» »

Sranje psov po dvorišču

Sranje psov po dvorišču

1
2
3

jype ::

amigo_no1> Pravno to velja nič.

Seveda velja - kot priznanje.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Limit-sky ()

ziga1990 ::

jype je izjavil:

amigo_no1> Pravno to velja nič.

Seveda velja - kot priznanje.


je priznanje a mora sosed dokazat da si ti to namerno naredil
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ziga1990 ()

jype ::

Ponesreč nastavit strup se sicer da, a je zelo težko.

Mesar ::

da bo mel namesto drekcev crkotine po parceli?

Your turn to burn!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mesar ()

ziga1990 ::

Mesar je izjavil:

da bo mel namesto drekcev crkotine po parceli?


strup za podgane ne ubije takoj tko da ima lastnik čas za veterinarja, če ne poznaš prve pomoči(jaz jo)
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Mesar ::

pasjo prvo pomoč poznaš?

good4u
Your turn to burn!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mesar ()

ziga1990 ::

Mesar je izjavil:

pasjo prvo pomoč poznaš?

good4u


vem kaj je treba nardit a mi veliko uporabljamo strup za podgane
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Zgodovina sprememb…

mihec87 ::

In kaj narediš ko se pes zastrupi z podganjim strupom..?

Ne ga srat z strupi itd...kaj če pride mimo otrok pa da v usta..

ziga1990 ::

slano vodo mu moraš dat
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

noraguta ::

Ma ne frderbej ga. Kje celo sranje. Naše pseto smo daluspavat ker je nekega pritepenca frderbal. Dopis na občino o potepuških psih za začetek. Pa sumu na lisico. Dolžni so ukrepat.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Morientes ::

Pri večini teh primitivcov, pogovor ne reši ničesar, če se začneš pa še pizdit je pa še slabše.
Pod mojim oknom redno psi serjejo, ščijejo in se lastniki včasih še ustavijo in kakšno rečejo medseboj, medtem ko psi opravljajo potrebo, mene sicer ne moti toliko, koliko moti mojega očeta ( popizdeva ). Proti takemu folku jaz ne vidim rešitve po legalni poti.

Sem že pomislil Jim Carry sceno, ampak se ne bi spuščal na njihov nivo.
Inšpekciji je malo mar za take reči, verjamem pa, če bi si vzeli en dan časa, da bi se jim denarno zelo splačalo.

oo7 ::

MasterTade ::

A ti še vedno serjejo al kaj...To pa more bit en profesjonaln pes da ga nihče ne opazi

Matija82 ::

MasterTade je izjavil:

A ti še vedno serjejo al kaj...To pa more bit en profesjonaln pes da ga nihče ne opazi


Ninja shitter.

šernk ::

elektronske odganjalce si mogoče testiral?
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

civic_ ::

Napiši tablo: "Zaradi pojava godalcev izvajamo deratizacijo. Pazite na pse" (kar pa itak ni problem, saj zakon predvideva, da so psi na vrvici). Deratizacijo imaš pravico izvajati, običajno je doza ene vabe premalo za psa (tako piše na vabah), vseeno pa zaščiti vabe tako, da psi ne morejo do njih.

Kurzweil ::

M-Power, svetujem ti eno stvar, ki je preverjena in deluje.
Brez pretiranih stroškov, brez da koga ubiješ in še posneto imaš... namreč nabavi neki spletno kamero s katero čehinje snemajo, ki bo HD, kar te bo prišlo verjetno kakih 40€, pa še kdaj ti mogoče prav pride in imaš namenske programe s katerimi lahko naprimer nastaviš, ali snema pač ves čas, ali naredi sliko na N-sekund, najbolj uporabno pa je bilo, ko smo na tak način dobili nekega zjebanga narkomana, ki je kradel na način, da smo nastavili kamero, da začne snemati, ko se nekaj malce bolj opazno začne premikat v področju, ki ga kamera zajema, s tem boš seveda prijazen tudi do tvojega diska oz. prostora na njem. Ni je boljše stvar, kot nesmti sosedu CD (vem sliši se čudno, ampak nekateri dejansko po video kasetah še vedno ostajajo na tam mediju) in mu izročiš dokaz o njegovem psu kako ti serje okrog hiše.

