» »

Novi BMW 320d

Novi BMW 320d

1
2
3 4

-valvoline- ::

Janac je izjavil:

pri VW itak nikoli nic ne crkne.

Zaključno l.2001.
:D

oo7 je izjavil:

Mesar je izjavil:

oo7 je izjavil:

Bmw je zakon.


Če rad klepetaš s serviserji.


To pa ni res.Jaz imam 330d letnik 2004 nobenih problemov.Iz 204 konjev sem ga nacipiral na 230 tudi nobenih problemov.
Ne vem kje vam te ideje,da se BMW-ji kvarijo to je sigurno pogruntal kak Audi fanatik:))

Kar je za VW tastari 1.9tdi to je 3.0d za BMWja. Indestructible. 2.0d je pa klump.

Zgodovina sprememb…

-valvoline- ::

@M-POWER kolk pa stane registracija za 3.0d? Sitnica...
:D

Mesar ::

-valvoline- je izjavil:

Janac je izjavil:

pri VW itak nikoli nic ne crkne.

Zaključno l.2001.
:D

oo7 je izjavil:

Mesar je izjavil:

oo7 je izjavil:

Bmw je zakon.


Če rad klepetaš s serviserji.


To pa ni res.Jaz imam 330d letnik 2004 nobenih problemov.Iz 204 konjev sem ga nacipiral na 230 tudi nobenih problemov.
Ne vem kje vam te ideje,da se BMW-ji kvarijo to je sigurno pogruntal kak Audi fanatik:))

Kar je za VW tastari 1.9tdi to je 3.0d za BMWja. Indestructible. 2.0d je pa klump.


Right... dream on.

oo7 je izjavil:

Mesar je izjavil:

oo7 je izjavil:

Bmw je zakon.


Če rad klepetaš s serviserji.


To pa ni res.Jaz imam 330d letnik 2004 nobenih problemov.Iz 204 konjev sem ga nacipiral na 230 tudi nobenih problemov.
Ne vem kje vam te ideje,da se BMW-ji kvarijo to je sigurno pogruntal kak Audi fanatik:))


Maš prav ti še imaš "dobro" generacijo, preden so začeli šparat tam kjer nebi smeli, kupi si kako E90 pa ti bo bolj jasno o čem govorim.
Your turn to burn!

oo7 ::

-valvoline- je izjavil:

@M-POWER kolk pa stane registracija za 3.0d? Sitnica...
:D


Nazadnje sem dal okol 700 eur samo osnovno + voznik.Ampak nimam kasko pa tega pa tudi nevem točno koliko točk imam.Drugače pa ko grem na tehničnega vzamem čip ven,da nebi slučajno un tam kej stokal,ko pogleda pod havbo,ker nimam nikjer skritega in bi takoj videl,da imam čip.

-valvoline- ::

oo7 je izjavil:

-valvoline- je izjavil:

@M-POWER kolk pa stane registracija za 3.0d? Sitnica...
:D


Nazadnje sem dal okol 700 eur samo osnovno + voznik.Ampak nimam kasko pa tega pa tudi nevem točno koliko točk imam.Drugače pa ko grem na tehničnega vzamem čip ven,da nebi slučajno un tam kej stokal,ko pogleda pod havbo,ker nimam nikjer skritega in bi takoj videl,da imam čip.

To je cestna taksa všteta zraven ali ne? Včasih me je mikalo da bi si nabavil a8 3.3tdi pa so mi povedal da stane polna registracija čez 800e celo z 50% popustom na zavarovanje,brez popusta 1200e+. Kar je preveč je preveč. Lopovi.

Zgodovina sprememb…

oo7 ::

Probaj si tukaj izračunat koliko bi te prišel tisti audi.

http://www.amzs.si/izracun_registracije...

IvoJan ::

pa nisi valda dajal powerboxa v avto. to sploh ni čip, to je nek poceni ripoff. dej to vn cimprej ker masini se kako skodi, tisti kvazi 15 konjev vec pa se ne opazi. kako ves da je 230Hp zdej? si prebral v prilozeni knjigici? :D lahko ga peljemo na valjcke da vidimo kaka je konjenica v resnici ;) kar se tice nove trojke. imel sem priloznost vozit 328i(2.0 turbo bencinar) in je zadeva kar lušna :) dizla pa žal še nisem vozil, samo po posnetkih sodeč ne brcne tako močno kot bi človek pričakoval za 190HP dizla :)
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

oo7 ::

