» »

kako se odpovedati ... horse burgerju ipd.

kako se odpovedati ... horse burgerju ipd.

korenje3 ::

V glavnem... zime je konec, želodec imam velik. vedno ko sem lačen imam potrebo da grem v mcdonalds ali na horseburger ali pa pico... kako se zadržati takim stvarem?

Rias Gremory ::

Don't go?
Dobra troll tema I say.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Tilen ::

Ne it na burger.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Rias Gremory ::

Oz. če si kje iz Ljubljane greš lahko kdaj z mano in častiš. Potem lahko ješ. :D
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

dzinks63 ::

Če že moraš nekaj dati vase, si naredi veliko skledo solate, sicer boš še vedno "lačen", toda občutek polnega želodca bo naredil svoje.

korenje3 ::

Rias Gremory je izjavil:

Don't go?
Dobra troll tema I say.


ne špekuliraj o temi...

black ice ::

Not sure if troll...
Spij pol litra vode pa bo boljše.

korenje3 ::

zdej jem mandelnje... sam kva ker sem nenasiten in pojem celo vrečko :S

izbrisiracun ::

Sem enkrat videl v neki kuharski oddaji, da so enemu preveč lačnemu svetoval cimet+vlaknine+limonin sok, oziroma nekaj podobnega, da bi se znebil občutka sestradanosti...

francek1 ::

Pij pivo. Rukneš štiri, pa nisi več lačen...
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

mihec87 ::

Pa isto kalorij ko horsburger..

korenje3 ::

sam pol tut vidm ne več :p
potreba po hrani je predvsem pogojena z željo po neutrujenosti.

black ice ::

Kofein in nikotin tudi zmanjšujeta apetit. Koliko je to smotrno pa naj vsak pri sebi razmisli.

seu_ ::

Ne jej par dni nič, potem se napokaj v macu - ko ti bo od tega zelo slabo in boš bruhal, ti hamburgerji ne bodo več tako dišali.

jizzer ::

Skadi malo trave pa bo :)

M@73Y ::

horse burgerju enostavno, da se prepišeš v civilno iniciativo proti mučenju živali in začneš misliti, da so živali veliko pretrpele preden so bile dane na krožnik.
(čeprov prašič mora cvilit na polno, je boljše meso :D )
..jump into psytrance tunnel..

figula ::

potreba po hrani je predvsem pogojena z željo po neutrujenosti.

Poglej kako si sam ugotovil vzrok. Sicer je ura 22.20 in res ne vidim razloga, zakaj si ne dovoliš biti utrujen in se raje tolažiš s peškarji?

BigSmoke ::

korenje3 je izjavil:

V glavnem... zime je konec, želodec imam velik. vedno ko sem lačen imam potrebo da grem v mcdonalds ali na horseburger ali pa pico... kako se zadržati takim stvarem?


prvi teden ti bo težko potem pa se boš navadil
veliko pa poješ zato, ker imaš malo obrokov dnevno in preveč obilnih (predvidevam da več kot 3x ne ješ dnevnno)
naredi si 5-6 obrokov dnevno in zmanjšaš porcije ob tem pa še veliko vose piješ

MTB ::

Sam sem imel podobne probleme. Ko sem še veliko športal to ni bil problem, ker sem vse pokuril. Pica in pol ali pa celo dve za večerjo niso bile problem, pa še kako pivce zraven. Ob komplet kosilu vsaj pol štruce kruha in podobno.
Ko sem se pa zaposlil in je bilo prostega časa manj, se je pa začelo poznati na kilogramih. Čeprav se prej niti pod razno nisem mogel zrediti, so šle kilce kar fajn gor. Jedel sem pol manj, pa še vedno je bilo precej.
Potem sem pa moral na neke preiskave v bolnišnico, kjer so pač porcije bile krepko manjše. Prvi in drugi dan me ja matralo, potem mi je bilo pa čisto dovolj.
Nekaj dni se trudi in pojej pol manj kot ponavadi, po parih dneh ne boš imel več problemov, ker se ti bo želodec malo skrčil. Ampak moraš biti karakter in se ne nažri potem spet na polno, ker se želodec hitro razširi.

draciel ::

jah hude so , s to hrano. Sam sem včasih hodil na kebabe, pice, bureke itd in to vedno ponoči, ko smo šli malo na zrak. To mi je prišlo v navado in vedno sem pojedel tudi po 2 kebaba na večer plus še polovico od punce če ni upala pojest.

Seveda so šli kilogrami gor kot za stavo in največ sem jih imel 86 pri 170cm višine. Nato sem se malo pogledal v "špegu", se zamislil, kupil tekalno stezo, in sedaj jih mam 16 manj, ( seveda ne jem več burekov, kebabov itd. sploh pa v večernih urah ) in počutim se odlično ;D.

