» »

UPS - hitra dostava My Ass

UPS - hitra dostava My Ass

«
1
2

antonof ::

Prepričan sem, da je že bil odprt en thread na temo katastrofe naših hitrih dostavljalcev pošte a ga zdaj v napadu besa ne najdem.

Moja izkušnja z UPS je katastrofalna. V treh poskusih mi ne morejo dostavit pošiljke, kljub temu, da imajo mojo telefonsko, moj naslov, ...vse.

Ker me ob dani uri ni bilo na naslovu, se pošiljka vrača na Brnik, kjer si jo lahko sam dvignem vsak dan do 17h.

Če mi pa kaj ni prav pa mi žal ne morejo pomagat. Centrala na Brniku nima kontakta s svojimi šoferji, ker so to samo podizvajalci, ki vsak dan zjutraj poberejo robo in jih lepo Kuri bolac za to, kdaj bo prejemnik pošiljko dobil.

Od zdaj vsem svojim partnerjem v tujini vnaprej sporočam, da kupim od njih samo pod pogojem, da ne pošljejo z UPS-om.

Moj nasvet je samo, da se teh šalabajzerjev izogibajte, kolikor je le mogoče.
Toliko! Ko se poleže bes pa še morda kaj dodam.

Machete ::

Jaz sem imel samo dobre izkušnje z njimi. Tudi - oz. vedno me ni in pustijo pošiljko lepo odmaknjeno od oči javnosti v bližini vhoda, ter napišejo listek, če lahko samo pokličem da je vse v redu.

St235 ::

Ko mi je nazadnje UPS dostavljal paket, je bil problem v tem , da smo ravno preurejali stanovanje in točno tisti dan ni delal zvonec. Pokličem na centralo in prosim, če me lahko pokličejo, ko bo prišel paket. Njihov ogov: Da mi žal ne mroejo pomagat, ker vozniki nimajo službenih telefonov z privatnih pa ne kličejo strank. Lahko pa grem stat pred blok ker bo dostava nekje me 10h in 14h...

LuGi ::

Ista neprijetna izkusnja dober nazaj mesec. Njihovi vozniki pač nimajo telefona poleg..tako mi je zatrdil njihov "helpdesk"

Khm pustijo paket v okolici? 8-O 8-O 8-O Še hujš!

antonof ::

Machete je izjavil:

Jaz sem imel samo dobre izkušnje z njimi. Tudi - oz. vedno me ni in pustijo pošiljko lepo odmaknjeno od oči javnosti v bližini vhoda, ter napišejo listek, če lahko samo pokličem da je vse v redu.


Fak, paket pustijo v okolici????
Super. Upam, da mi jutri ne pusti 1k+ eur računalnika kje za košem za smeti. Pa kaj so bolani ali kaj?

Machete ::

Men dokler je dostavljen varno, to bolj odgovarja, kot da jih lovim po sloveniji. Če paketa ne bi bilo in se ne bi vedelo kaj se je zgodilo z njim, pa je druga pesem.
Na podeželju pa verjemi, da mi puščajo poštarji in razne alt. dostavljalne pošte pakete dobesedno 1m od zelo prometne ceste in še vedno je počakal tam, tudi po več dni skupaj ;)
Očitno sreča...

Mal ste preveč paranoični in prestrašeni.
Kolikim od vas so že ukradli pošto procentualno na normalno prejeto in kolikokrat na teden dobiš 1k€ vreden paket (razen, da se s tem ne ukvarjaš poslovno..)? :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

mcgeek ::

Tudi jaz sem imel več zelo slabih izkušenj z njimi. Žal pri nekaterih spletnih trgovinah (npr. Amazon) ne moreš izbirati preko katerega kurirja/pošte ti pošljejo pošiljko.
Tako sedaj pri vseh spretnih trgovinah kjer kupujem, vedno lobiram, naj v Slovenijo ne pošiljajo preko UPS (seveda z vsemi razlogi zakaj ne).
Se je tudi že zgodilo (ko pač nisem imel možnosti izbire), da sem pošiljko iz principa zavrnil in dobil denar nazaj od prodajalca, ki mi jo je nato poslal na drug način.

bauci ::

Tudi ostali niso nič boljši. Meni je GLS "vozil pošiljko s seboj" 4 dni, ker se prvi dan ni dalo zmenit z njim kam naj pripelje pošiljko, čeprav je bilo ob naročilu napisano, da gre pošiljka na službeni naslov in ne na domači naslov. Višek pa je bila izjava kurirja/šoferja, da na službeni naslov pa že ne bo pripeljal, ker je bil tisti dan že tam za neko drugo pošiljko in da nazaj pa že ne bo vozil. Vsi so isto sr....

