» »

Zvok kamere Android 2.3.6. ne gre izkolpit???

Zvok kamere Android 2.3.6. ne gre izkolpit???

Robi :P ::

Pozdravljeni...
Imam telefon z Androidom 2.3.6. (LG Optimus L3)... Zanima me kako naj izklopim zvok kamere P.S. telefon ni rootan in tudi ne bo dokler je grancija... Zanima me ali lahko sploh rešim ta problem brez root-anja?
Probal sem že:
Tihi način fona
System volume na off
Menjava datotek camera.ogg z praznim audio file-om
Aplikacije kot so spy cam, slient camera ipd...
Audio manager...
Žal nič ne deluje... Prosim za nasvet...
LP

Robi :P ::

aja pa še to je v kameri sploh ni opcije za zvok razen za izbiro tona ob slikanju..

Pimii ::

žal rabiš root. obstaja mod na xda forumu, ki potrebuje root.

Robi :P ::

sej če bi ga root se da čist normalno izklopit sam pol ni garancije js bi rabo pa neki brez roota je to res nemogoče?

broken/link ::

tu je najprej nasvet za tvoj naslov teme: https://slo-tech.com/forum/t529611/p366...

glede tvojega problema pa: ponavadi se ne da izključit, costum romi so pa druga zgodba.

Pimii ::

zelo je odvisno od folka pri servisu. Sem že poslal na servis dva telefona z custom FW ki sta bla rootana, pa so enemu skinli garancijo, enega pa brez problema popravili. Če pa boš kdaj koli moral rootan telefon nesti na popravilo, pa ga prej flashaj z stock romom pa bo. Edina stvar kaj moraš prej naredit je, da se znebiš custom rom caunta, ki ti šteje rome ki si jih naložil gor. obstaja app od chainfire (xda) pubeca ki ti to zbriše pa še free je (če nimaš usb jig-a). tak da ne bo nihče ugotovil da si mel gor naloženi custom rom/root.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Pimii ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zakaj rootat?

Oddelek: Mobilne tehnologije
153710 (3218) exibo
»

[HTC One] S-OFF

Oddelek: Mobilne tehnologije
141497 (1269) Mavrik
»

Zakaj "root" telefona? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
11630769 (26047) CaqKa
»

Kako preveriti če je bil telefon rootan?

Oddelek: Mobilne tehnologije
375330 (4116) St235
»

Povezava na Anroid Market

Oddelek: Mobilne tehnologije
71127 (1049) NejcSSD

Več podobnih tem