» »

Sranje psov po dvorišču

Sranje psov po dvorišču

1 2
3
»

first_line ::

In kaj boš s tem posnetkom? Naj ti kakšen pravnik razloži kam si ga lahko vtakneš (dej ga na USB ključ, CD bo je*a).

lonz ::

oo7 je izjavil:

crniangeo je izjavil:

Jezus eni ste res nastrojeni proti svetu in psom. Edina rešitev je kot je že nekdo povedal: ena cheap web kamera, dobiš psa na delu, shraneš posnetek na cd, neseš tistemu sosedu katerega pes je sral in ga lepo prosiš naj poskrbi za vse potrebno. V kolikor ne bo zaleglo, v bodoče pobereš drek in ga elegantno zalučaš na sosedovo zelenico in naj se drug sosed zajebava s tem :)



Jaz sem že ugotovil kater pes serje na našem dvorišču in to je sosedov pes več ali manj. Tudi sosed, ki si lasti tega psa sem videl, da je videl psa, ko je šel k nam srat pa ga ni poklical stran.
Uglavnem ta pes je non stop spuščen in pri njih doma ne serje, ker so ga tako naučili. Ko je bil pes majhen če so ga videli, da je šel srat doma na njihovi parceli so ga začeli podit, da je šel drugam na veliko potrebo.

Povedal smo jih že velikokrat pa nič ne zaleže če je pes spuščen, ko ga prime on pač gre in se userje.

Kar se tiče drekov pa jih poberem vsak dan z lopato, ko se jih nabere cela lopata pa jih zvečer pač vržem nazaj na njihovo travo ampak sem se že naveličal to delat po domače povedano.



Predlagam bolj mind fuck varianto. Ne jim z lopato metat nazaj, ampak si naštimi budilko ob cca 3.00 zjutraj in pejt takrat kakce (skrajno vljudno) vrnit lastniku lepo v vrečki. "Dobro jutro želim, vaš kuža je pa tole na našem vru pustil... "Več ko en teden ne more trajat.
...arrrrrr, shiver me timbers...

Invictus ::

Če vidiš psa srati, ga preprosto udari s kolom.

Kruta, ampak učinkovita metoda. Preprosto moraš psa odvaditi sranja na tvojem dvorišču. Batine najbolj pomagajo. Ali pa kaka petarda, strašilna pištola, ali sirena na plin. Nekaj zelo hrupnega. Ko bo vedno počilo ko bo pes zavzel svoj sralni položaj ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

einstein :P ::

Invictus je izjavil:

Če vidiš psa srati, ga preprosto udari s kolom.

Kruta, ampak učinkovita metoda. Preprosto moraš psa odvaditi sranja na tvojem dvorišču. Batine najbolj pomagajo. Ali pa kaka petarda, strašilna pištola, ali sirena na plin. Nekaj zelo hrupnega. Ko bo vedno počilo ko bo pes zavzel svoj sralni položaj ...


Predstavljaj si, da se pelješ na busu in te stara ženica udari s kolom po glavi, zato ker ji nisi odstopil sedeža...
STAY OUT OF MY TERRITORY!

dottor ::

einstein :P je izjavil:

Predstavljaj si, da se pelješ na busu in te stara ženica udari s kolom po glavi, zato ker ji nisi odstopil sedeža...


Marsi komu bi pomagalo...
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Invictus ::

dottor je izjavil:

einstein :P je izjavil:

Predstavljaj si, da se pelješ na busu in te stara ženica udari s kolom po glavi, zato ker ji nisi odstopil sedeža...


Marsi komu bi pomagalo...

Se strinjam ... Boljše kot da se poserješ na sedež ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

St235 ::

dottor je izjavil:

einstein :P je izjavil:

Predstavljaj si, da se pelješ na busu in te stara ženica udari s kolom po glavi, zato ker ji nisi odstopil sedeža...


Marsi komu bi pomagalo...


kar še ne pomeni, da to lahko narediš.

bzp ::

Invictus in podobni, resnično upam da v tvojem mehurčku nikoli ne bo kakšne živali. Oz. še bolje, kakršnegakoli živega bitja.

dzinks63 ::

Celotna tema ni ravno v čast ST, nekaj rešitev je realnih in uporabnih, vse drugo je nakladanje, bs in offtopic.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dzinks63 ()

dottor ::

St235 je izjavil:

dottor je izjavil:

einstein :P je izjavil:

Predstavljaj si, da se pelješ na busu in te stara ženica udari s kolom po glavi, zato ker ji nisi odstopil sedeža...


Marsi komu bi pomagalo...


kar še ne pomeni, da to lahko narediš.


