» »

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077

Temo vidijo: vsi
««
3 / 29
»»

7982884e ::

Evolve je izjavil:

pa to leseno premikanje s kontrolerjem..

jep, dosti bolje bi izgledalo, ce bi uporabili mis. kontroler je res ogabna stvar za prvoosebne.
sicer itak zgleda noro dobro.

Izi ::

Kot sem predvideval, ko sem slišal da bo samo prvoosebni pogled, so Stealth popolnoma zanemarili. Največji plus Deus Ex je bil ravno skrivaški način in možnost da si igro končal kot duh brez da bi kogarkoli ubil. Tole bo pa samo divje nažiganje.

Ampak grafika je pa super 8-) Zaenkrat. Tudi Witcher 3 je imel v prvih demotih neverjetno super grafiko, potem pa ko so v igro vključili še konzole so morali vse tako oklestiti, da je bila grafika on izidu samo še bleda senca tistih prvih demotov.
Se bojim, da bo tukaj isto. To je ekskluzivno PC grafika, kar smo videli, ko bodo drugo leto poskušali to igro spraviti še na uboge konzole bodo morali grafiko tako hudo oklestiti, da na koncu ne bo niti malo podobno temu kar smo danes videli.
Dobro pri tem pa je, da dokler ne pridejo konzole naslednje generacije, kar še ne bo prav kmalu, mi ne bo treba menjati mojega PC-ja, ki bo očitno to rundo dočakal več kot desetletje in bo še vedno lahko poganjal najnovejše igre :))

Alien123 ::

Špil je soliden, ni pa zdaj neki wow kot je naprimer bil witcher 3..

Tr0n ::

Tudi stealth bo, ampak za demo je fanj malo vec akcije. :)

Jerry000 ::

Naletel na temo, vprašam mimgrede, a to izdeluje isti studio kot Witcher 3? Kdaj pride ven? Morm da nabavim za PS4 :)

Tr0n ::

Da.
When it's done.
PC version FTW.

D3m ::

Ena huda napaka pri kateri mi potegne živec.

Help/point marks. Argghhhhhhh.

|HP EliteBook|R5 6650U|

Jerry000 ::

D3m je izjavil:

Ena huda napaka pri kateri mi potegne živec.

Help/point marks. Argghhhhhhh.


Zato še vedno rad posegam po starih igrah ;)

Tr0n je izjavil:

Da.
When it's done.
PC version FTW.

PC not gud powah to run this. PS4 gut.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

Izi ::

Tr0n je izjavil:

Tudi stealth bo, ampak za demo je fanj malo vec akcije. :)

Sem malo pobrskal in očitno bo Stealth res možen :D
Pri streljačinah NPC-ji nimajo vidnega polja, ampak se aktivirajo na določeni oddaljenosti ne glede iz katere strani prihajaš ali kako skrit si. Tukaj pa imamo še vedno RPG in avtorji pravijo, da NPC-ji imajo vidno polje in lahko nekomu prideš čisto za hrbet in te ne bo opazil 8-) Pa kar nekaj neslišnega Melee orožja bo, tako da bodo možne neslišne usmrtitve od zadaj.
Pa ker so tukaj vsi že na pol roboti bo dober Hacker lahko tiste z veliko cyberwarea onemogočil kar na daljavo z raznimi virusi in podobnimi hacki.
Ne vem pa še ali naš junak sploh lahko počepne in ali se da trupla odstranjevati v kakšne skrite kotičke, da ne povzročajo panike.

Kayzon ::

Jaz bom imel kombo stealth/Meele + hacker karakterja :O>:D:)):)):))


Jerry000 ::

Bemtiš tole zna bit pa hud špil...

7982884e ::

Jerry000 je izjavil:

PC not gud powah to run this. PS4 gut.

skoda take igre, da jo igras na ps4. to je kot da bi gledal trilogijo gospodarja prstanov na 360p.
nagrebi skupaj 1000 eur in sestavi en dober PC.