IvoJan je izjavil:

pa nisi valda dajal powerboxa v avto. to sploh ni čip, to je nek poceni ripoff. dej to vn cimprej ker masini se kako skodi, tisti kvazi 15 konjev vec pa se ne opazi. kako ves da je 230Hp zdej? si prebral v prilozeni knjigici? :D lahko ga peljemo na valjcke da vidimo kaka je konjenica v resnici ;) kar se tice nove trojke. imel sem priloznost vozit 328i(2.0 turbo bencinar) in je zadeva kar lušna :) dizla pa žal še nisem vozil, samo po posnetkih sodeč ne brcne tako močno kot bi človek pričakoval za 190HP dizla :)


Lej burek to imam notri že 3 leta pa nič ne šteka.Poznam nekoga,ki dela v Ribnici v RSR šport in mi ga je zmeril in ne vem točno koliko je pokazalo tam okoli 230 sem že pozabil.Zdaj pa če si ti večji strokovnjak pa potem pa tud prav.
Pa negovor,da se ne pozna,ker se pozna.Avto sem vozil 2 leti preden sem ga čipiral in,ko sem ga se je poznalo.Ravno tako na mojem prejšnem BMw320td compact s 150konjev sem dal cip notri in se je tudi poznalo.

49106 ::

IvoJan je izjavil:

dizla pa žal še nisem vozil, samo po posnetkih sodeč ne brcne tako močno kot bi človek pričakoval za 190HP dizla :)


Voznik bi ga lahko dal iz D(rive) na S(port) ;)

49106 ::

Raketa z majhno porabo:

oo7 ::

550d to pa je stroj samo je drag kot hudič;((

IvoJan ::

oo7 je izjavil:

IvoJan je izjavil:

pa nisi valda dajal powerboxa v avto. to sploh ni čip, to je nek poceni ripoff. dej to vn cimprej ker masini se kako skodi, tisti kvazi 15 konjev vec pa se ne opazi. kako ves da je 230Hp zdej? si prebral v prilozeni knjigici? :D lahko ga peljemo na valjcke da vidimo kaka je konjenica v resnici ;) kar se tice nove trojke. imel sem priloznost vozit 328i(2.0 turbo bencinar) in je zadeva kar lušna :) dizla pa žal še nisem vozil, samo po posnetkih sodeč ne brcne tako močno kot bi človek pričakoval za 190HP dizla :)


Lej burek to imam notri že 3 leta pa nič ne šteka.Poznam nekoga,ki dela v Ribnici v RSR šport in mi ga je zmeril in ne vem točno koliko je pokazalo tam okoli 230 sem že pozabil.Zdaj pa če si ti večji strokovnjak pa potem pa tud prav.
Pa negovor,da se ne pozna,ker se pozna.Avto sem vozil 2 leti preden sem ga čipiral in,ko sem ga se je poznalo.Ravno tako na mojem prejšnem BMw320td compact s 150konjev sem dal cip notri in se je tudi poznalo.

verjami mi da to kar imas ti ni pravi cip :) fora konretnega remapa je da ti naredijo mapo prav za tvoj avto. 3/4 tunerjev v nasi zahojeni sloveniji ti bo nalozilo mapo od enega drugega 330d ki so jo zloadli z kakega foruma in bo na koncu cela jeba ker mapa ni prirejena za tvoj avto, računali pa ti bojo 300€. na RSR pa ti niso zmerili WHP ampak konje na gredi ker nimajo dynota :) ce hoces realno sliko se zapelji v crnuce, in daj 20€ da ti ga pomerijo na valjih.
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: IvoJan ()

oo7 ::

Ali pa počakaj do 2013 pa si kupi serijo 4:)).
Drugo leto pride Bmw serija 4
http://www.bmwblog.com/2012/05/17/rende...

M-XXXX ::

Okoli 7L povprečne porabe praviš?

Kar cool, ni pa spet nekaj...

http://www.spritmonitor.de/en/overview/...

oo7 ::

Burektk lej par konjev gor ali dol vem,da ni pravi čip ampak po občutku vem,da stvar deluje,ker bolj potegne.Zdaj,ko sem se navadil nič več ampak,ko sem ga dal notri pač na začetku je bila orng razlika zdaj sem pa se že navadil bi moral dat pa še turbo:)) malo heca.

IvoJan ::

turbo že maš :D lahko pa bi ga z dobrim čipom naštimal na več boosta ;)
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

oo7 ::

Ah sej je dovolj.men se gre samo zato,da dobr potegne pa,da na avtocesti,ko prehitevam,da ga zahodim prehitim in to je to:)).