Daliborg ::

Ja tak je delovni urnik. Je pa tako da vse logistike služijo na podlagi podjetij in ne fizičnih oseb, in podjetjam dostavljajo dopoldan ker se blago mudi in je nujno. Zdaj pa ti meni povej a PBS kaj drugače naredi za fizično osebo?
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

Daliborg ::

antonof je izjavil:

Machete je izjavil:

Jaz sem imel samo dobre izkušnje z njimi. Tudi - oz. vedno me ni in pustijo pošiljko lepo odmaknjeno od oči javnosti v bližini vhoda, ter napišejo listek, če lahko samo pokličem da je vse v redu.


Fak, paket pustijo v okolici????
Super. Upam, da mi jutri ne pusti 1k+ eur računalnika kje za košem za smeti. Pa kaj so bolani ali kaj?


Zakaj ne???....glej oni morajo dobiti potrditev da si ti paket sprejel, če ti nisi podpisal svetujem sledeče : Vzami paket, jih pokliči da paketa nisi prejel, ter pošlji fakturo naročenega blaga. Jih bo izučilo. :)
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

čuhalev ::

LuGi je izjavil:

Ista neprijetna izkusnja dober nazaj mesec. Njihovi vozniki pač nimajo telefona poleg..tako mi je zatrdil njihov "helpdesk"


Zanimivo, mene so pred dostavo poklicali. 8-)

Ne pustijo kar tako pred vrati, ker se moraš podpisati.

#000000 ::

Ni mi jasno, kako lahko v 21 stoletju, firma ki se gre globalni kurirski servis, posluje brez službenih telefonov svojih najbolj pomembnih ljudi ?

šernk ::

tist podpis že naredijo oni nič bat :)
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Machete ::

Machete je izjavil:


Zakaj ne???....glej oni morajo dobiti potrditev da si ti paket sprejel, če ti nisi podpisal svetujem sledeče : Vzami paket, jih pokliči da paketa nisi prejel, ter pošlji fakturo naročenega blaga. Jih bo izučilo. :)


Zakaj bi zajebaval nekoga v glavo in lagal? ker sem Slovenec?
Ne rabim, dokler tip poskrbi da me paket čaka doma in samo opravlja svoje delo.
Že tako smo premalo fleksibilni, zaradi takega mišlenja pa vse poslovanje, soritve postajajo še togejše in zbirokratizirane.
Z takim mišljenjem, četudi je nekako 'sem pravno safe', samo zajebavamo en drugega in postajamo Usa, kjer se noben še prdnt ne upa, da ne pokasira pritožb, tožb, odškodnin... Kaj šele, da bi komu kako uslugo, ki ni stiktno po pravilniku naredu...

gendale ::

zato mam jaz najraje pošto

tudi če me ni doma, se lepo sprehodim 250m do pošte in poberem paket
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

techfreak :) ::

Zanimivo, osebno imam samo pozitivne izkušnje z UPSom.

Do zdaj so ponavadi najprej pozvonili, če se nisem oglasil pa poklicali na telefon in če me ni bilo doma, sem se zmenil za naslednji dan. Občasno pa so me tudi najprej poklicali, če sem doma.

Enkrat me je dostavljalec celo počakal 5 min, ker sem bil ravno na poti do doma, tako da sem z UPSom zelo zadovoljen.

superman ::

antonof je izjavil:

Prepričan sem, da je že bil odprt en thread na temo katastrofe naših hitrih dostavljalcev pošte a ga zdaj v napadu besa ne najdem.

Moja izkušnja z UPS je katastrofalna. V treh poskusih mi ne morejo dostavit pošiljke, kljub temu, da imajo mojo telefonsko, moj naslov, ...vse.

Ker me ob dani uri ni bilo na naslovu, se pošiljka vrača na Brnik, kjer si jo lahko sam dvignem vsak dan do 17h.

