» »

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077

Temo vidijo: vsi
««
22 / 29
»»

Evolve ::

Berserker je izjavil:

To da se bolj ukvarjate z nepomembnimi detajli, kot je pokanje zračnic, fizika kot pa z glavnimi atributi špila, jasno prikaže, kaj je problem pc gaminga in te skupnosti. Zato pač ne dobite tolk dobrih iger, kot na konzolah. Rešujejo vas večinoma indie neodvisnice in porti.

Anyway, dejstvo je, ko bodo bugi odpravljeni, bo špil na istem nivoju, kot Witcher3, seveda če ga gledate s perspektive -open world rpg, igra ponuja kar zadovoljive main in side queste, gameplay je še kar na nivoju, vse ostalo pa je povprečno, kot v W3. Skratka, dajte si že tale GTA izbrisat iz glave, kr gre povsem za drugačen špil.


itak.. če bi še to naredil pol bi mogu špil kuštat 120€ pa krešal bi zmeri k bi šipo al pa gumo poknu na avtu :))


eni še kr sanjate da bo tale luknjan sir enkrat zaflikan.. ste pa res bogi :|

Magic1 ::

Sej je preprosto, če bodo želeli, da se bo igra še leta prodajala, jo bodo konkretno porihtal. Witcher 3 že leta nosi vsako leto več denarja. Večino stvari se da poštimat, če je osnova ok. Zraven pa lahko še dvojko delajo. Meni se ne mudi, prvo rabim boljši računalnik, potem bom pa videl ali je vredno mojega časa.
Magic

Kayzon ::

Nemogoce je popraviti tako igro,pac odpravil bodo buge. To je pa to..

Tribal ::

Takoj kupim dlc če/ko pride, ko bodo še zgodbo razširili. Ker od izida igram igro skoraj vsak večer in me navdušuje. Je pa res da igram na very hard ker imam rad iziv.
Upam da razširijo igro z še več super questi in višjim lvlom. Bog ne daj da se kak multiplayer najavi.

BT52 ::

Če odpravijo buge in recimo v 2.0 razširijo, ter popravijo AI bo vredna AAA cene. Do takrat se lahko samo slikajo.

Kayzon ::

Mislim da tega skorpucala ni vec mozno popraviti, CD RED je enostavno lagal in zavajal ljudi glede tega kaj igra sploh bo. Tukaj je nekaj reci ki so obljubljali da bo v izdani verziji igre..


-Quest decisions will have relevance in the world
-Strong RPG elements
-Deep customization system
-AMAZING AI that directs enemies during combat/patrol but also citizens and npcs' daily life
-Three different lifepaths with different impacts in story(lifepaths leading to non-linear quest design)
-Transportation system
-Vehicle customization
-Meaningful day and night cycle
-Destructible environments
-NPC unique daily routine and AI
-Use of drones for more than just some missions in the game
-Gang Combat zones(Lore of cyberpunk)



August 2020, just 4 months ago:



"I think people tend to forget that Cyberpunk 2077 is an RPG first and foremost. Right? So customization and equipment choices, making choices in the skills you have, the talents, how your character looks, how you choose dialogue, it's the center stage of this experience. I think some people look at this game and think "Oh man, it's first-person and has guns! It's a shooter!" and that's a very surface-level assessment chuckles I think in many ways, it's a much, much deeper roleplaying experience than The Witcher 3."
-CD Projekt RED

Vir: https://wccftech.com/cyberpunk-2077-is-...

Furbo ::

A ni imel že Morrowind iz 2002 day/night npc cikel.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Zmajc ::

Ojoj Kayzon, ti delaš še kaj drugega razen, da bereš reddit/Cyberpunk shitposte?

Vse se da popravit, zaflikat, dopolnit, izboljšat.

Ni je še bilo CDPR igre ki bi bila perfektna ob releasu. Večino le teh so tekom prvega leta močno popravili in izdali enhanced edition.

Izi ::

Kayzona najbolj boli, da možati NCPD detektiv River ni romantična možnost za moške V-je :P Njegovi posti so kopije tistih, ki zaradi tega in podobnih razlogov hočejo na vsak način pokopati CDPR.