Če bi hotel že orng močnejšega bi si kupil kaj takega::)Ta ni tolk drag.
http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=584...

Sam kolk je M5 cenejši od M3 od teh starejših modelov.8-O

49106 ::

M-XXXX je izjavil:

Okoli 7L povprečne porabe praviš?

Kar cool, ni pa spet nekaj...

http://www.spritmonitor.de/en/overview/...


Zelo je odvisno od voznih navad. Moja 320d(2003 l) porabi pri 130 km/h manj kot 4l/100km. Do 160km/h je poraba 6l/100km, povprečje pa lahko nabijem na 13,5l/100km (210km/h). Tudi po mestu brez težav držim 5l/100km, če se le ne lepim na rit in predvidevam, kdaj bo nekdo zaviral(držim primerno varnostno razdaljo).

oo7 je izjavil:

Ah sej je dovolj.men se gre samo zato,da dobr potegne pa,da na avtocesti,ko prehitevam,da ga zahodim prehitim in to je to:)).

Če bi hotel že orng močnejšega bi si kupil kaj takega::)Ta ni tolk drag.
http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=584...

Sam kolk je M5 cenejši od M3 od teh starejših modelov.8-O


Višji stroški vzdrževanja in pa višja poraba. Na mobile.de sem zasledil 2leti staro 760li za 60.000 evrov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Relanium ::

Temle tazadnjemu modelu so bodo v prihodnosti hudo kvarili končniki!
Kako vem?
Recimo da v moji firmi delamo neki komponeent podvozja in je že tu polno problemov se dogovorit s švabi, ker šparajo tam kjer res ni treba.

Vrjamem pa da se je fajn vozit, saj to je moto BMWja - Freude am fahren!
Imam e46 in se je že s tem fajn vozit, kaj šele z F30.
Mi pa gre na kurac ko kdaj crkne kaka čist bedasta stvar, ki pa stane zelo veliko, po možnosti pa se sploh ne dobi posebej, ampak samo cel sklop v katerem je ta crknjen element.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Relanium ()

Bellatrix ::

49106 je izjavil:

IvoJan je izjavil:

dizla pa žal še nisem vozil, samo po posnetkih sodeč ne brcne tako močno kot bi človek pričakoval za 190HP dizla :)


Voznik bi ga lahko dal iz D(rive) na S(port) ;)


Tale avto ima 3 načine vožnje, kot sem že rekel: sport, comfort in ekopro. Poskusil sem vse 3 in najljubljši mi je bil comfort, tudi pri pospeševanju, zato sem pač posnel pospeševanje v tem načinu. Edino video od 50-100km/h je v sport.
People are quick to judge and slow to correct themselves.

ziga1990 ::

320d je zakon za vozit.

suha podlaga=užitek
mokra/snežena podlaga=adrenalin
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Boobiz ::

oo7 je izjavil:

Mesar je izjavil:

oo7 je izjavil:

Bmw je zakon.


Če rad klepetaš s serviserji.


To pa ni res.Jaz imam 330d letnik 2004 nobenih problemov.Iz 204 konjev sem ga nacipiral na 230 tudi nobenih problemov.
Ne vem kje vam te ideje,da se BMW-ji kvarijo to je sigurno pogruntal kak fanatik:))


Fix'd
Predvsem to ja.
I'm drunk, what's your excuse?

OChack ::

oo7 je izjavil:

-valvoline- je izjavil:

@M-POWER kolk pa stane registracija za 3.0d? Sitnica...
:D


Nazadnje sem dal okol 700 eur samo osnovno + voznik.Ampak nimam kasko pa tega pa tudi nevem točno koliko točk imam.Drugače pa ko grem na tehničnega vzamem čip ven,da nebi slučajno un tam kej stokal,ko pogleda pod havbo,ker nimam nikjer skritega in bi takoj videl,da imam čip.


jao ti maš box notr, rukn to vn predn ti pumpo unič, pa ne evrjamem da imaš z boxom 230km razen če si jih zmeril (graf?) običajno so boxi z izjemo stainbauerja bl en k*** naredi anavden tuning in ne bo na tehničnem nobenih težav + bolj optimalno je vseskupaj
Int€l inside, IDIOT Outside

Boobiz ::

49106 je izjavil:

Raketa z majhno porabo:




Na 5.5k šalta, pa dizl je? 8-O
I'm drunk, what's your excuse?