Jerry000 ::

Ni treba grebst, imam več kot to, da pa dam 1000 da lahko eno igro igram, to je pa mal preseravanje/škoda denarja, glede na to da mi trenuten komp BP poganja igre ki jih igram :). Če je igra dobra bo tudi na PS4 dobra (zgodba je povsod ista). Bom pa vsekakor dal 1000 za nov PC...čez par let :D

louser ::

Izi je izjavil:

Kot sem predvideval, ko sem slišal da bo samo prvoosebni pogled, so Stealth popolnoma zanemarili. Največji plus Deus Ex je bil ravno skrivaški način in možnost da si igro končal kot duh brez da bi kogarkoli ubil. Tole bo pa samo divje nažiganje.

Ampak grafika je pa super 8-) Zaenkrat. Tudi Witcher 3 je imel v prvih demotih neverjetno super grafiko, potem pa ko so v igro vključili še konzole so morali vse tako oklestiti, da je bila grafika on izidu samo še bleda senca tistih prvih demotov.
Se bojim, da bo tukaj isto. To je ekskluzivno PC grafika, kar smo videli, ko bodo drugo leto poskušali to igro spraviti še na uboge konzole bodo morali grafiko tako hudo oklestiti, da na koncu ne bo niti malo podobno temu kar smo danes videli.
Dobro pri tem pa je, da dokler ne pridejo konzole naslednje generacije, kar še ne bo prav kmalu, mi ne bo treba menjati mojega PC-ja, ki bo očitno to rundo dočakal več kot desetletje in bo še vedno lahko poganjal najnovejše igre :))

Ne vem zate, a GTX1080 poklecne na 1080p.

YesMan ::

7982884e je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

PC not gud powah to run this. PS4 gut.

skoda take igre, da jo igras na ps4. to je kot da bi gledal trilogijo gospodarja prstanov na 360p.
nagrebi skupaj 1000 eur in sestavi en dober PC.


To že malo smrdi po opravičevanju lastnega nakupa :P PS4 žene špile načeloma v 1080p, kar je neprimerno več od 360p in še vedno zdaleč najpogostejša resolucija na svetu. Zgodba in gameplay sta vsepovsod enaka, pa tudi zvok je lahko isto dober na vseh platformah, odvisno od zvočnega sistema. Tako da 800€ več samo za višjo resolucijo ali fps-je? Ne hvala, eni smo samo igričarji, ne 'videofili' :D Z 800-timi € imam mir z igrami skoraj za celo konzolno generacijo, hah.

7982884e ::

360p je prispodoba.
zalaufaj enkrat eno stvar na PCju na native 4k in visokimi FPSji, pa bos videl razliko. o 800 eur je brezveze razglabljati. ce ti je prevec, ti je prevec. ce to cenis, pac das, sej imas isto mir za dosti let. folk placa vec za telefone in druge neumnosti.

D3m ::

7982884e je izjavil:

360p je prispodoba.
zalaufaj enkrat eno stvar na PCju na native 4k in visokimi FPSji, pa bos videl razliko. o 800 eur je brezveze razglabljati. ce ti je prevec, ti je prevec. ce to cenis, pac das, sej imas isto mir za dosti let. folk placa vec za telefone in druge neumnosti.


Kdo pa ima 4k?
|HP EliteBook|R5 6650U|

Matek ::

louser je izjavil:

Ne vem zate, a GTX1080 poklecne na 1080p.
Kje? V Witcherju 3? Ne se hecat.

Sam sem jo še na 970ki@1080p ultra brez težav igral - bili so občasni dipi pod 60fps, ampak nič kritičnega. Je pa res, da ne na dan izida, temveč par mesecev kasneje, tako da so bile kritične zadeve verjetno že popatchane.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

springfield ::

7982884e je izjavil:

360p je prispodoba.
zalaufaj enkrat eno stvar na PCju na native 4k in visokimi FPSji, pa bos videl razliko. o 800 eur je brezveze razglabljati. ce ti je prevec, ti je prevec. ce to cenis, pac das, sej imas isto mir za dosti let. folk placa vec za telefone in druge neumnosti.

Resno dvomim, da imas s takim racunalnikom vec let mir, ce ti je res pomembno igrat na 4k, vse na ultra in visokih fpsjih.

yayo ::

Nima smisla že milijontič začeti kreganje PC/konzola. Kdor nima hardverskega fetiša bo čisto v miru živel s konzolo in televizorjem. Še v Mnenjalniku je Konzolec edina izba, ki kolkor tolikor še živi. (Kar v bistvu ni čudno glede na nerazumljive ampak gotovo ekstremno visoke kriterije po katerih dovolijo registriranje novih uporabnikov):))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

louser ::

Matek je izjavil:

louser je izjavil:

Ne vem zate, a GTX1080 poklecne na 1080p.
Kje? V Witcherju 3? Ne se hecat.