Nihče ti ne prepoveduje tega, samo s posledicami se boš mogu soočat. Če bo ta nekdo ki je ujel eno vzgojno tolko usran, da ne bo nikomur šel jokat si jo dobro odnesu, če bo mami jokal pa znaš imet probleme, če se ugotovi kdo si.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

MasterTade ::

St235 je izjavil:

first_line je izjavil:

crniangeo je izjavil:

Torej obstaja verjetnost da imaš aspergerjev sindrom ? :) Nekako se mi dozdeva da imaš zelo malo prijateljev :)


To drži. Ne rabim 100 ovc, je dosti par levov.

@Lakotnik29: po tvoje sem lahko tudi 13 letni mulc, ki trola po netu in cel dan nabija igrice.
Sploh eni ki ne hodite dosti izven računalniškega sveta si mislite da se vas ne upa nihče niti dotakniti. Potem pa jok in mamici pod krilo.


ne, po moje na mentalni ravni 7 letnega froca, ki nima stika z realnim svetom. Preživi nezdravo količino časa online, kjer pod krinko anonimnosti sanja o temu kako velika jajca ima in kako lahko z svojo velebatino (v dobesednem in prenesenem pomenu) rešuje svoje probleme. V resnici pa z sklonjeno glavo hodiš šefa do žene in ponižno nastaviš karkoli si v danem trenutku zaželita.

WarpedGone je izjavil:

Seveda bo in za to imaš na voljo pravna sredstva. Nikakor pa ti to ne daje pravice, da storiš kaznivo dejanje.

Ne razumem zakaj je ta reč tako nedoumljiva.
Seveda pumpa čustva in jezo ampak da se ne doume zakaj mora tako bit, hmnja ...

Posnetek na CDju in ko/če to ne prime še "vračilo tuje lastnine v vrečki, katero si našel na svojem travniku" bi med zdravimi ljudmi moralo prijet.
Nočem si predstavljat sramu ki bi me zajel, ko/če mi sosed prinese vrečkico 'dragocene robe' in še posnetek mojga psa, kako mu ga je spustil pod okno...


ja, in to je tudi praktično edino racionalno ravnanje. Vse ostalo je napihovanje ega na forumu s strani ljudi, ki si soseda niti vprašat ne upajo, če bi mogoče pospravil za svojim psom.


OP je že prej povedal, da sosed ve da mu ps serje okol bajte in da ga to nič ne gane...Če ne gre zlepa gre pa zgrda...Jaz bi mu na njegovem mestu vrečko pasjega sranja pustil v nabiralniku....:P

crniangeo ::

Mam boljšo rešitev:
Pošlješ mu kakec v lepo zapakirani darilni škatli lepo posvetilo:
Dragi sosed, naj vam tekne.
In to lepo zaviješ da bo zgledalo kot eno lepo darilo. Pa dej probaj brez prstnih odtisov :)
Lp Anonymous.


Roko na srce je to tut mal psiho , sam pač enkrat ko boš proper popenu pa se ti ne bo zdela slaba ideja :)
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

Tarzan ::

Genijalcem ki bi pse zastrupljali bi bilo treba v hrano namešat taisti strup, pa da potem barabe pocrkajo v težkih mukah.

Če se ne da s sosedom nič zmenit, zalij psa z vodo, podelaj se mu na dvorišče (predlagam da izbereš nočni termin), ali pa si nabavi svojega psa. Že tudi glasen pok ali krik medtem ko serje, če ga opaziš, bo zalegel za nekaj časa.

vorantz ::

Definitivno je najbolše, da izbereš isto taktiko kot sosed (napodiš psa ko hoče spuščat bombe)
Ampak nekako dvomim, da ga uspeš dovoljkrat ujet brown handed?

Oberyn ::

first_line je izjavil:

... sem pripravljen iti veliko dlje, kot pa so zmožni 'moji nasprotniki'. Pa naj si bo, da mi kdo razbija v stanovanju nad mano, tlači letake za brisalec, me posiljuje z degustacijo ko grem v Merkatorja kupit nove gate... Ko enkrat okolica ve, da s tabo ni dobro češenj zobati, zaživiš v takem blaženem miru, blizu nirvane.

St235 je izjavil:

Ko boš klical policaja zadari dreka na travniku se ti bo upravičeno smejal, ker ne ločiš kazensko pravnih od civilno pravnih zadev. Ravno tako, pasji drek na travniku ni nikakršno kaznivo dejanje.

Jest tule vidim dve skrajnosti. First_line, ta je divjak. Lakotnik, ta je pa nasprotna skrajnost. En tak "divjak s paragrafi" (saj menda ne boš zameril?).