OChack ::

3 turbine, bohnedej da odleti kj, že un z dvema ima dodatnih 5l olja sam az podmazovanje turbin
Int€l inside, IDIOT Outside

M-XXXX ::

Zelo je odvisno od voznih navad. Moja 320d(2003 l) porabi pri 130 km/h manj kot 4l/100km. Do 160km/h je poraba 6l/100km, povprečje pa lahko nabijem na 13,5l/100km (210km/h). Tudi po mestu brez težav držim 5l/100km, če se le ne lepim na rit in predvidevam, kdaj bo nekdo zaviral(držim primerno varnostno razdaljo).

No potem voziš zelo podpovprečjem in si varčen voznik. Malo je tudi stil vožnje, zelo verjetno pa tudi jajčkaš :) Jah statistika je le statistika...
http://www.spritmonitor.de/en/overview/...

oo7 ::

Raketa M5 z veliko porabo 8-)

Mesar ::

oo7 je izjavil:

Probaj si tukaj izračunat koliko bi te prišel tisti audi.

http://www.amzs.si/izracun_registracije...


Cca 500EUR, pa cca 200 EUR cestnine, sem ravno včeraj gledal... malo nas heca, razen če ne loči zavarovanja od cestnine.. :):))

oo7 je izjavil:

IvoJan je izjavil:

pa nisi valda dajal powerboxa v avto. to sploh ni čip, to je nek poceni ripoff. dej to vn cimprej ker masini se kako skodi, tisti kvazi 15 konjev vec pa se ne opazi. kako ves da je 230Hp zdej? si prebral v prilozeni knjigici? :D lahko ga peljemo na valjcke da vidimo kaka je konjenica v resnici ;) kar se tice nove trojke. imel sem priloznost vozit 328i(2.0 turbo bencinar) in je zadeva kar lušna :) dizla pa žal še nisem vozil, samo po posnetkih sodeč ne brcne tako močno kot bi človek pričakoval za 190HP dizla :)


Lej burek to imam notri že 3 leta pa nič ne šteka.Poznam nekoga,ki dela v Ribnici v RSR šport in mi ga je zmeril in ne vem točno koliko je pokazalo tam okoli 230 sem že pozabil.Zdaj pa če si ti večji strokovnjak pa potem pa tud prav.
Pa negovor,da se ne pozna,ker se pozna.Avto sem vozil 2 leti preden sem ga čipiral in,ko sem ga se je poznalo.Ravno tako na mojem prejšnem BMw320td compact s 150konjev sem dal cip notri in se je tudi poznalo.


Kaj če bi napisal za kaj točno gre ali pa malo poslikal? Čip ven pobiraš, da ga ne vidijo na tehničnem, ne pride čip na ECU al si ga kr v mašino nekam nabil?

Še dobro, da so ti zmerili in si prej govoril o konkretnih stvareh zdaj pa nimaš česa pokazati... nimaš papira, niti slikal nisi, niti se ne spomniš koliko točno so ti namerli...

oo7 je izjavil:

Ah sej je dovolj.men se gre samo zato,da dobr potegne pa,da na avtocesti,ko prehitevam,da ga zahodim prehitim in to je to:)).

Če bi hotel že orng močnejšega bi si kupil kaj takega::)Ta ni tolk drag.
http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=584...

Sam kolk je M5 cenejši od M3 od teh starejših modelov.8-O


Seveda je, če pa ga nišče noče kupit ker bi mel 13 let star avto s svinjskimi stroški vzdrževanja sploh če se hoče it malo gonjenja... povrh tega je tak splošno znano, da so bile najbolj zaželene v tej seriji trojke... pa verjetno so še, ne da se mi zdaj it iskat statistik za nove modele, pobrskaj malo pa lahko sam najdeš če te zanima - verjetno je to dovolj razlogov.

OChack je izjavil:

oo7 je izjavil:

-valvoline- je izjavil:

@M-POWER kolk pa stane registracija za 3.0d? Sitnica...
:D


Nazadnje sem dal okol 700 eur samo osnovno + voznik.Ampak nimam kasko pa tega pa tudi nevem točno koliko točk imam.Drugače pa ko grem na tehničnega vzamem čip ven,da nebi slučajno un tam kej stokal,ko pogleda pod havbo,ker nimam nikjer skritega in bi takoj videl,da imam čip.


jao ti maš box notr, rukn to vn predn ti pumpo unič, pa ne evrjamem da imaš z boxom 230km razen če si jih zmeril (graf?) običajno so boxi z izjemo stainbauerja bl en k*** naredi anavden tuning in ne bo na tehničnem nobenih težav + bolj optimalno je vseskupaj


