» »

nov HTC telefon se ugaša

nov HTC telefon se ugaša

turist1 ::

nov telefon se vsake toliko ugasne... sem opazil da se je pričelo dogajati danes, ko omogočim prenos podatkov...
prej se mi ni nikoli ugašal.. (v zadnjem tednu sem dodal backup titanium, in se 2 aplikaciji, ki sem ji pravkar odstranil a se težava ponavlja..
kak nasvet, ne bi rad bil brez telefona sedaj in čakal na servis če je kakšna malenkost ?.. lahko kje preberem report kaj povzroča težave?? hvala..

Zeratul ^^ ::

Formatiraj :)
#yolo

damjan1980 ::

prvo si z guglom pomagaj, sigurno ima kdo podobne tezave in mogoce tudi resitev. verjetno je to napaka SW narave, ki bo odpravljena z naslednjim popravkom

turist1 ::

"popravkom"?, ki ga ne bom mogel dol potegnit, če mi takoj restarta ko se vklopi prenos podatkov... sem gledal na netu pa nobenih podobnih problemov nisem zasledil...

MIHAc27 ::

Kolk nov? Če je star 1 teden sam hitr nazaj nesi pa uveljavi stvarno napako. Bi ti morali takoj zamenjat za drugega.

KoMar- ::

Kaj je to "HTC telefon"?

turist1 ::

star 1mesec dni?htc one V... to sem opazil da se je zgodilo ob obisku hotmaila. ne vem če je povezano...(sem se logiral, no new mail :/ ).. pa šel ven... 5 min kasneje grem na "net" in mi restarta telefon... :/ od takrat dalje so težave...

KoMar- ::

Naredi factory reset ;)

turist1 ::

hvala komar,.. sem naredil, problem solved ;)
sem odlašal, ker zopet vso kofiguracijo nastimati je pa tudi zamudno,... a sedaj vsaj dela ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Google Nexus 5 (strani: 1 2 3 451 52 53 54 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
2674555880 (177911) zk_eu
»

Garancija in baterija. Lahko uveljavljam?

Oddelek: Mobilne tehnologije
226608 (2255) St235
»

Samsung Galaxy Note (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
375107405 (61141) camper66
»

HTC Desire HD (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
18530212 (18570) fishy12
»

Sony Xperia S in Sony Xperia Ion (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
12318585 (15081) jmlina5

Več podobnih tem