V resnici smo pa ljudje nekje na sredini, čemur rečemo praktičnost. Ni veliko ljudi, ki jim je popolnoma vseeno, če je njihovo dvorišče javni sekret. Ali pa trata pred bajto, ali pa veranda. Normalno je, da se reče sosedu, 1x, 2x, 10x, celo leto mu govoriš, drek mu nosiš nazaj na njegovo dvorišče itd itd. To potem pomaga, če ne pa pes enkrat izgine. To se vsepovsod dogaja. Ko sem še veliko delal na terenu, sem vedel za cele vasi, kjer ni bilo več nobenega živega psa. Par let nazaj ista zgodba pri mojem sosedu. Pes ni sral, je pa bil izpuščen in je imel fiksno idejo, da ne sme nikakogar v okolici izpustiti iz njegove bajte. Moral sem si izboriti pot, da sem samo nesel smeti v zabojnik. Sem rekel sosedu, da tako pa ne bo šlo. Popolna ignoranca. Zelo kmalu pes izgine, pa ga nisem jaz, pač en drug sosed je imel nižjo toleranco. Pač tako to gre.

Pšenični ::

Oberyn je izjavil:

first_line je izjavil:

... sem pripravljen iti veliko dlje, kot pa so zmožni 'moji nasprotniki'. Pa naj si bo, da mi kdo razbija v stanovanju nad mano, tlači letake za brisalec, me posiljuje z degustacijo ko grem v Merkatorja kupit nove gate... Ko enkrat okolica ve, da s tabo ni dobro češenj zobati, zaživiš v takem blaženem miru, blizu nirvane.

St235 je izjavil:

Ko boš klical policaja zadari dreka na travniku se ti bo upravičeno smejal, ker ne ločiš kazensko pravnih od civilno pravnih zadev. Ravno tako, pasji drek na travniku ni nikakršno kaznivo dejanje.

Jest tule vidim dve skrajnosti. First_line, ta je divjak. Lakotnik, ta je pa nasprotna skrajnost. En tak "divjak s paragrafi" (saj menda ne boš zameril?).

V resnici smo pa ljudje nekje na sredini, čemur rečemo praktičnost. Ni veliko ljudi, ki jim je popolnoma vseeno, če je njihovo dvorišče javni sekret. Ali pa trata pred bajto, ali pa veranda. Normalno je, da se reče sosedu, 1x, 2x, 10x, celo leto mu govoriš, drek mu nosiš nazaj na njegovo dvorišče itd itd. To potem pomaga, če ne pa pes enkrat izgine. To se vsepovsod dogaja. Ko sem še veliko delal na terenu, sem vedel za cele vasi, kjer ni bilo več nobenega živega psa. Par let nazaj ista zgodba pri mojem sosedu. Pes ni sral, je pa bil izpuščen in je imel fiksno idejo, da ne sme nikakogar v okolici izpustiti iz njegove bajte. Moral sem si izboriti pot, da sem samo nesel smeti v zabojnik. Sem rekel sosedu, da tako pa ne bo šlo. Popolna ignoranca. Zelo kmalu pes izgine, pa ga nisem jaz, pač en drug sosed je imel nižjo toleranco. Pač tako to gre.



Tud moj bivši znanec, je po več mesečnem prosjakanju vzel stvar v roke. Sicer je z vasi. Tako je dvakrat ukrepal.

Pa ni noben psiho. Pač se je šel lepo pogovorit, večkrat je lepo prosil, pa nič. Pol je počakal kako leto in......

Ko ne gre drugače, je pač potrebno včasih ukrepat. Je pa res, da včasih sploh se nima smisla pogovarjat, kaj ti že drugi sosedi povedo da ne bo nič.

Ne smeš pa se zapletat v grožnje in podobno ali kako nošenje iztrebkov po kaslcih. Lastnik te lahko toži. Motenje posesti itd.

Looooooka ::

OK psa se pa ja ne gre zastrupljat.
To je žival, ki ni ničesar kriva.
Evo ravno zadnjič je nekdo pustil psu, da se poserje pred naš blok in sem zagazil v drek v čisti temi.
Opazil šele med vožnjo v avtomobilu, ki sem ga moral pucat še 2 dni(kar ni in ni šel stran vonj).
Zdej če kdaj dobim lastnika bo slišal par mastnih in bo mu pomagaj če bo poskušal biti pameten ampak pes pa res ni ničesar kriv.
Namesto, da pobirate drek napizdite soseda. Po tem, ko lepa beseda ne bo dosegla namena seveda...

