» »

Ponudim se za model frizerju

Ponudim se za model frizerju

Mare3 ::

Stvar je preprosta, če je kakšen frizer ki bi potreboval moški model za striženje (za vajo oz. preizkus nove frizure) naj me kontaktira. Ponudim se samo iz razloga, ker se drugače sam strižem čisto na kratko in je morda kje kdo ki bi rad kaj probal z frizuro oz. se česa naučil pa ga je strah da bi na stranki kaj zašuštral. Pred časom sem zasledil da frizerji iščejo modele tako da če je kdo tak naj mi piše v ZS. Samo v Ljubljani in bližnji okolici.

imagodei ::

Noro... :) Kako zastonj do frizure - samo dost dobro zgodbo je treba prodat. Vsaka čast.
- Hoc est qui sumus -

Shegevara ::

prestavljam temo v male oglase.

Dr_M ::

imagodei je izjavil:

Noro... :) Kako zastonj do frizure - samo dost dobro zgodbo je treba prodat. Vsaka čast.



Ja lej, nekomu bo lepo uslugo naredu. Sej ves, roka roko umije.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Smurf ::

imagodei je izjavil:

Noro... :) Kako zastonj do frizure - samo dost dobro zgodbo je treba prodat. Vsaka čast.

Mah sej pri teh izpitih za strizenje, ki jih imajo frizerji, se ves casa iscejo prostovoljci.

koyotee ::

imagodei je izjavil:

Noro... :) Kako zastonj do frizure - samo dost dobro zgodbo je treba prodat. Vsaka čast.


Veš tam na frizerski rabijo modele za striženej, vsak ih more tok in tok prpelat, drgač ne more nardit letnika.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

radmannsdorf ::

jap, modeli so dejansko zlo iskani. sploh ker veliko folka obljubi, ko je pa treba tja pridet, pa ne gredo.

SimplyMiha ::

Hja, če prevoz stane toliko kot eno striženje ali še več, se res ne splača. Razen če gre za luštno frizerko.

jizzer ::

Pa ne samo v šoli, tudi saloni imajo inštrukcije/semiranje/izobraževanja, za frizure ki so v modi, ali pa nasplošno kaki novi načini. In se res iščejo modeli, nazadnje sem znanki pripeljal 4 modele (za njo in za sodelavki), ker jih sama ni mogla najt. In striženje je v tem primeru zastonj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jizzer ()

koyotee ::

Sam imagodei je mal za svetom ;)
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

pixelzgaming ::

Ja, modeli so dejansko zelo iskani. Vedno je bila kje kakšna frizerka v srednji, ki nas je spraševala če bi kdo prišel na hitro med tipografijo. 1 neupravičena = frizura :))
Komp: 2600X | 16GB DDR4 | 500GB NVMe | 10 + 10 + 6 + 4 TB HDD | GTX 1060 6GB
Telefon: S23 Ultra
Avto: Megane MK4 GTLine

Mare3 ::

Dejansko sem pričakoval več takšnih odgovorov kot od @imagodei p ste me presenetili. In ne razlog za to ni zastonj frizura ker zastonj kot sem že napisal se sam doma strižem že več let tako da je to iz čiste dobre volje in morda usluge nekomu :)

imagodei ::

koyotee je izjavil:

Sam imagodei je mal za svetom ;)

Glede na to, da imam v ožji in širši familiji kar dve frizerki, sem kar na tekočem, kako je z modeli v po srednjih šolah in podobno... Sploh če ti prostega časa ne ostaja na pretek, pa če nimaš cajta ravno na vaje hodit, po možnosti v dopoldanskem času v oddaljen kraj. Pa sploh se z veseljem daste ostriči kakšni 15-letni muli, ki se ji od treme roke tresejo, ane? Razumem, da me želiš prepričat, da se skoraj vsi hodite striči na frizerske šole, ampak žal, ne verjamem.

Vem pa, da se dogaja in da se modele potrebuje. Zato pa pravim, da OP-ju čestitam za domiselnost. No pun intended.
- Hoc est qui sumus -

49106 ::

Da na frizerski nimaš prostega časa? Je sploh kakšna oseba (lahko tudi drogirana), ki zaradi zahtevnosti programa ni opravila?

Vzdevek ::

imagodei je izjavil:

koyotee je izjavil:

Sam imagodei je mal za svetom ;)

Pa sploh se z veseljem daste ostriči kakšni 15-letni muli, ki se ji od treme roke tresejo, ane? Razumem, da me želiš prepričat, da se skoraj vsi hodite striči na frizerske šole, ampak žal, ne verjamem.



Govoriš tako kot, da si se rodil s vsem znanjem in veščinami na tem svetu. Tudi ti si bil včasih mula, po tvojem razmišljanju si še kar na nivoju te mule, ki jo tako tukaj podcenjuješ.

imagodei ::

Messiah> "Da na frizerski nimaš prostega časa? Je sploh kakšna oseba (lahko tudi drogirana), ki zaradi zahtevnosti programa ni opravila?"