Sam sem jo še na 970ki@1080p ultra brez težav igral - bili so občasni dipi pod 60fps, ampak nič kritičnega. Je pa res, da ne na dan izida, temveč par mesecev kasneje, tako da so bile kritične zadeve verjetno že popatchane.

Konzolaši ste navajeni na 30 ali 60FPS. Vse, kar ni vsaj 120/144FPS, je za moderne PC gamerje šrot.

7982884e ::

D3m je izjavil:

7982884e je izjavil:

360p je prispodoba.
zalaufaj enkrat eno stvar na PCju na native 4k in visokimi FPSji, pa bos videl razliko. o 800 eur je brezveze razglabljati. ce ti je prevec, ti je prevec. ce to cenis, pac das, sej imas isto mir za dosti let. folk placa vec za telefone in druge neumnosti.


Kdo pa ima 4k?

vsak ki da 300 eur za monitor?

springfield je izjavil:

7982884e je izjavil:

360p je prispodoba.
zalaufaj enkrat eno stvar na PCju na native 4k in visokimi FPSji, pa bos videl razliko. o 800 eur je brezveze razglabljati. ce ti je prevec, ti je prevec. ce to cenis, pac das, sej imas isto mir za dosti let. folk placa vec za telefone in druge neumnosti.

Resno dvomim, da imas s takim racunalnikom vec let mir, ce ti je res pomembno igrat na 4k, vse na ultra in visokih fpsjih.

danes procesorji zdrzijo komot 5 let+ (in so po 5. letu se vedno spodobni, ce ne igras ravno na 120hz), graficne kartice pa pac nekaj manj. s trenutno generacijo konzol je softverski overhead, ki ga ima napram konzoli PC, precej manj izrazit, zato se hardverska zahtevnost tako pocasi visa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 7982884e ()

Tr0n ::

Jaz si tale spil tudi ne predstavljam na konzoli. Tole je RTX 2080 game. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

springfield ::

7982884e je izjavil:


danes procesorji zdrzijo komot 5 let+ (in so po 5. letu se vedno spodobni, ce ne igras ravno na 120hz), graficne kartice pa pac nekaj manj

Tega 1080 ne bo poganjala na 4k, ultra in 60+ fps, tako da je treba potem vsako leto novo graficno kupit. Sam imam oboje, PC in PS4, ampak ne rabim met vse na ultra in na 4k, je FHD povsem dovol. Mi je bolj pomembna zgodba in igralnost kot grafika.

7982884e ::

zakaj pa je zahteva po 4k, ultra in 60+ fps?
xbox one x je dalec manj od tega (vecinoma ni native 4k, vecinoma opazno slabse kot ultra na pcju in vecinoma ne vec kot 30 fps)
moja 1070 komot poganja vse na 4k in >30fps (in na opazno boljsih nastavitvah) in to po dveh letih z isto "tezavnostjo" kot ob dnevu nakupa, ker ni prakticno nobenega spila, ki bi bil opazno zahtevnejsi. ne pricakujem, da se bo v naslednjih letih kaj bistveno spremenilo, vsaj ne do prihoda nove generacije konzol.

[D]emon ::

Tole mi smrdi po prisilnem hypanju spila, podobno kot je bilo z No Man's Sky...
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

scipascapa ::

ej to CD PROJEKT no....kapitala imajo baje nekje miliardo za špil?

BigWhale ::

7982884e je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

PC not gud powah to run this. PS4 gut.

skoda take igre, da jo igras na ps4. to je kot da bi gledal trilogijo gospodarja prstanov na 360p.
nagrebi skupaj 1000 eur in sestavi en dober PC.


To je neumnost.

Ce je igra dobra, bo enako igralna na 8k, 4k ali pa 720p. Vecina graficnih detajlov je eyecandy in same igre ne dela bolj zanimive. Jo za marsikoga nardi lepso ampak igralnosti pa ne dviguje kaj blazno. Fallout 3 in Fallout NV sta od Fallout 4 precej slabsa kar se grafike tice, imata pa precej boljso zgodbo in dogajanje.

