» »

js bi pa freehosting meu

js bi pa freehosting meu

TICKO ::

ki naj dobim freehosting ker mam adsl pa mi pri siolu pripada 10 mb sam to je premal tk da bi js meu kake 20 al pa vec !!!!!!!help please:O

Gandalfar ::

mas kaksn ql projekt? Pol bi te mogoce jzt hostal drgac se pa razsuj po vec free ponudnikih.

Sicer pa dvomim, da resnicno rabis 20MB prostora.. to je ze zlo velik..

Mi+j@ ::

dej povej kej več o tem tvojem hostu...

Gandalfar ::

ah ne :)

Jzt delam uslugo tebi in ne ti meni, ker si hostan pri meni. Pac lustkan domaci dsl streznicek z parimi .com/.info domenami pa podporo za baze pa se kaksne fajn igracke. Za ucenje in eksperimentiranje.

Ampak kakor sem rekel - moja igraca tako, da sploh ni fore. Samo pravim, da ce je kaksna ql stvar lahko pomagam, drugace pa bom cisto mirno zivel brez dodatnih userjev..

Mi+j@ ::

am, kok bi se pa lohk jst to zmenu?

Zaska ::

Ce kdo zeli hosting z podporo PHP & MySQL (zastonj) lahko pise na info@sloweb.net ;)

matter ::

Če si divjak/študent pol vzemi arnesa, imajo baje zdej povečan prostor.

pivmik ::

a zdej vsi ponujajo neki prostor z PHP in MySQL....
Ko pa smo na www.Konzole-Slovenija.com rabli host pa se ni nuben javu :(
Zdej sva s sosedom zrihtala da kar on doma hosta, samo kaj ko ima samo en računalnik ki mu ponoči non-stop brni.

A še vedno ponujate?
Smo nekomercijalni/profitni projekt, kar oglejte si naše strani na www.Konzole-Slovenija.com.
LP, Gregor GRE^

(sic) ::

PaJo:

Jaz bi naredil ali id software tribute, ali Quake tribute ali Doom tribute site...

Mogoče te tole ne paše, hehe...

vseeno.

Mi+j@ ::

am ka pa domena?

TICKO ::

eem!! No js sm uporabnik adsl in mi na siolu pripada 10 mb ampak to mi je premal ker bi js meu rad vec ker mam velik slik pa filmckov pa to!!!rad bi si naredu svojo stran pa ne vem kje ce vas zanima kako mamo zdj potem kliknite www.norinabajk.tk !!! Za domeno ni problema je lahko .tk ker me ne moti!! Ker delam spletno stran prvic je tta ko jo mamo zdj je ful u bedu in si ze delamo novo sam bo veliko zasedla!!!!rad bi pa jo nekam dal da bi mel zastonj!!!Lahk se pa zmenimo da bi si mi skupi naredli kako stran pac u racunalnistvu pa tk!!!!!!!!!!!!!!:D :D :D
ka pravite!?!?!?;)

[MYTiX] ::

Kaj pa enrg.nu?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Za vse, ki rabite dober webspace PHP, CGI, ipd (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Izdelava spletišč
376288236 (11528) hariscorale
»

Xbox // Redeem download

Oddelek: Konzole
202466 (2091) JOKER
»

kaj naredit da igraš na ps3 prek neta

Oddelek: Konzole
183352 (2333) ZaOstali
»

Xbox ali komponenta DivX/XviD

Oddelek: Kaj kupiti
61315 (1141) Big Poppa
»

free hosting

Oddelek: Izdelava spletišč
131470 (1135) alesrosina

Več podobnih tem