» »

ugasnjen računalnik ->svetijo lučke na kišti in cdromu

ugasnjen računalnik ->svetijo lučke na kišti in cdromu

Phantomeye ::

Zdravo!

Danes sem servisiral en računalnik (pac instalacija xp-jev in ostalo), potem sem pa zacel z instalacijo all-in-one printerja, k je obstala (ni zamrznilo), kot da bi cakala na nekaj. Zadevo sem na silo prekinil (takisto cleanup proces, ki je sledil...) od takrat naprej na mašini sveti zelena in rdeča ledica ter ledica na cd-romu...


kaj bi bilo lahko narobe? oz. kako bi to lahko rešil (lucke in printer)

Phantomeye ::

Phantomeye je izjavil:

Zdravo!

Danes sem servisiral en računalnik (pac instalacija xp-jev in ostalo), potem sem pa zacel z instalacijo all-in-one printerja, k je obstala (ni zamrznilo), kot da bi cakala na nekaj. Zadevo sem na silo prekinil (takisto cleanup proces, ki je sledil...) od takrat naprej na mašini sveti zelena in rdeča ledica ter ledica na cd-romu...


kaj bi bilo lahko narobe? oz. kako bi to lahko rešil (lucke in printer)



dejansko nihce ne zna pomagat?

Mavrik ::

Premalo informacij si podal. Čarobne steklene krogle smo pozabili v drugih hlačah.
The truth is rarely pure and never simple.

solatko ::

Nesi na servis, pa bojo poiskal rešitev.:|
Delo krepa človeka

Phantomeye ::

Mavrik je izjavil:

Premalo informacij si podal. Čarobne steklene krogle smo pozabili v drugih hlačah.


Dal sem informacije, ki jih imam. Na ugasnjenem računalniku svetita zelena in rdeča lučka ter lučka na cd-romu. To je vse, kar imam.

Kaj naj pa še rečem, da se je v prostoru pol ure prej odprla črna luknja in da sumim, da se računalnik napaja z energijo, ki prihaja iz nje.

Zgodovina sprememb…

solatko ::

Phantomeye - Verjetno bi bilo dobro dati osnovne podatke o računalniku - MB, CPU, RAM-i, priključene enote....., starost sistema...., če nisi vešč v servisiranju, pač ne veš, kaj je potrebno za poiskati rešitev. Zato sem ti napisal, da zadevo nesi na servis.
Delo krepa človeka

amigo_no1 ::

Dal sem informacije, ki jih imam. Na ugasnjenem računalniku svetita zelena in rdeča lučka ter lučka na cd-romu. To je vse, kar imam

Standby ugasnjen ali komplet off ?

Je na "front panel" na MB vse pravilno priklopljeno ?

Bi rekel da problem ni zaradi tiskalnika, temveč naključno sovpada.

Phantomeye ::

amigo_no1 je izjavil:

Dal sem informacije, ki jih imam. Na ugasnjenem računalniku svetita zelena in rdeča lučka ter lučka na cd-romu. To je vse, kar imam

Standby ugasnjen ali komplet off ?

Je na "front panel" na MB vse pravilno priklopljeno ?

Bi rekel da problem ni zaradi tiskalnika, temveč naključno sovpada.


Complete off. še če ga iz štroma vn dam, pa nazaj, se lučke prižgejo. možno je, da se je kaj staknilo, ko sem kišto premikal. bom odprl pa preveril.

Phantomeye ::

našel napako. cisto banalna.

na racunalnik je priklopljen USB hub, ki ima na voljo tudi dodatno napajanje. in je ta hub 'napajal' racunalnik preku usb-ja O.o


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Moteče LED lučke na napravah

Oddelek: Loža
193686 (2931) Malajlo
»

Računalnik se ne prižge

Oddelek: Pomoč in nasveti
4317289 (13412) G_mAn
»

Dobesedno cudni stvari ???

Oddelek: Strojna oprema
282485 (1351) *ziga*
»

Povezava modem-računalnik

Oddelek: Omrežja in internet
102324 (2200) 'FireSTORM'
»

Optična miška gori tudi, koje računalnik ugasnjen!

Oddelek: Strojna oprema
372120 (1487) mlakar

Več podobnih tem