Jerry000 ::

BigWhale je izjavil:

7982884e je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

PC not gud powah to run this. PS4 gut.

skoda take igre, da jo igras na ps4. to je kot da bi gledal trilogijo gospodarja prstanov na 360p.
nagrebi skupaj 1000 eur in sestavi en dober PC.


To je neumnost.

Ce je igra dobra, bo enako igralna na 8k, 4k ali pa 720p. Vecina graficnih detajlov je eyecandy in same igre ne dela bolj zanimive. Jo za marsikoga nardi lepso ampak igralnosti pa ne dviguje kaj blazno. Fallout 3 in Fallout NV sta od Fallout 4 precej slabsa kar se grafike tice, imata pa precej boljso zgodbo in dogajanje.

To je ta današnja mladina, ko ne ve kaj pomeni dobra zgodba in atmosfera (90s) ;) :P

Seljak ::

Meni zgleda ta špil zelo dober. Kaj mogoče se že ve kdaj bi naj to pravzaprav izšlo?

louser ::

BigWhale je izjavil:

7982884e je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

PC not gud powah to run this. PS4 gut.

skoda take igre, da jo igras na ps4. to je kot da bi gledal trilogijo gospodarja prstanov na 360p.
nagrebi skupaj 1000 eur in sestavi en dober PC.


To je neumnost.

Ce je igra dobra, bo enako igralna na 8k, 4k ali pa 720p. Vecina graficnih detajlov je eyecandy in same igre ne dela bolj zanimive. Jo za marsikoga nardi lepso ampak igralnosti pa ne dviguje kaj blazno. Fallout 3 in Fallout NV sta od Fallout 4 precej slabsa kar se grafike tice, imata pa precej boljso zgodbo in dogajanje.

to feel I need best graphics ever.

Izi ::

Seljak je izjavil:

Meni zgleda ta špil zelo dober. Kaj mogoče se že ve kdaj bi naj to pravzaprav izšlo?

Nič uradnega. Trenutno so šele v pred-alfa verziji. Je pa treba priznati, da bolj dodelanega pre-alpha demota v igričarski industriji še nismo videli. Kakšen EA bi igro v takšen stanju zelo verjetno že poslal na police :P

Ko so leta 2016 od Poljske vlade dobili posojilo za to igro so jim dali rok, da igro izdajo do sredine leta 2019. Seveda lahko zaprosijo za podaljšanje roka in večina pričakuje da se bo to zgodilo. Pri Witcherju 3 so že tako prestavili izdajo.

Skratka, če bo šlo CD Projekt Redu vse kot po maslu, bi znali igro dobiti že 2019, če bo vse po pričakovanjih potem bo izid 2020, če pa bodo imeli kakšne večje težave pa se zna zavleči v 2021.

Jerry000 ::

Kar naj si vzamejo čas. Bolje potrpeti kot pa trpeti

Berserker ::

louser je izjavil:

Matek je izjavil:

louser je izjavil:

Ne vem zate, a GTX1080 poklecne na 1080p.
Kje? V Witcherju 3? Ne se hecat.

Sam sem jo še na 970ki@1080p ultra brez težav igral - bili so občasni dipi pod 60fps, ampak nič kritičnega. Je pa res, da ne na dan izida, temveč par mesecev kasneje, tako da so bile kritične zadeve verjetno že popatchane.

Konzolaši ste navajeni na 30 ali 60FPS. Vse, kar ni vsaj 120/144FPS, je za moderne PC gamerje šrot.


60fps še na pc nimam, pa se ne sekiram tolk.

Sicer pa kljub temu sem bolj užival v igrah, ki so jih poganjale podhranjene konzole, kot pa top pc.

Jerry000 ::

Berserker je izjavil:

louser je izjavil:

Matek je izjavil:

louser je izjavil:

Ne vem zate, a GTX1080 poklecne na 1080p.
Kje? V Witcherju 3? Ne se hecat.

Sam sem jo še na 970ki@1080p ultra brez težav igral - bili so občasni dipi pod 60fps, ampak nič kritičnega. Je pa res, da ne na dan izida, temveč par mesecev kasneje, tako da so bile kritične zadeve verjetno že popatchane.