Če mi pa kaj ni prav pa mi žal ne morejo pomagat. Centrala na Brniku nima kontakta s svojimi šoferji, ker so to samo podizvajalci, ki vsak dan zjutraj poberejo robo in jih lepo Kuri bolac za to, kdaj bo prejemnik pošiljko dobil.

Od zdaj vsem svojim partnerjem v tujini vnaprej sporočam, da kupim od njih samo pod pogojem, da ne pošljejo z UPS-om.

Moj nasvet je samo, da se teh šalabajzerjev izogibajte, kolikor je le mogoče.
Toliko! Ko se poleže bes pa še morda kaj dodam.



Imajo tvojo tel., naslov, vse... Samo tebe ni na naslovu, ki bi prevzel pošiljko, torej si ti največji šalabajzer, ki te ni bilo in ne kurir in ne UPS!
Kurir UPS je opravil svoje delo čisto po pravilih, prišel je na tvoj naslov,ker te ni bilo doma, pustil obvestilo, kjer piše da se ti dostavlja v treh poskusih-v katerem času in številko paketa. S to št. paketa pa lahko že prvi dan pokličeš na Brnik in se zmeniš za uro dostave za drugi dan.

Centrala na Brniku seveda ima kontakt s kurirji in kurirji seveda imajo službene telefone, če je na paketu napisana vaša telefonska te bo verjetno tudi poklical, če te ni doma ali pa že zjutraj z Brnika da se zmenita!

Kdaj boš dobil pošiljko je odvisno kje kurir začne pot in kje je konča, ter od (hitrosti) servisa, ki si ga naročil - Express pošiljka je do 12h, standard do 16h itd...

Kar naročuj prek drugih, takih šalabajzerjev kot si ti UPS ne rabi!

superman ::

antonof je izjavil:

Machete je izjavil:

Jaz sem imel samo dobre izkušnje z njimi. Tudi - oz. vedno me ni in pustijo pošiljko lepo odmaknjeno od oči javnosti v bližini vhoda, ter napišejo listek, če lahko samo pokličem da je vse v redu.


Fak, paket pustijo v okolici????
Super. Upam, da mi jutri ne pusti 1k+ eur računalnika kje za košem za smeti. Pa kaj so bolani ali kaj?


Odgovor je ne, ti si bolan!

Kurir odgovarja za usak paket, zakaj bi torej riskiral in ga skrival okol bajte??
Odgovor je da vam dela uslugo, ker vas ni doma, najbrž se vam pa mudi za paket, seveda pa to naredi le po pogovoru z vami po telefonu in če mu dovolite!!! Sam od sebe tega logično nebo naredil saj je preveč tvegano!

Naj še povem da kurirju tudi ni v interesu hodit 3x na isti naslov 3dni, ker se mu potem pošiljke nabirajo, zato mu je v interesu da se pošiljka dostavi in se mu splača potrudit za dostavo!

šernk ::

če je na paketu napisana vaša telefonska te bo verjetno tudi poklical, če te ni doma ali pa že zjutraj z Brnika da se zmenita!


pa saj so imeli njegovo telefonsko in ga očitno niso poklicali. In potem je on šalabajzer...lol

je pa tudi nekako nemogoče pričakovat, da bodo ljudje dopoldan doma čakali kurirja cel teden in bi morala biti tu popoldanska dostava bolj logična. Jaz ravno zaradi tega sovražim dostavo preko dostavnih služb. Včasih je pač celo nemogoče, da bi me dobil na mobitel do 15 ure, če pride prek pošte me pričaka lepo listek in lahko dvignem paket kadarkoli na pošti, pa ali je to četrtek ob 17:50 ali pa sobota ob 11:00.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

superman ::

šernk je izjavil:

če je na paketu napisana vaša telefonska te bo verjetno tudi poklical, če te ni doma ali pa že zjutraj z Brnika da se zmenita!


pa saj so imeli njegovo telefonsko in ga očitno niso poklicali. In potem je on šalabajzer...lol

je pa tudi nekako nemogoče pričakovat, da bodo ljudje dopoldan doma čakali kurirja cel teden in bi morala biti tu popoldanska dostava bolj logična. Jaz ravno zaradi tega sovražim dostavo preko dostavnih služb. Včasih je pač celo nemogoče, da bi me dobil na mobitel do 15 ure, če pride prek pošte me pričaka lepo listek in lahko dvignem paket kadarkoli na pošti, pa ali je to četrtek ob 17:50 ali pa sobota ob 11:00.


