» »

Abit NF7 problem z programi za zvok?

Abit NF7 problem z programi za zvok?

Arzen ::

Imam Plato Abit NF7 ter ko naložim driverje za glasbeno (na plati) se zraven še naložijo programi ki spadajo zraven nato jih nikakor ne morem pognati iz control panela vedno mi napiše da ne more zaznati nvidia audio gonilnikov ter naj jih naložim ponovno in poskusim znova to tudi storim venadar ne dela. ;( ;( ;( ;( ;(

Imam Windows XP Pro.

Hvala!

LP:8)

Zoidberg ::

Naloži SP1 za windowse pa še najnovejše driverje za nForce nabor potegn dol pomoje so 2.0 zasedejo pa 35mb

Link do driverjev

LP Zoidberg
Just keep on trying, keep on flying. I will be the light.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Zoidberg ()

Arzen ::

Čeprav sem jih že imel naložene sem jih še enkrat vendar je zdaj ikona izginila kje je oz kako lahko te programe ki so priloženi sploh uporabljam (sp1 in ostale udate imam naložene) ali je to problem v XP-jih? Kaj imaš ti XP 2000 ali kaj drugega?

Na pomoč!!!!!!!;( ;( ;(

Zoidberg ::

Jaz imam Abit NF7-S in meni od začetka zvok dela brez problema imam naložene WinXP Pro in SP1 in nobenega hotupdate-a in seveda Nforce gonilnike najnovejše iz njihove strani. Ta problem se mi zdi zelo čuden. Naj še kdo drug pove svoje mnenje.

LP Zoidberg
Just keep on trying, keep on flying. I will be the light.

Arzen ::

Saj meni zvok dela nedela pa mi programi ki sodijo zraven audio kartici.

Arzen ::

Pa kaj tebi dela da lahko v control penelu klikneš na ikonco od nvidie za audio ne za vga in stem uporabiš programe ki jih opisuje v knjig na starni A-4?

Zoidberg ::

Aja tebi ne dela NVIDIA nForce ™ Nadzorna Plošča. No meni dela in lahko spreminjam iz stero v sorround in to. Hmm to se mi sedaj zdi še bol čudno. Nevem kako bi ti lahko pomagal.

LP Zoidberg
Just keep on trying, keep on flying. I will be the light.

Lemmon ::

>:D Enak problem imam tudi jaz z NF7, imam windows XP, SP1, vse popravke, Nvidia driverje 2.03, do kontrolne plošče pa nikakor ne morem.

Matjaž

Wox ::

To je znan problem vseh nForce2 plošč, ki imajo namesto čipa MCP-T vgrajen manj zmogljiv čip MCP (Abit NF7, Epox 8RDA, LEADTEK WinFast K7NCR18D).
Napaka je na strani Nvidie, ki v gonilnikih tega ni predvidela. Zakaj ne je verjetno znano samo njim. Upati je, da bodo z naslednjimi revizijami gonilnikov zadevo popravili.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Novi "predelani" gonjači za nForce 2 chipset. (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
614943 (3258) JIM22
»

Katero nForce2 plato (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Kaj kupiti
47930336 (16931) Jaffa
»

Nforce Control Panel na NF7 rev 1.0 ne dela

Oddelek: Programska oprema
81101 (943) jurer
»

Nvidia Nforce 3.13 drivers !!! (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
845617 (4305) BlackHole
»

Nekompatibilnost nForce & GeForce gonilnikov?

Oddelek: Pomoč in nasveti
131284 (1010) njok

Več podobnih tem