» »

Sosedov lajajoči pes

Sosedov lajajoči pes

«
1
2

suntrace1 ::

Sosedov cucek mi pod hišnim balkonom že celo poletje laja v tri dni. Sosedov običajno ni doma, da bi ga vklenili, pa tudi ko so, se jim ne da ukvarjati še s psom. Počasi mi gre cucek pošteno na živce. Menda obstaja neka frekvenca, ki jih psi ne prenašajo najbolje - če kdo ve kje bi dobil posnetek za predvajanje preko stolpa, bi mi naredil veliko uslugo.

Vantage ::

Petarade saves the day >:D

Tilen ::

Mislis, da bi tebi ta ton ugajal? :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

BladE_ ::

Hmm ce je kej stromarja v teb lahko poskusis tole, pa google tut pomaga :D
Akcija - Reakcija

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BladE_ ()

Rapsey ::

kupi faširano meso, naredi čevapčiče z podganjim strupom (ne pečeno) pa mu vrži

Tilen ::

20-25khz pri 135 decibelih. GG
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

strictom ::

Mokra 1" leska. Olupljena seve. Pes si niti pisnit nebo upal.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

mtosev ::

@Rapsey

8-O 8-O 8-O Kaj tebi mal fali?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

#000000 ::

Pejt k sosedu ko *je doma* zaupaj mu svojo/vajino težavo ter mu predlagaj naj ga zapira ipd. lahko da te bo poslal nekam ampak mu v bistvu nič ne moreš, razen če psa muči, pes nima sveže vode, sence, prekratka ketna ipd. Takrat bi ga lahko prijavil recimo DPMŽ. S petardam znaš kasirat cca. 100.000 sit za vsak pok (ker so dovoljene samo od mensezdi 26. 12. - 31. 12.) če mu psa zastrupiš, bog ne daj da te dobi/jo v vsakem primeru boš nasankal. LP

bobby ::

a si to v bloku al sosednja bajta al kako?
če si v bloku, potem tvoj sosed ima tvoje dovoljenje, da se strinjaš da ma psa? kokr vem, morajo biti stanovalci v isti stanovanjski skupini vsi za in šele potem ima lahko on psa. zdej če je cucek tih, potem dvomim da se bi kdorkoli pritoževal nad tem da ima kdo domačo žival. sam v osnovi je tko. vsaj za moj blok vem da so bile pizdarije in v končni fazi je hodu od vhoda do vhoda za podpise,..

drgač pa se strrinjam, najprej diplomacija, pol pa ostala sredstva,...
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

suntrace1 ::

Sosednja hiša, imamo skupaj ograjo in še vedno laja, torej 3 ure skupaj. Zastrupil ga ravno ne bi, sam da utihne bi rad in ne bi se kregal s sosedi. Druga soseda ima še mačke, ki hodijo na naše solatne grede srat in scat. Naravnost za po*@#$

Verjetno bom moral res na obisk.

edit: Mogoče ve kdo, kolikšen ima domet ta Dazzer, potrebujem vsaj 15m zračne linije?

edit 2* - ah, samo 5m, to bo premal

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: suntrace1 ()

sverde21 ::

V kitajsko restavracijo ga pel >:D
<?php echo `w`; ?>

Morfejus1 ::

Obstajajo naprave za odganjanje psov. Cena 20k.

strictom ::

Obstajajo palice za odganjanje psov. Cena 20kcal.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: strictom ()

Trololololo1 ::

Si že slišal za airsoft?

Psa bo zapeklo in odgnalo, ne bo pa ga poškodovalo. Bi blo pa pametno da metke redo pobiraš potem, ker če bo sosed vidu da maš polno metkov po vrtu se boste kmal skregal. Mamo podobne probleme tudi pr nas. Mamo pred hišo mačke in pse. Soseda pa smatra, da ker živim na vasi mora cela vas prenašati njene pse in gledati njihovo sranje in sranje ter dlake njenih mačk.