Ne razumeš, a mislš da bodo na Upsu klical 1000 različnih strank dnevno da jim povejo da majo njihov paket??? to je sam dobra volja kurirja! Fora je v tem da se boš mogu kr sam pobrigat za svoj paket! k dobiš prvi dan obvestilo, lepo poklicat na Brnik, povedat št. paketa in javit kdaj boš dosegljiv na naslovu oz. če ne boš potem pa spremenit naslov na tistega kjer boš naprimer: služba itd...

HighBane ::

Kaj moramo stranke ugoditi kurirjem???
Mene so do zdaj vedno kurirji kontaktirali, ko so bili v bližini, res pa je da ne moreš pričakovati nobene profesionalnosti (en mi je skoraj vrgel paket skozi okno od kombija, vedno se jim mudi, ti povozi robnike na praznem dvorišču (dovolj veliko za obračanje ta velikih tovornjakov za pesek)...
Zato se meni niti ne da zafrkavati s kurirji, pa še doma moraš biti ob nemogočih urah (zjutraj :)). Pošta Slovenije je zakon. Te ni, dobiš listek in greš popoldne iskat.

šernk ::


Ne razumeš, a mislš da bodo na Upsu klical 1000 različnih strank dnevno da jim povejo da majo njihov paket??? to je sam dobra volja kurirja!


v kolikor me ni doma, DA pričakujem njihov klic, kaj če sem manj kot kilometer stran? na srečo se večini kurirjev ne da delat isto pot 2x in raje pokličejo.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

LuGi ::

superman je izjavil:

šernk je izjavil:

če je na paketu napisana vaša telefonska te bo verjetno tudi poklical, če te ni doma ali pa že zjutraj z Brnika da se zmenita!


pa saj so imeli njegovo telefonsko in ga očitno niso poklicali. In potem je on šalabajzer...lol

je pa tudi nekako nemogoče pričakovat, da bodo ljudje dopoldan doma čakali kurirja cel teden in bi morala biti tu popoldanska dostava bolj logična. Jaz ravno zaradi tega sovražim dostavo preko dostavnih služb. Včasih je pač celo nemogoče, da bi me dobil na mobitel do 15 ure, če pride prek pošte me pričaka lepo listek in lahko dvignem paket kadarkoli na pošti, pa ali je to četrtek ob 17:50 ali pa sobota ob 11:00.


Ne razumeš, a mislš da bodo na Upsu klical 1000 različnih strank dnevno da jim povejo da majo njihov paket??? to je sam dobra volja kurirja! Fora je v tem da se boš mogu kr sam pobrigat za svoj paket! k dobiš prvi dan obvestilo, lepo poklicat na Brnik, povedat št. paketa in javit kdaj boš dosegljiv na naslovu oz. če ne boš potem pa spremenit naslov na tistega kjer boš naprimer: služba itd...


Seveda. DHL poklice zjutraj in pove kdaj prb. bo na tvoji lokaciji.. Smesno je tudi to ko sem se zelel dogovoriti za cas mi je prbila v centrali pride nekje med 12-14..čiči in čaki :))

Podn so

korenje3 ::

za TNT vem da ima najhitrejšo dostavo po sloveniji... imajo nadzor nad vsakim voznikom preko hitrih sporočil. ti prec pove kje se nahaja, kdaj pride ipd.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: korenje3 ()

superman ::

HighBane je izjavil:

Kaj moramo stranke ugoditi kurirjem???
Mene so do zdaj vedno kurirji kontaktirali, ko so bili v bližini, res pa je da ne moreš pričakovati nobene profesionalnosti (en mi je skoraj vrgel paket skozi okno od kombija, vedno se jim mudi, ti povozi robnike na praznem dvorišču (dovolj veliko za obračanje ta velikih tovornjakov za pesek)...
Zato se meni niti ne da zafrkavati s kurirji, pa še doma moraš biti ob nemogočih urah (zjutraj :)). Pošta Slovenije je zakon. Te ni, dobiš listek in greš popoldne iskat.


