» »

kaj naredit da igraš na ps3 prek neta

kaj naredit da igraš na ps3 prek neta

Berserker ::

pozdravljeni
jaz sem si prvič kupil igralno konzolo ps3 z igro mgs4 ki podpira igranje prek neta in me zanima kaj si moram nastavit za taksno igranje(zanima me se za druge igre) sem pa bolj nov v tej stvari. ce podobna tema obstaja se opravicujem
lp

Tihi Mi53k ::

Internetno povezavo na PS3 si si že zrihtal?

BigFoot ::

Ja če imaš internet na PS3 že zrihtan si že skoraj zmagal (samo še kakšen port moraš odpret na routerju).
LG 77CX OLED TV; Marantz SR6010 7.2: 5x Focal Sib, 2x Focal Cub, 2x Focal
Little Bird; PS5, Xbox Series X, PS4 Pro, Xbox One, PS3, Vero 4K, Samsung
UBD K8500 4K UHD, Philips BDP2180/12

Berserker ::

ja saj to sem zrihtal pa mi je javilo error kaj morem kaj v nastavitvah nastavit

Berserker ::

sledil sem navodilom v prirocniku pa sem v network settings probal conected test rezultat je: failure
mam pa kabl pa ostalo vključeno v ps3

Zheegec ::

Katero povezavo na internet imaš, imaš router, oziroma modem, ki deluje kot ourter? Imaš samo navadni modem? Statični ali dinamični IP?
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Berserker ::

glej na to se prevec ne spoznam mam router, adsl povezavo za ip pa ne vem nic

Berserker ::

napise mi: " An error during communication with the server. This is DNS error."
ce kdo ve kaj mores naredit ce ti to napise naj prosim napise, da link, pa kje kaj najdes itd..
se vnaprej zahvaljujem za pomoc !!! ker sem cisto obupal

Odsoten ::

ko si delal acc. na PS3webu si dal svoj torje slovenski naslov?
krkol

Berserker ::

ja mislim da sem dal slo naslov. pod kaj pa moram it da ga spremenim?

bewc74 ::

napise mi: " An error during communication with the server. This is DNS error."
ce kdo ve kaj mores naredit ce ti to napise naj prosim napise, da link, pa kje kaj najdes itd..
se vnaprej zahvaljujem za pomoc !!! ker sem cisto obupal
ko užgeš pc lahko srfaš po netu brez aktivirat gesla za net??.če ne upaš ,kliči siol da ti to naredijo(mislim da spremenijo modem v router)tako ti bo tudi ps3 začel delovati.---vsaj pri meni je tako.čaoo

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bewc74 ()

5er--> ::

Pa smo sigurni da ima router? PPPOE povezave verjetno PS3 ne zna vzpostavit.

bewc74 ::

Saj jst se ne spoznam bogve kaj. Imamsiolov modem gamymede822, 3x mi ga je strela uničla in ko so ga mejali, sem moral poklicat siol, ker mi je za ps3 pisalo dns eror, povedal sem jim neko kodo na drugi strani modema, resetiral modem, nakar mi je ps3 deloval, in tudi na pc-ju sem dostopal na internet brez gesla. Pc imam v enki ps3 pa v dvojki. Čaooo

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Mavrik ()

Berserker ::

Ja kdo ve kje bi dobu kakšna navodila kak si naj zrihtam internet na ps3, ker se mi zdi da je po vasih postah tak zapleteno. Mam router.

Mavrik ::

Štekaš v router stvar pa nastaviš da naj uporabi DHCP. To je vse kar rabiš.

Če ti je to pretežko, potem pa res pokliči nekoga ko ma malo več znanja.
The truth is rarely pure and never simple.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()

Gr0unD Zer0 ::

valda da zna vzpostavit pppoe...

mozno da treba router kaj nastavit...
(kolega ma varianto, da moras MAC adreso vpisat, ce ne nea dela)

Dead_man ::

Zdravo sem novi člantukaj in sem se prijavil sam zaraji tega da izvem kak se naj z netom povežem imam isto napako toti DNS error (80710102) vglavnem jaz nwm ka naj narejim niti nwm kaj je reouter vglavnem malo bolj obširno rabim razlago (duga lajtunga xD) niti nwm ki kaj naj dobim zato prosim če bi lahko gdo pove.

Dead_man ::

napise mi: " An error during communication with the server. This is DNS error."
ce kdo ve kaj mores naredit ce ti to napise naj prosim napise, da link, pa kje kaj najdes itd..
se vnaprej zahvaljujem za pomoc !!! ker sem cisto obupal
ko užgeš pc lahko srfaš po netu brez aktivirat gesla za net??.če ne upaš ,kliči siol da ti to naredijo(mislim da spremenijo modem v router)tako ti bo tudi ps3 začel delovati.---vsaj pri meni je tako.čaoo



ummm ki lahko dobim ta router???

ZaOstali ::

Zdravo sem novi člantukaj in sem se prijavil sam zaraji tega da izvem kak se naj z netom povežem imam isto napako toti DNS error (80710102) vglavnem jaz nwm ka naj narejim niti nwm kaj je reouter vglavnem malo bolj obširno rabim razlago (duga lajtunga xD) niti nwm ki kaj naj dobim zato prosim če bi lahko gdo pove.

Prvo kot prvo: Pomoči ne išči na tej strani ampak na straneh ki so namenjene za konzole (www.konzole-slovenija.com) ali še boljše na slovenski strani lastnikov PS3ke ter PSPja (http://ps3.dober.si in http://psp.dober.si ).
Tam boš pomoč stoprocentov dobil


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PSN težave

Oddelek: Konzole
10815 (574) dtm
»

[PS3] Problem z internetom

Oddelek: Konzole
16843 (713) St235
»

Problem z PS3

Oddelek: Pomoč in nasveti
11677 (575) AnWar
»

DNS error pri PS3 net

Oddelek: Igre
111336 (1086) Dead_man
»

ps3 pomoč

Oddelek: Konzole
61338 (1093) Grizly21

Več podobnih tem