Jaz imam že preko 100 ur in uživam. Sem se namenil narediti vse stranske queste. Končal sem jih že vsaj 2/3 in do sedaj še noben ni bil nerešljiv, kar je velika redkost ob izidu AAA iger.

BigWhale ::

Jaz sem vceraj koncal z nekaj vec kot 70 urami igranja. Imel sem narejene vse side queste, ki so se mi odprli razen Beat the Brat linije, ker nisem nicesar investiral v body mods in se mi ni dal pretepat z unimi cyborgi, ki te pokoncajo s tremi udarci. :D Tko na uc zgleda, da sem jih opravil vecino, ce ne vseh. Nisem pa preverjal. Zataknil se mi je gig Freedom of The Press, ki se ni zaprl zaradi buga.

Nocturne OP551N je v bistvu zadnji quest in vstop v tretji act igre, ki je pa precej povprecen in je zreduciran na eno mal daljso misijo z enim boss fightom in precej nepotrebnega igranja, ki bi ga lahko stlacili v nek cut-scene. Konec je precej underwhelming Mass Effectesque, kjer na koncu pritisnes enega izmed treh gumbov ampak tukaj je dodan se plot twist, da za tem prideta se dva gumba. :)

Bottom line je, da ima igra resnicno slovanski pridih in na koncu ni Wayne's World Mega Happy endinga.

GTA v CyberPunk preobleki s solidno zgodbo vendar s priblizno petimi razlicnimi zakljucki, ki pa so na koncu dneva precej predvidljivi. Tko, da je revision moje ocene 6/10. :) Je za preigrat ampak ni lih orgazmicno.

Aja, koncal sem s street cred 50 in level 32. Da bi prilezel do max levela, bi moral narest se polno gigov ampak so tko ponavljajoci in utrujajoci, da jih nima smisla delat. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BigWhale ()

BigWhale ::

PS: Ena izmed resnicno neumnih stvari je loot sistem. Stvari nimajo lastnikov in po tem, ko se z nekom pogovoris in mors zapustit kraj kjer si, prej se vse poberes iz omar in polic in pohekas vse racunalnike. Gang, ki ti je pa prej grozil, da te bo ubil, pa sedi zraven in gleda. :>

ahac ::

hočejo na vsak način pokopati CDPR

Zadnjič sem naročil pizzo pa je gor manjkal sir. Namesto tega sem našel tri muhe.
Natakar je rekel, da ni panike, bodo pofixal v naslednjem letu.
Jaz sem vseeno vse pojedel in užival. Kritiki pa hočejo na vsak način pokopat pizzerijo!

Tako nekateri kupujete igre. :)):P
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

Izi ::

Samo do level 32 si prilezel? Zanimivo, jaz sem bil level 50 že po približno polovico končanih stranskih questih.
Gang sistem je premalo dodelan. Toliko različnih ampak za mojega Nomadskega V-ja so prav vse bande iste. Nič ne gledam komu pripadajo, od daleč spustim eno okužbo in vse kar je označeno z rumeno popada dol, potem pa večino časa porabim za pobiranje predmetov in hackanje access pointov.

Berserker ::

ahac je izjavil:

hočejo na vsak način pokopati CDPR

Zadnjič sem naročil pizzo pa je gor manjkal sir. Namesto tega sem našel tri muhe.
Natakar je rekel, da ni panike, bodo pofixal v naslednjem letu.
Jaz sem vseeno vse pojedel in užival. Kritiki pa hočejo na vsak način pokopat pizzerijo!

Tako nekateri kupujete igre. :)):P


Mislim da je situacija takšna, da zaposleni želijo dodat sir, pa odstranit muhe, sam jim lastnik ne dovoli.

Berserker ::

Kayzon je izjavil:

Mislim da tega skorpucala ni vec mozno popraviti, CD RED je enostavno lagal in zavajal ljudi glede tega kaj igra sploh bo. Tukaj je nekaj reci ki so obljubljali da bo v izdani verziji igre..