Ta kurir tega nebi smeu narest to je jasno in ni profesionalno! Ampak ne moreš pa potem useh metat v istih koš, če se jim mudi, niso krivi oni, ker imajo preveč dela so živčni komi sfolgajo in nimajo časa niti za malco (delodajalci)... Poznam dost kurirjev od upsa, glsa, dhla k so pa carji in delajo k utrgani pol pa še na take tečne stranke naletijo. Kapo dol.

trololo2 ::

korenje3 je izjavil:

za TNT vem da ima najhitrejšo dostavo po sloveniji... imajo nadzor nad vsakim voznikom preko hitrih sporočil. ti prec pove kje se nahaja, kdaj pride ipd.


Ah teh šalabajzarjov raje sploh ne omenjaj. Vedno ko mi dostavljajo paket me sredi dneva kliče in reče da nima časa pripeljati meni na dom in kaj naj zdaj. Si mislim samo WTF in potem po daljšem kreganju obvelja da bo pripeljal domov. Ampak seveda ne, paket pa podturi kar enemu random folku ki gre slučajno v tisto smer, pod prevzem se pa podpiše sam. Neverjetno.

Dejansko je naročevanje preko spleta postalo muka ravno zaradi šalabajzarskih dostavnih služb, škoda da ne more vedno prinesti pošta, tam sem še najbolj brez skrbi.

korenje3 ::

v našem podjetju stalno uporabljamo TNT in nimamo nobenih problemov. se da pa z voznikom samim zmenit kako pa kdaj...
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

šernk ::

No meni je predvčerajšnim poštar od PS prvič pustil paket kar pred domom (ni bil za podpisat). Me mal čudi, ker je to storil res prvič brez pozvonit, ampak pri nas se ne bom sekiral, smo toliko stran da bi težko kaj zmanjkalo.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

mihec87 ::

superman je izjavil:

šernk je izjavil:

če je na paketu napisana vaša telefonska te bo verjetno tudi poklical, če te ni doma ali pa že zjutraj z Brnika da se zmenita!


pa saj so imeli njegovo telefonsko in ga očitno niso poklicali. In potem je on šalabajzer...lol

je pa tudi nekako nemogoče pričakovat, da bodo ljudje dopoldan doma čakali kurirja cel teden in bi morala biti tu popoldanska dostava bolj logična. Jaz ravno zaradi tega sovražim dostavo preko dostavnih služb. Včasih je pač celo nemogoče, da bi me dobil na mobitel do 15 ure, če pride prek pošte me pričaka lepo listek in lahko dvignem paket kadarkoli na pošti, pa ali je to četrtek ob 17:50 ali pa sobota ob 11:00.


Ne razumeš, a mislš da bodo na Upsu klical 1000 različnih strank dnevno da jim povejo da majo njihov paket??? to je sam dobra volja kurirja! Fora je v tem da se boš mogu kr sam pobrigat za svoj paket! k dobiš prvi dan obvestilo, lepo poklicat na Brnik, povedat št. paketa in javit kdaj boš dosegljiv na naslovu oz. če ne boš potem pa spremenit naslov na tistega kjer boš naprimer: služba itd...


WTF...Zakaj hudiča se potem plača dostavno službo če ne ravno zaradi tega da ti dostavijo paket v čimkrajšem možnem času..pa če morejo zato vsakega prej poklicat-pa naj bo tako...

Najbolje da v prihodnje plačam expres dostavo iz neke države zraven pa letalsko karto da paket kar sam prevzamem v tisti državi.....

Če neko storitev nudijo naj jo tudi opravljajo kot se zagre...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec87 ()

superman ::

mihec87 je izjavil:

superman je izjavil:

šernk je izjavil:

če je na paketu napisana vaša telefonska te bo verjetno tudi poklical, če te ni doma ali pa že zjutraj z Brnika da se zmenita!


pa saj so imeli njegovo telefonsko in ga očitno niso poklicali. In potem je on šalabajzer...lol

je pa tudi nekako nemogoče pričakovat, da bodo ljudje dopoldan doma čakali kurirja cel teden in bi morala biti tu popoldanska dostava bolj logična. Jaz ravno zaradi tega sovražim dostavo preko dostavnih služb. Včasih je pač celo nemogoče, da bi me dobil na mobitel do 15 ure, če pride prek pošte me pričaka lepo listek in lahko dvignem paket kadarkoli na pošti, pa ali je to četrtek ob 17:50 ali pa sobota ob 11:00.