Fidota pa pusti na miru, nič nima proti tebi, sral bi glede na njegov algoritem na random, mogoče bi se samo postavil ob kakšen rob. In vrt ti bo ponovno dišal po hortenzijah namesto po kakecu.

korenje3 ::

žalostno je imeti takega soseda kot je m-power. ne moti ga pasji drek, ampak to da ima sosed psa. 100%.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Invictus ::

Če imajo sosedje domače živali, sem jaz mnenja da naj le te serjejo doma. Ne pri sosedih.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

drvo ::

oo7 je izjavil:

Mogoče kdo ve ali tale stvar deluje?

http://www.merkur.si/vrt-in-okolica/vrt...
ali
http://www.moga.si/odganjalec-psov-in-m...


Pri nas smo imeli problem da je psica kopala po vrtu in je to delovalo.

mat xxl ::

Jaz poznam človeka , ki mu mačke ščijejo, ko je to našprical, je ugotovil, da to še bolj nagnusno smrdi po nekaj dneh, ko se začne razkrajati.

korenje3 ::

Invictus je izjavil:

Če imajo sosedje domače živali, sem jaz mnenja da naj le te serjejo doma. Ne pri sosedih.


jaz sem pa mnenja da sosedje postavijo ograjo in se ne znašajo nad živalmi ker ne znajo misliti kot ljudje.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: korenje3 ()

Aston_11 ::

Če postaviš strup za podgane in ne preprečiš vsemu, kar ni podgana, da pride do tega strupa, potem odgovarjaš za škodo. Tudi če je strup postavljen na tvojem. Je pa to mala cena za mir, pa tudi verjetno povezati ne bi znal nihče mrtvih kužkov in vzroka, ki ga že zdavnaj ne bi bilo več.

Invictus ::

korenje3 je izjavil:

Invictus je izjavil:

Če imajo sosedje domače živali, sem jaz mnenja da naj le te serjejo doma. Ne pri sosedih.


jaz sem pa mnenja da sosedje postavijo ograjo in se ne znašajo nad živalmi ker ne znajo misliti kot ljudje.

Mogoče pa sosedje ne bi smeli razmišljati kot živali in srati povsod kjer jim paše ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Malcolm_Y ::

Aston_11 je izjavil:

Če postaviš strup za podgane in ne preprečiš vsemu, kar ni podgana, da pride do tega strupa, potem odgovarjaš za škodo. Tudi če je strup postavljen na tvojem. Je pa to mala cena za mir, pa tudi verjetno povezati ne bi znal nihče mrtvih kužkov in vzroka, ki ga že zdavnaj ne bi bilo več.

Kje piše, da ne smem svojega strupa metat po svoj trati? OP lahko postavi opozorilno tablo, če kljub temu lastniki pustijo pesu, da gre gor, so si krivi sami.

Aston_11 ::

Kje piše, kje piše,... kaj ne znate drugega kot te otročarije vprašati. Opozorilna tabla te ne reši odgovornosti.

Zgodovina sprememb…

  • odbrisal: dzinks63 ()

WarpedGone ::

Enako kot si odgovoren če v lesen most na gozdni cesti nabiješ žeblje (ko to počne nek kmet na jezerskem v svoji sveti vojni proti gobarjem).
Enako kot si odgovoren, če v svojem lastnem domu nastaviš past, ki fenta vlomilca.

I'm sorry Dave, You can't do that.
Zbogom in hvala za vse ribe

Invictus ::

Ne moreš primerjati zakonodaje ZDA z zakonodajo Slovenije.