Zgodovina sprememb…

Rapsey ::

Kaj tebi mal fali?

Živim v stanovanjskem naselju in ne maram psov. Prevečkrat sem bil buden čez noč zaradi psov zaprtih na balkonih, prevečkrat mi je šlo na bruhanje pozimi ko je vse rumeno in polno dreka povsot.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rapsey ()

mtosev ::

Če te motijo se odseli.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

#000000 ::

Ojoj, samo neki bi strelal in tepl nič krive žvali, ja pol najboljš da greš in zafu..š po eno štilarco na vsak konc, eno na vrt za mačkem eno k sosedu zarad psa, pa še tretjo mujotu ki se je sparkiral na kao "moj" park plac pred blokom.

Res vročina v glave buta, a otroke tud s kuhlo po prskih namahate, če kej preveč ročice stegujejo proti PC-ju ali prenosniku ?? LP

Poldi112 ::

Za otroke imas pasti za miši na mizi. Si fino zapomnijo ko jih užge po prstih. Pa se miši spotoma lovi.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

miko 55 ::

leska 2" bo ravno prav>:D >:D . vrni jim uslugo in si ti nekaj močnejšega omisli:D :D . kakšnega nemškega ovčarja, dobermana... oz nekaj v tem stilu>:D >:D in ne kaj mehkužnega oz družinskega psa:( :( . najbolje da kakšnega ki izrazit lovski nagon in uboga ukaze:D :D . pol pa sam ukaze talaš in vse ostalo se uredi:D :D . kaj primernega dobiš v policijski šoli za pse, kateri niso poslušni dovolj za policijsko rabo a za doma so odlična izbira.8-O 8-O

mihec87 ::

Ja pametn nasvet potem bojo pa spet clanki v novicah pa folk caku na kirurgiji da ga zasijejo ker ne bo obvladu mrcine..

reptilia ::

am vzameš gobo jo spohaš, serviraš na krožniku, malo čapija naokol, z malo sreče bo požrl še tega
če to nardiš... boš lahko mirno spau

alternativa za cucka:
al pa greš na policijo.... koker vem je po 22.00 prepovedano kaliti javni red in mir itd...
mačke: zakaj ne urediš da mačke slučajno pridejo v pasjo uto?
Forgive your enemies, but never forget their names.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: reptilia ()

Highlag ::

Sam sem sosedovega utišal z pištolo na vodo. Ponavadi jih curek vode moti.

Natreniral sem ga tako, da se je skril v kočo samo, da sem roleto spustil. >:D Je dal mir toliko časa, da sem zaspal. Potem me pa itak ni motil več. :P
Never trust a computer you can't throw out a window

Trololololo1 ::

Nekateri tukaj ne poznate problemov s cucki in mačkami. Maš soseda s katerim se ne želiš skregati zarad njegovga psa/mačke k ti skoz dela škodo in ti para živce. Mene zelo moti da ne morem iti na atrij in se usedit na stol brez da bi potem mel rit polno mačjih dlak. Grem na cesto in že stopim na kak pasji drek. Dobimo obisk in se že pes laja in se je treba potem premaknit v hišo. Sosedi pa se ne da dopovedat, da nočemo met njihovga psa pr seb pa nočemo vsi poslušat kk se dere. Pa še po fasadi nam skoz ščije. Na fasadi je vsak vogel zato temen. Drugi sosedi že razmišljajo o tem, da se bodo ogradili. Men pa ni jasno zakaj se bomo morali ograditi pred tečnimi sosedi, ki nam vsiljujejo svoje pse. Se mi zdi, da bo treba nek zakon nov sprejet k bo prepovedal, da se psi sami brez nagobčnika in povodca okol sprehajajo.