-Quest decisions will have relevance in the world
-Strong RPG elements
-Deep customization system
-AMAZING AI that directs enemies during combat/patrol but also citizens and npcs' daily life
-Three different lifepaths with different impacts in story(lifepaths leading to non-linear quest design)
-Transportation system
-Vehicle customization
-Meaningful day and night cycle
-Destructible environments
-NPC unique daily routine and AI
-Use of drones for more than just some missions in the game
-Gang Combat zones(Lore of cyberpunk)



August 2020, just 4 months ago:



"I think people tend to forget that Cyberpunk 2077 is an RPG first and foremost. Right? So customization and equipment choices, making choices in the skills you have, the talents, how your character looks, how you choose dialogue, it's the center stage of this experience. I think some people look at this game and think "Oh man, it's first-person and has guns! It's a shooter!" and that's a very surface-level assessment chuckles I think in many ways, it's a much, much deeper roleplaying experience than The Witcher 3."
-CD Projekt RED

Vir: https://wccftech.com/cyberpunk-2077-is-...



Popravili ga bodo. Spoiliran špil bo v najboljšem primeru na nivoju W3. Zgodba še kar vleče, pa sem na 3/4.

Glede obljub pa mislim, da so vrjetno mal preveč ambiciozno razmisljali, pa vmes je bilo ogromno sprememb. Recimo, da so postali delniška družba zaradi česa so padli pod milost shareholderjev, virus in prazniki, nove konzole, itd...

Ena moja teorija je tudi, da so tipi zmetali ven obljubljen kontent in ga šparajo za Cyberpunk Online. Tukaj se naslanjam na situacijo GTA/RDR2 online. Pač scumbag poteza, sam čist možno.

BT52 ::

Ali nebi tole bilo že kaj za tožbo? Mislim verjetno je težko dokazat samo res bi bilo shitty.

Kayzon ::

Boli me to da so me zavedli z laznimi obljubami.. Cyberpunk je bila ena najbolj pricakovanih iger zame v zadnjih letih,in je razocarala na vseh frontah. Take polomije nisem igral v zivljenju.

Matevz96 ::

Berserker je izjavil:

ahac je izjavil:

hočejo na vsak način pokopati CDPR

Zadnjič sem naročil pizzo pa je gor manjkal sir. Namesto tega sem našel tri muhe.
Natakar je rekel, da ni panike, bodo pofixal v naslednjem letu.
Jaz sem vseeno vse pojedel in užival. Kritiki pa hočejo na vsak način pokopat pizzerijo!

Tako nekateri kupujete igre. :)):P


Mislim da je situacija takšna, da zaposleni želijo dodat sir, pa odstranit muhe, sam jim lastnik ne dovoli.


Kako naj jim lastnik dovoli če je rekel da bo pica pečena ob 19:00, zdaj je že 19:30 kuharji pa pravijo da bo treba vsaj še pol ure da naribajo sir.
#hooldthedoor

Zmajc ::

Z lastnih izkušenj vem kako je to ko si z strani vodstva prisiljen v nerealne deadline. Očitno je bila enkrat tekom leta sprejeta odločitev da se bo igra izdala decembra in to v stanju kot je in so development usmerili v to kar je mogoče do tačas narediti, vse ostalo pa cutali ven.

Po moje je bila največja napaka, da so se preoblikovali v delniško družbo.

BigWhale ::

Izi je izjavil:

Samo do level 32 si prilezel? Zanimivo, jaz sem bil level 50 že po približno polovico končanih stranskih questih.
Gang sistem je premalo dodelan.


Pri polovici side questov si level 50? Kolk si pa gigov naredil in NCPD jobov? Ker, ce igras samo side jobs in main story line je prakticno nemogoce tko hitro levelat. Sicer je pa en kup stvari je premalo dodelanih. Celoten origin karakterja je cist nepomemben in z razliko nekaj dodatnih dialogov ni nobene veze kaj si bil prej.

Izi je izjavil:


Nič ne gledam komu pripadajo, od daleč spustim eno okužbo in vse kar je označeno z rumeno popada dol, potem pa večino časa porabim za pobiranje predmetov in hackanje access pointov.


Pobiranje stvari, ce ne bi bilo tko buggy kot je, ko skoraj cetrtine stvari ne mores pobrati, bi blo vseeno ena totalno nadlezna stvar. Tudi predmeti so narjeni tko neumno in nelogicno vcasih, da grozn.