Ne razumeš, a mislš da bodo na Upsu klical 1000 različnih strank dnevno da jim povejo da majo njihov paket??? to je sam dobra volja kurirja! Fora je v tem da se boš mogu kr sam pobrigat za svoj paket! k dobiš prvi dan obvestilo, lepo poklicat na Brnik, povedat št. paketa in javit kdaj boš dosegljiv na naslovu oz. če ne boš potem pa spremenit naslov na tistega kjer boš naprimer: služba itd...


WTF...Zakaj hudiča se potem plača dostavno službo če ne ravno zaradi tega da ti dostavijo paket v čimkrajšem možnem času..pa če morejo zato vsakega prej poklicat-pa naj bo tako...

Najbolje da v prihodnje plačam expres dostavo iz neke države zraven pa letalsko karto da paket kar sam prevzamem v tisti državi.....

Če neko storitev nudijo naj jo tudi opravljajo kot se zagre...


Če naročiš express pošiljko iz neke države naprimer iz UK jo boš jutri do 12h meu doma, (men se to zdi zelo hitro), če te nebo dobiš obvestilo.
Glede klicanja sem pa že prej pisal da te kurirji pokličejo že zjutraj iz Brnika v večini primerov tudi potem na domu.

vesoljec1 ::

Prvič sem naročal artikel iz USA preko Amazona. Cena artikla (ročna ura) je bila s pošiljko vred 300€. Seveda sem bil v skrbeh, ko sem v naprej plačal toliko denarja in pričakoval artikel od tako daleč. Pa sem si rekel "Pa probajmo." , pa da vidimo če stvar deluje. Od dneva naprej, ko sem plačal in ko so odpravili artikel (za paket je bila zadolžena UPS služba), sem na njihovih spletnih straneh sledil artiklu, do kam je prišel, kdaj je prišel, kdaj je bil skeniran... skratka bil sem zelo zadovoljen s sledljivostjo. Prav presenečen sem bil, ko sem po nekaj dneh (ne več od 5-ih) dobil mail od UPS pošte na Brniku, kjer so mi sporočili, da zame pričakujejo paket in naj podpišem nekatere papirje, ki so mi jih poslali v priponki. To sem naredil, po mailu poslal nazaj podpisano izjavo in glej ga zlomka, paket je bil točno ob navedenem datumu pri meni doma. Sama pošiljka je potovala manj kot 10 dni. Ničesar ni bilo polomljenega, ničesar strganega, zmečkanega... Kot bi jo naročil v Sloveniji.
Nekje na začetku te teme sem zasledil, da dostavljalci ne pokličejo stranke, temveč pustijo le nek listek, da je pošta in da se jo lahko dvigne na Brniku osebno. No, res nisem pričakoval klica, ampak na moje začudenje sem ga dobil, ker pa me ni bilo doma, sem se z dostavljalcem zmenil kje naj mi ga pusti, celo v službo mi ga je hotel pripeljati, da se mi ne bi bilo potrebno voziti na Brnik ponj (čeprav sem iz Medvod pri Lj).

Moja ocena za UPS pošto je 10/10.

p.s.
aja, še to, tudi carine nisem plačal, čeprav sem jo glede na znesek pričakoval. Kaj lepšega bi še hotel?

Prvič naročil in prvič zelo zelo zadovoljen.
Največjiš sovražnžik je STRAH!

gendale ::

Jaz sem pred kratkim naročil neki prek UPSa in nimam pripomb. Tracking je delal super (dobesedno si lahko gledal kako gre z enega letališča na drugega. Voznik me je poklical in vprašal, če sem doma in če bo kul, če prinese čez 5 min. Ob dogovorjenem času je bil tam, jaz sem vzel paket in podpisal. Aja pa trajalo je manj kot 24h iz UK. Še ko sem podpisal sem pogledal tracking in je takoj pisalo kdo je podpisal.

Edina pripomba je, da bi lahko pogledal kak dokument, ampak tega žal itak nihče ne dela.