Konzolaši ste navajeni na 30 ali 60FPS. Vse, kar ni vsaj 120/144FPS, je za moderne PC gamerje šrot.


60fps še na pc nimam, pa se ne sekiram tolk.

Sicer pa kljub temu sem bolj užival v igrah, ki so jih poganjale podhranjene konzole, kot pa top pc.

Se spomnim časa, ko sem Tony Hawk Pro Skater 2 igral na podhranjenem PCju. Igra me je tako fascinirala takrat, da kljub lagu, štekanju, sem jo igral in to ne le enkrat. Saj lepo da se zadeve razvijajo, nič ne rečem.

[D]emon ::

Dobri stari cajti, ko sem enega od Wing Commanderjev preigral s povprecnim fpsjem 2.5 :))
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Jerry000 ::

[D]emon je izjavil:

Dobri stari cajti, ko sem enega od Wing Commanderjev preigral s povprecnim fpsjem 2.5 :))

Pa nismo jamral, ravno nasprotno, vseeno užival...ah, ta ignoranca :D

[D]emon ::

Ali pa v casu Spectrumov in Commodorjev, ko si po par minut cakal, da se igra nalozi s kasete. :))
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Kayzon ::

Jaz se spomnim prvega Crysisa,ko sem komaj poganjal na 1280x1024 resoluciji vse na high z ATI Radeon 3870 graficno kartico in dobival tam 20-25fps,pa sem vseeno koncal igro hehhe. Ena boljsih se vedno po desetih letih!

ahac ::

Pa dobri stari cajti, ko je fotr imel Zastavo 101. Na morje smo se vozil več ur po zavitih cestah, vmes je mal zakuhal, mal smo bruhal... pa smo vseeno užival... :P
Časi se spreminjajo, tehnologija se razvija in čisto nič ni narobe, če pričakujemo več kot pred 20 ali 30 leti...

Kar se tiče konzol se mi pa zdi kontroler večji problem kot 30fps. FPSje igrat s kontrolerjem je bedarija. Saj se v tem demu lepo vidi kako počasen je combat, s kb+m bo verjetno hitrejši in bolj zabaven. Pri gameplay videu od Doom Eternal se odlično vidi razlika, ko switchajo na kb+m.
V menijih proper RPG iger pa s kontrolerjem tudi nimaš kaj delat.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

[D]emon ::

Dosti je odvisno tudi kako je sam kontrolni model izpeljan. Recimo, Mirror's Edge je neprimerno bolj prijetno igrati s kontrolerjem, kot pa K+M kombo. Vsaj meni. :)
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Seljak ::

Izi je izjavil:

Seljak je izjavil:

Meni zgleda ta špil zelo dober. Kaj mogoče se že ve kdaj bi naj to pravzaprav izšlo?

Nič uradnega. Trenutno so šele v pred-alfa verziji. Je pa treba priznati, da bolj dodelanega pre-alpha demota v igričarski industriji še nismo videli. Kakšen EA bi igro v takšen stanju zelo verjetno že poslal na police :P

Ko so leta 2016 od Poljske vlade dobili posojilo za to igro so jim dali rok, da igro izdajo do sredine leta 2019. Seveda lahko zaprosijo za podaljšanje roka in večina pričakuje da se bo to zgodilo. Pri Witcherju 3 so že tako prestavili izdajo.

Skratka, če bo šlo CD Projekt Redu vse kot po maslu, bi znali igro dobiti že 2019, če bo vse po pričakovanjih potem bo izid 2020, če pa bodo imeli kakšne večje težave pa se zna zavleči v 2021.

Hvala za odgovor. Zelo mi je všeč grafična podoba in seveda ZF tema. Že sedaj izgleda zelo dodelana igra z super zgodbo.

7982884e ::

BigWhale je izjavil:

7982884e je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

PC not gud powah to run this. PS4 gut.

skoda take igre, da jo igras na ps4. to je kot da bi gledal trilogijo gospodarja prstanov na 360p.
nagrebi skupaj 1000 eur in sestavi en dober PC.


To je neumnost.