Zmajc ::

Ja, je prav očitno da so origin dialogi samo flavor, ki ne spremenijo ali vplivajo na reakcijo osebe s katero se pogovarjaš na prav noben način. Škoda.

BT52 ::

Zmajc je izjavil:

Ja, je prav očitno da so origin dialogi samo flavor, ki ne spremenijo ali vplivajo na reakcijo osebe s katero se pogovarjaš na prav noben način. Škoda.


Eni celo pravijo, da je glavni karakter pisan z vidika "streetkida". Ker se baje vidi v odgovorih, da včasih odgovorja z obzirom na corpoje. Kar pa je nasprotje, če izbereš ravno ta razred.

Očitno je da so rezali vse povprek in skušali nekaj skup spravit...

darkolord ::

Ma vseeno je OGROMNO contenta.

Na začetku me je tole z dialogi precej motilo, ampak so kljub temu precej deep in je celotnega dialoga na koncu res veliko. Tudi izbire v dialogih niso samo "yes", "no" in "fuck off, asshole", ampak so lepo celi sestavki.

Gig-i so sicer generični, ampak side jobi so pa kar dobro dizajnirani in je veliko tailored dialogov in vizualnih zadev.

Meni se ne zdi, da bi kje "rezali". Pač cela igra bi rabila še en cikel refinementa, če bi hotel kakšno občutno izboljšavo ...

Gejspodar ::

Ma vseeno je OGROMNO contenta.


Realno ga ni. Ogromno je fillerja, ki ga lahko interpretiraš kot content.

Tudi izbire v dialogih niso samo "yes", "no" in "fuck off, asshole", ampak so lepo celi sestavki.


A sedaj je "RPG" dober dokler ni dobesedno Fallout 4? Priznam, dialoga je veliko, ampak to ne naredi igre RPG, temveč meaningless conversation simulator.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Gejspodar ()

darkolord ::

Nisem nikjer napisal, da je "RPG" ali da je "dober".

Meni se sicer zdi dialogi zdijo precej bolj meaningful kot npr. to, da se ti avto zatakne, če povoziš debeluha.

BigWhale ::

darkolord je izjavil:

Gig-i so sicer generični, ampak side jobi so pa kar dobro dizajnirani in je veliko tailored dialogov in vizualnih zadev.


Ja, side jobi so tud men bli vecinoma vsi vsec. Cel story z Judy je bil dober. Delamain jobi so bli zabavni. Un s tistim pribijanjem na kriz je bil totalen WTF v dobre smislu. :)

Gigi so pa filler ampak so fajn, ce hoces mal boostat karakterja.

Gejspodar je izjavil:


A sedaj je "RPG" dober dokler ni dobesedno Fallout 4? Priznam, dialoga je veliko, ampak to ne naredi igre RPG, temveč meaningless conversation simulator.


Sej ni RPG, saj to smo ze takoj ugotovili in povedali. :) Je pa mal boljs kot GTA. :>

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BigWhale ()

Mato989 ::

Sej ni RPG, saj to smo ze takoj ugotovili in povedali.


Samo CDPR trdi da JE RPG =) Tu je težava
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zmajc ::

Zakaj ni RPG, ker nimaš klasičnih RPG poklicev? Saj pa imaš vse polno skilov, perkov, itd v katere se lahko usmeriš.

Razumel bi če bi igra imela samo gunplay + cyberware ...

Ja igra bi lahko bila malo težja v 2. polovici igranja... to pa ne pomeni da ni RPG...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

Lonsarg ::

Mato989 je izjavil:

Sej ni RPG, saj to smo ze takoj ugotovili in povedali.

Samo CDPR trdi da JE RPG =) Tu je težava
Definicija RPGja je zelo plavajoča, kar lahko vidiš že iz debate na tem forumu. Cyberpunk je RPG po mnenju CD Project in tudi po mojem mnenju. Če po mnenju koga ni je to pač razlika v mnenjih.

Bolj me zanima v katero kategorijo bi jo klasificirali vi če ne v RPG. Ne rečt nobeno ker point klasifikacij je da najdeš najbližjo in jo tja klasificiraš. Če je dovol različna pa da definiraš novo kategorijo kot jo je Dota (MOBA). Odgovor nobena ne zdrži vode.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

Mato989 ::

Lonsarg je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Sej ni RPG, saj to smo ze takoj ugotovili in povedali.