Moj nasvet je: Če ti je kaj mar za svoje telo, se boš pomoje kmalu sam zamislil =)

p.s seveda se še vedno pregršim. Vsaj enkrat v tednu ob gledanju game of thrones, se napokam pive ter rum kokosov :D haha

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: draciel ()

gendale ::

francek1 je izjavil:

Pij pivo. Rukneš štiri, pa nisi več lačen...

glih pol rataš lačen, vsaj jst :)
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

korenje3 ::

že pijem 1,5l cocacole in kebab :S

Apofis ::

korenje3 je izjavil:

V glavnem... zime je konec, želodec imam velik. vedno ko sem lačen imam potrebo da grem v mcdonalds ali na horseburger ali pa pico... kako se zadržati takim stvarem?

ok. Ostalemu se lahko odpoveš sam horsburgerju ne! To je velik greh...mljask

gendale ::

drgač lohk pogledaš ceno horseburgerja pa te bo minilo
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

korenje3 ::

zarad 4€ me pa res ne bo minilo...

Apofis ::

Ah ostalo je pa kao ful cenej...

gendale ::

kebab na bon je okol 1e

all you can eat kitajska na bon je neki čez 2e

all you can eat tajska neki čez 3e (+dejansko okusno)

pa tele all you can eat se splačajo tud brez bona, k komot poješ za več k 10e :D
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

globalna80 ::

Postopoma si zmanjšuj želodec tako, da imaš manjše obroke kot ponavadi. Želodec se ti bo skrčil in zahteval manj, občutek sitosti bo pa isti.

Glede piva. Alkohol po jedi zmanjša presnovo maščob. Če želite pivski trebušček pa kar izvolite.

če boš imel več časa zase in za pripravo hrane, se boš lahko večkrat izognil hitri hrani, če je časovna omejitev. če je pa samo vprašanje okusa pa ni čudno glede na dodatke, ki ojačujejo okus. Če se boš začel prehranjevati izključno z domačo oziroma bio prehrano, ti po nekem času taka hrana ne bo več toliko okusna kot prej, saj je večkrat bio hrana najbolj okusna od vseh jedi in ti bodo določene druge jedi žačele celo smrdeti. Izostril si boš okus do fula in zavračal junk hrano.
Great spirits have always found violent opposition from mediocre minds.
Albert Einstein

Shegevara ::

gendale je izjavil:

kebab na bon je okol 1e

all you can eat kitajska na bon je neki čez 2e

all you can eat tajska neki čez 3e (+dejansko okusno)

pa tele all you can eat se splačajo tud brez bona, k komot poješ za več k 10e :D


Haha:D

me spominja na to sliko:



Sicer pa tudi predlagam OPu da se začne športat in potem ne bo greha it kdaj pa kdaj na horsa al pa v meca.

Problem so sicer kemikalije in pizdarije, ki jih dajejo tako eni kot drugi v hrano.

Gregor P ::

Najprej glej ure dolgo v to sliko ...


... kako lahko ješ tako plemenito žival, ki nam je toliko pomagala v zgodovini našega človeštva8-O
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

blackbfm ::

Če že moraš nekaj dati vase, si naredi veliko skledo solate, sicer boš še vedno "lačen", toda občutek polnega želodca bo naredil svoje.


Tu bi te popravil da občutek polnega želodca ne bo (sprva) naredil nič. Moraš kar nekaj časa imet dieto recimo z živili nizkega glikemičnega indeksa, da se telo navadi na nižji nivo cukra, potem je pa kul.

Je pa problem ker na slabo hrano se hitro navadiš kontra pa težko:P

korenje3 ::

ja... al pa če ne jem kakšen teden, potem komaj kaj spravim vase. sam kva ka potem za vikend pečemo na žaru...

gendale ::

zrihti si metamfetamin pa ne boš mel apetita
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

D3m ::

Gregor P je izjavil:

Najprej glej ure dolgo v to sliko ...


... kako lahko ješ tako plemenito žival, ki nam je toliko pomagala v zgodovini našega človeštva8-O


Dokler je šlo je šlo. Dans se mu zahvalujem za dober steak!!!
|HP EliteBook|R5 6650U|

korenje3 ::

D3m je izjavil:

Gregor P je izjavil:

Najprej glej ure dolgo v to sliko ...


... kako lahko ješ tako plemenito žival, ki nam je toliko pomagala v zgodovini našega človeštva8-O


Dokler je šlo je šlo. Dans se mu zahvalujem za dober steak!!!


pa salame ;)
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

mr1two ::

@gregorP
Verjemi, da se dobri konji ponucajo za vse kaj drugega kot za meso. Za meso gredo večinoma tisti konji, ki za drugo niso primerni(ali so vedenjsko zelo moteni ali pa fizično poškodovani).