Ce je igra dobra, bo enako igralna na 8k, 4k ali pa 720p. Vecina graficnih detajlov je eyecandy in same igre ne dela bolj zanimive. Jo za marsikoga nardi lepso ampak igralnosti pa ne dviguje kaj blazno. Fallout 3 in Fallout NV sta od Fallout 4 precej slabsa kar se grafike tice, imata pa precej boljso zgodbo in dogajanje.

ce reces da je to neumnost pomeni da reces da je izgled nepomemben. v spilu kot je witcher 3 in cyberpunk 2077 je to dalec od resnice. vecina graficnih detajlov NI eye-candy, ampak tvori kompleten "immersion" v igralnem svetu, v takem detajlnem svetu kot je cyberpunkov ima to veliko tezo. se razvijalec sam je rekel, da so spil postavili v FPS perspektivo, ker tako bolje "izkusis" igralni svet kot v tretji osebi. ze to samo po sebi bolje sede na monitor z malo visjim field of view-om kot na TV par metrov stran.

zato je igrat neko tako stvar pred velikim 4k monitorjem pac bistveno druga izkusnja kot pred 1080p TVjem s kontrolerjem v roki.
zdej koliko to nekomu pomeni, je drugo. nekaterim pomeni bistveno vec, nekaterim manj. vecina jih pa itak sploh probala ni na takem orenk setupu.

primerjat dva razlicna spila je brezpredmetno, tukaj se primerja isti spil na razlicnih setupih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 7982884e ()

ciki57 ::

Pomoje ne bo problem s poganjanjem igre na konzolah, glede na to da je GTA5 delal celo na PS3. Bo pa verjetno manj grafičnih detailov kot na high end PCu.
Osebno bom zato raje igral na PC:)

Sicer pa, komaj čakam. Še nikoli v življenju nisem prednaročil igre ampak tole bom pa takoj ko bo uradno mogoče. CD Project Red zna delati igre.

Jerry000 ::

7982884e je izjavil:

BigWhale je izjavil:

7982884e je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

PC not gud powah to run this. PS4 gut.

skoda take igre, da jo igras na ps4. to je kot da bi gledal trilogijo gospodarja prstanov na 360p.
nagrebi skupaj 1000 eur in sestavi en dober PC.


To je neumnost.

Ce je igra dobra, bo enako igralna na 8k, 4k ali pa 720p. Vecina graficnih detajlov je eyecandy in same igre ne dela bolj zanimive. Jo za marsikoga nardi lepso ampak igralnosti pa ne dviguje kaj blazno. Fallout 3 in Fallout NV sta od Fallout 4 precej slabsa kar se grafike tice, imata pa precej boljso zgodbo in dogajanje.

ce reces da je to neumnost pomeni da reces da je izgled nepomemben. v spilu kot je witcher 3 in cyberpunk 2077 je to dalec od resnice. vecina graficnih detajlov NI eye-candy, ampak tvori kompleten "immersion" v igralnem svetu, v takem detajlnem svetu kot je cyberpunkov ima to veliko tezo. se razvijalec sam je rekel, da so spil postavili v FPS perspektivo, ker tako bolje "izkusis" igralni svet kot v tretji osebi. ze to samo po sebi bolje sede na monitor z malo visjim field of view-om kot na TV par metrov stran.

zato je igrat neko tako stvar pred velikim 4k monitorjem pac bistveno druga izkusnja kot pred 1080p TVjem s kontrolerjem v roki.
zdej koliko to nekomu pomeni, je drugo. nekaterim pomeni bistveno vec, nekaterim manj. vecina jih pa itak sploh probala ni na takem orenk setupu.

primerjat dva razlicna spila je brezpredmetno, tukaj se primerja isti spil na razlicnih setupih.

Zakaj potem niso ciljali na VR? Izkusiš lahko tudi v 3rd person perspektivi...heck, še pri diablo 1 sem dobro izkusil igralni svet. Vem kaj hočeš reči, prav je da se razvija tako, v to smer, malo mi samo na živc pritisne ko slišim razne 60FPS, 144mhz itd...to je zame preseravanje modernih gamerjev. Proji so eno, povprečen slovenski janez je pa drugo. Jasno pa mi je tudi da nekdo je mahnjen na predelan BMW, drugemu je pa dovolj običen BMW. Beseda "včasih" je morda res bolj pogrešanje nostalgije in takratnega pomena igre ki je temeljil bolj na kaj si igral ne na koliko mhz ekranu si igral. Včasih so ble igre igre, danes se pomika vse bolj v biznis vode, prodajo itd...

springfield ::

7982884e je izjavil:

zato je igrat neko tako stvar pred velikim 4k monitorjem pac bistveno druga izkusnja kot pred 1080p TVjem s kontrolerjem v roki.
zdej koliko to nekomu pomeni, je drugo. nekaterim pomeni bistveno vec, nekaterim manj. vecina jih pa itak sploh probala ni na takem orenk setupu.