Samo CDPR trdi da JE RPG =) Tu je težava
Definicija RPGja je zelo plavajoča, kar lahko vidiš že iz debate na tem forumu. Cyberpunk je RPG po mnenju CD Project in tudi po mojem mnenju. Če po mnenju koga ni je to pač razlika v mnenjih.

Bolj me zanima v katero kategorijo bi jo klasificirali vi če ne v RPG. Ne rečt nobeno ker point klasifikacij je da najdeš najbližjo in jo tja klasificiraš. Če je dovol različna pa da definiraš novo kategorijo kot jo je Dota (MOBA). Odgovor nobena ne zdrži vode.


Glede na to kar slišim kako malo vplivajodeli ki spadajo pod ROLE playing game, bi rekel bolj adventure FPS glede na to da raziskuješ in je klasičen 1st person pogled z močnimi shooting elementi
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Lonsarg ::

Nekdo ki igra FPS niti slučajno ne pričakuje dolgih dialogov (Cyberpunk je tu pomoje postavil rekord) in se tudi ne misli ubadat toliko z inventorijem (so šle že ure notri ja) in z characterjem (sem preživel pomoje že 15ur samo klikanja, branja, nastavljanja skilov in oblek). Morda ni to 100% RPG ker je pač zadeva tako široka, vsekakor pa to ni niti 10% FPS. Jaz sem čist stealh-caster build če bi primerjal z drugimi igrami, ker imam kombinacijo stealth in quickhack in bolj ali manj nič shootinga. Sem zdaj proti koncu zavil še mal v druge vode ker se izkaže da zaradi različnih situacij skoraj rabiš malo hibrida špilat in kdaj puško zagrabit za lažje življenje (ampak v tem pogledu je bil itak najslabši Gothic1 kjer sta range in casting bila zgolj dodatka in si bil forcan da si v osnovi fighter, pa noben ni nikoli rekel da Gothic 1 ni RPG zaradi tega lol).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

kitl76 ::

Jaz sem hodil nag v gatah okoli. Toliko ko kompliciraš toliko dolgo igraš.

BigWhale ::

Cyberpunk povsem pase v action adventure, ki obsega ful razlicnih stvari in nacinov igranja. To, da imas lahko tri stile igranja: hacking, blades in guns, same igre se ne naredi RPG.

Ze ce pogledas Cyberpunk Red, ki je table top RPG, ki je zadnja izdaja cyberpunk fransize, je stvar precej bolj razdelana. Ze life path je narjen tko, da imas deset razlicnih moznosti. Osnovnih statsov je tudi deset, skillov je pa vec kot 50. Po drugi strani je pa samo kakih 20 razlicnih kosov opreme in orozij ampak hkrati si lahko montiras dodatne okoncine in imas stiri roke. :>

Je pa Cyberpunk ze v osnovi bolj hack & slash RPG in so RPG elementi precej precej odvisni od GMja, ki vodi igro.

Zmajc ::

čitno so za ene samo tabletop FRPji merilo kaj je FRP ;((

BigWhale ::

Ne, a si sploh prebral kaj sem napisal? :)

Role playing je odvisen od stila, ki ga ubere game master, v tem primeru je game master CD Project Red. Ubrali so action adventure stil z nekaj pridiha RPGja. Bolj je pomembno koliko nasprotnikov pobijes kot to kako igras in zgodba se glede na tvoj nacin igranja ne spreminja kaj dosti. :)

lonewolf_ ::

No, če koga zanima, EZ Optimizer V1.0 by CodeZ1LLa

mi je dvignil fps na ultra na istih mestiih povprečno z 58-66 na 63-71 :)

Bistvenih vizualnih poslabšav nisem opazil. Drugače sem prišel na 1.06 verziji čez 8MB save file in še vedno gre naložit shranjeno igro.
R7 5700G + NH-U12P SE2 | Ballistix 2x8Gb 3000MHz
Mortar Titanium | P1 500GB | Exos 3TB | SSD MX500 1TB
beQuiet 700W Gold | Fractal Design Define S

nomad_soul ::

Povečani FPS-i na račun znižanih detajlov...