Da ne bo kdo mislil, da sovražim živali. V resnici imam živali rad, vendar sovražim da mi drugi vsiljujejo svoje živali, če jih sam za to ne prosim.

mihec87 ::

Vem kako je to pri nam ima sosed oz tesko reces sosed ker je predlaec stran.. psa ki hodi k nam srat in ker imamo okrog hise tlakovano pot za vozicek se zmer tam gor userje pol pa lahk nagazim pa v hiso nesem smrdljiv drek:\ :(

Ga je zanc fotr z eno sirkovo metlo ruknu tako da ko vidi fotra si kr premisli srat tam od zdaj naprej..

P.s. tut mi imamo psico pa zmer serje na travniku zraven tiste poti..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec87 ()

Trololololo1 ::

Ma k smo še mi mel psico smo vedno mel pripeto. Na ketni ni bla edino, ko smo jo peljal na sprehod. Na koncu je še poginla, ko je bla na ketni, sosedovi psi so se pa zravn stepl in je dobila porcijo. :|

Beernarrd ::

Hočeš reč da je psica crknla na ketni, potem pa so jo psi obdelal?

mihec87 ::

mislim da je proti koncu drugacen vrstni red

jype ::

Pa kaj bi vi psu delal, da utihne? Saj pes ni vas problem, sosed je!

A ce sosedu nonstop laufa motokultivator greste tut tja in mu vsujete cukr v tank? Ne. Sosedu recete, naj hudica izklopi.

Ce ne uboga, ga pac postavite pred odlocitev: al bo situacijo uredil, ali pa jo boste vi. Ce vam prepusti iniciativo pac posnamete hrup in prijavite policiji.

Riff ::

Hmmm vzames zracno pusko in pok v cucka pa da vidis ce bo se prisel lajat .:D

krneki0001 ::

@boby
a si to v bloku al sosednja bajta al kako?
če si v bloku, potem tvoj sosed ima tvoje dovoljenje, da se strinjaš da ma psa? kokr vem, morajo biti stanovalci v isti stanovanjski skupini vsi za in šele potem ima lahko on psa. zdej če je cucek tih, potem dvomim da se bi kdorkoli pritoževal nad tem da ima kdo domačo žival. sam v osnovi je tko. vsaj za moj blok vem da so bile pizdarije in v končni fazi je hodu od vhoda do vhoda za podpise,..


A imate avto? A vam je sosed dovolil da imate avto? A vam je sosed dal podpisano da te lahko mama rodi in da jo fotr napumpa, da bo tebe imela? Dej ne piši no bedarij!!! Vsakdo v bloku ali hiši ima lahko psa (kar sicer ni prav, ker imajo največji psihopati tut najbolj neumner pse ponavadi) ali mačko.

Psu daj eno klobaso pa mu pokaži, da te to moti, pa bo pes sam nehal lajat. Za mačke če ti na vrt hodjo srat pa obstaja za 13.000 sit ena full huda zadevak piska samo ko se kaj premika in mačke kr premetava od tistega zvoka.

#000000 ::

bobby ::

@ nebivedu: hmmm

pa probaj ostat pri temi, ne mi z neandrtalskimi tukej,..
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bobby ()

krneki0001 ::

Nikakor niso neandertalske. So točno to kar so neumen odgovor na neumno vprašanje. V svojem lastnem stanovanju v bloku, ki sem ga kupil s svojim denarjem imam lahko psa, mačka, miši, podgane in karkoli od domačih živali pač navlečem v stanovanje. So na moji privatni posesti in mi tega noben ne more preprečit. Poleg tega pa imaš prvi stavek v odgovoru takle; "Posebnega predpisa ali zakona, ki bi določal pogoje lastništva domačih živali v večstanovanjskih hišah, ni."

Pa da smo si na jasnem, če ne maraš živali je to tvoj problem, vendar ni žival kriva da je zaprta na balkonu. Streljajte na lastnike ne na živali, ker živali si ne znajo pomagat.

Trololololo1 ::

nebivedu vsak ima lahko psa, vendar je žalostno, da lahko proti kretenom, ki svojih psov nimajo na ketni in so nevarni ukrepaš samo v primeru če nardijo vlko škodo ali pa koga ugriznejo. Pa še v primeru, da te pes ugrizne redko ubijejo psa in kaznujejo lastnika.