Narobe zastopiš. Ne da dijaki(nje) frizerske šole nimajo časa. Pravim, da če si moški, ki potrebuje običajno striženje in če ne živiš ravno v bližini frizerske šole (recimo Kranjska Gora - najbližja frizerska šola je v Kranju, kar nanese 50 minut vožnje v eno stran), da se mogoče vseeno bolj splača k lokalnemu frizerju. Čas in denar, ki si ga porabil na vožnji do frizerske šole, je pak tudi strošek.

Pa sploh ni treba, da se voziš 50 minut v eno stran. Vsaka mal večja vas ima frizerja. Če se hočem ostrišt, želim poklicat lokalnega frizerja npr. 1 dan prej, se zmenit za uro in basta. Ne pa čakat, kdaj bo srednješolka imela vaje in se vozit v 25 km oddaljen kraj za eno moško striženje v vrednosti 15 EUR (točnih cen žal ne poznam, ker me strižeta sorodnici).


@Vzdevek,
tebi je pa v tvoji enovrstičnici uspelo zapisati nenavadno veliko bedarij. Od kod si potegnil idejo, da se posmehujem najstnici, ki se šele uči svojega poklica? Še enkrat: imam dve sorodnici frizerki, poznano mi je, kako poteka učenje. Obe povesta, da sta morali v začetku na prakso voziti svoje družinske člane in prijatelje. Ki so pač privzeli riziko, da bo "frizerka" mogoče na eni strani odstrigla 2 cm več kot na drugi.

Valjda se je poklica treba naučit, ampak kot končna stranka želim imeti dobro storitev, ne pa tresočih rok na svoji glavi. Ter skrbi, ali bom naslednji dan na šiht prišel z normalno frizuro ali pobrit na nulo, ker bo vajenka tako zajebala, da bo to edina rešitev.
- Hoc est qui sumus -

Thuban ::

imagodei je izjavil:

Pa sploh se z veseljem daste ostriči kakšni 15-letni muli, ki se ji od treme roke tresejo, ane?


no ja, ni treba žalit 15 letnih začetnic :) Saj, če zajebe ni tak problem, pač se postrižeš na 0, brado pa pustiš. Ragnar FTW.

imagodei je izjavil:

Noro... :) Kako zastonj do frizure - samo dost dobro zgodbo je treba prodat. Vsaka čast.


Če je tip mlad bo morda še punco dobu :D
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()

shadeX ::

Obe povesta, da sta morali v začetku na prakso voziti svoje družinske člane in prijatelje. Ki so pač privzeli riziko, da bo "frizerka" mogoče na eni strani odstrigla 2 cm več kot na drugi.


Hmm, ma koliko časa je to nazaj bilo? 20 let? :D Ne sej čist možno sam jaz sem slišal, da se učijo na plastičnih glavah z lasmi. Še takrat se mi je frizer potožil da tile modeli stanejo okol 60€ (1 glava).

Je pa res, da je treba enkrat začet na pravi glavi.

Dr_M ::

imagodei je pa eno cist preprosto temo zakompliciral v 3pm.
OP je lepo napisal kako in zakaj se je tako odlocil. Jebiga, ce si pa ze skoraj plesast in se bojis, da bos se od tiste 3 laske, pol pa verjamem, da se bojis tresoce roke :))
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

imagodei ::

Dr_M je izjavil:

imagodei je pa eno cist preprosto temo zakompliciral v 3pm.
OP je lepo napisal kako in zakaj se je tako odlocil. Jebiga, ce si pa ze skoraj plesast in se bojis, da bos se od tiste 3 laske, pol pa verjamem, da se bojis tresoce roke :))

He? Zdaj pa jaz kompliciram?

1.) OP-ju sem dejansko, brez zajebavanja, čestital za domislico.

2.) Na odgovor, da sem "za svetom" sem pojasnil, da imam v familiji 2 frizerki in da vem kako reči z modeli stojijo. Ker je bil odgovor tako pokroviteljski, kot da je brezplačno striženje v vlogi modela nekaj najbolj običajnega, sem še dodal moje poglede, da velika večina ljudi verjetno gre raje k lokalnemu frizerju, kot pa da se vozi v oddaljen kraj, po možnosti na srednjo šolo neki začetnici za trening.

3.) V tretjem odgovoru sem pojasnil ljudem, ki niso uspeli pravilno prebrat, kaj sem pravzaprav napisal. Dodatno sem razjasnil, da nikogar nisem mislil žalit, čeprav sem napisal "15-letna mula". Enostavno gre za začetnico, ki verjetno ne bo ostrigla tako dobro kot izučena frizerka.

