» »

wifi

wifi

simone ::

Imam tablični računalnik mpman in imam problem da mi noče delat brezžična povezava prek modema...imam pa modem Sinope568+ iskra tel.modem ima anteno in mislim da bi me moglo povezat brezžično gor.je možno da modem ne podpira brezžične povezave al moram sam kej nastavit?

shadeX ::

Mogoče nimaš vklopljene Wifi storitve na modemu. A ti tablica dobi sploh SSID ( Ime tvojega wifi omrežja? )

shadeX ::

Če ti ne dobi ssid omrežja tvoja tablica, se prvo prepričaj da je storitev Wifi vklopljena. Predvidevam da imaš siol..

Pojdi v tvoj brskalnik - na računalniku (npr. mozilla firefox ) , in gor kjer vpisuješ naslove (npr..www.google.com ) vpiši točno to ( 192.168.1.1 ). Če se ti pojavi okno za geslo ter uporabniško ime, vpiši v oba: user

ko boš v meniju, dobi nekaj podobnega kot je wifi in poglej če je vklopljen. Če ni , ga vklopi.

še eno podvprašanje. Kako dostopaš do interneta? A vsakič ko prižgeš računalnik, se ti samo poveže na internet? ali moraš sam kliknit na kako ikono da se ti poveže?


Če ne veš kaj sem zgoraj napisal naredi preprosto. Pokliči na siol in vprašaj jih če ti vklopijo wifi. in ti ga bojo..=)

Naslednjič napiši več podatkov prosim.

simone ::

hvala shadex sm rešil stvar...

zdj pa mam še problem da mi na tabličnem potem piše da ima probleme s preverjanjem pristnosti....in mi noče vzpostaviti povezave

tud to že rešil hvala vseen

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: simone ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Postavitev domacega omrezja in deljenje internet povezave (strani: 1 2 3 433 34 35 36 )

Oddelek: Omrežja in internet
1776549448 (279) d4vid
»

wifi ne dela, dd-wrt (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
514492 (3994) BorutK-73
»

Sinope 568+ kot router (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
11951232 (22982) simone
»

ROUTER in signal (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
517927 (7438) Frenckie
»

Po zamenjavi modema internet preko wirelesa ne dela (zelo zanimiv problem) (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
5622365 (21281) MTB

Več podobnih tem