Zračne puške pa so premočne za žival, ker jo lahko resno ranijo. Sosedin pes ima že več metkov v trupu. Zato je bolje kak airsoft, ki je le tak močn da bo psa speklo pa bo šel stran. Se mi pa smilijo psi, ki sami niso krivi, da imajo neumne lastnike, ki jih ne znajo strenirat, potem pa morajo prejemati metke v rit pa verjetno kak kamen al pa vaše palce itd. Treba bi blo zrihtat zakon, ki bi kaznoval vsakega lastnika psa, ki nima postavljene hiške za psa in urejen pesjak. Treba bi blo tud prepovedat vzrejo nevarnih pasm pz. pasem, ki jih povprečen človek ne more kontrolirati.

krneki0001 ::

Ne moreš zahtevat, da vsi postavijo pesjake za svoje pse. Moj pes ne bo nikoli v pesjaku, poleg tega ne bo spal zunaj v pasji uti,če je pa čez dan vedno z nami. Edinokrat ko spi zunaj je pozimi, ko se zakoplje v sneg na terasi in ga ni ven iz kupa snega do jutra.

Res pa je da je veliko lastnikov živali(govorim na splošno ne samo za pasje lastnike) neodgovornih in puščajo živali na balkonih po možnosti cel dan na soncu brez vode in podobno. Vendar za to ni kriva žival in ne pride v poštev noben kamen, airsoft, zračna ali palca. Tukaj pride edino klic na policijo v poštev in naj oni odredijo kazen lastniku te živali, ker se ni pobrigal zanjo.

Na kurac mi grejo ljudje ki brezveze mučijo živali, pa naj bodo to lastniki ali pa neumni sosedje, ki se na ubogo žival, ki je že tko napol zapuščena od lastnika in že zaradi tega boga še spravljajo s palicami, kamni ali celo strelnim orožjem.

Zgodovina sprememb…

Barakuda1 ::

Se še kdo spomni javnega medijskega linča mladcev zaradi mučenja mačk.

Po tukajšnjih prispevkih sodeč, je samo vprašanje časa, kdaj bi se lahko kaj podobnega, spet ponovilo.

Nekateri prispevki, so tako obotni in človeka nedostojni, da bi bilo resno za razmisliti kdo so ti naši sogovorniki.

Vsekakor, pa je resno za razmislit, a ni tema (zaradi kar lepega števila takšnih prispevkov) zrela za izbris.

Če nimate konstruktivnih predlogov, je bolje, da se ugriznete v prste, preden sežete po tipkovnici.

Trololololo1 ::

Moji teti so zarad te sosede šli živci. Večkrat je razmišljala, da bi se odselila samo zaradi tega, ker soseda noče zapirat svojih živali. Zdaj bo morala za to, da bo imela mir plačati vlke dnarje, da se bo ogradila. Psi in mačke jim tudi ščijejo po vratih itd kot nam. Ko pa kaj pojamraš pa te takoj zabijejo, da naj dokažemo, da je njihov bil al pa sej je samo drek.

Ne moreš zahtevat, da vsi postavijo pesjake za svoje pse. Moj pes ne bo nikoli v pesjaku, poleg tega ne bo spal zunaj v pasji uti,če je pa čez dan vedno z nami.


Dokler je res z vami in ne moti drugih, hodi na sosedovo zelenico srat je ql. Ko se pa gonijo se pa cele noči derejo zaradi česar veliko ljudi takrat po cele noči ne more spat.

Kar se mene tiče naj tisti, ki imajo živali, imajo živali pri sebi. Če so pa tojk zategli, da ne zapirajo psov pa naj se odselijo nekam daleč stran od folka, kjer nobenga ne bojo motli. Treba bi blo zrihtat zlo visoke kazni za neodgovorne lastnike živali in ni važno al so to psi, mačke, kokoši al pa biki. Ljudje mamo pravico do miru.