Pšenični ::

Looooooka je izjavil:

OK psa se pa ja ne gre zastrupljat.
To je žival, ki ni ničesar kriva.
Evo ravno zadnjič je nekdo pustil psu, da se poserje pred naš blok in sem zagazil v drek v čisti temi.
Opazil šele med vožnjo v avtomobilu, ki sem ga moral pucat še 2 dni(kar ni in ni šel stran vonj).
Zdej če kdaj dobim lastnika bo slišal par mastnih in bo mu pomagaj če bo poskušal biti pameten ampak pes pa res ni ničesar kriv.
Namesto, da pobirate drek napizdite soseda. Po tem, ko lepa beseda ne bo dosegla namena seveda...



Ma so taki ljudje, ki se jim ne da dopovedat ničesar. Prej bojo kakemu popustli živci in bo prišlo do fizičega obračunavanja.

Tko, da v končni fazi je pa pol na vrsti "kruta rešitev". Žival plača za neumnost lastnika. Nisem še nobenega psa spravil na oni svet. Ampak če bi blo treba, bi verjetno ga.

V konkretnem primeru pa pravim, če maš možnost, pač zagradi parcelo z ograjo. Boš mel svoj mir in je.

Zgodovina sprememb…

matobeli ::

Zračna ali petarde. Nobena od teh metod ne poškuduje psa (ploščata municija).

Ograje so drage in bi jo verjetno že imel če bi imel denar za sosedovega cucka.

edit: a kdo ve kolko pride kazen če te sosed prijavi da si mu ustrelil psa z zračno puško?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matobeli ()

Looooooka ::

Tko, da v končni fazi je pa pol na vrsti "kruta rešitev". Žival plača za neumnost lastnika. Nisem še nobenega psa spravil na oni svet. Ampak če bi blo treba, bi verjetno ga.

No jst recimo bi sel prej soseda pretepst.
Ampak prej bi ta sosed vsak dan dobil drek pred vrata/avto/...povsod.
Resnicno bi lazje sel na policijsko postavo zarade klofute sosedu kot pa da grem tja, ker sem zastrupil/udaril psa.
Zarad kretena, ki se zaveda svoje napake in jo noce spremenit pac ne bom zgubljal spanca. Pes ne bo nikoli dojel, da me njegov drek moti...pa ce mu to "povem" vsak dan :)

dzinks63 ::

Kaznovala bi te veterinarska uprava zaradi mučenja živali in še policija zaradi uporabe prepovedanih petard. Resno, kako vam kaj takega sploh pride na pamet.

Pšenični ::

Looooooka je izjavil:

Tko, da v končni fazi je pa pol na vrsti "kruta rešitev". Žival plača za neumnost lastnika. Nisem še nobenega psa spravil na oni svet. Ampak če bi blo treba, bi verjetno ga.

No jst recimo bi sel prej soseda pretepst.
Ampak prej bi ta sosed vsak dan dobil drek pred vrata/avto/...povsod.
Resnicno bi lazje sel na policijsko postavo zarade klofute sosedu kot pa da grem tja, ker sem zastrupil/udaril psa.
Zarad kretena, ki se zaveda svoje napake in jo noce spremenit pac ne bom zgubljal spanca. Pes ne bo nikoli dojel, da me njegov drek moti...pa ce mu to "povem" vsak dan :)



Ja, no. Jaz nisem za fizične stike med sosedi, kaj se hitro sprevržejo v kaj hudega. Seveda se vsak ne pusti tepsti in maltretirati, sploh ker on ravno tako misli da ima prav (zanj si hodobec, ki preganja njegovega bogega kužka), kot ta ki gre tja ..... Sam na to tisti ki gre tja ne pomisli. Podobno, kaj se grejo tožit na sodišče, vsi mislijo da imajo svoj prav.

Ja je bil primer ja, pred leti v Logatcu.

Ko je sosed vrgel sosedu lopato snega na dvorišče in ga s tem izzval.

Oni je šel po nož in tega fental. Pol je šel k mami, kjer so ga dobli policaji.

Kaj greš k sosedu po svojo pravico, lahko "dobiš njegovo".
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako utišati zlo glasno mrcino? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9515773 (2181) FrRoSt
»

Sosedov pes laja celo noc ko zmesan kaj narediti,vasi predlogi. (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9132439 (16276) Invictus
»

Soseda me obtožuje... (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9920440 (13930) Unknown_001
»

majhni ljudje z velikimi psi (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17451660 (47683) BRBR
»

Sosedov lajajoči pes (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7111768 (10323) VidKo

Več podobnih tem