4.) V četrtem odgovoru nadaljujem meta-debato, ker sodelujoči niste sposobni neprizadeto prebrati sestavka, ki bi imel več kot 5 vrstic. Ne dvomim, da bo tudi tokrat to brezvezno pihanje v veter in da bo kmalu sledilo novo pritoževanje nad tem, kako sem zapletel temo.

---

tl;dr: zelo na hitro sem želel čestitat OP-ju za domislico, nakar sem se zapletel v brezvezno debato z ljudmi, ki niso funkcionalno pismeni.
- Hoc est qui sumus -

Vzdevek ::

imagodei je izjavil:


@Vzdevek,
tebi je pa v tvoji enovrstičnici uspelo zapisati nenavadno veliko bedarij. Od kod si potegnil idejo, da se posmehujem najstnici, ki se šele uči svojega poklica? Še enkrat: imam dve sorodnici frizerki, poznano mi je, kako poteka učenje. Obe povesta, da sta morali v začetku na prakso voziti svoje družinske člane in prijatelje. Ki so pač privzeli riziko, da bo "frizerka" mogoče na eni strani odstrigla 2 cm več kot na drugi.


Naj ti pomagam:
Pa sploh se z veseljem daste ostriči kakšni 15-letni muli, ki se ji od treme roke tresejo, ane?
Mula je v prvi vrsti žival in vsaka taka tvoja primerjava človeka z živaljo je žaljiva. Drugače pa poskusi pa pokliči svojo mamo mula ali babico ali punco?
Pa še nekaj poznam kar nekaj punc, ki nimajo modelov za kratko moško striženje, dolgo moško striženje, barvanje, žensko striženje etc... Rabiš kar dosti modelov na letnik in ne samo enega.
Jaz vsaj napišem kratko, brez dolgih esejev kot ti. :P

Drugače pa OP mislim, da boš imel več sreče na drugih forumih like med.over.net?

imagodei ::

Vzdevek je izjavil:

Mula je v prvi vrsti žival in vsaka taka tvoja primerjava človeka z živaljo je žaljiva.

Mulec, mula... Preden klobasaš o žalitvah je fino da veš, o čem je govora.

Vzdevek je izjavil:

Jaz vsaj napišem kratko, brez dolgih esejev kot ti. :P

Če se ti 11 tipkanih vrstic, združenih v 3 odstavke, zdi esej, potem res ne vem, kako se prebiješ skozi članek v časopisu ali na forumu. Verjetno podobno kot tukaj: se ne.

To je sicer popolnoma druga zgodba, pa vendar: žalostno se mi zdi, da se hvalite s tem, da niste sposobni prebrat 10 tipkanih vrstic. Zakaj potem izbirate za komunikacijo medij, kjer se vsebino bere? Morda bi bil za vaše debate bolj primeren YouTube? Pri pisanem besedilu res potrebuješ zmožnost vsaj minimalne koncentracije.
- Hoc est qui sumus -

Invictus ::

No ja, dokler se OP ne bo ponujal za "intim frizur", mislim da ni panike ;).

Sam oglas je napisal na malo čudn forum ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()

Tarzan ::

Komot se dam ostrič komu, ki se uči. Če pazi, da mi ne poreže uhljev nima kaj zasrat, itak se sezonsko strižem sam z mašino na minimum. Pred striženjem sem ponavadi že kot jeti in bi komot naredila eno ali celo dve testni frizuri, ni vrag, mogoče bi pa z nula dva deci frizuro še malo počakal.

So na grobo tri tipi ljudi (no ja še podkategorije so), eni ni šans da bi mladim, ki se še uvajajo in učijo, pomagali, (imel bo namreč hud profit, ko se mu rata na njemu naučit) in bi raje šli do starega prdca, ki se mu še bolj roke tresejo. Pač ne od treme ampak od starosti. Iz principa, ker svojih las ne bi dali, naj se učijo kakor vedo in znajo.
Drugi tip bi se strigel, ker je zastonj in ga za frizerko bolj malo briga
Tretji tip pa bolj malo briga frizura in bi šel skalp posodit čisto iz razloga, ker to nekomu lahko precej koristi, sam pa se mora sem ter tja tudi znebiti odvečnega balasta na glavi.

Kot rečeno, hvala za temo, sam nisem niti pomislil, da kaj takega obstaja. Če bo kdaj naneslo se bom pa z veseljem javil.

Valen ::

Rabim nujno moske modele za strizenje.
Lahko kontaktirate prek maila.

Valentinaaziri@gmail.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Moški frizer v LJ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5413409 (3669) kuglvinkl
»

Klasično moško striženje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7210085 (3239) Berserker
»

kje v lj je najcenejši frizer (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6528877 (10009) Alamar
»

moško striženje-čas

Oddelek: Loža
409385 (7873) energetik

Več podobnih tem