» »

[HTC One] S-OFF

[HTC One] S-OFF

Kolarks ::

Sem zadovoljen lastnik mobilnika HTC-one in me zanima kaj je s-off je to mogoče root? Namreč znam unlockat bootloader in rootat telefon in vse samo nevem točno kaj je s-off.

Lep pozdrav
  • spremenil: Mavrik ()

hojnikb ::

security off. To pomen da ma popoln dostop do nand partricije.
#brezpodpisa

Kolarks ::

In kako to pridobiš?

hojnikb ::

zakaj rabiš to sploh..
#brezpodpisa

Mavrik ::

Kolarks je izjavil:

Sem zadovoljen lastnik mobilnika HTC-one in me zanima kaj je s-off je to mogoče root? Namreč znam unlockat bootloader in rootat telefon in vse samo nevem točno kaj je s-off.

Lep pozdrav


Ni to root. Če ne veš kaj to dela, ne rabiš.

Uporablja se za spreminjanje enih internih flash spremenljivk (ID modela, flagi na particiji), dostop do katerih ne rabiš za rootanje in inštaliranje drugih ROMov.
The truth is rarely pure and never simple.

Kolarks ::

Recimo če inštaliram CM11 potrebujem samo odklenjen in rootan telefon ? Aja kako pa je z boomsoundom pri custom romih ga ni npr. cm11?

Lp

mjolnir ::

Se mi zdi da ne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mjolnir ()

Mavrik ::

"Boomsoundom"?

Za inštalacijo CM11 rabiš SAMO odklenjen telefon. Roota ne rabiš.
The truth is rarely pure and never simple.

Kolarks ::

Seveda rabiš rootanega?? Boomsound to ima htc notri za speakerje. Kakšna pa je kvaliteta zvoka na cm11 npr. ?

mm46 ::

Za namestit custom rom rabiš odklenjen bootloader in custom recovery, kar ni enako root-u.
Boomsound je njihov marketinški izraz za spredaj postavljene stereo zvočnike, najbrž si mislil beats audio sw, ki ga v cm11 ni, je pa zvok vseeno še vedno odličen.
Največji minus CM11 in katerega koli aosp roma v primerjavi s htc sense je kamera app, ki ima manj nastavitev, nima zoe, nima burst shot, audio snema v mono iz samo enega mica...

Mavrik ::

Kolarks je izjavil:

Seveda rabiš rootanega?? Boomsound to ima htc notri za speakerje. Kakšna pa je kvaliteta zvoka na cm11 npr. ?


1.) Ne, ne rabiš.

2.) Verjetno misliš "Beats audio", ki ga CM11 nima. Ima ga pa uradni Google Edition ROM.

3.) Jaz med Beats on in off načini neke bistvene razlike razen malo basa nisem opazil.

4.) Kvaliteta kamere je ZELO opazno slabša.
The truth is rarely pure and never simple.

Kolarks ::

Menite da se splača dat custom rom na ali raje pustim stock?

Mavrik ::

Ne vemo kaj rabiš in kaj pričakuješ od tvojega telefona. Najprej se odloči kaj te moti in kaj bi rad mel.
The truth is rarely pure and never simple.

Kolarks ::

Moti me na splošno sense skratka ni mi všeč izgled. Prej sem imel samsung galaxy s3 in sem se navadil na touchwiz a vseeno sem potem nalagam gor različne rome.

Mavrik ::

Aha, no potem ti priporočam da najprej probaš ROM z Google Play Edition verzije telefona. Za razliko od CM-ja je prirejena za točno ta telefon in ima Beats Audio, je pa drugače to stock Android 4.4.

(Seveda zgubiš garancijo.)
The truth is rarely pure and never simple.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri android ROM vam je the best?

Oddelek: Mobilne tehnologije
131631 (1132) tomaz88
»

LG 4X - CM11 problem s senzorji

Oddelek: Mobilne tehnologije
131671 (1365) edxx
»

HTC-jevo lastništvo v Beats je končano

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
1211775 (5958) Nikec3
»

Kako preveriti če je bil telefon rootan?

Oddelek: Mobilne tehnologije
375339 (4125) St235
»

Android 2.3 prispel za HTC Desire (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
6016397 (14008) sgdjkdlsugi4

Več podobnih tem