V ZDA je privatna lastnina sveta in gor počneš skoraj vse kar si poželiš.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

vorantz ::

Malcolm_Y je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

Äe postaviĹĄ strup za podgane in ne prepreÄiĹĄ vsemu, kar ni podgana, da pride do tega strupa, potem odgovarjaĹĄ za ĹĄkodo. Tudi Äe je strup postavljen na tvojem. Je pa to mala cena za mir, pa tudi verjetno povezati ne bi znal nihÄe mrtvih kuĹžkov in vzroka, ki ga Ĺže zdavnaj ne bi bilo veÄ.

Kje piĹĄe, da ne smem svojega strupa metat po svoj trati? OP lahko postavi opozorilno tablo, Äe kljub temu lastniki pustijo pesu, da gre gor, so si krivi sami.



lahko samo recem think of the children :P
bo kak mali pojedu vabo in bos mel take pizdarije da se lahko samo se obesis ce te njegova druzina ne bo ubila prej
pa ne rect zakaj ne pazijo kje hodi froc
nima veze ker bottom line..zastrupu si froca

ahac ::

jaz sem pa mnenja da sosedje postavijo ograjo in se ne znašajo nad živalmi ker ne znajo misliti kot ljudje.

OK. Torej jaz lepo kupim krokodila in ga spustim na vrt. Seveda bo "ušel" k sosedom in jim pobil pse. Ampak jaz ne bom kriv, ker krokodil je pač žival in ne zna razmišljat kot človek? Al to pravilo velja samo za mačke in cucke (za večje pse pa že ne več)?
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

WarpedGone ::

Torej jaz lepo kupim krokodila in ga spustim na vrt

Od opravilno sposobnih se pričakuje, da znajo razmišljat.
Če ga takole userjejo, imajo dve šansi:
a) dokažejo svojo opravilno nesposobnost in se dajo v tujo oskrbo
b) odgovarjajo za "odsotnost premisleaka" v obliki kazni
Zbogom in hvala za vse ribe

crniangeo ::

Jezus eni ste res nastrojeni proti svetu in psom. Edina rešitev je kot je že nekdo povedal: ena cheap web kamera, dobiš psa na delu, shraneš posnetek na cd, neseš tistemu sosedu katerega pes je sral in ga lepo prosiš naj poskrbi za vse potrebno. V kolikor ne bo zaleglo, v bodoče pobereš drek in ga elegantno zalučaš na sosedovo zelenico in naj se drug sosed zajebava s tem :)
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

WarpedGone ::

v bodoče pobereš drek in ga elegantno zalučaš na sosedovo zelenico in naj se drug sosed zajebava s tem :

Ne.
Drek spraviš v vrečko in ga neseš sosedu: tole je vaše.
Zbogom in hvala za vse ribe

crniangeo ::

my pardon , mislil sem tistemu sosedu katerega psa je lastnik :)

@warpedone : Glede na spuščene pse in freelancanje, sklepam da so to nekje na kmetih doma.. tam so včasih mal usekani in se radi ravsajo
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

Zgodovina sprememb…

Malcolm_Y ::

Ne zdaj s krokodili. Resno me zanima, če po svoji trati posujem strup (recimo, za listne uši ali katero koli golazen, ki bi tam bila) in postavim še tablo, kamor na veliko napišem, da je po trati posut strup in da naj ljudje čuvajo svoje pse in otroke in mačke,...

Ali resnično obstaja zakon, ki pravi, da sem jaz kriv, če se komu kaj zgodi?

čuhalev ::

Hja, menda je celo to, da če se tat poškoduje v tvoji hiši, odgovarjaš ;((

St235 ::

Malcolm_Y je izjavil:

Ne zdaj s krokodili. Resno me zanima, če po svoji trati posujem strup (recimo, za listne uši ali katero koli golazen, ki bi tam bila) in postavim še tablo, kamor na veliko napišem, da je po trati posut strup in da naj ljudje čuvajo svoje pse in otroke in mačke,...

Ali resnično obstaja zakon, ki pravi, da sem jaz kriv, če se komu kaj zgodi?