Če ma box noter sploh nek cheap s#it pa je naredil ravno toliko kot če povozi coolant temp sensor ali pa kaj v tem stilu, torej odštevanje kilometrov preden gre vse nekam v 3 krasne :D

Bi pa blo ceneje če bi samo na CTS ruknil en upor, pa še na tehničnem se nebi tresel :))
Your turn to burn!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mesar ()

oo7 ::

Sem pogledal za zadnji tehnični sem dal 790 eur.
Če bi pa že rad računal:
Moč motorja:tu nevem kater razred je ali je 130-150kw ali 150-200kw keri ma 150kw
Zavarovalna premija -45%
Zelena karta
Ao plus
Nad 2500cmm
Brez TP-sem imel lani,ker se ni star 10 let avto in je na 2 leti
podalsanje registracije

Mesar a zdaj bi moral že vse slikat:))Še avta nimam slikanja pa bom slikal ene papirje:)).Kam pa naj dam te slike v otroški album z mojih mladih let?Sej če ne verjameš pač ne verjameš tvoj problem me prav malo briga.

Vzdrževanja ni nobenega edino naredil sem enkrat veliki servis in to je to.Ta čip če lahko tako rečem itak ste ga že vsi spluval imam 3 leta notri pa dela,kot puška.
imam pa rajši to kar imam če mi ne paše vzamem ven kot pa,da bi nekaj posegal v elektroniko.

Kar se pa tiče kablov pa se priklopi manj kot v 1 minuti.

Mesar ::

Ja ker "posegat v elektroniko" je drek, raje malo sem pa tja spacamo nekaj. Kolko km pa si naredil s čipom? Tak čist informativno ker tak ne vemo če ti lahko vrjamemo in tvoj izgovor je, da ti je vseeno.

Malih servisov torej vmes ne delaš? Velike pa na 100k km? Aja BMWji majo kar na 10k km veliki servis :))

Če bi hoto, da dela ko puška nebi kupil BMWja, bi pa kupil komplet drugi ECU.
Your turn to burn!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mesar ()

oo7 ::

Mesar je izjavil:

Ja ker "posegat v elektroniko" je drek, raje malo sem pa tja spacamo nekaj. Kolko km pa si naredil s čipom? Tak čist informativno ker tak ne vemo če ti lahko vrjamemo in tvoj izgovor je, da ti je vseeno.


Ja sej s tem kar imam jaz ne posegam v elektroniko,če odklopim so originalne nastavitve ali ne bo povedal strokovnjak?
V 3 letih odkar imam čip sem naredil okol 60.000 km.Avto ima pa zdaj 205.000 prevoženih.
Seveda mi je vseeno.Kaj pa mam od tega če mi verjameš ali ne jaz vem kaj imam in to je to.

Mesar ::

Super, sem vesel za tebe, da vsej ti verjameš v to kar imaš, ker jaz ti ne.
Your turn to burn!

oo7 ::

Mali servis delam na 20.000 to pač tudi pokaže računalnik ko pride na 0.Velikega sem naredil,kmalu po tistem,ko sem kupil avto.

solatko ::

BMW je zakon, posebno tole
http://www.bmw-motorrad.si/si/sl/index....
Delo krepa človeka

amigo_no1 ::

Sem pogledal za zadnji tehnični sem dal 790 eur.

http://www.amzs.si/si/363/Tehnicni_preg...

oo7 ::

amigo_no1 je izjavil:

Sem pogledal za zadnji tehnični sem dal 790 eur.

http://www.amzs.si/si/363/Tehnicni_preg...


Narobe sem se izrazil.Registracija je prišla 790 eur.

amigo_no1 ::

V katerem razredu (bonus/malus) si ?

oo7 ::

amigo_no1 je izjavil:

V katerem razredu (bonus/malus) si ?


45%

IvoJan ::

OChack je izjavil:

oo7 je izjavil:

-valvoline- je izjavil:

@M-POWER kolk pa stane registracija za 3.0d? Sitnica...
:D


Nazadnje sem dal okol 700 eur samo osnovno + voznik.Ampak nimam kasko pa tega pa tudi nevem točno koliko točk imam.Drugače pa ko grem na tehničnega vzamem čip ven,da nebi slučajno un tam kej stokal,ko pogleda pod havbo,ker nimam nikjer skritega in bi takoj videl,da imam čip.


jao ti maš box notr, rukn to vn predn ti pumpo unič, pa ne evrjamem da imaš z boxom 230km razen če si jih zmeril (graf?) običajno so boxi z izjemo stainbauerja bl en k*** naredi anavden tuning in ne bo na tehničnem nobenih težav + bolj optimalno je vseskupaj

Steinbauer je rahlo drugace, ker je mapa prirejena za tvoj avto. Te boxi ki jih kupis na bolhi pa so vsi enaki, en box lahko priklopis na 10 razlicnih avtomobilov, i vse kar naredi je to da popravi mesanico air/fuel in rahlo pdpre turbino :) kar pomeni da bo kmalu slo vse v k**** :)
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

oo7 ::

Turbina je kar draga;(če jo hudič vzame.

