželenega uporabnika. Ta naziv za uporabnika pomeni tudi, da nima pravice do pritožbe zoper sankcije, ki se mu izrečejo in izvedejo, nadaljnih sankcij se mu tudi ne obrazloži.

Nezaželen si. Shoo s spemanjem.



A ne da res? Zakaj pa ni kar gandalf odgovoril? Najbrž je tebe nafehtal, da namesto njega odgovoriš... :))
STAY OUT OF MY TERRITORY!

Gandalfar ::

Mavrik je izjavil:

Pravila: Persona non grata pomeni nezaželenega uporabnika. Ta naziv za uporabnika pomeni tudi, da nima pravice do pritožbe zoper sankcije, ki se mu izrečejo in izvedejo, nadaljnih sankcij se mu tudi ne obrazloži.

Nezaželen si. Shoo s spemanjem.

Win8NonGrata ::

Gandalfar tole persono rudis si lahko veš kam utakneš :))

Mislim resno ?!? Čist zares ??? Nevem kaj je s teboj narobe, ampak tvoje moderatorske odločitve so naravnost brez repa in glave. Povej mečeš čigumi v ekran in brišeš poste ali imaš kak bolj random sistem ?

Za naziv si se igral papir/kamen/škarje ?!? Mislim če pokritiziram tvoje sposobnosti v za to namenjeni temi sem avtomatično persona rudis ? Res ? Dej vsaj poskušaj obrazložit svoje nesmisle, ker se verjetno že četrt slotecha sprašuje če si na kakšnih drogah ...

Zgodovina sprememb…

Mavrik ::

Uporabnik Win8NonGrata, če bi se vi potrudili celo karkoli prebrati - recimo pravila ali dejstvo, da sem vam naziv zaradi kršenja pravil dal jaz, vam ne bi bilo treba zapravljati svojega časa s pisanjem v to temo, niti ne bi imeli naziva.
The truth is rarely pure and never simple.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()

Win8NonGrata ::

Mavrik je izjavil:

Uporabnik Win8NonGrata, če bi se vi potrudili celo karkoli prebrati - recimo pravila ali dejstvo, da sem vam naziv zaradi kršenja pravil dal jaz, vam ne bi bilo treba zapravljati svojega časa s pisanjem v to temo, niti ne bi imeli naziva.

Nisem bil jaz tisti, ki je odprl temo. Imel sem argumentirane pritožbe z screenshotom. Tudi slike so spadale v temo, saj se bila tema o Gandalfarju, če ne želi imet svojih slik javno objavljenih, pa naj pazi na podatke, ne pa da jih lepi vsepovsod. Nikjer ne vidim kršitve, ki je primerna za persona rudis naziv.

Saj ni skrivnost da imam še en account, vendar verjami, da tam nimam nobenega naziva, pa sem član že več kot 6-7 let ...

Sicer se ti opravičujem, če sem pretiraval, ampak Gandalfarju ne mislim nobenih opravičil pisat, ker za tistem kar sem napisal stojim 100% in tisto ni niti 10% vsega kar bi si želel napisati pa se mi zdi škoda časa, ker se vse itak briše. Zanimivo, da o drugih moderatorjih ni novih tem, razen on je glavna zvezda že nekaj mesecev. S čim vas drži v šapah ? Ker večina adminov se mi zdi kul, nekaj je zateženih a ponavadi z razlogom, a Gandalfar briše poste/teme kot kura brez glave ...

Zgodovina sprememb…

Massacra ::

Opravičujem se osebi nevone, ker sem v temi "Predsedniške volitve 2012" kršil pravila po 2. členu pravil Slo-Tech foruma! (mislim, da je to povzročilo dodelitev oznake Persona non grata; če pa je kaj drugega, pa lepo prosim, da mi moderatorji pojasnijo). Je pa minilo že več kot mesec dni od takrat, a jaz nove teme še vedno ne morem odpreti!

mailer ::

gzibret brez razloga briše komentarje. Pravzaprav sem povzel del članka in se v "smešku" čudil, kako je to v današnjih časih sploh mogoče. Če stvar ni v kontekstu brišite še članek, očitno je napisan nepravilno.

Zgodovina sprememb…

Gandalfar ::

> Zavoljo preglednosti in hitrejšega ukrepanja v pritožbah, prosimo uporabite povezavo na prispevek.

mtosev ::

Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

korenje3 ::

Imam pritožbo na neutemeljeno brisanje posta:

https://slo-tech.com/forum/t498146/p386...
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Gandalfar ::

Kot PNG se ne mores pritozit.

einstein :P ::

Dobro, vem da se ne morem pritožit ampak kje je razlog, da ste mi zaklenili sodelovanje v tej temi?

Majhna močna svetilka
STAY OUT OF MY TERRITORY!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: KoMar- ()

AlienRR ::

https://slo-tech.com/forum/t550716/kone...

Ne poznam dejanske situacije, vendar v zgoraj linkani temi osebek Dolan_Duck23 več kot očitno provocira. Zakaj tak uporabnik še ni dobil (začasnega) BANa?

EDIT:
Medtem ko sem pisal ta post je bila tema že moderirana. Še vedno pa stojim za zgorja napisanim.
You can override the laws of thermodynamics with sufficient sudo access.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AlienRR ()

Mavrik ::

Ne poznam dejanske situacije, vendar v zgoraj linkani temi osebek Dolan_Duck23 več kot očitno provocira. Zakaj tak uporabnik še ni dobil (začasnega) BANa?


Fix'd :)
The truth is rarely pure and never simple.

AlienRR ::

Thanks :)
You can override the laws of thermodynamics with sufficient sudo access.

Rok Woot ::

https://slo-tech.com/forum/t317420/p387...


Direktno me žali, prosim za naziv, ali opravičilo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rok Woot ()

b00mer ::

Zivjo

Zanima me zakaj ste mi izbrisali temo, kjer prosim za nasvet o nakupu nove miske ?
Pa ne mi zdej, da bi moral vprasati v drugi temi, ker se vsak tedn odpirajo nove teme nakup gaming racunalnika/miske itd..

Hvala lp
««
5 / 71
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Prijavljanje napak (strani: 1 2 3 470 71 72 73 )

Oddelek: Slo-Tech
3649489041 (3088) mtosev

Pravila

Oddelek: Slo-Tech
92161 (1727) BigWhale

Več podobnih tem