SEVEDA, povzročanje splošne nevarnosti za začetek. Ljudje božji saj nismo na divjem zahodu. Pri teh stvareh se vsekakor upošteva načela sorazmernosti in to, da iz malomarnosti ali celo naklepa poskušaš zastrupit sosedovo žival, ker serje po tvoji travi krepko presega ta koncept. Nadalje takšen strup ogroža ne samo živali ampak tudi ljudi, otroke... Da o temu, da če bo iz postavitve in količinučine razvidno, da je šlo za naklep sploh ne govorimo. Strup za listne uši pač ne bo ubil psa, če ga boš uporabljal v sladu z navodili. Če boš pa (kot banalen primer) v njega namočil zreske, ki jih bo potem pes "ponesreči" pojedel, bi pa res rad slišal tvojo razlago, kako je to normalna metoda za zatiranje uši.

Vedno je treba imet v glavi, da so pravice drugega omejene s tvojimi pravicami in, da to da nekdo krši tvoje pravice tebi v veliki večini primerov ne daje POPOLNOMA NOBENE pravice, da ti kršiš njegove pravice. Še več, tudi v tistih redkih primerih kjer je to dopustno se striktno gleda načelo sorazmernosti.

čuhalev je izjavil:

Hja, menda je celo to, da če se tat poškoduje v tvoji hiši, odgovarjaš ;((


menda so celo videli jetija.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

čuhalev ::

St235 je izjavil:


menda so celo videli jetija.


No, osebno nisem ravno vešč zakonodaje, ampak doma so prepričani v to, zato mamo pokrite jaške in stopniščne ograje.

St235 ::

no, osebno nisem ravno vešč biologije, ampak vsi na zaprtem oddelku se s tem strinjajo, zato so tudi zaprti tam.

Velika večina ljud ima pokrite jaške in stopniščne ograje zaradi lastne varnosti. Ampak, če pri vas doma rabite za to tako butasto razlago tudi prav.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

first_line ::

vorantz je izjavil:

Malcolm_Y je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

Äe postaviĹĄ strup za podgane in ne prepreÄiĹĄ vsemu, kar ni podgana, da pride do tega strupa, potem odgovarjaĹĄ za ĹĄkodo. Tudi Äe je strup postavljen na tvojem. Je pa to mala cena za mir, pa tudi verjetno povezati ne bi znal nihÄe mrtvih kuĹžkov in vzroka, ki ga Ĺže zdavnaj ne bi bilo veÄ.

Kje piĹĄe, da ne smem svojega strupa metat po svoj trati? OP lahko postavi opozorilno tablo, Äe kljub temu lastniki pustijo pesu, da gre gor, so si krivi sami.



lahko samo recem think of the children :P
bo kak mali pojedu vabo in bos mel take pizdarije da se lahko samo se obesis ce te njegova druzina ne bo ubila prej
pa ne rect zakaj ne pazijo kje hodi froc
nima veze ker bottom line..zastrupu si froca


A če bo moj otrok na trati jedel pasje dreke in se valjal v njih pa ne bo nič narobe?
Sicer pa mislim da vam ni čisto jasno kaj je strup za podgane ki ga lahko kupiš v trgovini pri nas. Vem da maček ga ne bo jedel, pa tudi če bi ga, bi preživel.

Če se gre za psa, preprosto par celih čokoladnih tablic pustiš na vrtu. Psa ne bo več in noben ti nima kaj težit.

St235 ::

A če bo moj otrok na trati jedel pasje dreke in se valjal v njih pa ne bo nič narobe?

Seveda bo in za to imaš na voljo pravna sredstva. Nikakor pa ti to ne daje pravice, da storiš kaznivo dejanje.

first_line ::

Potem preprosto pokličeš policijo da se ti je otrok valjal v pasjem dreku in bojo takoj stopili v akcijo, da rešijo to kaznivo dejanje. Seveda.