Blinder ::

Boobiz je izjavil:

49106 je izjavil:

Raketa z majhno porabo:




Na 5.5k šalta, pa dizl je? 8-O


Največjo moč ima konstantno med 4000 in 4400 rpm. Vrti se do 5600 rpm. Na tem psnetku se pa sliši ko voznik daje ukaze za menjat prestave. Tako da za večji pospešek bi moral prej menjat prestave ampak on ga raje vrti na obrate kot hondaši.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

amigo_no1 ::

Blinder
Imam občutek da ti ni čisto jasno o čem pišeš, ne more imeti motor največjo moč med X in Y obrati, temveč samo na X.

http://www.ultimatecarpage.com/car/5082...
Power 375 bhp / 280 KW @ 4000 rpm
Torque 740 Nm / 546 ft lbs @ 2000 rpm

Voznik je bumbar, vrtenje nad max moč je kontraproduktivno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

solatko ::

Mešate navor in moč motorja
Delo krepa človeka

Janac ::

Izjemno lep avtomobilček, eden izmed lepših v razredu ampak veliko predrag.

Zheegec ::

Voznik je bumbar, vrtenje nad max moč je kontraproduktivno.

Samo, če ima avto samo eno prestavo.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Bellatrix ::

Še nekej posnetkov novega BMW-ja 650i coupe iz testne vožnje.
407 konjev, twinpower turbo, 8 cilindrov, 5.0l, 8 stopenjski avtomatski menjalnik
max. oprema ... skupna cena 130.000 eur. Avto je vsekakor vreden tega denarja, oprema je namreč top class in res deluje v nulo. Je pa moje skromno mnenje to, da ga po tej ceni nikoli ne bojo prodali, vsaj ne v teh časih. Č


People are quick to judge and slow to correct themselves.

Zgodovina sprememb…

$%&/() ::

4.4 V8 :)

korenje3 ::

Bellatrix je izjavil:

Avto imam na testni vožnji in reči moram da novi 8 stopenjski avtomatski menjalnik deluje perfektno.
2.0, 187 konjev 0-100 manj kot 7 sec. in poraba okoli 5,5l je perfektno. Edino cena je malček visoka, vaše mnenje ?



po videu je to 8,5 sekunde 0-100km/h.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Bellatrix ()

Bellatrix ::

$%&/() je izjavil:

4.4 V8 :)

- 4.395ccm3 prav natančno
- 600Nm navora pri 1.750/min

korenje3 je izjavil:

Bellatrix je izjavil:

Avto imam na testni vožnji in reči moram da novi 8 stopenjski avtomatski menjalnik deluje perfektno.
2.0, 187 konjev 0-100 manj kot 7 sec. in poraba okoli 5,5l je perfektno. Edino cena je malček visoka, vaše mnenje ?



po videu je to 8,5 sekunde 0-100km/h.


Verjemi da je v optimalnih pogojih pod 7 sekundami. Na videu pa tudi nevem kako si meril, ampak je vsekakor pod 8 sekundami.
People are quick to judge and slow to correct themselves.

Zgodovina sprememb…

Relanium ::

Močen motor, majhna poraba in pa seveda za firmo značilno freude am fahren in pa odlična vodljivost.
Kaj še hočeš boljšga :D
Pa da ti bo le služil tak kot mora.
1
2
3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Astra K 1.6T 200 in podobni (nadaljevanje teme Čakanje na avto) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Na cesti
22832714 (27496) bambam20
»

Kaksen avto vozite? (strani: 1 2 3 434 35 36 37 )

Oddelek: Loža
1849298170 (220302) dottor
»

BMW bencinar ali dizel??? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
22764118 (56113) MAFIA
»

Bencinerji: Audi A4 vs. BMW 3 vs. Mercedes C vs. VW Passat

Oddelek: Loža
227058 (6639) IvoJan

Več podobnih tem