Verjamem pa, da ste mnogi imeli slabe izkušnje, tudi jaz sem jim mel z raznimi dostavnimi službami.
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

Phantomeye ::

Jaz sem imel tudi dobre izkušnje 2x. Isti šofer. Prvic je prisel do hise peš (avto pustil ob cesti) z google maps zemljevidom (za GPS jim ocitno ne dajo). Prej me je seveda poklical. Sva porihtala zadevo. ampak ni mel pa drobiža, pa mi je častil 30 centov :D pa dal zemljevid, češ, če bom kdaj šel ven pit, da bom znal prit domov :D

drugic, pa me je prosil, ce pridem do ceste. sem prišel, in zadeva je bila rešena. :)

vorantz ::

tudi pri meni pozitivne izkušnje
na brnik prišlo ob 9h, ob 10 sem mel v rokah (v lj)

Phantomeye ::

Bolj so fore kakšna Pošta Slovenije. Pošto smo oddali prednostno 5. aprila za v Kanado. S sledenjem (pac dobis kodo).

ze en mesec je tko.

 CanadaPost

CanadaPost

Master_Yoda ::

vesoljec1 carino si verjetno placal ze pri amazonu.

Alamar ::

Pokliče te seveda samo, če si prodajalcu sporočil telefonsko. Drugače pusti listek in napiše, kdaj bo prišel naslednjič. Lahko pa pokličeš centralo in se vse zmeniš.

Phantomeye je izjavil:

Bolj so fore kakšna Pošta Slovenije. Pošto smo oddali prednostno 5. aprila za v Kanado. S sledenjem (pac dobis kodo).

ze en mesec je tko.

 CanadaPost

CanadaPost

Tole je zalutalo 100%. Pošta Kanade ima odlično navezo s pošto Slovenije in po zgornjih podatkih še sploh ni prispelo v Kanado. Možno je tudi, da je poštna uslužbenka pozabila nalepiti nalepko prednostno (v bistvu je to airmail) in zadeva potuje lepo počasi z ladjo. Vedno je treba na okencu gledati pod prste, ker se mi je že parkrat zgodilo, da je pozabila nalepiti modro nalepko in sem jo moral opomniti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Alamar ()

2loud4u ::

antonof je izjavil:

Machete je izjavil:

Jaz sem imel samo dobre izkušnje z njimi. Tudi - oz. vedno me ni in pustijo pošiljko lepo odmaknjeno od oči javnosti v bližini vhoda, ter napišejo listek, če lahko samo pokličem da je vse v redu.


Fak, paket pustijo v okolici????
Super. Upam, da mi jutri ne pusti 1k+ eur računalnika kje za košem za smeti. Pa kaj so bolani ali kaj?



Ja JAAAAAOOOOO, potem pa pejt na brnik iskat ane???? Kaj se pol pritožuješ??? ;(( :))

Sej kmalu bo pa en, ki se bo pritoževal nad dostavo FedEx-a al pa GLS-a al pa pošte... Vse stranke pač ne morejo imeti dobrih izkušenj z njimi, pač se kdaj kaj zalomi in to je to.
c^2=E/m
HP XW6400|2× Xeon E5320 @1.86GHz|16MB L2
Cache|Sapphire HD6850|4GB FB-DIMM|HP 575W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: 2loud4u ()

LeQuack ::

Kako je zdaj s tem UPS. Ravno izbiram kako bi si nek paket iz Nemčije poslal in je UPS najcenejši. A te pokličejo pred dostavo ali še zmeraj operirajo z listki na vratih?
Quack !

radmannsdorf ::

Sodelujejo s pošto, tako da ti bo poštar prinesel paket/pustil listek.
http://www.posta.si/opis-storitve/519/H...

Zgodovina sprememb…

m0LN4r ::

Tako, meni je enkrat prinesel UPS enkrat pošta kombi. Odvisno. So me pa vedno poklicali 1 uro pred tem.
To velja za MB. Za LJ sem pa slišal od drugih, da znajo bit težave.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Looooooka ::

GLS -> carji.
Pošta Slovenije -> študentje, ki v naprej pišejo listke o dostavi in paketov dejansko NE dostavljajo. šalabajzerji d.o.o.

LeQuack ::

Looooooka je izjavil:

GLS -> carji.
Pošta Slovenije -> študentje, ki v naprej pišejo listke o dostavi in paketov dejansko NE dostavljajo. šalabajzerji d.o.o.