Trololololo1 ::

Se še kdo spomni javnega medijskega linča mladcev zaradi mučenja mačk.

Po tukajšnjih prispevkih sodeč, je samo vprašanje časa, kdaj bi se lahko kaj podobnega, spet ponovilo.



Razlika je med mučenjem in odganjanjem.

bobby ::

by the mimo: mam rad živali in jih ne mučim, ker si pač glih namigoval na to.

kot drugo pa je, če si v bloku doma, moraš upoštevat nek red, zato pa sem tist link poslal. res je da ni nikjer specifično odrejeno, če bi pa prebral do konca, bi videl, da okoli tega vseeno so neka pravila (kar se blokov oz skupnih stanovanj tiče) boli mene, kaj maš ti v svojem lastnem fletu, me pa ZELO briga, kaj je od tvojega praga naprej. zarad takih kot si ti, majo nekateri osebki potem probleme, k mislijo da lahko delajo kar se jim zljubi, če so kupl flet v bloku.

sem tudi proti kakršnimkoli airsoft/zračni kalibr/zastruplanje,... najprej diplomacija, pol prijava na ustrezne organe. če pes serje na tvojmu dvorišču in se nasplošno šeta okol, dokumentiraj (slike,video) pol pa sam ustrezn organ, če pač se s sosedom ne da nič zment, sam pač mu moraš dat to prej vedt.
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

Trololololo1 ::

sem tudi proti kakršnimkoli airsoft/zračni kalibr/zastruplanje,... najprej diplomacija, pol prijava na ustrezne organe.


Problem je, ker nihče noče slišat da nihov kužek gre komu na živce. Če boš prijavil soseda, da se ti njegov pes serje pred bajto in da se ponoč dere, se bodo vsi samo smejali in nič nardi.

sem tudi proti kakršnimkoli airsoft/zračni kalibr/zastruplanje


Razlika med airsoft in zračnimi puškami je zelo velika. Airsoft ne bo poškodoval živali, zračna pa lahko poškoduje. Na žalost se je včasih treba spustit na zelo nizek nivo, da imaš svoj mir.

dokumentiraj (slike,video) pol pa sam ustrezn organ


Vsak te bo potem vprašal zakaj ga pa takrat nisi raje nagnal. Nekateri prevč filme gledate. Na žalost je tako, da si danes vsak lahko kupi psa in se mu lahko dere cele dneve in noču pa mu nič ne moreš. Če ga boš pa posnel kok se dere se ti bojo pa vsi smejal.

jype ::

namo2> Vsak te bo potem vprašal zakaj ga pa takrat nisi raje nagnal. Nekateri prevč filme gledate. Na žalost je tako, da si danes vsak lahko kupi psa in se mu lahko dere cele dneve in noču pa mu nič ne moreš. Če ga boš pa posnel kok se dere se ti bojo pa vsi smejal.

To ni res. Zakon ti podeljuje pravico do nočnega miru. Če ga nimaš, lahko takoj ko cucek začne lajat, pokličeš policijo, kako bo ona utišala cucka pa ni tvoj problem. Če ga ne utiša, lahko prijaviš tudi policijo. Seveda je najbolje najprej omenit sosedu, da naj zrihta psa. Če ga pravilno vzgajaš od malega s tem ni nobenih težav, če je pa gospodar psa slabo vzgojil je pa to pač njegova napaka in naj zanjo odgovorno poskrbi.

opeter ::

No mi pa imamo drug problem. Živim v mali ulici s hišicami in imam doma psico. Živi zunaj na dvorišču, poleti ga ne zapiramo v pesjak. Problem je, da občasno ob 24. uri ali zjutraj ob dveh ali treh začne lajati. Zakaj že? Naš drugi sosed (torej ne prva ampak naslednja hiša) ima približno 15 mačk (morda več, niti sam ne ve). In te mačke hodijo srat po vrtovih itn. Psica pa seveda laja.