EZ opt

meho7 ::



Zanimive teorije

m0f0x ::



Dober review

Izi ::

m0f0x je izjavil:

Dober review
Ja, pravi dokumentarec skozi 8 let :D

Jaz se počasi bližam koncu, 170 ur 8-), še vedno vsak dan odkrijem kaj novega.
Šele sedaj sem odkril, da pri avtu lahko ugašam in prižigam luči in celo preklapljam med kratkimi in dolgimi lučmi.
Tipka Alt - luči
Tipka Ctrl - hupa (to rabiš celo v eni misiji, ko je nujno treba potrobiti)

Pa pravega mačka sem posvojil za svoj apartma. Je sicer grd ko smrt ampak vseeno simpatičen ;)
Takoj ko prideš vem in levo po hodniku je na tleh ena skleda in če imaš pri sebi ravno mačjo hrano jo lahko daš v skledo in čez en dan se bo tam prikazal maček, ki ga lahko potem vzameš v svoje stanovanje.

Izi ::

Pa tisti Mega vlakec smrti v Pacifiki se da tudi usposobiti, da se z Johnnijem zapeljeta en krog.
Ko stojiš pri vagončku in ga poskeniraš piše, da nima elektrike. Na levi vidiš velike transformatorje, spodaj takoj čez ograjo pa je majhna električna omarica, ki jo je kar težko najti in v kateri lahko vklopiš elektriko.
Veselo vožnjo :D

Argica ::

170 kaj nimaš službe?

Berserker ::

83h potem pa je špil letel z diska.

Se bom vrnil čez kakšno leto, ko bo spolirana verzija z vsemi dodatki in upam, da nova grafična.

BigWhale ::

Tud jaz sem se ustavil pri 80ih urah. Se alternativnih koncev se mi ni ljubilo pregirati. Verjetno jih bom naslednji vikend, potem gre pa tud pri meni zadeva v hibernacijo. :))

Igra je buggy, ampak za prezivet. Zgodba je solidna, ni presezek. Prolog, act 1 in act 3 so resnicno tecni, ker je vse vnaprej tolk scripted, da bi blo boljs, da bi nardil kr film.

Sssaga ::

Ajajaj, kaj dela hype. Sam sem hardcore fan Deus Ex iger, ampak ne kupujem v EA stanju ali ob izidu, niti nisem želel tega špila pa čeprav verjamem, da je ambient/atmosfera izjemna.
Lepo počakam na popravke, ceneje posodobim HW, če je potrebno, kupim za manjše pare in uživam. Pri SP igrah se pa res ne mudi z igranjem.

Furbo ::

Jaz počasi sestavljam konfiguracijo, ta teden naročim monitor 3840x1600, potem rabim RTX 2080ti, pol bo pa že čas za to obrnit. :)
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Zmajc ::

Čakaj ...zdaj sestavljaš konfoguracijo za Cyberpunk igrat v 4K in kupuješ 2080Ti? Resno?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

Furbo ::

Pardon, hotel sem napisati 3080ti. :)
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Berserker ::

A si res pripravljen zmetat tolk denarja za pc gaming? Jaz imam namreč že resne pomisleke, da raje vzamem ps5, kot pa middle rang RTX2060. Resnično sem sprva planiral en middle range pc do 1500EUR za tale špil, zdaj pa vidim, da se je tudi z zastarelo R9 380 na 1k resoluciji dalo nekako preigrat.

Zgodovina sprememb…

Kayzon ::

Ps5 bo zastarwl v dveh letih..Saj ne bojo vecno cene visoke za hardware.
««
22 / 29
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dying Light 2 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
18323737 (622) yayo
»

The Witcher 4 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11217425 (1027) oo7
»

Assassin's Creed Valhalla (2020) (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
26741075 (6308) Kvinta
»

The Witcher 3: Wild Hunt (strani: 1 2 3 427 28 29 30 )

Oddelek: Igre
1488259525 (23391) D3m

The Witcher (202?)

Oddelek: Igre
7879 (669) ahac

Več podobnih tem