Ne podpiram mučenja živali, ljudi, rastlin... A ko pride do te meje da se zadeve ne da rešiti na normalen način (ko boš klical policaja zaradi dreka na travniku pred hišo, se ti bo ta smejal in še kazen napisal), sem pripravljen iti veliko dlje, kot pa so zmožni 'moji nasprotniki'. Pa naj si bo, da mi kdo razbija v stanovanju nad mano, tlači letake za brisalec, me posiljuje z degustacijo ko grem v Merkatorja kupit nove gate... Ko enkrat okolica ve, da s tabo ni dobro češenj zobati, zaživiš v takem blaženem miru, blizu nirvane.

crniangeo ::

Torej obstaja verjetnost da imaš aspergerjev sindrom ? :) Nekako se mi dozdeva da imaš zelo malo prijateljev :)
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

St235 ::

first_line je izjavil:

Potem preprosto pokličeš policijo da se ti je otrok valjal v pasjem dreku in bojo takoj stopili v akcijo, da rešijo to kaznivo dejanje. Seveda.

Ne podpiram mučenja živali, ljudi, rastlin... A ko pride do te meje da se zadeve ne da rešiti na normalen način (ko boš klical policaja zaradi dreka na travniku pred hišo, se ti bo ta smejal in še kazen napisal), sem pripravljen iti veliko dlje, kot pa so zmožni 'moji nasprotniki'. Pa naj si bo, da mi kdo razbija v stanovanju nad mano, tlači letake za brisalec, me posiljuje z degustacijo ko grem v Merkatorja kupit nove gate... Ko enkrat okolica ve, da s tabo ni dobro češenj zobati, zaživiš v takem blaženem miru, blizu nirvane.


Ko boš klical policaja zadari dreka na travniku se ti bo upravičeno smejal, ker ne ločiš kazensko pravnih od civilno pravnih zadev. Ravno tako, pasji drek na travniku ni nikakršno kaznivo dejanje.

Ko enkrat okolica ve, da s tabo ni dobro češenj zobati, zaživiš v takem blaženem miru, blizu nirvane.

v zaprtem oddelku takšne ali drugačne ustanove.

sem pripravljen iti veliko dlje, kot pa so zmožni 'moji nasprotniki'.

to vključuje predvsem otresanje gobca po krinko anonimnosti na forumu.

first_line ::

crniangeo je izjavil:

Torej obstaja verjetnost da imaš aspergerjev sindrom ? :) Nekako se mi dozdeva da imaš zelo malo prijateljev :)


To drži. Ne rabim 100 ovc, je dosti par levov.

@Lakotnik29: po tvoje sem lahko tudi 13 letni mulc, ki trola po netu in cel dan nabija igrice.
Sploh eni ki ne hodite dosti izven računalniškega sveta si mislite da se vas ne upa nihče niti dotakniti. Potem pa jok in mamici pod krilo.

Zgodovina sprememb…

WarpedGone ::

Seveda bo in za to imaš na voljo pravna sredstva. Nikakor pa ti to ne daje pravice, da storiš kaznivo dejanje.

Ne razumem zakaj je ta reč tako nedoumljiva.
Seveda pumpa čustva in jezo ampak da se ne doume zakaj mora tako bit, hmnja ...

Posnetek na CDju in ko/če to ne prime še "vračilo tuje lastnine v vrečki, katero si našel na svojem travniku" bi med zdravimi ljudmi moralo prijet.
Nočem si predstavljat sramu ki bi me zajel, ko/če mi sosed prinese vrečkico 'dragocene robe' in še posnetek mojga psa, kako mu ga je spustil pod okno...
Zbogom in hvala za vse ribe

St235 ::

first_line je izjavil:

crniangeo je izjavil:

Torej obstaja verjetnost da imaš aspergerjev sindrom ? :) Nekako se mi dozdeva da imaš zelo malo prijateljev :)


To drži. Ne rabim 100 ovc, je dosti par levov.