Ti pa verjetno se ni si probal igrat FPS na konzoli. Vsekakor ni isto kot z misko in tipkovnico, ampak je igra prilagojena temu. In se igra prav dobro.
V bistvu se mi smilis, da potrebujes 4k monitor, da lahko uzivas v igri. Sam sem uzival v igrah kot so Uncharted, Last of Us, Horizon Zero Dawn, itd. na 1080p in je blo super. Kaki COD pa lahko zaradi mene tudi na 8k tece pa ne bom niti malo uzival. Pac kaj ti je bol pomembno, sama igra ali izgled na 4k monitorju.

7982884e ::

bralno razumevanje dela probleme?
kje sem napisal, da se drugace ne da uzivat v igri?
sej ti lahko tud uzivas na starem CRT tvju. zakaj imas pol moderen TV?

Ti pa verjetno se ni si probal igrat FPS na konzoli. Vsekakor ni isto kot z misko in tipkovnico, ampak je igra prilagojena temu. In se igra prav dobro.

od kje si dobil zdej to domnevo? vecina ljudi, ki je probala oboje, se bo nihala v eno smer. dobesedno v istem postu sem pa napisal, da to nekomu pomeni vec kot drugemu.

Zakaj potem niso ciljali na VR? Izkusiš lahko tudi v 3rd person perspektivi...heck

koga ti zdaj postavljas na dvom, Mika Pondsmith in CDPR, ki so dali tako izjavo?
VR: ni niti priblizno se zrela stvar, da bi na njej baziral tak AAA naslov.

springfield ::

7982884e je izjavil:

bralno razumevanje dela probleme?
kje sem napisal, da se drugace ne da uzivat v igri?
sej ti lahko tud uzivas na starem CRT tvju. zakaj imas pol moderen TV?

Ti pa verjetno se ni si probal igrat FPS na konzoli. Vsekakor ni isto kot z misko in tipkovnico, ampak je igra prilagojena temu. In se igra prav dobro.

od kje si dobil zdej to domnevo? vecina ljudi, ki je probala oboje, se bo nihala v eno smer. dobesedno v istem postu sem pa napisal, da to nekomu pomeni vec kot drugemu.

Ce pa je na manj kot 4k druga izkusnja, potem ze ne uzvias enako.
Daj mi prosim link, kje lahko kupim nov CRT TV in kako naj potem priklopim PS4 gor, hvala.
To da probas 5min in reces, da ne gre, ker je z misko lazje, nisi probal. Nekomu, ki je igral FPS samo s kontrolerjem, bi pa igranje z misko predstavljalo tezave.
Si pac se en predstavnik PC master race, ki ima s konzolami skoraj nic izkusenj. Ampak lahko pa uzivas v vec detajlih ob slabsih igrah. Pa uzivaj :)

BigWhale ::

Izi je izjavil:

Je pa treba priznati, da bolj dodelanega pre-alpha demota v igričarski industriji še nismo videli.


Joj, ne pretiravaj no. :D Smo vidl ze podobne stvari, mogoce jih samo ti nisi videl. :)

[D]emon ::

Meni se pac ne zdi omembe vredno, da so ven fuknili skoraj eno uro dolg gameplay. Se mi ne da gledat. Naj mi raje pokazejo en normalen trailer.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.
««
3 / 29
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dying Light 2 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
18323742 (627) yayo
»

The Witcher 4 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11217426 (1028) oo7
»

Assassin's Creed Valhalla (2020) (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
26741077 (6310) Kvinta
»

The Witcher 3: Wild Hunt (strani: 1 2 3 427 28 29 30 )

Oddelek: Igre
1488259527 (23393) D3m

The Witcher (202?)

Oddelek: Igre
7879 (669) ahac

Več podobnih tem