Z obojim se lahko strinjam.
Quack !

Vrocipes ::

LeQuack je izjavil:

Looooooka je izjavil:

GLS -> carji.
Pošta Slovenije -> študentje, ki v naprej pišejo listke o dostavi in paketov dejansko NE dostavljajo. šalabajzerji d.o.o.


Z obojim se lahko strinjam.


Tudi meni je Pošta Slovenije že večkrat pustila listek, čeprav smo bili doma :).
Z UPS imam zelo dobre izkušnje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Vrocipes ()

Scorpia ::

GLS: presnji teden dobil paket v vrednosti 100e. Ker takrat, na sreco ni bilo nobenega doma, me je paket dobre tri ure cakal pred vhodom hise...
Pred tem sem pa imel dobre izkusnje, da so klicali, ampak samo zato, ker so bili ogromni paketi.
////

Dr_M ::

Jest imam z GLS naravnost katastrofalne izkusnje.
Paket iz Slo recimo 5 delovnih dni,potem se tist zadetek zgubi dobavnico in me nadleguje se vec kot 1 teden, paket iz tujine 10 dni, modelu se ne da do mene pripeljat, najraje bi paket pustil kar sredi ceste.
Posta je sicer draga, ampak so se najbolj zanesljivi.
UPS hitri in zanesljivi, nimam pripomb.
To so izkusnje zadnjega pol leta.

m0LN4r ::

Dejte še napisat za katero regijo se gre. Mi mamo v prekmurju recimo probleme medtem, ko jih v MB ni.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

PacificBlue ::

Kakšne imate pa izkušnje z DPD?

St235 ::

mešane :)

dostavili so mi cc 4 pakete v zadnje pol leta. Pri dveh je blo vse lepo, poklical po telefonum, dostavljeno ob uri...

Pri enem sem jim sporočil drug naslov dostave in so zajebal in dali v dostavo na original naslov. Potem pa kup pregovarjanja in sprenevedanja, dokler se ni izkazalo, da problem v tem, da ne morejo dostavit paketa na novi naslov, ker ga je dostavljalec pustil na originalnem naslovu pred vrati.

Zadnji primer, pa dostava paketa OK edino zraven so mi dostavili kar še en paket za akterega se je izkazalo, da ni zame. Potem pa so pričakovali vse od tega, da ga jaz prepošljem na pravilen naslov, do tega da ga vrnem originalnemu pošiljatelju. Vse sam da se oni ne bi rabili s tem ukvarjat. Paket tako že teden dni leži pri meni, ker prevzema še niso uspeli organizirat.

solatko ::

Z vsemi dostavami, ki delujejo v SLO sem imel v zadnjih 10-ih letih veliko opravka. Najslabši so Pošta SLO, kjer sem moral po vsej hiearhiji urgirat, da so začeli poštarji dostavljati pakete na naslov, ne pa, da mi je poštar naslednji dan prinesel obvestilo v beli kuverti (dostavljalci paketov vedo, kateri naslovi imajo zeklenjene vhode in ne morejo dati listka v kaselc), v resnici pa sploh niso bili blizu naslova. Ko sem dobil dispečerja na ljubljanskem paketnem centru, so se stvari malo izboljšale. Vsi ostali, razen bivših door to door, vedno na dan dostave pokličejo in povedo približno uro dostave in vprašajo, če bo kdo doma.
Vozili so mi tudi že na drug naslov (takrat so preverili osebni dokument) in tudi kak drug dan, če sem bil slučajno v tujini. Samo enkrat sem se zmenil, da dvignem na Brniku, ker sem ravno imel let in pristanek tam.

Seveda pri vsaki stvari, ki jo naročim ali vračam v reklamacijo z zamenjavo, navedem tel.št., tako, da me lahko obvestijo.
Delo krepa človeka
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kam lahko podam pritožbo za Pošto Slovenije? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5715109 (8526) jocoj
»

DHL in dostava Pošte Slovenije (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9545755 (16596) uporabnik50
»

DPD rant

Oddelek: Loža
173597 (3393) d4vid
»

Izgubljena pošiljka (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5718363 (10993) Šimpanz
»

Dostavna služba dostavila kr nekomu (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10022881 (16373) xxxul

Več podobnih tem