Da seksualno življenje mačk sploh ne omenjam. Mislim, kaj te občasno delajo 8-O
Psico poskušam v teh primerih nekako utišati, seveda manj uspešno. Občasno deluje. Imam to srečo, da stanujejo v naši ulici predvsem starejši ljudje (z slabšim sluhom >:D ), tak da...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

jype ::

opeter> Da seksualno življenje mačk sploh ne omenjam. Mislim, kaj te občasno delajo

Tisto dretje je precej bolj grozno, ja :)

No, ce tvoj pes laja, ga moras tega odvadit. Seveda je _funkcija_ psa, da ob vsiljivcih zalaja in ce potem neha lajat, je vse kul. Mislim, da se ne bo nihce pritozeval, ce bo pes zalajal, ko se bodo macki stepli na njegovem dvoriscu, ce bo pa potem nonstop lajal do jutra, je pa tvoja naloga, da vstanes iz postelje in ga gres potolazit, ali pa ga vsaj pripravit da neha lajat.

Beernarrd ::

Vsakič ko pes ne neha lajat, pokličeš soseda po telefonu. podnevi, ponoči.
Ko bo izklopil telefon, greš k njemu in mu pozvoniš na vrata. Podnevi ponoči. Po enem tednu se bo uredilo.

opeter ::

jype, saj poskušam... :|
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

krneki0001 ::

Moj pes je vedno ob meni, razem ko nas ni(smo v službi) je v stanovanju sam, vendar takrat nima dostopa do terase. Imam pa srečo, ker haskiji ne lajajo, tako da se sosedje ne morejo pritožrvat.

Razlika med zračno puško in airsoft puško je resveliak, vendar tisi, ki pravi da airsoft ne naredi poškodb se zelo moti. Airsoft res ne naredi fizičnih poškodb, vendar naredi psihične, ki so mnogo hujše. Pes se boji vsega, ker ne ve od kje so priletele kuglice in zaradi takih stvari lahko postane orenk napadalen, ker bo potem preventivno vsakega ugriznil, da nebi kaka kuglica priletela vanj.

Sem pa že napisal - eno orenk klobaso pa spoprijateljit se s psom in bo ko mu boš rekel da naj utihne komot utihnil na tvojo željo.

Za razliko od mnogih ljudi se psov ne bojim in se lahko vsakemu psu približam, pa do sedaj me je ugriznil samo en in to na ukaz lastnika, kasneje se je pa stiskal k meni in se opravičeval zato kar je naredil, ker je videl, da je bila napaka. Lastnik je bil pa idiot, bivši oficir, ki je iz jna vzel vojaškega psa in ga ščuval na ljudi.

Trololololo1 ::

Najbolj prav bi bilo, če bi streljali lastnike psov. Njih bi bilo pa treba kr z zračno, da bi si zapolnili, kdaj bi pse odprte puščali.

Barakuda1 ::

Razlika je med mučenjem in odganjanjem


Streljanje z razno-raznimi projektili, zastrupljanje s strupom za podgane, posebaj pripravljena vileda krpa ki (ko je pes požre) zagotovo povzroči smrt živali v hudih mukah in še kaj, kar je bilo možno prebrati, TI imenuješ odganjanje.

A si ti iz koga delaš norca morda, ali so morda ti n**c.;(

Daj se no mal zamisli, preden spet kaj napišeš. (pa še kdo drug tud):|

opeter ::

namo2, na takšne, kot si ti bi pa najraje spustil kakega pitbulla ;(( ;(
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sosedov pes laja celo noc ko zmesan kaj narediti,vasi predlogi. (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9132624 (16461) Invictus
»

Sranje psov po dvorišču (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12132157 (27258) Pšenični
»

Sosed in njegov pes (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5214471 (12618) francek1
»

Lajanje psov - rešitev? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8023352 (21593) joze67
»

Sosedov pes (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9511540 (7483) Ramon dekers

Več podobnih tem