@Lakotnik29: po tvoje sem lahko tudi 13 letni mulc, ki trola po netu in cel dan nabija igrice.
Sploh eni ki ne hodite dosti izven računalniškega sveta si mislite da se vas ne upa nihče niti dotakniti. Potem pa jok in mamici pod krilo.


ne, po moje na mentalni ravni 7 letnega froca, ki nima stika z realnim svetom. Preživi nezdravo količino časa online, kjer pod krinko anonimnosti sanja o temu kako velika jajca ima in kako lahko z svojo velebatino (v dobesednem in prenesenem pomenu) rešuje svoje probleme. V resnici pa z sklonjeno glavo hodiš šefa do žene in ponižno nastaviš karkoli si v danem trenutku zaželita.

WarpedGone je izjavil:

Seveda bo in za to imaš na voljo pravna sredstva. Nikakor pa ti to ne daje pravice, da storiš kaznivo dejanje.

Ne razumem zakaj je ta reč tako nedoumljiva.
Seveda pumpa čustva in jezo ampak da se ne doume zakaj mora tako bit, hmnja ...

Posnetek na CDju in ko/če to ne prime še "vračilo tuje lastnine v vrečki, katero si našel na svojem travniku" bi med zdravimi ljudmi moralo prijet.
Nočem si predstavljat sramu ki bi me zajel, ko/če mi sosed prinese vrečkico 'dragocene robe' in še posnetek mojga psa, kako mu ga je spustil pod okno...


ja, in to je tudi praktično edino racionalno ravnanje. Vse ostalo je napihovanje ega na forumu s strani ljudi, ki si soseda niti vprašat ne upajo, če bi mogoče pospravil za svojim psom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

oo7 ::

šernk je izjavil:

elektronske odganjalce si mogoče testiral?


Sem si sposodil ampak ni pomagalo.

korenje3 je izjavil:

žalostno je imeti takega soseda kot je m-power. ne moti ga pasji drek, ampak to da ima sosed psa. 100%.



A to pa ni nič žalostno,da moram jaz vsak, dan pospravljat dreke za sosedovim psom???

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

WarpedGone ::

A to pa ni nič žalostno,da moram jaz vsak, dan pospravljat dreke za sosedovim psom???

Zberi dokaze in ne pozabi vrnit najdeno tujo lastnino.
Tisti drek ni tvoj ampak sosedov.
Zbogom in hvala za vse ribe

Zgodovina sprememb…

oo7 ::

crniangeo je izjavil:

Jezus eni ste res nastrojeni proti svetu in psom. Edina rešitev je kot je že nekdo povedal: ena cheap web kamera, dobiš psa na delu, shraneš posnetek na cd, neseš tistemu sosedu katerega pes je sral in ga lepo prosiš naj poskrbi za vse potrebno. V kolikor ne bo zaleglo, v bodoče pobereš drek in ga elegantno zalučaš na sosedovo zelenico in naj se drug sosed zajebava s tem :)



Jaz sem že ugotovil kater pes serje na našem dvorišču in to je sosedov pes več ali manj. Tudi sosed, ki si lasti tega psa sem videl, da je videl psa, ko je šel k nam srat pa ga ni poklical stran.
Uglavnem ta pes je non stop spuščen in pri njih doma ne serje, ker so ga tako naučili. Ko je bil pes majhen če so ga videli, da je šel srat doma na njihovi parceli so ga začeli podit, da je šel drugam na veliko potrebo.

Povedal smo jih že velikokrat pa nič ne zaleže če je pes spuščen, ko ga prime on pač gre in se userje.

Kar se tiče drekov pa jih poberem vsak dan z lopato, ko se jih nabere cela lopata pa jih zvečer pač vržem nazaj na njihovo travo ampak sem se že naveličal to delat po domače povedano.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako utišati zlo glasno mrcino? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9515962 (2370) FrRoSt
»

Sosedov pes laja celo noc ko zmesan kaj narediti,vasi predlogi. (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9132624 (16461) Invictus
»

Soseda me obtožuje... (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9920554 (14044) Unknown_001
»

majhni ljudje z velikimi psi (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17451941 (47964) BRBR
»

Sosedov lajajoči pes (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7111822 (10377) VidKo

Več podobnih tem