D3m ::



HORSE!
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

iggy ::

jizzer je izjavil:

Skadi malo trave pa bo :)



Lol epic comment, ne vem če bo lih to pripomoglo k manjšemu občtuku lakote :D
Hey, you're fat!

skika ::

korenje3 je izjavil:

kako se zadržati takim stvarem?


Zakaj pa bi se?

Mesar ::

skika je izjavil:

korenje3 je izjavil:

kako se zadržati takim stvarem?


Zakaj pa bi se?


Da ga nebo lepega dne razp#*?lo...

Sicer bo pa potrebno povedat kaj več... koliko imaš obrokov na dan, kot so ti že rekli, določene substance poživljajo in še zavirajo lakoto... na račun česa je pa potem drugo vprašanje.
Your turn to burn!

bajsibajsi ::

Postanes veggie.

googleg1 ::

Ne vem če je že bil odgovor v tem stilu. Ampak mogoče se ti ni potrebno toliko odpovedovati hrani. Če povečaš fizično aktivnost in zmanjšaš vnos kalorij samo za 10-20% bodo rezultati očitni. Hujšal boš sicer počasi ampak kakovostno.

panteist ::

korenje3 je izjavil:

V glavnem... zime je konec, želodec imam velik. vedno ko sem lačen imam potrebo da grem v mcdonalds ali na horseburger ali pa pico... kako se zadržati takim stvarem?

Samokontrola. Če pa nisi dovolj močan, ti pa ne morm pomagat :)

Matako ::

Odpovedati se horseburgerjem?

Ne vem kako je zdaj ampak enkrat sva s kolegom, sicer oba precej spoštljiva do hrane, po prvem grižljaju brez besed zalučala vsak svoj paket kruha z mrtvim konjem v pripraven velik smetnjak zraven (že vedo zakaj ga imajo!). Pa naj se z njim jebejo lačni v Afriki! In ne, tabasco ni pomagal - poznamo te fore.

Ne vem, ali je šlo za slučajen zajeb ali bolj sistemsko napako.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

xardas ::

Ej, kje pa lahko kupim horseburger v Lj? Enkrat ko sem bil še mali, se spomnim, sem ga poskusil nekje v Tivoliju.

TheRiddle ::

Recept kako je znanec pristal v bolnici zaradi podhranjenosti: Vsako jutro namesto zajtrka 2dl kave z mlekom, za malico kava in sendvič, potem nekje pred kosilom spet kava, po kosilu kavica, zvečer obvezno s kolegi na kofe. Tudi sam opažam da mi kava zmanjša občutek lakote in to pri fizičnem delu, tako da mora biti nekaj na tem.

Glede domače hrane: Do kakih dveh mesecev nazaj sem vsak vikend pripravil vsaj po 3 pladnje peciva, kar sploh ni hitro. Zadeva pa zelo hitro izhlapi kar se pozna na kg. Bistvo: Ni pomembno ali je zunaj ali doma, potrebno bo omejiti količino, večerni sprehodi po poteh kjer ni ob strani virov hrane, kolo bi tudi prav prišlo, lahko pa denar namesto v junk food vložiš v fitnes.

Pa še en star slovenski rek: V volji je moč!
Če ti pa ta ni všeč - Where there's a will there's a way ;)
zakaj bi poenostavil, če lahko zakompliciram :D

dope1337 ::

bajsibajsi je izjavil:

Postanes veggie.


In začneš odžirat hrano živalim. Ne bit tak ... tudi živali imajo čustva ...

Drugače sem pa mogoče že slišal rešitev za tvoj problem. Rešitev se je našla v porazdelitvi obrokov na ogljikove hidrate (zjutraj) in beljakovine čez dan. Zjutraj je napoki vsegaboga ampak naj bo vsebinsko predvsem hrana, ki vsebuje ogljikove hidrate, lahko je tudi POLNO kalorij, da boš lažje zdržal čez dan. Tekom dneva, se pa pazi in jej predvsem proteine. Ne da te obsojam, ampak pomoje imaš problem, da se ti zvečer zalušta okusne hrane? To te pomoje scat pelje. Po 18.00 uri se probi zadržat, po 21.00 uri pa obvezno nič jest. Pomoje se ti bo hitro začel poznat ... sam tempo moraš ujet.
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dope1337 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kam na malico, manjše menze ali večje trgovske centre (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5815431 (7494) fosil
»

Stroški hrane (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14328704 (22221) Alamar
»

Dober hamburger v centru Ljubljane (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7528024 (25116) Brias
»

studentska prehrana - sistem fail (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5013284 (11225) fosil
»

Kebab vs. ostala hitra hrana (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15245481 (41146) PINki

Več podobnih tem