» »

KLIMATSKA NAPRAVA ZA SOBO VELIKOSTI 25m2

KLIMATSKA NAPRAVA ZA SOBO VELIKOSTI 25m2

easyrider3 ::

Lep pozdrav sem pred odločitvijo nakupa klimatske naprave,sedaj pa vprašanje,kje je možno dobiti najceneje invertersko klimo z naslednjimi karakteristikami:
-inverter tehnologija
-tiho delovanje
-gretje tudi pri -10 ali -15(-20)
-nastavljivo pihanje Levo-Desno in Gor-Dol
-da so varčne
-da je dobra firma,se ne kvarijo.......


Gledal sem tale model,ki je za moj prostor čisto enkratna sploh pa je to za takšen prostor najboljša klima nasploh in za povrhu je še MITSUBISHI najboljši proizvajalec klim. http://www.mimovrste.com/artikel/364004...
http://www.harveynorman.si/oddelki/bela...
Da ne bo kdo zinil da je kakšna Panasonic ali kaj drugega najboljše,ker večinoma monterji pravijo takole. Najboljše so Mitsubishi potem za njo je Toshiba in potlej pa pridejo ostale.
Klimo bom itak vzel na obroke zato mi je vseeno,če je cena 500 Eur kakšna slabša ali pa 700 Eur boljša.

msjr ::

in za povrhu je še MITSUBISHI najboljši proizvajalec klim


V bistvu si se že odločil za klima napravo in proizvajalca. Po čem pa sklepaš da so micubiši klime najboljše? Vse skupaj vsi delajo na Kitajskem (in bližnji okolici), tako da kakšnih večjih razlik med proizvajalci ni. Panasonic, Toshiba, Sharp ali pa karkoli drugega, tudi Gorenje dela ok in ni problemov.

Predvsem je važno, da je kvalitetna montaža in pa ne preveč oderuški servis, ki pa ga spet ne rabiš tako pogosto, kot bi si prodajalci klim želeli. Tisto levo desno in gor dol in razne lučke ter super funkcije je marketinški bulšit, ko najdeš dobro nastavitev kroženja zraka, ne pipaš klime in je to to.

V podstrešnem stanovanju imam dve klimi, za večji prostor je 5Kw (moč hlajenja) Rhoss, s katero ni nobenih problemov, v manjšem prostoru pa 2,5Kw (moč hlajenja) Coolwexovo, ki ni bila niti predraga niti ni bilo težav z njo.

Če že težiš Micubišijem ima tale nižjo ceno: http://www.klima-remty.si/prodajni-prog...

easyrider3 ::

Ja z davkom vred pride klima isto kot na mimovrste dobrih 700 Eur

OZZY ::

če maš gretje do -15 se kar zmanjša izbira. Če pa rabiš še do večjega minusa je pa najboljša izbira mitsubishi FD serija, ki jo imam tudi sam. Je še od Fujitsu NORDIC serija, samo ima slabši izkoristek.

Drugače pa sam nebi zbral ničesar drugega kot Mitsubishi. Toshiba UHURU SARA nudi premalo, da bi opravičila razliko v ceni.
Go with the flow.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OZZY ()

Poldi112 ::

>Lep pozdrav sem pred odločitvijo
>je za moj prostor čisto enkratna sploh pa je to za takšen prostor najboljša
>Da ne bo kdo zinil da je kakšna Panasonic ali kaj drugega najboljše

Kako si pred odločitvijo, če ves nadaljni text nakazuje agresivnega prodajalca?
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

easyrider3 ::

Mitsubishi bo sigurno nova investicija pri hiši in to še ta teden

OZZY ::

se pravi do -25 stopinj gretja vzami Mitsubishi FD VAH... H je do -25.. brez samo do -15.

Ima pa Coolwax tudi še do -20 ali celo do -25 serijo, ki je prav tako učinkovita kot Mitsubishi. Mislim, da se imenuje POLAR...
Go with the flow.

Poldi112 ::

Že vidim, da se bo dstojs-u utrgalo, glede na to da si si drznil predlagati klimo, ki je on ne prodaja :)
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

easyrider3 ::

V spalnici kjer bom spal rabim imet tiho(neslišno) klimo in trenutno je tista Mitsubishi med najtišjimi.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katera klima (strani: 1 2 3 4117 118 119 120 )

Oddelek: Kaj kupiti
59791163140 (3008) darck
»

Klimatska naprava z montazo do max 800€

Oddelek: Kaj kupiti
113868 (3270) starfotr
»

Klima naprava in območje delovanja

Oddelek: Pomoč in nasveti
293998 (3049) kloko
»

Klimatska naprava predvsem za hlajenje

Oddelek: Kaj kupiti
81633 (1461) Brias
»

Kako močno klimo kupiti?

Oddelek: Loža
3920122 (18703) LordTado

Več podobnih tem